tema: Blitzkrieg
Prikaz jedne poruke
Stara 29.8.2006, 12:41   #102
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Blitzkrieg

Koji poluautomatski top ima brzinu paljbe od 20sh/min??Realna brzina topa D-25T je prosecno bila malo veca 2 sh/min.Dok je za D-10T bila 4 do 6 sh/min.Razlika je u tome sto je taj top bio stavljen na samohodne AT.Vecinom su gadjale tenkove.Ovako bi IS2 sa tim topom gadjao i pesadiju i bunkere i tenkove i ,...sto bi stvarno povecalo gasove(a jos ako bi neko prdnuo... ).
IS2 je na pocetku svoje karijere koristio granate se "ostrim" nosom" koje su bile HE.Te jesu imale slabe performanse.Kasnije su uvedene granate sa "tupim nosom" takodje HE.E one su bile ubice.IS2 ima samo 28 granata zato sto su tako naredili.Moglo je da stane vise,ali nisu hteli da ubacuju zbog sporosti opaljivanja(trosenja municije).

Ocigledno pricas o Blitzkrieg 1,posto u 2-ci nema Maus-a.Dodatni 75mm KwK nisu koliko ja znam ni ubacili u igrici za Mausa,pa zato i ne puca.Ali ne znam odakle ti to da oni ne pucaju sa mitreljezima?Igraj na primer sa Amerima.I povedi nekoliko Shermana na peshadiju.Naravno,da bi upotrebili mitraljeze,pesadija treba znacajno da se priblizi.A onda moze da pocne rostiljanje...
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke