tema: SK forum!
Prikaz jedne poruke
Stara 22.6.2016, 17:31   #135
sloba89
Član
 
Član od: 20.1.2010.
Poruke: 443
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 215 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: SK forum!

Prosto ne verujem da je došao i taj trenutak (bilo je lepo dok je trajalo), nažalost zbog zdrastvenih problema neću više biti prisutan na ovom forumu kao pre, moglo je da ostane na tome da se samo odjavim i to je sve, ali nemogu da tek tako odem a da ne kažem HVALA! hvala SK timu od redakcije do saradnika i članova foruma. Časopis Svet Kompjutera je i te kako imao veliki uticaj na moj život (ne samo na moj nego i na ostale) pre svega da se zainteresujem za informacione tehnologije. Još se i danas sećam svog prvog susreta sa časopisom i to sada već davnog leta 98. godine (u periodu kada su se Balkanu dešavale užasne stvari i danas kada se osvrnem na sve što se dešavalo tada, mogu samo da se zapitam ZAŠTO?????) to je bio julski broj na čijoj naslovnoj strani je bio 3D model fudbalera iz igre World Cup 98( koja je takodje u tom broju izabrana za igru meseca).

Od tada sam aktivno pratio Vaš časopis čak iako nisam imao kompjuter sve do 2001. godine kada sam dobio svoj prvi računar, prvi susret i rad na računaru nikad nije lak ali sam se u medjuvremenu snašao što oko hardvera i softwera saveti i iskustva iz časopisa su itekako poslužili kao dodatna pomoć. Internet pogotovo devedesetih godina je za mene bila velika misterija a danas je otišao tako daleko da to nisam mogao tada ni da zamislim. Na forumu sam se priključio 2010. godine (žao mi je što to nisam učinio pre) SK forum je itekako značajna stvar i mogu samo da zamislim kako je sve to izgledalo 2005, 2006 kada je nastao, Na forumu sam pored pitanja oko saveta i pomoći, takodje sam bio dosta aktivan u temama za igre, filmove i muziku, ne krijem ni činjenicu da sam gejmer u duši čija ljubav prema toj oblasti traje još od ranog detinjstva od prve konzole Nintendo(Terminator 2) Super Mario, Tetris, Tenkići pa do susreta sa arkadnih aparata i Sege šta reći sve ostalo je istorija( mogu biti ponosan što sam prisustovao značajnoj istoriji gejming industrije) ali i nakon toga svaka godina je bila posebna za sebe, kada pogledam rubriku Test Play samo se naježim kakve smo sve kultne naslove i dragulje tokom godina dobili.

Ja ću i dalje nastaviti da pratim aktuelna dešavanja iz IT sveta i drugih oblasti koliko to budem mogao, ali na kraju to je to, još jednom se zahvaljujem svima na forumu(ukoliko je bilo nekog nesporazuma izvinjavam se) i SVET KOMPJUTERA hvala ti što si ovaj svet učinio boljim, lepšim i pametnijim.

Sign off
sloba89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku sloba89 na korisnoj poruci:
Dimo (22.6.2016), igor7 (14.11.2016), todos (23.6.2016)