Prikaz jedne poruke
Stara 11.1.2011, 12:25   #282
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 "Jadni servis"

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Ja sam jednom gledo babu što se češlja gde je i ne svrbi dvadesetak minuta na poslu i zaspao sam, kad sam se trgo izleteo sam napolje na vetrenje. Kući moram da gledam bar u prolazu jer jedan tv ne kontrolišem, jedino što stalno vičem ovoj mojoj Tetki da smanji ton. (Smanji to probi mi glavu!!! kažem ja. Smanji ti džukelo jedna!!! kaže ona)...
hehehe Todose dobar ti taj pos'o kad može da spavaš na njemu...
U 'selu' naglasak je autentičan i to je najkvalitetnija stvar u seriji, pored nekih glumaca. Serija prikazije autentičan život na selu i događaje, doduše malo karikirane, zato i ima takav naziv, većina ljudi iz urbanih sredina to i ne kapira niti može jer nisu živeli u maloj sredini , tj na selu
Uzgred ni ja je ne pratim, par epizoda u početku mi bilo interesantno posle ne više, al je dobra serija ...
Ranjen orao ne pratim, takođe dobra serija, rj dopada mi se ekipa ima enteresantnih fora, par njih sam pohvatao, i ako ne pratim tv pa zato kažem.
Što se tiče Lee Kiš neb je komentarisao, dobijem iznenadan bol u stomaku pri samoj pomisli na nju i njen glas. Bogu hvala , moji to ne gledaju, pa retko kad je čujem i vidim.
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Levčanin na korisnoj poruci:
Pjanovic (11.1.2011)