Prikaz jedne poruke
Stara 14.9.2010, 4:27   #1
markonaric
Novi član
 
Član od: 2.10.2008.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Ogorčen i utučen!

zdravo SK...da neduzim sa uvodom da odma predjem na stvar...!
duze vreme hteo sam da uzmem monitor,posto sam imao neku krntiju od 19 inci htedoh da predjem na 21,5...posle 2 meseca skupljanja novca skupih 15.000 din...kao i svakog prvog u mesecu otisao do radnje i uzeo novi br.SK....otvorim i prelistam i dodjem do 85.strane i procitam da ste nekoj osobi odg na pitanje koji je nabolji izbor monitora od 22 inca do 16.000 din...vas odg je bio LG W2240S-PN...i tako ja pun poverenje u vas odem u momentu kupim isti(isto sam uradio tako kad sam citao o hd5770 vapor-x u vasem br.5/2010)...u radnji su mi naravno sve pohvale dali za taj monitor i dodjem kuci i prikljucim...tada krece drama...nisam obracao paznju prvih 2 minuta sve mi je izgledalo super i onda pustim par filmova i potpuno padnem u trans...monitor me je razocarao sto se tice crne boje tj.probajanje bele svetlosti na gornjoj i donjoj stranici...vidljivost gledanja je uzas tako da film pogledati je pravo cudo posto moram da se namestam stalno kako bi nasao idealan ugao...(svetle boje su OK izgleda lepo sve dok naravno na primer u nekoj igri udjem u mrak i pffff probija)...pokusavao sam satima i satima da namestim brightness,contarst,boje kako bi ublazio ali uspeo sam jako malo da ublazim,a filmovi izgledaju malo bolje tek kad se upali MOVIE mode...pao sam u ocaj imam sve vase projeve SK i dodje mi da vise nikad ne sednem za racunar i da nikad ne kupim SK a zaradite i vi nesto para na meni zar ne ?!dajte mi neki savet?ili bar neku kombinaciju u opcijama kako bi nesto poboljsao ta probijanja?ili neku nagradu za iskrenost?ili neki bolji monitor?inace konf.je c2d e8200,hd5770,4gb rama,ga-ep43-ds3....
markonaric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke