Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika

Grafika Video karte i monitori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.9.2022, 22:29   #1101
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Davno sam prodao 1080 dok je jos moglo da se uzme 500€ za nju koliko sam i uzeo. U medjuvremenu sam prodao i plocu, procesor i memoriju, a napajanje je izdahnulo. Vec dugo ne igram nista tako da bjce mnogo toga da se igra mada znajuci sebe igracu stare naslove 90%.
Porsche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2022, 23:17   #1102
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Cene grafičkih kartica

Citat:
Porsche kaže: Pregled poruke
Davno sam prodao 1080 dok je jos moglo da se uzme 500€ za nju koliko sam i uzeo. U medjuvremenu sam prodao i plocu, procesor i memoriju, a napajanje je izdahnulo. Vec dugo ne igram nista tako da bjce mnogo toga da se igra mada znajuci sebe igracu stare naslove 90%.

This. Uzeo GoW i stao posle 30 min.
Ponovo presao Spideya na PCu.

80% gaminga na R6 Siege. Cekam 4080 a nisam jos naleteo na igru sem Cyberpunka koja mi je preteska za 2070S, cak i uz DLSS. Nadam se da cu nabaviti novu kartu pre RTX remastera Witchera, ali ovim tempom, pre ce izaci Witcher 4 nego najavljeni remaster.


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2022, 10:26   #1103
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Jedino sto trenutno koristim 4kTV pa ce biti veoma zahtevno, ali posle je u planu da se kupi neki 2K monitor. Tako da sam u sklasu sa time podizao lestvicu sa 3070 preko 3070ti se stiglo do 3080.
Porsche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2022, 10:31   #1104
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Mene zanima zbog kojih to igara ljudi hoce da kupe nove graficke...ja ne vidim nista dobro sto treba da izadje i da izgleda mocno.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2022, 10:39   #1105
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Star Wars Jedi Survivor
Dead Space remake
Callisto Protocol
Diablo 4
Resident Evil 4 remake
Deliver us Mars
Hogwarts Legacy
Hellblade 2
ma ima igara koliko hoces....

I ne moraju da rade upgrade oni sa novijim kartama, serije 2xxx i 3xxx, ali na primer ljudi sa RX 470/480/580, zatim gomila ljudi sa 1060...

Prelazi se i na vece monitore tj vece rezolucije, ljudi kupuju i 4K televizore pa ih interesuje 4k 60fps gaming, itd itd..

Zar nije normalno ponoviti se jednom u 3-4-5 godina sa novom kartom ?
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2022, 11:15   #1106
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

@buraz za witcher remaster je pre nekoliko dana potvrdjeno da izlazi do kraja godine, valjda i hoce.

@filpan
ja sam npr uzeo grafu ne zato sto nove igre izgledaju mocno, vec zato sto kako god izgledale, ja nisam mogao da ih igram vec nekoliko godina.
sebe razumem , ali ne razumem ljude koji mogu da teraju nesto na high u 60fps sa 1080p i kesiraju lovu da bi to bilo 1440p, 120fps, ultra.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
buraz (18.9.2022), Gadoguz (18.9.2022)
Stara 18.9.2022, 15:54   #1107
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Citat:
DBrave kaže: Pregled poruke
Star Wars Jedi Survivor
Dead Space remake
Callisto Protocol
Diablo 4
Resident Evil 4 remake
Deliver us Mars
Hogwarts Legacy
Hellblade 2
ma ima igara koliko hoces....

I ne moraju da rade upgrade oni sa novijim kartama, serije 2xxx i 3xxx, ali na primer ljudi sa RX 470/480/580, zatim gomila ljudi sa 1060...

Prelazi se i na vece monitore tj vece rezolucije, ljudi kupuju i 4K televizore pa ih interesuje 4k 60fps gaming, itd itd..

Zar nije normalno ponoviti se jednom u 3-4-5 godina sa novom kartom ?
SW licencu ima EA? Da, to će biti dobra igra sigurno.
Rimejk Dead Space-a?
Diablo 4, od firme koja 10 godina nije napravila normalnu igru?
Rimejk Resident Evila?

Itd.

I to da platim 2000 EUR, ako uzimam novi računar, pa da igram u 4K/120Hz? Da uživam.

U Harry Potter igri???

Witcher rimejk?

Rimejk, rimejk, remaster, remaster.. E ako to ne proda grafičke karte od 1000 eur neće ništa.

Ovo sa EVGA je samo početak otreznjenja za nVidiu, brzo će karte na stari nivo kada shvate da je RTX fail-ovao.

Više me interesuju grafičke karte za video montažu nego za igre, ako će biti ovakve.

Čuj Harry Potter, ne želim nikoga da uvredim, ali ne vidim starije igrače koji kupuju skupe grafičke da bi igrali open world dečaka čarobnjaka niti roditelje koji to čine za svoju decu.

Kupiš Xbox S i igraš takve stvari, uživaš za 10x manje para.

2 godine nemamo visoko-profilnu skupu igru, još od Cyberpunka I ljudi ladno preporučuju Harry Pottera??

Kada kada bih rekao da nema neke moderne klasične muzike a neko mi predloži novi album Raste i Cobya.

To znaju i na oglasima pa vidim da se rudarske karte tipa RX580 prodaju za 150 EUR iako su svi ugasili rigove.

Ali još koji mesec i ide to na 75.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
filpan (18.9.2022)
Stara 18.9.2022, 20:00   #1108
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Nasmeja me covek sa listom. Kad uporedim za sta su se nekada kupovale graficke, odnosno za kakve naslove, ovo dodje kao vic. Sve sto vredi od igara danas maltene ni ne trazi jaku masinu. Takvo vreme doslo.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2022, 20:41   #1109
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Cene grafičkih kartica

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
@buraz za witcher remaster je pre nekoliko dana potvrdjeno da izlazi do kraja godine, valjda i hoce.

@filpan
ja sam npr uzeo grafu ne zato sto nove igre izgledaju mocno, vec zato sto kako god izgledale, ja nisam mogao da ih igram vec nekoliko godina.
sebe razumem , ali ne razumem ljude koji mogu da teraju nesto na high u 60fps sa 1080p i kesiraju lovu da bi to bilo 1440p, 120fps, ultra.

Ne verujem im dok ne vidim, imajuci u vidu Cyberpunk fijasko, data leakove, to da je remaster trebao izaci 2021. i jos mnogo stvari… Ali nadam se da cemo konacno videti RayTraced Yen 😃


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2022, 20:43   #1110
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Cene grafičkih kartica

Ma ko ima i može kupi novu grafu iz čiste dosade i obesti. Ne treba mu neki poseban razlog. Kao što je moj drugar ušao u trip da odličan i samo dve god. star auto proda i kupi novi 2022 model. A najžešće od svega je što radi preko puta svoje zgrade i vozi samo vikendom.

A i što su igre nezanimljivije to je grafika bitnija. 😁
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2022, 21:11   #1111
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

to je dobar primer i negde sustina. a po mnogo osnova ovde ne vredi generalizovati.

tokom vise od dve godine ludih cena, nakupilo se ljudi koji su prosto odavno zreli za novu grafu. pitanje je sta su imali ili imaju.

npr. komp koji sam ja terao bukvalno do pre 2 meseca nije mogao da potera witchera 3 na 1080p sa medium podesavanjima (moralo je low ako hocu 60fps)!

nije isto kada za novu grafu kesu odresi neko sa gtx660 i neko sa rtx2080ti.
takodje, nova grafa moze da znaci rx6600 i rtx3090.
takodje, neko u igrama uziva vise, neko manje (neko ce npr. i radije imati novi iphone nego sta da jede).
takodje, neko mesecno zaradi 200, a neko 2.000 evra (to je to da neko ide busom na posao, a neko menja sjajna kola).
takodje, mnogi igre za komp ne kupuju, a igraju ih, pa im je 5x jeftinije da kupe preskupu grafu nego bilo koju konzolu.
takodje, ovo je nova stvarnost, nije nesto sto ce da se vrati na staro ako samo sacekamo jos koji mesec. ko hoce da igra ovo sto ima (slazem se da je manje masterpiece-ova), jednostavno mora da plati vise nego sto je ranije. isto vazi za hleb, mleko, struju.... dakle ili tako, ili se trazi drugi hobi.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2022, 21:30   #1112
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Što, ja volim iz hobija da menjam skoro celu konfiguraciju na svake 2-3 godine, zanimljivije mi je da jurim komponente i sklapam, nego da se igram... Ali sam ipak preskočio 2022. jer nisam tolika ovca da me šišaju za grafiku.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2022, 22:12   #1113
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Jbg ja nemam nikakav komp tako da ja svakako moram bez obzira na neke druge stvari. Iskreno sad da imam komp koji sam imao do pre godinu dana nebi verovatno menjao nista jos uvek.
Porsche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2022, 22:30   #1114
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
.... dakle ili tako, ili se trazi drugi hobi.
Ili igraš masu dobrih igara koje su izašle za pc u proteklih 20 god na kompu od 450 eur.
Ali ako neko hoće da juri ultra podešavanja, 60 fps minimum za single player igre, neki ne mogu da igraju multi fps bez 120 fps (šta li smo mi igrali u igraonicama pre 20 godina pitaj boga). Ja sam witcher 3 sasvim lepo igrao sa 960 gtx na oko 45 fps i high podešavanjima, jako je lepo izgledao.

PC gaming nije skup hobi, rođaci, nego mnogi od nas ne prave razliku između igranja igre i gvirenja u fps brojac, 0.1 % low, gledanja u refleksije. Ja da nikad ne kupim kompjuter jači od ovog, pod uslovom da novi OSevi i hardver podrzavaju igre koje već imam, ne mogu da stignem da odigram dok sam živ.

I bicikl možeš da platiš 5000 eur. Moja poznanica je kupila za oko 110 000 din, vozi ga po stazama, 4-5 puta mesečno, ne verujem da pređe više od 50 km za mesec. Ja sam kupio za 27 000 nov, za manje od mesec dana sam prešao 278 km, da me nije oborio kovid sigurno bih stigao do 350 km. I to sam išao i malo po brdima (ništa ekstremno).
I sad, biciklizam je skup hobi? Nije brate, 1 % ljudi stvarno koristi ono što nude high end bicikli (a često mu i život zavisi od kvaliteta rama recimo kod MTB), 25 posto će da kupe isto to iako će najveći izazov za taj bicikl da bude neasfaltirani put. A za 75 % nas hobista je bicikl od 15-40k din dovoljan. Ili mi ne znamo kako se vozi bicikl?

Razmaženi smo, i to mnogo.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku makiem na korisnoj poruci:
bokela (2.10.2022), filpan (19.9.2022)
Stara 18.9.2022, 22:55   #1115
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

izgleda da su mnogi našli drugi hobi, tokom ovih godina mininga, već smo pričali mislim ovde da klinci samo mobilni arče, tako da trebaće vremena da se to tržište oporavi, mi matori ionako igramo te starije igre..
Ali trebaće novi hardwer kad izađe nešto u UE5 pa će svi da trče u prodavnicu..
Verovatno će i proizvođaći malo da poguraju, uzeli su i oni dobre pare ovih godina pa to treba pametno uložiti..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2022, 22:55   #1116
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Cene grafičkih kartica

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Ili igraš masu dobrih igara koje su izašle za pc u proteklih 20 god na kompu od 450 eur.
Ali ako neko hoće da juri ultra podešavanja, 60 fps minimum za single player igre, neki ne mogu da igraju multi fps bez 120 fps (šta li smo mi igrali u igraonicama pre 20 godina pitaj boga). Ja sam witcher 3 sasvim lepo igrao sa 960 gtx na oko 45 fps i high podešavanjima, jako je lepo izgledao.

PC gaming nije skup hobi, rođaci, nego mnogi od nas ne prave razliku između igranja igre i gvirenja u fps brojac, 0.1 % low, gledanja u refleksije. Ja da nikad ne kupim kompjuter jači od ovog, pod uslovom da novi OSevi i hardver podrzavaju igre koje već imam, ne mogu da stignem da odigram dok sam živ.

I bicikl možeš da platiš 5000 eur. Moja poznanica je kupila za oko 110 000 din, vozi ga po stazama, 4-5 puta mesečno, ne verujem da pređe više od 50 km za mesec. Ja sam kupio za 27 000 nov, za manje od mesec dana sam prešao 278 km, da me nije oborio kovid sigurno bih stigao do 350 km. I to sam išao i malo po brdima (ništa ekstremno).
I sad, biciklizam je skup hobi? Nije brate, 1 % ljudi stvarno koristi ono što nude high end bicikli (a često mu i život zavisi od kvaliteta rama recimo kod MTB), 25 posto će da kupe isto to iako će najveći izazov za taj bicikl da bude neasfaltirani put. A za 75 % nas hobista je bicikl od 15-40k din dovoljan. Ili mi ne znamo kako se vozi bicikl?

Razmaženi smo, i to mnogo.

Standardi svega rastu vremenom. Ko sto rekoh davno jos, nekad su se ljudi kupali nedeljom i uplacivali net na sate, danas strimujes masu stvari za 10e mesecno ili torentujes sve za dzabe i igras pucacine u 144/240Hz. Nekad si ako imas para imao fensi zaprezna kola, danas si u A6ici ili nekom sportskom dvosedu ako ti se bas moze.

1080p je i dalje golden standard ali 1440p to u narednih par godina preuzima - za 5 god su 1440p 165Hz IPS paneli sa Free/GSyncom pojeftinili sa 900 na 300 do 400e za high end modele. A graficke ranga 3060ti+/2070/1070 (u vreme kad je izasla) su i pravljene za vece rezolucije.

Sad kad je GPU mining i zvanicno pukao, videcemo da li ce Nv i AMD moci toliko da se bahate sa cenama, pogotovo sto ce trziste da preplavi polovna 3xxx serija koju ce rudari da dumpuju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
polarnimeda (19.9.2022)
Stara 19.9.2022, 1:05   #1117
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Cene grafičkih kartica

Nasmeja me lepo sa "nekad su se ljudi kupali nedeljom". 😊 Offtopic ali i fun fact - udžbenik iz Higijene na medicinskom fakultetu kaže da je higijenski gledano potrebno zimi se kupati jednom nedeljno a leti nešto tipa svaki drugi-treći dan. Sve preko toga dakle radimo jer nam se može i jer više volimo miris gela za tuširanja, dezodoransa i parfema nego ustajalog znoja.

Tako i za gejming, ima nekog nivoa koji je racionalan i dovoljan, a onda ima i onog gde se teži ka nečem više jer svi volimo sebi da ispunjavamo hirove kada možemo. 120fps gejming dok mirišeš na shea butter - bring it on!
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
buraz (19.9.2022), player1 (19.9.2022), polarnimeda (19.9.2022)
Stara 19.9.2022, 13:02   #1118
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

ispade da su ljudi razmazeni ako ne sede i igraju igre iz prethodnih 20 godina, nego hoce nove. ja vec dve godine eksperimentisem, isprobavam zanrove koje inace ne volim i igre koje me nisu prvilacile, a dobro su ocenjene, kako bih izvukao neku slast sa starim kompom, ali jednostavno ne ide.

nije to prosto da mi smeta zastarela grafika, odavno se ne lozim na nju. i witchera 3 sam odigrao isto kao i ti jer sam koristio istu karticu, ali sam ga dao kao poznati primer.

jeste da midrange komp danas kosta skoro duplo vise nego sto je pre 8, 9, 10 godina. ali sve je poskupelo, a da ne budemo baksuzi - nisu ni plate iste kao pre 10 godina. a i da nije tako, dokle odlagati? realno, ako komp menjas na 6 godina kao ja (a sada je bilo 8 zbog ovog haosa sa cenama), dovoljno je da izdvojis 167 evra godisnje i mozes da kupis komp od 1.000 evra svaki put. to je bukvalno oko 1.500 dinara mesecno za nesto u cemu mozes da uzivas svaki dan, koliko god vremena da imas. pa tolko ljudi potrose da dva puta izadju na kafu, popuse toliko za dva dana, odgledaju dva filma u bioskopu sa nekim itd... kada tako gledas, a tako se i igras, to nije neki novac, ali je problem sto ljudi ne skupljaju na vreme po mrvu, nego kada je vreme za novi komp - "otkud mi da iskesiram tolke pare".

nije sve crno i belo. nije ili" 240fps u 1440p", ili "drljaj igre od pre x godina, ima tu dobrih naslova". sigurno i ima, ali dok iskopas, isprobas i prodjes kroz gomilu naslova da bi dosao do skrivenog gem-a, smuci ti se i da ga krenes.
meni je dovoljno da sve mogu da furam na 1080p sa mid podesavanjima, da imam 60fps. ako je to preterano, onda bih voleo da dodjes da vidis kako na mom tv-u izgleda 30fps i 900p i kazes mi dal je razmazeno sto mi se ne svidja.

ko sto rece buraz, vreme gazi sve. ono sto mi je nekada bilo dovoljno vise nije, ne zato sto sam besan, vec zato sto je izgustirano. da nije tako i dan danas bih pikao varijacije tetrisa.

@makiem
koji komp ti imas i da li i kada planiras neki novi? ako je ovaj iz profila znaci da si vec menjao gtx960 od 2gb za rx580 GTS od 8gb, a ta kartica ipak moze da pogura vecinu naslova dovoljno dobro. sve zavisi od svega. sve je u balansu. sta menjas, cime, koliko volis da igras igre, koliko imas vremena, koliko imas para da mozes da potrosis itd itd, da se ne ponavljam. mada se ponavljam vec dugo. odmoricu malo.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2022, 13:14   #1119
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

ja sam više za što da dam 1000e kad mogu i sa 100 da se zabavim, isto kao i za mobilni, mogu da uzmem na rate na godinu dana bez kamate po 2000 din mesečno ali to je na kraju opet 200e, plus moram da se mlatim sa novim telefonom..
Celo leto sa i5 i integrisanom grafičkom, jedva čekam da sklopim zimski komp i nastavim tamo gde sam stao, planirao sam dying light, the following, world war Z, i Tomb Raider, tu je i džojstik za pes... i nfs volim i vožnje.. previše igara premalo vremena...
Ali u svakom slučaju treba uložiti u igranje srazmerno potrebama željama i mogućnostima
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2022, 13:20   #1120
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

dying light je meni u top 5 igara ikada, uzivaces ako ga nisi odigrao. obavezno i bozak horde dlc da ukljucis tu, ako volis malo izazova.
da mi je ostalo nekoliko takvih igri neodigranih, ni ja ne bih zurio sa novim kompom.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Potrošnja struje aktuelnih grafičkih kartica Rocker Grafika 64 29.5.2018 11:18
Razmatranje jedne veoma loše ponude grafičkih kartica star-duster ŠDK - Grafika 14 22.1.2011 14:45
SDHC Sundisk kartica i sony hdr-cx115e zhaki Nosači podataka 1 3.12.2010 18:55
Isplati li se kupovina bilo koje od sledećih kartica trenutno? holodoc Grafika 13 26.10.2010 6:36
Cene novih memorijskih kartica mess Aparati i oprema 7 30.12.2007 13:30


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com