Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2016, 14:19   #24
igor7
Član
 
Član od: 24.9.2012.
Poruke: 489
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 271 puta na 151 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2016

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Namćore, kratko i jasno - pričaš gluposti. Ako tebi treba telefon Galaxy S7 za 100 dinara ili i7/GTX980Ti za 100 dinara, ti ne razumiješ poentu. To što ti hoćeš čak ni Kina ne može postići. Zamisli ja ti serviram sve to na tanjiru, a država te oporezuje i pojedu te uvoznički lobiji, dažbine, porezi i gluposti? E sad se probudi pa skontaj šta si napisao. Forum, sajt, aplikaciju ili e-zine može da napravi bilo ko sa dva grama mozga, internetom i kantom od kompjutera, sa 10 prstiju i pola sata vremena na dan. Poenta je u KVALITETU sadržaja jer niko neće da čita tvoje brabonjanje ako nemaš kredibilitet. Priče o cijeni telefona i gluposti koje si iskarikirao ne bih dalje da komentarišem.

Poenta priče u Hrvatskoj je to da ljudi uzimaju prave oglašivače koji za plaćenu reklamu daju full color visokokvalitetan print na masnom papiru, preko 100 strana izuzetno kvalitetnih tekstova, recenzija, uporednih i pojedinačnih, noviteta sa gaming scene, zapošljavanja u IT-u, manifestacije i konferencije. Hrvatska plaća PDV, namjenski ga troši, ulaže u IT sektor i partneruje sa Appleom, Microsoftom i sl. gigantima. Evo prije par dana je bilo svjetsko prvenstvo u Doti i CS:GO u Spaladium areni u Splitu. Sve to košta, ali hej: za cijenu koliko platim BUG i VIDI evidentno je da se čak ni brojevi stari po 10 i kusur godina NE OSIPAJU, ne odljepljuju se stranice i kvalitet je besprijekoran. Da bi to postigla Politika i SK, moraju da zadive stranog gazdu i da reklamiraju kompjuter šopove iz Žitorađe koji daju pare za oglas koliko se daje djeci "za džuboks i sjemenke". Marketing sekor je ONESVJEŠTEN a ne neosvješten, content management je nula bodova jer se trudi da se dovija privatnicima, oglašivačima i uredništvu koje u 99% slučajeva blage veze nema ni ko šta radi niti može da utiče na kreativnost i kvalitet pojedinaca. Ja ne tvrdim da "mogu bolje" kao pojedinac, ali tvrdim da se u Srbiji vidi da su krivo podijeljeni poslovi pa se desi da keramičar postane ministar, grobar predsjednik a moler novinski urednik. Zato sve i jeste ovakvo kakvo je. Meni je žao.
Poenta je u tome da ti ne razumes da ljudi rade prakticno za DZ i da je kvalitet koji dobijas za ulozenu cenu PREVELIKI u odnosu na okolnosti. Da si shvatio Olujin post od jutros, znam da ne bi imao primedbi. A ovako... samo ti ozezi-ozezi.
igor7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku igor7 na korisnoj poruci:
Yonai (5.4.2016)