Prikaz jedne poruke
Stara 5.4.2016, 22:18   #39
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2016

Spoiler za offtopic:
Glupo je što to pominjem ali čitam SK oko 12 godina, a na forumu sam skoro 10 godina (za 10 dana će biti 10 godina, pogledah slučajno ), i svaka druga tema o novom broju sadrži tu priču o kvalitetu, kakav je nekad bio, kuda se kreće itd.

Yonai prilično realno opisao stanje. Uzevši u obzir sve uslove, kvalitet je na dobrom nivou. Naravno da može bolje (uvek može bolje) čak i u ovim uslovima, ali je za uslove koji vladaju i u toj kompaniji i u celom društvu, malo neukusno tražiti još a da za to ne budu adekvatno nagrađeni.

Što se tiče kvaliteta, ovaj broj je baš dobar, dosta tekstova me interesuje, i raznovrsni su. Naravno, bude brojeva kada to i nije slučaj, ali tada obično bude dosta stvari koje me ne zanimaju previše. To ocenjivanje kvaliteta je uvek prilično subjektivna tema i uvek je problematično pričati o tome.


Ontopic, dopada mi se tekst o dronovima, i bilo bi lepo videti još tekstova o njima u budućnosti. Takođe mi se dopada što ste ispratili situaciju Apple vs FBI, naravno da se svakodnevno informišem sa stranih sajtova o tome, ali dopada mi se da vidim sažet opis situacije i određene zaključke nekog domaćeg autora a da to nije baljezganje po forumima, blogovima ili komentarima domaćih portala.
Pohvale i za opise malinastih računara (koji se provlače kroz nekoliko brojeva).

Opisi telefona i tableta su mi nekako suvišni i neinteresantni uvek (osim ako nisu u pitanju flagship modeli), nije do autora već do toga da su u klasi telefoni slični kao jaje jajetu (pogotovo u nižem cenovnom rangu) ali valjda to koristi časopisu u smislu reklame, sponzorstva i slično, pa je podnošljivo.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
oluja (6.4.2016), Yonai (6.4.2016)