Prikaz jedne poruke
Stara 29.6.2022, 17:50   #4
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Logitech F310: kvalitet D-pada za borilačke igrice?

Ja imam f710, sto je maltene isti gamepad, samo bezicni. imam ga vec sigruno pet godina, nabio je preko 600-700h staza, tokom kojih sam baterije menjao samo 2 puta (ne volim i ne koristim vibraciju).

Jedino sto mu nije sjajno su analogne kontrole. Desna palica se malko odvaja od podnozja ako se drzi naglavacke (sto u stvari nije nikakav problem, jer ne igram igrice naglavacke ), a levoj palici je gotovo otisao klik, odnosno mora da se pritisne bas jako ako palica nije centrirana. to je problem samo za igre kojima je trcanje na levi analogni klik. nije zanemarljiv broj, nazalost, ali uvek postoji mogucnost remappinga, pogotovo jer nikada i nisam voleo da trcim na analogni klik. same palice, kada je u pitanju kretanje, rade 100%. ali eto, vidim da im je taj segment klimav.

sve ostalo je savrseno, nemam iznad pomenute probleme sa L1 L2 R1 R2. bas nikakve.
ali (konacno dodjoh i dovde) ne bih rekao da je d-pad idealan za borilacke. dobar je, ali nije za borilacke.
u stvari, nisam naisao na gamepad koji je po tom pitanju dobar kao sto je bila bananica sa 6 tastera za sega mega drajv 2.

Poslednja ispravka: polarnimeda (30.6.2022 u 3:54)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
orion22 (5.7.2022)