Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2016, 15:18   #26
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Svet kompjutera 4/2016

Citat:
igor7 kaže: Pregled poruke
Poenta je u tome da ti ne razumes da ljudi rade prakticno za DZ i da je kvalitet koji dobijas za ulozenu cenu PREVELIKI u odnosu na okolnosti. Da si shvatio Olujin post od jutros, znam da ne bi imao primedbi. A ovako... samo ti ozezi-ozezi.


Ti isti ljudi su "radili za DŽ" i tokom rata, i tokom bombardovanja, i u najtežim vremenima, pa je sadržaj bio kvalitetniji i bolji, a danas finansijski nije ništa bolje sa stranim gazdom a sadržaj je srozan na nivo tek da bi se nešto napisalo. Da se razumijemo, meni je jako žao ljudi i razumijem da nigdje nije sjajno, ali vas kukača i narikača mi je pun kufer. Pare od novina se prave oglašavanjem, ali isto tako i planiranjem događaja i posjete istih: BUG i VIDI idu na sve i jedan Expo, na sve i jedan igrački turnir i bitniju manifestaciju, forum ili konferenciju vezanu za IT. U SK sam pročitao svega nekoliko puta par članaka o sajmovima, Expu, E3 i sl. a logično je da ne može tako i da treba te redakcijske pare podijeliti na kvalitetno ulaganje u razvoj časopisa a ne u nešto deseto. Jedni kažete "kupi elektronsko izdanje", e da ga j***m što ću ikad gubiti oči pod PDF-om, iako je 21. vijek meni je draže papirno od digitalnog izdanja. Lijepo reče Oluja da je Politika i majka i maćeha ali dajte malo ubjeđujte te vaše Grke da se fokusiraju na opstanak ovog renomiranog IT časopisa koji ovakvim načinom rada vuku u propast. Sve ovo govorim dobronamjerno, sa željom da stvari dođu na svoje, i ako je tolika kuknjava na sceni onda predlažem da batalite Grka pa da pokrenemo Kickstarter kampanju i konačno dobijemo pravi časopis gdje se ne strepi "šta će gazda odobriti".
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke