Prikaz jedne poruke
Stara 11.10.2007, 18:25   #56
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Avanture po defaultu

Citat:
Garson kaže: Pregled poruke
Bogami ima nejasnoca u Scratches, pogotovu ako se odigra i Director's Cut, ispade da je onaj lik na kraju ustvari sin koji je navodno mrtav a ne otac (zaboravih imena, sorry).
Spoiler za krajevi:
Pa ovako. Kad sam zavrsio orginalnal kontao sam da je sin u podrumu, i to zbog dva veca razloga. Prvi je da se vidi sa su doktor i otac (a i majka) nesto zataskali u vezi njihove bebe. Prvo sam pomislio da su ga ubili, ali kasnije sam shvatio da su ga negde zatvorili ili odveli tj da je jos uvek ziv (zbog sanduka u porodicnoj grobnici). A drugi je to sto se u podrumu nalazi obezglavljeni medvedic. Sigurno ga ne bi drzao matori cale. Mozda bi ga i drzao kao uspomenu na sina, ali onda bi imao glavu....jedino mozda da je i njega obezglavio.
Ali kad sam odigrao i Last Visit, tu sam bio u dilemi. Ok, lik iz podruma je sin, ali onaj covek koji je uleteo na kraju, mislio sam da je njegov otac (cinlo mi se da je rekao sine). Mozda opet neko mucenje sa doktorom i laziranje srcanog udara. Mada ispostavilo se da je taj lik u stvari doktor, a otac je zaista doziveo srcani udar.

Poslednja ispravka: Shlaymara (5.2.2008 u 17:26) Razlog: Ubacivanje spoiler taga...
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke