Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.6.2009, 12:23   #121
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Ja kad sam rekao da ne vjerujem Rockstaru posle GTA 4 izgleda da sam bio u pravu.Nije mi jasno zasto moraju da izmisljaju toplu vodu akd su mogli da se nadovezu na prethodne djelove i atmosferu.Mozda ce se ovaj Max svidjeti nekome ko je propustio prva dva dijela (ako ima takvih) ali meni je ovo kao nova igra sa novim junakom, novom radnjom i eto slucajno nazvana Max Payne
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2009, 13:27   #122
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Max Payne 3

Iskreno da vam kazem posle ovih slicica koje ste postavili poceo sam i ja da se razocaravam. Jeste da su prvi i drugi deo napucavanja ali pored toga je bilo mnoooooooooooooooooooooooooooogooooooooo toga. Pre svega prica napetost i atmosfera. Inace mrzim Rockstar zbog GTA ali sposobni su to momci, ali ako u*eru igru koja me je prvi put debelo odushevila pricom idem u pretstavnishtvo da koljem....
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2009, 13:56   #123
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Sudeći po sličkama ovo će biti potpuno nova igra, možda se provuče još nešto, ali sem imena nema veze sa Maxom Payneom. Da li je to dobro ili loše je čisto subjektivno, ja bih najradije da odrade pravi nastavak plus ovo novo.

Inače, sve ove igre za koje ste pre neki dan izjavili da nemaju stila (GTA 4, Manhunt) ga imaju, bar koliko prosečan holivduski filmčić, što je za jednu igru mnogo. Rockstar je meni jedan od retkih developera koji nikad ne greši.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2009, 14:14   #124
Keki
Veteran
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Odžaci ಠ_ಠ
Poruke: 640
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 280 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Eh,ode jos jedna dobra igra u zaborav.Bice ovo samo jos jedna u moru pucacina,bez drazi i smeka na koji su svi navikli.
Keki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2009, 14:17   #125
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Na kraju će Alan Wake da bude veći Max Payne od samog Maxa....
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Sun Tzu na korisnoj poruci:
Dekip (26.6.2009), shimec (24.6.2009)
Stara 24.6.2009, 14:28   #126
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Sudeći po sličkama ovo će biti potpuno nova igra, možda se provuče još nešto, ali sem imena nema veze sa Maxom Payneom. Da li je to dobro ili loše je čisto subjektivno, ja bih najradije da odrade pravi nastavak plus ovo novo.

Inače, sve ove igre za koje ste pre neki dan izjavili da nemaju stila (GTA 4, Manhunt) ga imaju, bar koliko prosečan holivduski filmčić, što je za jednu igru mnogo. Rockstar je meni jedan od retkih developera koji nikad ne greši.
Ne greshi zato shto mu je ciljna publika ona najbrojnija. A to su deca koja nemaju pojma shta je igra i znaju samo da pucaju ubijaju itd. Shto se tice toga svaka im cast. Nama je uglavnom krivo shto ne prolaze one prave igre koje to zaista zasluzuju. Evo i Max Payne je imao svoju dozu nasilja i krvi pa je opet briljirao u necemu drugom. GTA i Manhunt su poznati uglavnom zbog nasilja. A shto se tice Manhunta ta igra stvarno nema stila. Neki lik te zatvori i kaze ti da ubijash kako bi se izvukao i cela igra se na kraju svodi na egzekucijama koje su krajnje brutalne. Zato je i poznata igra.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2009, 22:18   #127
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Ti i ja imamo drugačije shvatanje stila
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2009, 22:57   #128
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

@pentraksil
Svako ima pravo na svoje misljenje,a evo ga moje.
Rockstar je ovakav i onakav,ali daleko od toga da radi lose igre.Manhunt je paralela sa filmom The Running Man,i odlican je.Nazalost,nisam u mogucnosti da probam drugi deo.A sto se velikog kradljivca automobila tice,ja ga pratim od pocetka,tacnije od GTA2,i dalek put je prevalio do cetvorke.GTA4 je mozda najkompleksnija i najbolja igra koja se pojavila u zadnje vreme.I jos je o nama....
Ne znam sta ce da urade sa Max-om,jesam skeptican.Voleo bih da ga radi Remedy,ali sta ces.Odigracu ga sigurno,pa onda suditi.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dekip na korisnoj poruci:
Bascelik (27.6.2009)
Stara 22.7.2009, 10:10   #129
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3



draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku draske73 na korisnoj poruci:
Garinca (11.8.2009), Marko Radonjic (13.8.2009), Nikolas_bg (22.7.2009), NIx Car (23.8.2009), Psycho13 (22.7.2009), speedy323 (22.8.2009), Tornado (22.8.2009), Wastelander (22.7.2009), worm4 (23.8.2009)
Stara 10.8.2009, 21:49   #130
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Evo neki wall:http://gameguru.ru/wallpapers/3995/
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2009, 21:14   #131
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Sudeci po postojecim screenshotovima i opisima, igra ce biti jedan od najvecih promasaja ikada, sto se tice nastavaka. Ovo je naprosto sramotno kako su jednog lika kao sto je Max Payne i atmosferu oko njega, toliko izokrenuli a u sustini i ismejali. Sta ti ljudi iz Rockstara misle - da smo mi, tj. igracka populacija budale i ovce za shishanje
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Red Wing na korisnoj poruci:
NIx Car (23.8.2009), Tornado (22.8.2009)
Stara 22.8.2009, 21:47   #132
Tornado
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 366
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 65 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Tornado
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
sto se velikog kradljivca automobila tice,ja ga pratim od pocetka,tacnije od GTA2,i dalek put je prevalio do cetvorke.GTA4 je mozda najkompleksnija i najbolja igra koja se pojavila u zadnje vreme.I jos je o nama....
gta 4 nema veze sa nama
lik je sa balkana i to je jedino priblizno sto ima veze sa nama.


zasto je kompleksno dobro? jel je super mario bio kompleksan pa zato svako zna za tu igru?
ja ne znam sta gta4 cini kompleksnom igrom?

assassins creed? call of duty? GRID? crysis(warhead)? mass effect? fallout3? flat out 3?
ima toliko boljih igara od ove smejurije... a cak i neke od ^^ navedenih su razocarenja. a svejedno su me zalepile za stolicu duze nego gta4 pisljivi


Citat:
Rockstar je ovakav i onakav,ali daleko od toga da radi lose igre.
rockstar pravi ocajne igre.

http://en.wikipedia.org/wiki/Rockstar_Games#Games

mogu dobre igre da nabrojim na prste jedne ruke. racunajuci nastavke. (:

unistili earthworm jima, unistili gta serijal vremenom, i sad unistavaju max paynea

meni je drago sto nisam u zivotu kupio nijednu original rockstarovu igru.

Poslednja ispravka: Tornado (22.8.2009 u 21:55)
Tornado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Tornado na korisnoj poruci:
pentraksil (23.8.2009), Red Wing (22.8.2009)
Stara 23.8.2009, 9:21   #133
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
Tornado kaže: Pregled poruke
gta 4 nema veze sa nama
lik je sa balkana i to je jedino priblizno sto ima veze sa nama....
Osim sto mu se majka zove MILICA....A jedan od ratnih drugova DARKO....
U pravu si,mozda je naturalizovani kinez.A broj postova u temi o gta4 ti ne govori nista?
A da li si ti uopste odigrao ovu igru,ili bar gledao kod druga dok on igra?

Mozda ti se Rokstarove igre ne svidjaju,ali gresis na kvadrat sto se tice kvaliteta istih.
Mozda ce i da uprskaju ovu igru,a mozda i ne,ali o tom kada igra izadje.Mada,znajuci u koliko se primeraka prodao prosli Rockstarov naslov,ne verujem da ce dozvoliti sebi luksuz da nesto uprskaju.


Hleba i igara....
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2009, 10:49   #134
Expressionism
Član
 
Član od: 21.10.2007.
Poruke: 240
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

I sam Rockstar je rekao da je lik zasnovan po balkancu a ne po nekom specifichnom drzhavljaninu. Da, keva mu se zove Milica, da, na poceku igre Roman kazhe "his english is better than his serbian". Ali Niko kao prvo nije ni blizu srpskog imena, niti je Roman srpsko ime ko mu je navodno najblizhi rodjak. A da ne pricham sto pola psovki "na nashem" zvuche 200% ruski. Da je lik bio Srbin, mislim da bi dosad sto puta to rekli. Ovako su samo napravili nekog generichkog lika koji navodno potiche sa balkana a ne iz Beograda ili Kosova

"Niko Bellic (Serbo-Croatian: Нико Белић, Niko Belić) (1978-), a 30 year-old from Balkans"
Expressionism je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2009, 11:05   #135
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Niko je valjda samo skracenica,pravo ime mu je Nikolaj Niko Belic.Ali,pishe da je bio u Gradjanskom ratu 92-e,i posle je tesko ziveo,a tu ce 100% misliti na nas Srbe.
Ma sumnjam da ce ovo biti losha igra posto Rockstar NE PRAVI lose igre(ajd mozes ti da pljujes gta koliko oces cinjenica je da ga svake godine unapredjuju i nadmashuju sami sebe,kad je izashao San Andreas mislili smo ne moze bolje al Rockstar je ipak mogao bolje)e sad sto su upropastili Maxa po izgledu,tu shta da se radi...valjda ce gameplay mehanika ostati ista
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2009, 11:43   #136
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3


Niko psuje-izgovara recenice koje su sa engleskog prevedene na srpski,cak je u jednoj recenici prilog za vreme na zadnjem mestu.Nisu hteli da plate nekog naseg da to odradi......Mada je prica mogla da bude i o nekom zanzibarcu,igra bi i dalje bila hit.

On topic

Bas me interesuju komentari onih koji unapred blate igru,kad igra jednom izadje.Pa,recimo,bude toliko dobra da nam skupljaju vilice sa poda.
Who knows.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2009, 11:51   #137
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Max Payne 3

Hebo vas GTAIV i Niko, manite se toga u temi o Maxu
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku King James na korisnoj poruci:
shimec (23.8.2009)
Stara 23.8.2009, 13:03   #138
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Max Payne 3

najgore mi je samo sto ce unakaziti maxa onaj mantil mu je bas super stajao i nista mu ne bi menjao ni u faci. A grafika ce biti kao u gta iv tako da otprilike treba da ocekujemo skoro iste sistemske zahteve
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2009, 14:37   #139
Tornado
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 366
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 65 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Tornado
Određen forumom Re: Max Payne 3

Citat:
Osim sto mu se majka zove MILICA....A jedan od ratnih drugova DARKO....
U pravu si,mozda je naturalizovani kinez.A broj postova u temi o gta4 ti ne govori nista?
A da li si ti uopste odigrao ovu igru,ili bar gledao kod druga dok on igra?

Mozda ti se Rokstarove igre ne svidjaju,ali gresis na kvadrat sto se tice kvaliteta istih.
Mozda ce i da uprskaju ovu igru,a mozda i ne,ali o tom kada igra izadje.Mada,znajuci u koliko se primeraka prodao prosli Rockstarov naslov,ne verujem da ce dozvoliti sebi luksuz da nesto uprskaju.
prosto nije odredjeno cije je nacionalnosti. a i to nije bitno posto prica uopste nije o nama nego o nekom random liku koji je preziveo rat i hoce da se osveti liku koji mu je pobio porodicu/prijatelje/stagod ne secam se...

wow broj postova mi sve govori. pa daa ako ima 150 strana (idiotskih) postova ljudi koji ne mogu da pokrenu igru, pitaju za cheatove i tu i tamo svadje o neoptimizovanosti/kvalitetu igre... sta meni govori broj postova? pa da je igra neoptimizovan bullshit od igre i da se klinchadija(kao i uvek) lozi na kradju automobila i rokanje po gradu. obrni forum. koliko ima dece koja su registrovana i krecu sa pricom kako je gta4 najbolja igra ikad itd...

i da presao sam gta4 kao i sve ostale delove

kvalitet njihovih igara? HAHA
pa da su kvalitetne ne bi nam sad trebao quad core da bi igrali gta4 kako treba. sve igre su oni pravili sa namerom da zgrnu pare bez obzira na kvalitet igre. dizhu hype oko igre godinu dana i na kraju se svi naloze i kupe da vide kakva je.. to su radili sa gta4 i sad ce sa max payneom...

Citat:
Bas me interesuju komentari onih koji unapred blate igru,kad igra jednom izadje.Pa,recimo,bude toliko dobra da nam skupljaju vilice sa poda.
u sledecem zivotu mozda. ovo prosto ne moze da bude kao prva dva dela. nema noci, nema strasne atmosfere. jbt majami. i jos celavi max payne sa potkosuljom..

btw sumnjam da ce biti zahtevna koliko je gta4... isti je endzin ali je izmenjen i prosto nece biti peshaka, nece biti stotine automobila odradjenih odjednom... bice nekih 70% od gta4 realno gledano mada ko zna sa ovima..
Tornado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Tornado na korisnoj poruci:
Mikica86 (23.8.2009), pentraksil (23.8.2009)
Stara 23.8.2009, 15:29   #140
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Max Payne 3

Jedinu dobru igru koju je Rockstar napravio je Oni....i nishta vishe...ovo sve ostalo (pod tim mislim na GTA poshto drugo nije ni vredno pomena) je cista glupost. Svaki ali svaki deo GTA je isti. Neki stranac ili dzudza koji ne zna shta ce od zivota zeli da se na brzinu obogati, te nailazi na blagodeti mafije te izdaja te ovo te ono. Ja prvenstveno sam i igrao GTA ne ocekivajuci nishta drugo. Jedina zabava koju imam u GTA 4 i svim ostalim GTA jeste voznja po trotoaru i upoznavanje haube sa lokalnim stanovnistvom.

E sad Max Payne 3 ne odusevljava mnogo, sudeci po onome shto znamo o igri. Plasim se da ce da se pretvori u josh jedan GTA klon. Ali dobro videcemo kada igra izadje.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
max payne


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Max Payne 1 i 2 Boris Zegarac Akcione igre 318 19.12.2023 1:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com