Prikaz jedne poruke
Stara 27.12.2017, 23:55   #7
srksi
Veteran
 
Član od: 16.6.2010.
Poruke: 742
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 82 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Brzo pitanje. Sta to bese Security code na viza elektorn kartici?

Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
Opusti se, moramo i mi moderatori malo da spamujemo, imamo i mi dušu.

Sad ozbiljno. srksi je postavio pitanje u 20:50. Dobio je odgovor od water wizard u 21:15. Ako idemo pretpostavkom da srksi nije probao da nađe odgovor na svome nego je čekao da se neko javi ovde - izgubio je 20 minuta. Da je pitao Gugl, odgovor bi dobio u roku od 20 sekundi. Brzo rešenje problema + ne cimaš druge ljude.

Ovo su neke proste stvari koje se brzo izguglaju, da je bilo pitanje tipa "kako da naučim web programiranje" onda bi bila druga priča. Sam sam radio ovakve stvari dok nije bilo ljudi (većinom sa ovog foruma) koji su mi ukazali na bolju/bržu tehniku nalaženja informacija.

Moj komentar je dobronameran i šaljiv (ili mi je barem namera bila takva ako se već ne može primetiti). Da mi je smetala tema - obrisao bih je odmah bez ikakve priče.
da, razumemo dobru volju, ali pokusaj da da sagledas an ovaj nacin: Kad bi svi znali da koriste gugle za resavanje problema, niko ne bi postavljao pitanja na sk forumu, forum bi bio sve prazniji i prazniji i na kraju bi bio zatvoren, svi moderatori ostali bez posla i bez sredstava za zivot i na kraju postali beskucnici koje se hrane u narodnoj kuhinji!
Would somebody plz think of administrators!
srksi je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku srksi na korisnoj poruci:
hacker_aca (28.12.2017)