Prikaz jedne poruke
Stara 27.1.2009, 13:19   #126
dechkotzar
Član
 
Član od: 9.12.2005.
Poruke: 113
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Problemi sa zvukom

Citat:
Zoll kaže: Pregled poruke
Ja imam jedan problem za koji i ne znam da li baš ovde spada, ali tiče se zvuka svakako... Evo o čemu je reč:
Imam Cooler Master Elite 332 kućište koje napred, između ostalog, ima i dva audio priključka - ulaz za mic i izlaz za slušalice, a zvučna mi je Realtek integrisana na ploči (ploča Gigabyte EP-35 DS3). E sad, problem je u kontaktu tih prednjih audio priključaka tj. gotovo je nemoguće uključiti bilo šta jer mi odmah na monitoru iskače "a jack has been unplugged" tj. kao da sam uključio džek i isključio ga momentalno i to se ponavlja sve dok iz ko zna koliko puta konačno kontakt ne postane dobar...bilo da pokušam da uključim sluške ili mic isto se dešava, s tim što je malo veći problem sa mic-om, sluške još i uspevam da ubodem. Ono što me buni je to da na istom panelu imam i 2 usb priključka koja rade odlično, tako da izgleda da nije u pitanju ceo taj panel već samo kontakt tih audio priključaka.
Šta mi je činiti kako bih sredio to, ako ikako može da se sredi bez nošenja u servis? Hvala unapred!
neshto nije u redu ili sa prikljuchcima na front panelu ili u nachinu na koji si ga prikachio na plochu (ili ko god da je to radio). probaj da namestish...
dechkotzar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dechkotzar na korisnoj poruci:
Zoll (27.1.2009)