Prikaz jedne poruke
Stara 25.4.2008, 18:35   #3
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Tender Loving Care

Da rezimiramo, imate jadnog vec poluprsnutog Michaela, koji je u kuci sa jos dve extra cice tako da su ispunjeni svi uslovi da prsne totalno. Michael koji vodi manastirski zivot vec sest meseci, pada sa nogu kada vidi ko mu se zapravo useljava u kucu. Svidja mu se Katherin, ali on ipak zeli da ispopada Allison; dok se Katherin svidja i Michael i Allison i rado bi da se spopadnu svi zajedno. Tako da ima pregrst materijala za jedan dobar erotski triler sa vama u glavnoj ulozi kao slucajnom prolazniku, koji eto jadan, mora sve to da gleda. Ali to nije sve, ne zaboravite da se ova bolesna radnja gradi na osnovu vasih bolesnih odgovora u jos bolesnijem kvizu pitanja na kraju svake bolesne epizode, stoga ako mislite da je nesto ovde bolesno, prvo biste trebali da preispitate vasu glavu. Prica ima toliko zavrzlama da bi joj pozavideo i Rambo Amadeus, autor cuvenog termina "zamena teze" sto znaci dramski obrt sa logickom greskom. Samo sam cekao na kraju da iz Hurt-ovog stomaka iskoci Alien; to bi bio flash. Mada, iako tvorci igre tvrde da ima pet mogucih zavrsetaka (lazu, ima ih manje), u toku same igre, radnja se nece racvati na isuvise strana, vec samo na dve-tri. Najbolje bi bilo da vodite evidenciju sta ste u igri videli od scena, a sta ne i da snimate poziciju (odnosno belezite kodove) posle svake epizode. Ja sam za tu svrhu koristio Cyberlinkov PowerDVD player na kome pise koji "title" i koji "chapter" se trenutno pusta sa dvd-a; tako da znam i sta sam video u epizodama.

Da jos malo rezimiramo. Gluma je osrednja, sto ne znaci da su osrednji glumci, vec da su u nekim scenama savrseni, a u nekim kao da citaju text sa "idiota". Produkcija je na visokom nivou, burzujska kuca, burzujska kola, horny bolnicka sestra Katherin koja voli gola da meditira, naivna, zbunjena i sexy supruga Allison koja nikad nije cula za brus, opiceni psihijatar Turner kome kao nista nije jasno, a svaki put kad odem kod njega u office, zateknem ga sa nekom cicom na kaucu... i na kraju Michael legenda, toliko poznat glumac da mu nemaju ni sliku na imdb-u, on je najveci he-man u kraju, kosi travu bez majice dok mu mokar pazuh "vristi". Sve je na mestu! Zamerke na grafiku nema, jer i nje nema, osim dela kada istrazujete lokacije, vidi se da su renderovane scene. Prica ima interesantan pocetak i kako se blizite kraju pocinje da lici na epizodu Zone Sumraka.

I da ga na kraju do kraja izrezimiziram; Tender Loving Care vredi odigrati barem jedanput jer je poprilicno kratka igra. Moze se igrati opusteno u kontinuitetu, jer ne treba da razbijate glavu oko zagonetki. U jednom prelazu igre videcete minimum sat vremena kvalitetno spakovanog video materijala visoke rezolucije. Ovo vazi za dvd verziju, ako nabasate na cd verziju, preskocite je jer je video uzasan i ima Robocop-ski interlace.

Trailer mozete pogledati ovde:
http://www.aftermathmedia.com/tlc/splash.htm#
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	4.jpg
Viđeno:	7 puta
Veličina:	11,6 KB
ID:	20391   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	5.jpg
Viđeno:	40 puta
Veličina:	14,0 KB
ID:	20392   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	6.jpg
Viđeno:	13 puta
Veličina:	10,5 KB
ID:	20393  
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Patton na korisnoj poruci:
Nergal (25.4.2008), Psychon@ut (25.4.2008), Shlaymara (25.4.2008)