Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.7.2014, 19:39   #21
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Heroes & Generals

igram ja, imaš moj opis od pre jedno godinu dana, manje više sve je isto što se tiče FPS osim što su ubacili još par vrsta naoružanja. Ono što je najvažnije igra nije u fazonu CoD nego mora da se igra timski ako hoćete da pobeđujete. Džabe 50-0 kill count ako tvoj tim izgubi na kraju.

Mapa je malo teža za objasniti nekom ko nije igrao, ali ako budeš igrao pa ti se svidi ima odličan forum sa gomilom informacija a možeš i ovde da pitaš šta ti nije jasno.

Na kraju krajeva igra je za džabe, a skida se vrlo brzo. Trenutno je navala novih igrača pa su serveri malo sporiji ali srediće oni to brzo.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2014, 19:44   #22
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Heroes & Generals

Igrao sam ja prije ,kad je bila ona alpha bas davno.Pa se sad vratio i vidim da su je popravili bas.
ajde me dodaj na steam : soap_mne
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2014, 20:29   #23
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Heroes & Generals

slabo ja koristim steam, u igri mi je nick direktor pa ako treba pomoć cimni me na chat kad sam tamo.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2014, 18:09   #24
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Heroes & Generals

kad dodjem do 3 lvl biram ocu li recon ili tako neka slicna classa.I ako ga zadrzim gubim infantry?Sta mi je najbolje pa da imam recon-a i obicnog infantry vojnika,a da ne trosim masu para ili cega vec?
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2014, 19:47   #25
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Heroes & Generals

najkorisniji su ti pešadinci.

idi prvo na dva pešadinca, jednog opremi puškom i bazukom a drugog tompsonom. Posle toga idi na sve ostalo što te interesuje. Puška i bazuka su dobra kombinacija kada upadneš u bitke sa tenkovima, U HnG ne možeš ubiti tenk bez bazuke ili eksploziva, a ovog sa tompsonom koristiš u bitkama u gradu gde je 90% borbi na bliskom odstojanju.

Snajperisanje nije toliko korisno u ovoj igri, snajper ima isti dmg kao i obična puška. U stvari snajper u ww2 i jeste bio obična puška + optika. Koristan u odbrani dok si u napadu veći teret nego korist za tvoj tim.

Tenkisti su ekstra dobri ali moraš da se ispraksuješ na njima da bi znao da ih koristiš kako treba. Pilot traži još više treninga da se usavrši bombardovanje ciljeva na zemlji ali je prilično ranjiv jer ima dosta AA topova.

Kredite trošiš za opremanje heroja a warfunds za kupovinu i održavanje Assault team (AT). Što se tiče AT čim skupiš warfunds kupuj odma pešadiju i šalji je u bitke jer ona uvek zaradi. Kada kupiš 10 pešadije onda počni da ih upgraduješ u šta hoćeš. Izbegavaj avione i padobrance za početak jer su preskupi za održavanje. No dok stigneš dotle već ćeš i sam znati šta je korisno a šta nije.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2014, 15:40   #26
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Heroes & Generals

A ovo za assault team bas ne kapiram,to je neka RTS funkcija to ja mislim jos nisam dobio to je u ovu sekciju generals?
Radis li koji upgrade na puske i ostalo?
Ima li neki tutorial,video?
Jesi ti kupovao sto sa real money?

Poslednja ispravka: JAZO (25.7.2014 u 15:58)
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2014, 9:36   #27
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Heroes & Generals

ovde imaš tutorial :

http://forum.heroesandgenerals.com/v...hp?f=55&t=9613

ima i na YT samo pretraži YT za ono što te zanima.

AT kupuješ za warfunds. Odeš na General screen i tamo klikneš na Assault teams i tu kupuješ AT. Warfunds zarađuješ zauzimanjem objectives u bitkama, a kasnije kad budeš imao AT one same isto zarađuju. Kreni sa običnom pešadijom i kupi 10 pešadinaca (jedan po jedan) čim budeš imao dovoljno WF za to. Pešadija uvek zarađuje dok naprednije jedinice skoro uvek gube WF.

Upgrade oružja se plaća, ti nećeš zarađivati dovoljno kredita u početku da bi mogao to da pokriješ ali kasnije svakako da. Ja lično radim to samo u nekim teškim bitkama jer upgrade ne daje mnogo bonusa.

Ja nisam kupovao ništa jer igram već godinu i po dana. Pre se zarađivalo lakše i više pa imam i kredita i WF i zlata na pretek. Ako te mrzi da grinduješ sa zlatom možeš da otključaš skoro sve i ubrzaš napredak. Samo u ovoj igri je iskustvo igrača mnogo važnije od opreme tako da ti to ne garantuje da ćeš bolje prolaziti u bitkama.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2014, 13:05   #28
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Heroes & Generals

Trebace mi minimum 7 dana samo bazuku da isfarmam a 4 lvl sam.Ima li kakve sanse da namjestim da igram manje mape a ne one ogromne posto nista nemam.
Bas se sporo zaradjuju pare
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2014, 9:35   #29
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Heroes & Generals

ideš na enter battle pa kikneš na find battle i onda dobiješ spisak svih battle koje se igraju. tu pogledaj skirmish battle da li ima mesta u nekoj od njih. Te su mape najmanje i bitke su najkraće.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2014, 15:06   #30
Woofson
Član
 
Član od: 3.7.2014.
Poruke: 31
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Heroes & Generals

Igram ovu igru neko vreme, prvi rat sam igrao sa Axis i dobismo rat. Onda predjem za saveznike, odrase nas mislim da je trajao rat samo nekih 6 dana. Sad ovaj sto traje jos gore, od 20 ljudi ja i jos 2 lika pokusavamo da drzimo tacke ostali niko nista. Prestao sam da brojim posle desetog poraza, opet ce da nas oderu nemci.
Ako neko hoce da igramo zajedno, valjda ce biti lakse kad je vise nas i komunicaramo nek se javi pa da se dogovorimo .
Woofson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2014, 23:53   #31
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Heroes & Generals

Probao sam igru, nije loša. Igram sa švabama i za sad sam samo probao tenkistu(mnogo dosadno) pored pešadije(za sad najzanimljivije). Smara što srče RAM ko luda, posle nekog vremena u većim bitkama me izbaci iz igre zbog manjka RAM-a. To je bag koji će nadam se ispraviti...
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2014, 22:09   #32
Woofson
Član
 
Član od: 3.7.2014.
Poruke: 31
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Heroes & Generals

Mozda imate dobro oklopljene tenkove i avione ali nemate RAM, mi imamo dovoljno RAMa pobeda je nasa muahahahahah
Salim se malo xD
Nisam obracao paznju koliko trosi rama sobzirom da nemam nikakvih problema sa 8GB rama, mada koliko vidim pise da bi trebalo lepo da radi i na 4GB minimum 2 GB .
Woofson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2014, 19:08   #33
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Heroes & Generals

Citat:
Marezz kaže: Pregled poruke
Probao sam igru, nije loša. Igram sa švabama i za sad sam samo probao tenkistu(mnogo dosadno) pored pešadije(za sad najzanimljivije). Smara što srče RAM ko luda, posle nekog vremena u većim bitkama me izbaci iz igre zbog manjka RAM-a. To je bag koji će nadam se ispraviti...
sa 4 GB RAM radi sve ok. Jedino malo zaštuca FPS u gradovima tokom borbi. Ali ako se detalji smanje onda radi i taj deo sasvim ok.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2014, 11:44   #34
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Heroes & Generals

Imam ja 4GB ram-a ali nije dovoljno izgleda.. u toku partije dobijem poruku da je ostalo malo memorije i igra crash-uje.. Doduse to sam primetio samo na vecim mapama sa avionima i tenkovima...
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2014, 1:30   #35
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Heroes & Generals

Ja sam malopre probao igru... FPS mi je strašno nizak a sve je na low. Kapiram da nemam gaming laptop ali, bre, i Planetside 2 mi je radio bolje.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 18:24   #36
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Heroes & Generals

Mnogo Bolja i lepsa Igra od onog djubreta RO Red Orkestra 2 samo da bacanje granata nije toliko retardirano(nije ni RO 2 bolji)...ne razumem zasto turet na Kolima ne moze na 380 stepeni kakva glupa ideja ...eto to su jedine dve stvari koje mi smetaju..odlicna igra mada nisam probao avione..sve ostalo jesam i super je..nadam se da ce biti jos Mapa,bas slatka igrica...ispocetka je malo tesko dok se ne udje u fazon
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 23:25   #37
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Heroes & Generals

Davno sam to rekao, da je H&G ono sto je RO2 trebala da bude. Naigrao sam se u ovoj igri podosta. Mozda ima preko 100h. Poceo jos od one ogavne optimizacije gdje je uzasno radila. Sada vidim i na steam je stigla ali je problem free2play: https://www.youtube.com/watch?v=9HSLI2YH-XU

Cak, kada je igra startala. Bila je kao, u razvoju pa kao mozes probati dok je ne zavrse ili je kupiti. Sada je odjednom f2p.

U suprotnom, ovu igru jednostavno volim. Flenkanje preko rijeke, citanje one mape na papiru dok traje vožnja na bicikla su unikatni. Nista joj ne zamjerim sto se gameplaya tice.

A kada zvizneš liku koji vozi bicikl da ti stane.. prajsles. Mislim, u kojoj FPS igri mozes protivnika zveknuti lopatom.

Mozda je opet probam ali moram detaljno vidjeti sta i kako sa biznis modelom. Ako se moze jednokratno sve odjednom kupiti, pazarit ce se.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 11:06   #38
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Heroes & Generals

Citat:
<S2N><Mefisto> kaže: Pregled poruke
ne razumem zasto turet na Kolima ne moze na 380 stepeni kakva glupa ideja ...
pa zato što nije moglo ni u RL

ako se dobro sećam američki APC jedini ima mitraljez koji može da se okreće 360 stepeni, ali si zato laka meta, nemaš nikakvu zaštitu.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2014, 21:59   #39
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Heroes & Generals

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Davno sam to rekao, da je H&G ono sto je RO2 trebala da bude. Naigrao sam se u ovoj igri podosta. Mozda ima preko 100h. Poceo jos od one ogavne optimizacije gdje je uzasno radila. Sada vidim i na steam je stigla ali je problem free2play: https://www.youtube.com/watch?v=9HSLI2YH-XU

Cak, kada je igra startala. Bila je kao, u razvoju pa kao mozes probati dok je ne zavrse ili je kupiti. Sada je odjednom f2p.

U suprotnom, ovu igru jednostavno volim. Flenkanje preko rijeke, citanje one mape na papiru dok traje vožnja na bicikla su unikatni. Nista joj ne zamjerim sto se gameplaya tice.

A kada zvizneš liku koji vozi bicikl da ti stane.. prajsles. Mislim, u kojoj FPS igri mozes protivnika zveknuti lopatom.

Mozda je opet probam ali moram detaljno vidjeti sta i kako sa biznis modelom. Ako se moze jednokratno sve odjednom kupiti, pazarit ce se.
Definitivno im treba dati nesto love zasluzili su...igra je fenomenalna nije Pay to win vise je Pay to progress and Unlock jedino extra ako imas love je samo jos jedan badge slot sto je nista...trenutno jedini problem u Ekonomiji,jer su medijum i heavy tank isuvise skupi da bi generali davali te tenkove nubarama..da ih slupaju kao spawn tako da uglavnom spamuju lake tenkove ..no verujem i to ce se srediti,veceras dobijam svoj prvi Medijum tenk pa cu videti kako stvari stoje.

Poslednja ispravka: <S2N><Mefisto> (10.9.2014 u 4:23)
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 12:14   #40
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Heroes & Generals

Citat:
<S2N><Mefisto> kaže: Pregled poruke
Definitivno im treba dati nesto love zasluzili su...igra je fenomenalna nije Pay to win vise je Pay to progress and Unlock jedino extra ako imas love je samo jos jedan badge slot sto je nista...trenutno jedini problem u Ekonomiji,jer su medijum i heavy tank isuvise skupi da bi generali davali te tenkove nubarama..da ih slupaju kao spawn tako da uglavnom spamuju lake tenkove ..no verujem i to ce se srediti,veceras dobijam svoj prvi Medijum tenk pa cu videti kako stvari stoje.
Stvarno genijalna igra, cak su i Medijume ubacili, odlican selling point - After the campaign talk with your fallen brother's spirits!
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
drugi svetski rat, mmo, multiplayer, pucačina fps, strategija

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Generals Zero Hour - ShockWave Release 1.0 Васили Strateške igre 50 20.8.2015 17:41
Command & Conquer (2012) Packy Strateške igre 288 19.11.2013 14:20
Generals Zero Hour - ShockWave Release 1.0 (Hamachi) Васили Online susreti 1 31.3.2011 14:10
Generals Zero Hour - ShockWave Release 1.0 (Hamachi) Васили Mrežne igre 0 19.2.2011 3:11
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com