Prikaz jedne poruke
Stara 11.10.2007, 2:08   #53
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Avanture po defaultu

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Naravno uvek ima izuzetaka, ali da li se bilo koja cartoon avantura moze meriti recimo sa Syberi-om, po prici, po zagonetkama, po grafici (crtezima), ma igra te jednostavno uvlaci, a to se ne moze reci za ove... Pa mislim nivo detaljnosti koji je odradjen oko likova, mene je najvise odusevio onaj pijani/propali ruski ex pilot (OSETIS MU NOSTALGIJU ZA KOMUNIZMOM SA SVAKIM UDAHOM I IZDAHOM, naravno vodka govori iz njega ), ili ona pevacica... Mislim da je to machice teze uraditi u crtanoj avanturi...
Ko razume shvatice... .
Hm... Mozda si u pravu, cartoonolike avanture ne mogu da postignu tako nesto, kao sto je Syberia sa tim scenama koje pominjes. Mada, ''crtane'' avanture ne moraju da budu u Monkey Island stilu, postoji i ozbiljniji cartoonoliki stil. Prvo sto mi pada na pamet je igra inspirisana filmom (ili knjigom) Ime ruze - Alley nesto (mrzi me sad da gledam kako se tacno zove ). Doduse, jos nije izasla, ali mi bas izgleda ''ozbiljno''. A da, moze i Grim Fandango. Ima nekoliko fenomenalno reziranih scena.
Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Molim?! Cudi me da te Caine nije lincovao za ovu izjavu.
Evo, ostrim noz.

Inace, ni ja ne volim Mystolike avanture, jer su mi prica i atmosfera nesto najbitnije kod avantura, a kod takvih igara je akcenat bacen na glavolomke...

Poslednja ispravka: caine (11.10.2007 u 2:22)
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke