Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.1.2013, 21:20   #41
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r. 2

http://www.pcgamer.com/2013/01/11/su...al-mmo-sequel/
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2013, 20:54   #42
laki1991
Veteran
 
Član od: 6.9.2009.
Lokacija: NBgd
Poruke: 757
Zahvalnice: 166
Zahvaljeno 32 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r. 2

Stalker mmo ? *runs in circles and scream* noooo
laki1991 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2013, 12:18   #43
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r. 2

Evo pa se prijavite za Alph-u

http://survarium.com/en/news/survari...ation-now-open
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Dr.TomFa (4.4.2013), kuureee (4.4.2013), r0nIn (4.4.2013)
Stara 8.4.2013, 21:50   #44
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Survarium

Posljednji dev. diary

+
http://www.bravo.rs/screenfun/survar...za-alpha-test/

U razvoju je multiplayer igra tvoraca S.T.A.L.K.E.R.-a, šta mislite?
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2013, 15:53   #45
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Survarium

^Ovo sam juče napravio Survarium temu jer je Search na ovom forumu 0.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2013, 22:00   #46
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.416
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Survarium

Survarium – Spiritual Successor To STALKER – Alpha Testing Has Begun
Љуша je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2013, 10:57   #47
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Survarium

Tuga tuzna. Sta im je ovo trebalo?!
alfa
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2013, 13:02   #48
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r. 2

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2013, 13:07   #49
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.457
Zahvalnice: 3.921
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r. 2

Ma *****e, Stalker je igra u kojoj treba da se osecas usamljen, sam i beznadezno, kakav bre MMO. Uzas.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2013, 20:36   #50
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Survarium

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
kuureee (4.10.2013)
Stara 28.4.2014, 18:22   #51
mandarije
Član
 
Član od: 1.9.2006.
Poruke: 59
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 9 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Survarium

Malopre mi stigao CBT invite, skidam klijent

Oko 1.7Gb je instalacija...
mandarije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2014, 3:21   #52
P.A.I.N
Veteran
 
Član od: 11.11.2010.
Poruke: 785
Zahvalnice: 193
Zahvaljeno 56 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Survarium

Stigao i meni invajt dal ovo moze se trejudje za nesto dobro,sad nisam u fazonu da igram jos jednu mp igru?
P.A.I.N je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2014, 18:19   #53
karakondzula1
Banned
 
Član od: 12.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 67
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku karakondzula1 Slanje poruke preko Skypea korisniku karakondzula1
Određen forumom Re: Survarium

Ima li sta novo, kad izlazi igra.
karakondzula1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2015, 20:25   #54
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.378
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: Survarium

50,000 kodova za nedelju dana premiuma

http://www.vg247.com/2015/02/02/surv...unt-give-away/
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 14:32   #55
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Survarium

Probao betu daklem , mmo a ne mozes da legnes - prone ne mozes da uzmes oruzije onome koga si ubio micro transactions Bandit paketi,klase koje mozes da budzis do besvesti sa microtransactions ,klasicno pay to win djubre ma koliko bila dobra igra kad izadje ovo ce je ubiti ovako inace solidno stabilna na serverima 8 vs 8 dobro optimizovana zvuk ok ali nema one atmosfere..sve u svemu bye bye Survarium sreca nisam se najhapovao pa me zaboli patka...jadno

Poslednja ispravka: <S2N><Mefisto> (14.4.2015 u 16:22)
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2015, 12:50   #56
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Survarium

Moram da se oglasim. Igra nije pay-to-win. Nema nikakvih klasa. Birate frakcije i shodno tome imate da kupujete drugacije oruzje, oklope i ostalu opremu.

Sve sto kupujete za stvarne pare je ili kozmetickog tipa ili je oruzje koje po statistikama nije bolje od osnovnog koje kupujete za ingame novac. Jedina razlika je u camo farbi na oruzju i to sto odredjena imaju npr. +10% exp, +10% money.

Igrao sam ima 10 dana Survarium i apsolutno nigde nisam primetio da sam u podredjenom polozaju u odnosu na ljude koji su kupovali bundle packove, oruzje i slicno.

Ono sto je bitnije napomenuti jeste da nakon zavrsene borbe dobijate random nagrade tipa artifact detector, medpacks ili oruzje i oklop koje je u vecini slucajeva upgrade-ovana verzija osnovnog. Meni se tako desilo da sam zaredom u 4 runde dobio upgradeovane cizme, respirator, AKS-74u (super upgrade, a dan ranije sam spucao 20.000 i kusur hiljada na AKM, a dobio za dz bolje oruzje) i ne znam sta sve ne.

Ingame currency zaradjujete sasvim dovoljno i brzo, tako da kad dodjete do sledeceg cina u frakciji imate dovoljno novca da kupite novu opremu koja je otkljucana i koja vam se svidja.

Consumable predmeti su jeftini, tako da cete uvek imati ingame novac za bombe, medpackove i municiju.

Oruzje i oklopi su fenomenalno modelovani, a audioelementi igre su fenomenalni. Zvuk pucnjave se menja u zavisnosti od vase udaljenosti od nje, zvuci koje prave delovi oruzja dok ga punite i repetirate je 100% preslikano iz stvarnosti.

Najveci problem ove igre je sto ima samo 3 moda za igru trenutno i vrlo brzo se izgustiraju. Vrlo dugo je u beti i dosta vremena je proslo, a da jos nije dosao obecani free mod, koji u stvari treba da predstavlja multiplayer Stalker igru, onakvu kakvu znamo, ali i uz mp grupe pravih ljudi, a ne samo NPC-jeva.

Planiraju da free mod bude PvE, dok je PvP vec implementiran i igramo ga upravo, uz buduce dodavanje novih modova igre.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laserstorm na korisnoj poruci:
DJ MIXYYY (18.4.2015)
Stara 22.4.2015, 6:46   #57
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Survarium

Citat:
Laserstorm kaže: Pregled poruke
Moram da se oglasim. Igra nije pay-to-win. Nema nikakvih klasa. Birate frakcije i shodno tome imate da kupujete drugacije oruzje, oklope i ostalu opremu.

Sve sto kupujete za stvarne pare je ili kozmetickog tipa ili je oruzje koje po statistikama nije bolje od osnovnog koje kupujete za ingame novac. Jedina razlika je u camo farbi na oruzju i to sto odredjena imaju npr. +10% exp, +10% money.

Igrao sam ima 10 dana Survarium i apsolutno nigde nisam primetio da sam u podredjenom polozaju u odnosu na ljude koji su kupovali bundle packove, oruzje i slicno.

Ono sto je bitnije napomenuti jeste da nakon zavrsene borbe dobijate random nagrade tipa artifact detector, medpacks ili oruzje i oklop koje je u vecini slucajeva upgrade-ovana verzija osnovnog. Meni se tako desilo da sam zaredom u 4 runde dobio upgradeovane cizme, respirator, AKS-74u (super upgrade, a dan ranije sam spucao 20.000 i kusur hiljada na AKM, a dobio za dz bolje oruzje) i ne znam sta sve ne.

Ingame currency zaradjujete sasvim dovoljno i brzo, tako da kad dodjete do sledeceg cina u frakciji imate dovoljno novca da kupite novu opremu koja je otkljucana i koja vam se svidja.

Consumable predmeti su jeftini, tako da cete uvek imati ingame novac za bombe, medpackove i municiju.

Oruzje i oklopi su fenomenalno modelovani, a audioelementi igre su fenomenalni. Zvuk pucnjave se menja u zavisnosti od vase udaljenosti od nje, zvuci koje prave delovi oruzja dok ga punite i repetirate je 100% preslikano iz stvarnosti.

Najveci problem ove igre je sto ima samo 3 moda za igru trenutno i vrlo brzo se izgustiraju. Vrlo dugo je u beti i dosta vremena je proslo, a da jos nije dosao obecani free mod, koji u stvari treba da predstavlja multiplayer Stalker igru, onakvu kakvu znamo, ali i uz mp grupe pravih ljudi, a ne samo NPC-jeva.

Planiraju da free mod bude PvE, dok je PvP vec implementiran i igramo ga upravo, uz buduce dodavanje novih modova igre.
U pravu si(igrao sam malo duze i igra je zarazna malo sam usao u fazon i shvatio poentu zaista nova i originala resenja ) nije mmmm skoro pa nije Pay to Win(zaboravio si da analiziras upgrade )..no za dve nedelje kad dodje 0.28 patch bice...dodji na official forum da vidis...nemoj da zaboravis da (i sad) upgrade ima 50 % sanse da uspe ako koristis Gold ..a sa Srebrom samo 25 % sanse,promenili su igru totalno NEMA VISE ZONA samo blesteci Artefakti koji random spamiju po mapi (sem toga cuje te protivnicki igrac dok imas artefakti sto je u igri sa dobeom grafikom i zvukom blagi uzas svi te cuju) previse jaki instant kill cak i ako imas izolaciju 300,zatvaraju rute,sem toga usporili su igrace do besvesti(potrosis staminu dok izadjes iz baze) sto ce pretvoriti igru u Kamp Fest,oxigen tanks su izgubili svrhu niko ih vise nece koristiti cak ni za flanking jer NEMA VISE ZONA veterani ih optuzuju da hoce da pretvore igru u Quake Arenu...Pola oruzija su promenili ili ogroman recoil ili glupa vatra i dim od koje ne vidis nista,ja malo pratim i Ruske strimove samo da cujes kako razocarano zvuce,nazalost odustao sam od Prime acc zbog ovih gluposti,vec vidjeno sa ostalim Devs koji dodju do neke love - totally new expiriance,Major changes bla bla bla probacu free Mode kad izadje za koju godinu ali izgleda da ce biti Flop.

Steta igra je imala ogroman potencijal stvarno prelepa i utegnuta (mnogo dobar engine) ali razbice je sa losom ekonomijom (dodji na sajt na thread PTS 0.28 pa ces se i sam uveriti sta ce da urade sa ovom prelepom igrom).

Nece vise biti random za sve Bolju opremu Ce Dobijati samo Black Markeet i Scavenger dok ce ostali dobijati start opremu koja je beskorisna posto svi prvo otvore ove dve Frakcije pa onda idu na Fringe Settlers i i Renaissance Army dakle ako hoces dobar loot moraces da igras ove dve Frakcije koje si vec otvorio,sto je bez smisla jer svi igraju Frakcije koje su najace i traze vise grind jos vise su povecali Grind za Fringe Settlers i i Renaissance Army a i pre toga je bio ludilo...


Povecali su cenu za Bolju Municiju (nazovi ovo spekulacijom) ali sudeci po mojim iskustvima sa heroes and generals izgleda da ces od deset Partija imati love da koristis bolju municiju samo za tri,tako da ce te wallet warriors cepati no to cemo tek da vidimo kako ce da izgleda ali jos nisam video da neki devs dobro Barata sa matematikom...ne znam koliko Razumes Ruski ali ja ga dovoljno dobro razumem da ti kazem da je ovaj lik poludeo i popizdeo dok igra novi patch
Survarium 0.28
Uvek sam govorio da je FTP rak gejminga najlepse su na pocetku dok ih posle devs Gladni love ne unakaze sa New Shiny things Totaly new expiriance bla bla bla ...

Pricaju kako ce neke stvari da promene ali u principu Build je gotov odluke su vec doneli nadam se da ce ih opadajuca populacija igraca tresnuti ( i ovako nemaju dovoljno igraca pa je igra uglavnom TDM Camp fest) steta zaista veliki potencijal inace uopste nisam spomenuo Compretative mode koji je glup do besvesti...nevidjeno glupo smisljeno.....
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2015, 7:26   #58
Aelos03
Veteran
 
Član od: 10.6.2012.
Poruke: 540
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 69 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aelos03
Određen forumom Re: Survarium

Nije F2P rak gaming daleko od toga veci rak su DLC za igre koje si vec platio a da ne pricam o day one DLC. F2P model radi savrseno kad developeri/izdavaci
nisu svinje.
Aelos03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2015, 9:18   #59
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Survarium

Citat:
Aelos03 kaže: Pregled poruke
Nije F2P rak gaming daleko od toga veci rak su DLC za igre koje si vec platio a da ne pricam o day one DLC. F2P model radi savrseno kad developeri/izdavaci
nisu svinje.
svi su svinje,nema izuzetka...
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
multiplayer, stalker, survarium


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com