Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2016, 19:38   #31
igor7
Član
 
Član od: 24.9.2012.
Poruke: 489
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 271 puta na 151 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2016

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Ti isti ljudi su "radili za DŽ" i tokom rata, i tokom bombardovanja, i u najtežim vremenima, pa je sadržaj bio kvalitetniji i bolji,
tada je bilo dosta bolje po tom pitanju. A kvalitet je, veruj mi, relativna stvar. Nekome je kvalitet ovo, nekome ono... Ja sam imap priliku da pratim na desetine IT casopisa, sto domacih, to stranih, i mogu da konstatujem da je vrlo malo njih moguce nazvati vrlo kvalitetnim. Osim toga, u svih se smenjuju ciklicni uzleti i padovi.
Ja, recimo, najvise cenim tekstove vezane za programiranje ali njih mozes da trazis svecom. Neko kada vidi takvu tematiku dobije ospice. Neko obozava da gleda slike najnovijih telefona a meni je muka od toga. Dakle, ne postoji casopis koji ce svima da ugodi.

Citat:
a danas finansijski nije ništa bolje sa stranim gazdom a sadržaj je srozan na nivo tek da bi se nešto napisalo.
vec su ti odgovorili. Velika je sramota to sto se radi sa SK koji je najtirazniji mesecni casopis u zemlji i izlazi vec 32. godinu. Cela drzava je otisla u Honduras dolaskom zapadne demokratije na nase prostore.

Citat:
Da se razumijemo, meni je jako žao ljudi i razumijem da nigdje nije sjajno, ali vas kukača i narikača mi je pun kufer.
da znas o kakvim se katastrofalnim razmerama radi, ne bi zucnuo ni jednu



Citat:
Pare od novina se prave oglašavanjem, ali isto tako i planiranjem događaja i posjete istih: BUG i VIDI idu na sve i jedan Expo, na sve i jedan igrački turnir i bitniju manifestaciju, forum ili konferenciju vezanu za IT.
Tamo je sve u rukama privatnika koji ce da iscedi suvu drenovinu da dodje do love. Covece, zivis u zemlji u kojoj je FC Red Star pre 25 godina bio prvak Evrope i sveta a koji pre par godina nije imao para da kupi sampon za igrace da se istusiraju posle treninga. Igraci su morali da od kuce nose sampon, eeeejjjjj??? Ko normalan u takvim okolnostima moze da razmislja o nekakvoj LS? Vrlo slicna ti je situacija i u Politici. Ali eto, Zvezda se ipak ustala sa kolena, dace Bog pa ce i SK uskoro.

Citat:
Sve ovo govorim dobronamjerno, sa željom da stvari dođu na svoje, i ako je tolika kuknjava na sceni onda predlažem da batalite Grka pa da pokrenemo Kickstarter kampanju i konačno dobijemo pravi časopis gdje se ne strepi "šta će gazda odobriti".
Nedavno sam jednom strancu slao link na sajt SK i covek me pita: "da li taj casopis vise izlazi". Ja mu kazem, pogledaj datum covece, pogledaj temu sta pise, naravno da izlazi, a on ce na to: "a meni se po dizajnu ucinilo da je to nesto staro"
A sto je najzalosnije od toga, ima dosta ljudi koji bi dobrovoljno i besplatno odradili redizajn sajta.
igor7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku igor7 na korisnoj poruci:
oluja (6.4.2016)