Prikaz jedne poruke
Stara 17.12.2012, 21:04   #125
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Kako vam se čini www stranica SK

С обзиром да је тема прилично жива, веома сам изненађен да нико од руководећих органа нема ни да зуцне. Па чак ни од прашинара. Јел' то нека директива?

Ако је овај форум својеврстан feedback Света Компјутера, онда господо из редакције изволите и реците коју. Овакав арогантан став говори о Вама више него што мислите. А шта да је неко телефоном назвао и питао исто? И онда бисте ћутали? Да је неког од вас срео на улици?

Демагогија типа, речено је сто пута, не пије воду. Причу о аватарима не бих почињао, али је више него јасно да се већини из редакције не свиђа та идеја. И то нема везе са сервером и било чим другим.
О визуелном изгледу сајта и његовом ажурирању је било једва две речи са Ваше стране. Ако је рад на редизајнирању сајта волонтерска ствар и да људи који на њему "раде", раде онда кад имају времена онда им се под хитно захвалите. Верујем да би велика већина само са овог форума то доживела као част и урадила у реалном року. А што се ажурирања тиче, ја се добровољно јављам и гарантујем да имам и времена и знања да га у наредних десет година ажурирам и то ако треба да прекуцавам текст директно из часописа.

Са друге стране, ако спремате нешто велико, онда можете то да наговестите у неком облику. Можда и неки screenshot. Али за ажурирање стварно немате оправдања.

Поздрав, Дејан.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku Dekip na korisnoj poruci:
Bokile (17.12.2012), CTOJAH (17.12.2012), D... (19.12.2012), doctor (24.12.2012), Juraj (29.1.2013), Mobius (18.12.2012), Nikola Stankovic (20.12.2012), ZoNi (17.12.2012)