Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.12.2009, 13:14   #61
Don Lazar
Član
 
Član od: 1.5.2009.
Lokacija: Mite Balije
Poruke: 229
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 116 puta na 37 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Don Lazar
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Citat:
M1L0SH kaže: Pregled poruke
Ja mislim da nema veze sa nivoom tezine AI se uvek ponasha isto bez obzira na to. Veca tezina mu valjda daje vishe novca veci moral u borbama i tako neshto .... Bar pre Empire Total War
manje-više si u pravu.
Naime ja sam igrao i predhodne delove TW serijala, ali kada sam dobio ETW počeo sam kampanju na najlakšem nivou. I kada sam je završio (ispunio campaing i prestige) sa rusima nisam dobio ništa novo - očekivao sam neku novu državu - onda sam, prirodno, krenuo sa francuzima na veri hard/veri hard i nisam osetio neku preteranu raliku, jedino što je bio bogatiji i malo više vodio računa kako ulazi u bitku, predao se kada je video da sam previše moćan. To je to sve stalo je isto toliko glupo odigrao kao i na najlakšem nivou
Don Lazar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2010, 16:18   #62
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 793
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Sta znaci ovo za nas koji igramo narodnu verziju?
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2010, 16:38   #63
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Ništa, ako ne nameravaš da igraš kooperativni mod.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Nestor (27.1.2010)
Stara 26.1.2010, 22:41   #64
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Kad ce ovo? Uskoro? Jedva cekam...samo jos da dam ispit, da me ne streljaju za primer...
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2010, 1:14   #65
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

23.2.2010.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Anceloti`85 (27.1.2010), Silent Otto (28.1.2010)
Stara 6.2.2010, 15:20   #66
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 793
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Mislim da cu ga ipak igrati, gledao sam nove trejlere i deluje mi dobro a i onako cekam da dodje Rome 2 (nadam se) pa ovo mu dodje u medjuvremenu.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2010, 22:47   #67
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Aj nek neko otvori temu o tome sta bi ko voleo da bude novi Total War, da se ne ide u off topic stalno. Ja nisam bas siguran kako se to radi. Bas se radujem Napoleonu, skinuo sam neke knjige da se i dodatno teoriski potkujem pre nego sto zasucem rukave i po X-ti put osvojim svet.
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2010, 4:57   #68
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 793
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Factions Overview
Actual Gameplay
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2010, 14:33   #69
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Morali bi Francuzi u kampanji da trpe neke penale kad zimi udju u Rusiju, da im pada moral, ili tako nesto, mozda ne bas da im crkavaju trupe odmah, ali zasto da ne, posle nekolko krugova i neprijateljskoj teritoriji.
Ako to ne rese nekako onda je sve prazna prica.
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2010, 15:26   #70
Silent Otto
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Lokacija: U-99, Type 7C
Poruke: 793
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 219 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Trupe im nisu "crkavale" odmah, već po napuštanju Moskve u plamenu, i to je bilo vezano sa gerilskim napadima Kozaka na njihove kolone u povlačenju.
Silent Otto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2010, 17:41   #71
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Dobro, zemljace, znam kad su im crkavale trupe. Ali ja govorim o tome kako uciniti kampanju tezom,jer sto bih se ja lako i bezbrizno povuko iz Moskve u kampanj,i da mi pola vojske pomre, kad sam vec poklao celu amiju Cara svih Rusa!? A to ce da se desava u kampanji vecini igraca, ima da prodju do Moskve ko vreo noz kroz puter ako ne bude postojao neki skript da im to oteza, suply script nalik onome iz Stainless steela ili Europa Barbarorum (ima toga u jos par modova). Dakle armija sa 100% zaliha ulazi u teritoriju, kada zalihe padnu nakon nekoliko krugova, pada moral, kada se iscrpe pocinje polako odumiranje zive sile. Napoleonova vojska nije imala komoru( u pravomsmislu te reci) nego je zivela od zemlje, to je lepo funkcionisalo u bogatoj Prusiji, Italiji(severnoj),Austriji... ali kada su u Rusiji nasli na sprzenu zemlju stvari su postale malo gnjecave...Moskva je lepo izgorela, samim tim i nada da ce se snabdeti, a odluka da se povlace istim putem kojim su dosli je zapecatila sudbinu, jer je i ono malo zaliha koje su mogle da se skupe iscrpeno tokom nastupanja.
Dakle poenta je dane treba "odmah"(ja to nisam ni reko u ostalom) da im crkavaju trupe, nego da, posle odredjenog vremena u polju napadac mora da iskusi sve jade kampanje na takvom terenu. To ce primorati onog ko igra sa Francuzima da dela brzo i dobro planira, a onog ko igra sa Rusima da u slucaju velike invazije moze da taktizira, otstupa i napada prema situaciji(dakle da se malo igra Kutuzova, ane juris pa-pomozi boze!).
Elem, znajuci "posvecenost" tvoraca ovoga serijala takvim detaljima, pre bih se kladio na Hertu ,nego da ce takva finesa biti ukljucena.
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2010, 18:26   #72
metallica2
Član
 
Član od: 2.6.2008.
Poruke: 156
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 23 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Citat:
Anceloti`85 kaže: Pregled poruke
Dobro, zemljace, znam kad su im crkavale trupe. Ali ja govorim o tome kako uciniti kampanju tezom,jer sto bih se ja lako i bezbrizno povuko iz Moskve u kampanj,i da mi pola vojske pomre, kad sam vec poklao celu amiju Cara svih Rusa!? A to ce da se desava u kampanji vecini igraca, ima da prodju do Moskve ko vreo noz kroz puter ako ne bude postojao neki skript da im to oteza, suply script nalik onome iz Stainless steela ili Europa Barbarorum (ima toga u jos par modova). Dakle armija sa 100% zaliha ulazi u teritoriju, kada zalihe padnu nakon nekoliko krugova, pada moral, kada se iscrpe pocinje polako odumiranje zive sile. Napoleonova vojska nije imala komoru( u pravomsmislu te reci) nego je zivela od zemlje, to je lepo funkcionisalo u bogatoj Prusiji, Italiji(severnoj),Austriji... ali kada su u Rusiji nasli na sprzenu zemlju stvari su postale malo gnjecave...Moskva je lepo izgorela, samim tim i nada da ce se snabdeti, a odluka da se povlace istim putem kojim su dosli je zapecatila sudbinu, jer je i ono malo zaliha koje su mogle da se skupe iscrpeno tokom nastupanja.
Dakle poenta je dane treba "odmah"(ja to nisam ni reko u ostalom) da im crkavaju trupe, nego da, posle odredjenog vremena u polju napadac mora da iskusi sve jade kampanje na takvom terenu. To ce primorati onog ko igra sa Francuzima da dela brzo i dobro planira, a onog ko igra sa Rusima da u slucaju velike invazije moze da taktizira, otstupa i napada prema situaciji(dakle da se malo igra Kutuzova, ane juris pa-pomozi boze!).
Elem, znajuci "posvecenost" tvoraca ovoga serijala takvim detaljima, pre bih se kladio na Hertu ,nego da ce takva finesa biti ukljucena.

Upravu si,nece biti te finese a ni 100000000 drugih koje bi omogucile da u ovoj igri uzivaju poznavaoci istorije i svi mali napoleoni naseg doba,ova a i ostale igre se prave iskljucivo da bi se namakle pare od klinaca kojima ti detalji nisu bitni,zato ako ti je stalo do realnosti pusku u ruke pa u boj da mozes da dozivis hladnu februarsku noc i crkavanje uzivo
metallica2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2010, 20:16   #73
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Citat:
metallica2 kaže: Pregled poruke
Upravu si,nece biti te finese a ni 100000000 drugih koje bi omogucile da u ovoj igri uzivaju poznavaoci istorije i svi mali napoleoni naseg doba,ova a i ostale igre se prave iskljucivo da bi se namakle pare od klinaca kojima ti detalji nisu bitni,zato ako ti je stalo do realnosti pusku u ruke pa u boj da mozes da dozivis hladnu februarsku noc i crkavanje uzivo
A dzaba, nemam ekipu za paint-ball, eventualno da trcim oko zgrade sa plasticnim pistoljem, mada ce onda neko da pozove cike u belim odelima. Valjda ce da izadje neki mod da popravi svinjariju, a oni neka na prave engine i da bude lepo i sareno pa jos i da mrda. za napaljenu decu iz Tajvana.
Pozz druze!
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2010, 2:36   #74
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.833 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Citat:
Anceloti`85 kaže: Pregled poruke
Morali bi Francuzi u kampanji da trpe neke penale kad zimi udju u Rusiju, da im pada moral, ili tako nesto, mozda ne bas da im crkavaju trupe odmah, ali zasto da ne, posle nekolko krugova i neprijateljskoj teritoriji.
Ako to ne rese nekako onda je sve prazna prica.
U jednom trejleru sam ja video kako se trupe krecu kroz rusiju i zastavica im se pretvara u crvenu kostursku glavu. Poprilicno sam siguran da je to zima i glad na delu
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2010, 9:49   #75
Starke
Član
 
Član od: 21.12.2005.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 86
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Citat:
Anceloti`85 kaže: Pregled poruke
A dzaba, nemam ekipu za paint-ball, eventualno da trcim oko zgrade sa plasticnim pistoljem, mada ce onda neko da pozove cike u belim odelima. Valjda ce da izadje neki mod da popravi svinjariju, a oni neka na prave engine i da bude lepo i sareno pa jos i da mrda. za napaljenu decu iz Tajvana.
Pozz druze!
Nije mi za cilj flejm ali-zabole njih da prave igru po tvom ukusu kad deca sa Tajavana imaju jednu vise nego primamljivu osobinu-platice tu istu igru za razliku od tebe
Starke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2010, 12:12   #76
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Citat:
Starke kaže: Pregled poruke
Nije mi za cilj flejm ali-zabole njih da prave igru po tvom ukusu kad deca sa Tajavana imaju jednu vise nego primamljivu osobinu-platice tu istu igru za razliku od tebe
Hmmm...to stoji pod jednim uslovom, da sam ja jedina budala koja tako misli, mozda ja i jesam budala, ali nisam jedini , dakle sigurno ima jos onih koji misle kao ja a imaju i creditnu karticu . Osim toga ako danas sutra kupim ceo onaj Total War pack, da li to znaci da treba da me poslusaju? Nije daleko dan kad cu da imam dovoljno novca da sebi ptiustim jedan originalni Total War u toku godine, da li to znaci da ce onda trebati da me slusaju?
U pravu si ali do nekle, pravi igraci su u manjini, ali ne u tako neznatnoj da bi se njihovo misljenje izbegavalo, a i ne dolaze svi iz siromasnih Balkanskih zemalja. Ali de ne idemo vise u strenu...
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2010, 15:03   #77
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Total war igre su, koliko god one bile gotivno uradjene i sve, mainstream naslovi. To znaci da ima dosta kompromisa, i ubacenih fazona tipa zapaljive svinje, amazonke, i slicne stvari koje doprinose da se prosecnom klincu svidi igra. Ako hoces veci realizam, moras sacekati na modove, jer njih rade ljudi koji od pravljenja istih nemaju nikakvu zaradu, i prave ih onako kako im dusa iste.
I da, hardcore igraci (ne mislim na ljude koji po ceo dan igraju igre nego na ljude koje od njih ocekuju nesto vise) kupuju igre zanemarljivo manje nego klinci (a ne samo klinci) koji kupe igru zbog reklame i grafike, odigraju, i predju na sledecu. A kompanije se okrecu njima jer je tu zarada.
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2010, 18:42   #78
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 793
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Jedna od novina je upavo to ako krenes da vodis armiju preko alpa ili po zimi pocinju da se javljaju gubici u smislu da imas one koji umiru i dezertere, plus ako je teren blatnjav od kise i ako je razrovan od bombi itd kretanje je otezano. Ali mene najvise interesuje sledece, recimo krenes kampalju sa snagama koalicije i napadne te Napoleon prva je bitka tvoj top opali takozvani lucky Shoot i pogodi Napoleona koj pogine i sta onda, dali je to kraj igre kja jos nije ni pocela eto to me interesuje kako su resili.
Taze
Taze 2
Taze 3
Taze 4
Taze 5

Poslednja ispravka: Nestor (14.2.2010 u 21:53)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2010, 12:20   #79
van helsing123
Novi član
 
Član od: 22.11.2009.
Poruke: 11
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

Jel zna neko jel ce se napoleon total war pojaviti tacno 23 u srbiju..i sta mislite koliko ce kostati original?
van helsing123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2010, 0:35   #80
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 793
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Napoleon Total War

aaaa ovo sve ozbiljnije deluje, evo ih novine.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
evropa, mod, napoleon, total war


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Medieval II Total War DukeofSerbia Strateške igre 1963 19.4.2023 14:53
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
Total TV i računar sa monitorom od 22" djuro88 Video/TV softver 3 24.7.2010 15:01
Total Commander neće na FTP real022 Aplikativni softver 3 1.4.2009 14:53
Makijaveli i Sun Tzu u Total War igrama Equilibrium Strateške igre 15 6.11.2008 22:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com