Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.9.2017, 11:54   #41
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

The NBA 2K18 minimum and recommended system requirements.

MINIMUM:
OS: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
Processor: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 805 @ 2.50 GHz or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB / ATI® Radeon™ HD 6770 1GB or better
DirectX: Version 11
Storage: 70 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0x compatible Dual-Analog Gamepad: Recommended
RECOMMENDED:
OS: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
Processor: Intel® Core™ i5-4430 @ 3 GHz / AMD FX-8370 @ 3.4 GHz or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 770 2GB / ATI® Radeon™ R9 270 2GB or better
DirectX: Version 11
Storage: 70 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2017, 23:37   #42
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k18

Poslao i cdkeys kljuc, poceo preload Za 25€ mogu da dopustim sebi da se ne nerviram ako je shit ili ako ga pokvare vremenom.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2017, 13:33   #43
poeta
Član
 
Član od: 6.9.2015.
Poruke: 181
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

postavite slike da vidimo kako su urađeni naši igrači, od kingsa do ovih današnjih
poeta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2017, 14:25   #44
SportsGamer
Član
 
Član od: 9.5.2014.
Poruke: 354
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 45 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Odigrao jednu sa denverom,Jokic super odradjen za tri poena bez nekih vecih problema ubacuje,bice sa denverom igrivo definitivno,ali sto se tice gameplaya nista novo ostalo je uglavnom isto stim sto malo je zasad iritantna ona skala za sut sto stoji kod glave a ne vise dole,ali mozda se ipak treba navici,animacije su dosta losije graficki u odnosu na 2k17 sto je jedan veliki minus al opet ne zameram bitno je da je gameplay ok bacite utiske vi koji ste odigrali vise meceva kako vam se cini?ma da zaboravih da napomenem da me je komp razvalio na all-star tezini znaci opet ce cini mi se biti tesko igrati na superstar a pogotovo na hof,znaci i ovde zivciranje sleduje
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2017, 16:06   #45
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k18

Ne bih se složio. Animacije su dosta bolje i čak je lakše kad ti je skala sa strane. Dosta fluidnije mi deluje nego 2k17.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2017, 17:59   #46
sportista
Starosedelac
 
Član od: 24.11.2009.
Poruke: 1.745
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 616 puta na 467 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

^Slozio bih se sa tobom. Igrao sam je nekih sat vremena jutros, meni to dosta fluidnije i bolje deluje od 2k17. Lonzov izbacaj je dobro odradjen, kao i Teodosic (na izgled mislim), bar koliko sam uspeo da primetim posle jedne utakmice protiv LAC.
Takodje, tela igraca sada deluju mnogo realnije, pre svega, Curry vise nema stapice nego ruke.
sportista je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2017, 20:21   #47
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Ja ga igram od jutros (My Team uglavnom). Slozio bih se sa Sakijem. Imam utisak da AI pravi vise gresaka, odnosno, slabije pogadja pokrivene suteve. U prethodnim 2k me izludjivalo kad pokrijem centra, pratim mu kretnju i sut, a on sutne iz fade away-a i ubode, i to svaki centar. Sada AI promasuje mnogo cesce kad sutira preko ruke.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2017, 6:54   #48
SportsGamer
Član
 
Član od: 9.5.2014.
Poruke: 354
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 45 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

^Slazem se i ja ova igra je bolja od 2k17 za duplo,povlacim neke stvari sto sam rekao ipak je to bio samo jedan mec sto sam odigrao,all star je mnogo laksi nego u prethodnom izdanju,a gameplay je daleko bolji prosto pokretljiviji su igraci u fazi napada,ali ostajem pri stavu da su animacije daleko losije od 2k17,a online pretpostavljam i dalje duplo sporiji od offline?
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2017, 12:45   #49
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Kad se setim kakvo je uživanje bilo igrati 2k17 na početku, ali su je sa svakim novim pačem sve više zas€ravali da bi, na kraju, postala poprilično neigriva, jer su postepeno vraćali AMA BAŠ SVAKU STVAR koja me je dovodila do ludila u prethodnim izdanjima. I sad bi pazario 2K18, ali kad bih mogao nekako da blokiram pačevanje... Ovako, ne daje mi se 30-ak evrića za nešto što ću igrati par meseci, a posle toga će sve više i više da me nervira.
Ali ću da probam "narodnu" verziju, pa ako mi se svidi, znam da ću se predomisliti i opet kukati (u sebi)...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2017, 16:23   #50
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k18

Pa problem je sto ovo postaje polako p2w igra, mikrotransakcije i to onako prikrivene. Vise ne vidis koliki su ti atributi kada upgrejdujes igraca, samo cepas onu skalu i pojma nemas koilko je i sta dok ne kupis i posle pogledas u roster tima. Takodje u proslim delovima je u gornjem desnom uglu pisalo tvoje ime i koliko imas VC-a, toga sada nema. Ako hoces da vidis a igras myL, moras da izlazis i ides ili u myTeam ili u myCarrer mod da proveris.

Slazem se da je igra i graficki i gejmplej dosta bolja od nba live 18 ali tamo nema mikrotransakcija. Mozda moze i tamo da se kupi ona valuta ali da bi otvarao one njihove loot sanduke ali za skill poene igras, pa kad levelujes dobijes poen i ubacujes onde zavisno sta si odabrao.

Nba 2k sve vise postaje money grab. Takodje recimo bag koji se od kad ko zna vuce, namestis kontrole na absoulte umesto camera relative i naravno igra kao i u svim prethodnim izdanjima to resetuje. Nekad odmah a nekad posle par utakmica.

Ako igras narodnjak mislim da i ne mozes story jer su sad ubacili sve u taj recimo kao neki mmo hub. I tu gomila igraca trckara. Laguje do besvesti. Mozes ti story ali neces imati te cutscene, vec kao da igras myleauge.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2017, 13:49   #51
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Mozes ti story ali neces imati te cutscene, vec kao da igras myleauge.
Još od 2K9 kupujem originale i ono što ubedljivo najviše igram je upravo MY LEAGUE, ne znam da li sam odigrao dva meča online i svega par puta sam otišao u MY PARK da vidim kako to izgleda, bez najmanje želje da učestvujem u tome. I čini mi se da sam u 2K16 igrao MY CAREER poprilično. Ali MY LEAGUE je razlog što sam igrao NBA 2K igre.
Evo, sad malo gledam gameplay na YouTube, ne deluje loše, koliko to može da se proceni kroz video snimak, pročitao sam par review-ova, ali mi je 2K17 toliko upropastio želju za igranjem da prvi put od 2k9 nema ni trunke hype-a vezano za ovu igru.
A onda naletim na neki neplaćeni review gde je lik popljuvao novi MY CAREER mod, lagove koji si pominjao i još neke stvari, ali ono što je mene STRAŠNO zaintrigiralo i što me tera da se "mašim džepa" jeste ovo: "While "NBA 2K17" suffered from a number of fundamental gameplay problems last year that were never fully resolved, "NBA 2K18" plays a much cleaner, smarter and more authentic game of basketball. CPU AI is not exploitable in the manner it had been, and users are better rewarded for playing strategically and utilizing play calling, space, mismatches and movement in a realistic manner."
Kao neko ko voli MY LEAGUE, online mu je bitan kao lanjski sneg, moraću da na "narodnjaku" isprobam ove tvrdnje, a ako mi se svidi... Ih, kad bi samo patchevali rostere, bez "petljanja" u gameplay, ne bih razmišljao dve sekunde. A znam da će opet po starom...
Da, ono što je zanimljivo jeste da na YouTube nema 3-4 snimka gameplay-a 2K18, nisam naišao na Smoove-ov review, ništa ni blizu onoga što se dešavalo do prošle godine kada je pre izlaska bilo more snimaka i kojekakvih "stručnih analiza". Čak ne mogu da nađem ni poređenje 2K18 i Live 18 u gameplay-u. Baš čudno...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2017, 16:22   #52
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k18

Meni smeta sto ne vidim koliko imam VC-a i kad upgrejdujem atribute pojma nemam kolika je cifra to atributa na kraju vec samo kaze koliko kosta VC. Ja takodje ne volim online i sad debilno naprave taj retardirani hub u kom vidjas ostale igrace i naravno lag do bola. Prica u mycarrer je katastrofa kao i likovi koji se tu poajvljuju pa i njihovi glasovi. Onda recimo saigraci u tom prvom proving groundu, pazi imena: ankle braclet, hot sizzles, atm (bankomat ) i jos podosta retardiranih, debilizam do krajnjih granica.

MyLeague je dobar. Gameplay je dobar, ne znam fluidno dosta deluje, lepse, prirodnije.

Ima fora kako da zaobidjes cpu igraca ali moras da odigras kako treba.

How to get Posterizer FAST


Sto se tice 2k18 i live 18 pa ne moze da se poredi jednostavno. 2k18 je mnogo bolji. Live 18 je vise arkadni nba, brza kosarka, ludilo, idemo zakucavanje preko svih Meni je zabavan, moram da priznam da je i prica bolja u live 18. Jednostavno bio si jedan od top prospect igraca, povredio koleno, pauzirao i posle oporavka evo te ponovo po turnirima se dokazujes i onda ide combine i zavisi kako si odigrao budes draftovan. Kad krenes da igras mozes da odmah trazis da te trejduju tako da draft i klub u kom zavrsis nije ni bitno. Inace u live 18 te zove the comback kid I graficki 2k18 je dosta bolji a i zvuk. Live ima neki cudan zvuk kad zakucav i uopste cudno zvuci zvuk lopte i kad se odbija po obrucu.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2017, 20:08   #53
poeta
Član
 
Član od: 6.9.2015.
Poruke: 181
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

live mi je super igriv i fluidan ali tek kad uključim espn kameru, oborim rezoluciju konzole na 720p i smanjim brzinu gejmpleja na 70. onda ima taj neki šmek kao tv prenos.
igram na all star, i u sezoni za sad imam skor 2-0.
ono što je sramotno u live, je što svi naši igrači imaju generička lica. dok su šarića, bogdanovića, dragića, vučevića itd, napravili. bojan bogdanović je najbolje urađen, ona njegova večito smrknuta faca je realno prikazana kao i mehanika šuta. te razmišljam da ga dovedem u kliperse.
pokrenuo sam na oficijelnom EA forumu kampanju da se urade naši igrači, ea je kritike primila k znanju, videćemo...

2k18 sam probao samo prelude i meni je live bolji kada uporedim one mečeve između cavsa i gs u oba demoa, ma šta god bilo ko pričao. osećaj igranja 2k mi je kao da igram šah, a ovamo je baš dinamično... ali vidim da su u 2k naše igrače ispoštovali, pa ću možda kupiti igru ako ea na izvrši korekcije uskoro
poeta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2017, 7:18   #54
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

LOL
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2017, 12:29   #55
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k18

Pa kazem ja da su tako hohstaplerski prikrili da ne vidis atribute i vc da bi mogao/morao da kupis jos vc. Na tome oni i uzimaju pare. Svi ovi koji su nabudzili sve igrace vec su dali jos 50$/€ za vc. I Smoove i svi ovi ytuberi koji prave klipove ili mozda im je 2k jednostavno dao odredjenu kolicinu da ne popljuju igru.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2017, 0:07   #56
DiNDiNBrE
Starosedelac
 
Član od: 20.4.2013.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.249
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 168 puta na 152 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Nemam pojma sta da kazem o igri, nije me odusevila. I dalje mi najbolji ostaju 2k10-2k14. Sve mi nekako isforsirano deluje.
DiNDiNBrE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2017, 15:19   #57
poeta
Član
 
Član od: 6.9.2015.
Poruke: 181
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

u želji da igram sa našim igračima kupio sam je juče...
au kakvo smeće... od grafike, animacija, promašivanja zicera, šuteva itd...
c c c
ne znam šta mi je sinoć bilo da bacim 55 funti

2k13 sam isto tako kupio i nisam mogao da je igram, evo istorija se ponavlja...

iritantna sirena na svakom prekidu para uši...
pravila se ne mogu modifikovati, a moj stil igre je da isključim defansive 3 sec i sa centrom kampujem u reketu....
teodosić ima možda najveću glavu u ligi
pivotiranje je jako ružno napravljeno i uopšte igra ispod koša. live im je tu održala lekciju kao i kad je o defanzivnom skoku reč i blokadama.
igrači su nekako zdepasti
da i ne pominjem cartoon look...

od plus stvari:
marjanović odlično urađen
komentatori super
blacktop - moja nada da ću to malo eksploatisati
slobodno treniranje je unapređeno, postoje saigrači koji ti dodaju loptu i to mi se sviđa

my carrer me uopšte ne zanima.

ocena: 2- od 10.
poeta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2017, 21:35   #58
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

...


Take 2 je potpuno izgubio kompas...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2017, 15:17   #59
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

E pa sad, ne može ti zamerka biti što igra inkorporira pravila košarke... tri sekunde u reketu je jedno od osnovnih pravila. Čini mi se kao da bi ti Live baš dobro legao, ili da nađeš update za neki stariji Live.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2017, 17:03   #60
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k18

Realno kao simulacija kosarke 2k18 je najbolja igra. Druga je stvar sto oni sada kroz myC i VC pokusavaju da uzmu pare mikrotransakcijama. Ja online i slabo i igram a myC par utakmica i smori me za medalju i svake godine je retardiranije a ove je to vrhunac.

Sad primetio sam da opet cesto vrhunski igraci promasuju polaganje iako nemaju nikog ispred sebe. Sad ce da uslede pecevi, jedan je vec bio i na zalosss opet ima da upropaste.

Igras kontrolerom, sada ti cak i zavibrira u trenutku kada pustis dugme za sut.

Nikako ne moze live da bude bolji sto se tice grafike i animacija. Ja svake godine ovo kupujem i kazem da nikada nije bolje uradjeno nego sad.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
2k18, kosarka, nba 2k18

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com