Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika > Vesti

Vesti Vesti koje se tiču grafičkih kartica

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.9.2020, 8:44   #81
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

Pošto je poznato da i PS5 i Xbox koriste AMD/Radeon grafike, to znači da će sve igre biti prilagođene tako da RT radi na konzolnim grafikama, samim tim i na NAVI 2 kartama. Kako će to biti izvedeno manje je važno, ali je gotovo sigurno da će raditi.
A pošto su igre u novim konzolama rađene sa x86 arhitekturom, njihovo prilagođavanje PC-u je stvar samo volje i želje. Gotovo sam siguran da za jedan God of War, The last of Us ili Uncharted 4 ne treba više od npar meseci rada da se prilagode za PC, baš kao i Horizon Zero Dawn.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2020, 10:22   #82
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.760
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 210 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Kad ih pre obrisaše!


A što se tiče drajvera, pretpostavljam da je serija 5000 imala problema zbog promene arhitekture, ali pošto će serija 6000 koristiti istu NAVI arhitekturu ne verujem da će biti ni približno problema koliko su imale 5700 i 5700XT.
Ajde da rasčistimo ovo već jednom. Koristim 5700xt od aprila, nikakvih većih zamerki nemam. Postojali su neki problemi na početku, sada je to ispeglano.
Meni je recimo pucao drajver, a opet nikad u igri, random situacija na desktopu ili sl.
Sada apsolutno ništa.
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pacsle na korisnoj poruci:
nameless1 (7.9.2020)
Stara 7.9.2020, 13:47   #83
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

To što ti nemaš problem, ne znači da ga drugi nemaju. Mnogo stvari (npr. različita kombinacija hardvera, itd) na to utiče. Imaš na jutubu kanal (Ancient Gameplays) koji se bavi analizom AMD drajvera, i tom liku je je na njegovom 5700XT freesync bio neupotrebljiv do ove zadnje zakrpe. Takođe, ljudi i dalje kukaju kada imaju više priključenih monitora, itd. Izgleda da je situacija sada mnogo bolja i da je pod kontrolom.. ali šteta je učinjena i poverenje u AMD grafe je poljuljano.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2020, 14:37   #84
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
Ajde da rasčistimo ovo već jednom. Koristim 5700xt od aprila, nikakvih većih zamerki nemam. Postojali su neki problemi na početku, sada je to ispeglano.
Meni je recimo pucao drajver, a opet nikad u igri, random situacija na desktopu ili sl.
Sada apsolutno ništa.
Ja sam je uzeo u februaru i imao sam JEDNOM da mi se ekran u toku igre zacrni i da se restartuje (što je bila jedna od najgorih grešaka u drajverima).

Pre neki dan sam instalirao staru Mafiju i SW:KotOR i sve je radilo bez greške. To ni se NIKADA nije desilo kada sam imao 5850 i R9 270X, uvek je najmanje jedna igra bagovala i imala probleme sa teksturama. Ovo sada sa drajverima mi je baš iznenađenje. Pozitivno.

E, sad to sa Freesync i više monitora nisam probao...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
nameless1 (7.9.2020)
Stara 7.9.2020, 14:38   #85
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.760
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 210 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Izgleda da je situacija sada mnogo bolja i da je pod kontrolom..
znači tačno ono što sam i rekao.

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ovo sada sa drajverima mi je baš iznenađenje. Pozitivno.
ma sa adrenalinom su počeli opasno da se popravljaju sa drajverima,od samog početka.
naravno da se zakine nešto,više manje uvek sitnice.
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2020, 15:11   #86
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

^ Jeste bolja situacija (nije katastrofa kao u startu), ali i dalje ima problema koje ljudi prijavljuju- neke sam i naveo. Nadam se da sam ti "raščistio" sada. Situaciju sa AMD drajverima pratim zato što ne isključujem mogućnost da nabavim neku RDNA 2 kartu, ali to samo pod uslovom da su drajveri ispeglani i da ne naletim na problem da mi ebeni freesync ne radi kako treba.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2020, 15:56   #87
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

vlasnik sam rx570 4gb graficeke karte a pre toga rx560 saphirove retko kad sam imao problem sa drajverima i to je bilo ako sam non stop udpejtovao i opcione drajvere najnovije,preslo mi u naviku da drzim preporuceni drajver koji je amd naveo kao stabilnu verziju a obavestenja o novom beta-opcionom ni ne obracam paznju dok ne izadje nova verzija koja je navedena kao stabilna
i izbegavam programe za drajvere znaju i oni neki put da zenu stvar,rucno poskidam za chipste i ostalo sa sajta proizvodjaca maticne ako radim reinstal windowsa ionako isto izgubim vremena dal odradio peske drajvere ili pomocu nekog programa zadnji put kad sam hteo da skratim proceduru pa koristio neki program za drajvere i drajver buster i slicni povlacili su neku glupost kad odrade poso onda su otkazivali tastatura i mis ,3 puta sam zaredom moro reinstalaciju windowsa pritom isprobo par programa za drajvere i na kraju odradio sve peske sto se kaze stara skola i otad sve ok
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2020, 16:00   #88
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

ti drajveri sa sajta proizvođača su iz godine kad je izašla matična, ne osvežavaju listu sa novijim.. nego lepo vidiš koji je drajver za koji čipset pa odeš na sajt proizvođača čipseta..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2020, 17:44   #89
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

Drajveri kako kad. Vega prvih par mjeseci muke, pa dobro radi, ali krahira sa HBCC-om, pa i to nekad popraviše i sve je ferceralo fino par godina. Ali u poslijednje vrijeme AMD se prema Vegi/VII ophodi kao prema ružnom pačetu. VR ne baca sliku ni na jednoj od dvije kartice, i svako malo zamrzne sistem sa crnim ekranom, ali to je izgleda kad se upotrebljava The Edge, bez kojeg ne mogu. Kad sam tutnuo staru dobru RX480 u kućište svi problemi nestaše, čak je i boot ekran i UI od Radeon overlaya u punoj rezoluciji. Ljudi koje poznajem i imaju VII kukaju da je neupotrebljiv ako imate više od jednog monitora. Da nije toga možda bih ga i uzeo još ove godine, ali i bolje što sam čekao, sad fino da vidim kad svi bace karte na stol šta imaju.

Ovdje već vidim par ponuda za RTX 3080, em referentna, em Asus TUF Gaming, obe 800€. I dalje mi se ne sviđa cigančenje sa memorijom, a šuška se da pripremaju modele sa duplo memorije. Nešto sumnjam da će onaj Crysis Remaster biti zadovoljan sa samo 10 giga....
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2020, 0:41   #90
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

Ovaj baja je sve pogodio za rtx3000, sad govori da se ne žuri, da se sačeka Bigest Navi.

https://www.youtube.com/watch?v=s5T1uAEbMuE

"Vredi pogledati"
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2020, 9:46   #91
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Ovaj baja je sve pogodio za rtx3000, sad govori da se ne žuri, da se sačeka Bigest Navi.
Baš me čudi, čim sam mu video majicu...

I ja, lično, mislim da su najave malo prenaduvane i 3070 je možda za nijansu jača od 2080ti po zvaničnim "naduvanim" najavama, ali 3GB više na starijoj kartici znači dosta u većim rezolucijama.
Mada, opet, ako je istina onaj leak da će novi NAVI biti između 3070 i 3080, sa 16GB VRAM i cenom od 550$, uz ispeglane drajvere, neće biti sumnje šta će biti ubedljivi best-buy.
Gledajući po STEAM statistici lako je uvideti koje grafike su najzastupljenije, kao da STEAM koriste samo Srbi .
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2020, 11:16   #92
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

To je stoga što 90% ljudi ima i druge stvari u životu osim grafičke - bebu, mačku, konzolu, ženu i ljubavnicu, kola... Ne možemo posmatrati samo reddit/forumski bubble gde su najnajnajpcmasterrace likovi koji već planiraju da prodaju i drugi bubreg za 3090 samo da bi rekli da ga imaju sa custom vodenim hlađenjem ovo-ono.

Većina ljudi obnavlja grafičku na 3 a komp na 5 godina i na zapadu, nije to samo kod nas, pa mi smo i preuzeli od njih taj ritam.

8-16 GB ram je i dalje mainstream, 4-6gb vram je u većini... 1080p monitori... Da, uvek imaš budalu koja će na neki yt da napiše "au brate niste valjda još na 1080@60, pa 1440p monitorima pada cena ispod $100" al' za onog ko ima decu... ili mu kupuje mama... a te dve kategorije su većina, malo ljudi i dalje zarađuje puno a živi bez obaveza i fokusira se samo na PC... to nije samo $100, treba ti novi kabel, grafika, veći sto, bla bla...

Možda je i ovo izuzetak, al' znam ljude u USA koji daju po $1300 mesečno za stanarinu da budu bliže poslu, a novi laptop uzimaju svakih 10 godina i to refurbished da sačuvaju $50. Drugačiji prioriteti kod "običnog" sveta i jbg.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
Lex987 (8.9.2020), Shonkas (8.9.2020)
Stara 8.9.2020, 12:38   #93
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Ne možemo posmatrati samo reddit/forumski bubble gde su najnajnajpcmasterrace likovi koji već planiraju da prodaju i drugi bubreg za 3090 samo da bi rekli da ga imaju sa custom vodenim hlađenjem ovo-ono.
Baš tipično loženje unutar uskih krugova i ništa više. Mada to nije eksluzivno za gejming uopšte, ako odeš na forum o fotografiji, hifi... svuda je slična situacija i očas posla se osetiš da svi imaju bolje uređaje od tebe. YouTuberi fanatici za neku temu stvaraju potpuno isti efekat, uvek balave na najbolje/najnovije a entry i midrange stvari rade po zadatku, što je i očekivano jer lično koriste top tier uređaje pa ih ne radi ono što je niže na lestvici.

Dok sam držao neke online časove engleskog, imao često priliku da se ispričam sa casual gejmerima sa svih strana. Većina Japanaca, Španaca, Italijana, Šveđana... misli da je 200-300 sweet spot baš kao i većina Srba. Sa obzirom na njihove zarade, još škrtiji ispadaju. Najsličniji nama su mi delovali Južno-Koreanci koji su totalno spremni da se stisnu sa budžetom za dobru tehniku, sa tim da su oni skroz u fazonu podrške domaćim brendovima.

BTW, imaju statistike za sve i svašta na STEAM-u, uključujući i monitore. Pa ko nije već video:

Spoiler za SS:
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Lex987 (8.9.2020), Mocko (8.9.2020)
Stara 8.9.2020, 13:34   #94
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
To je stoga što 90% ljudi ima i druge stvari u životu osim grafičke - bebu, mačku, konzolu, ženu i ljubavnicu, kola...
To je normalno, ljudi koji imaju druge prioritete ne dolaze na tehnološke forume, ne gledaju na YT Lajnusa, GN, HU, JayZtwocents (kao da je reper, bre) i ne tupe o kompjuterima sa drugima. Mene, lično, na primer, automobili ili motori ne zanimaju ni najmanje tako da ne znam ni da li postoje forumi za takve likove, šta oni čitaju, prate, itd. Ali želim da podelim mišljenje sa ljudima koji imaju slična interesovanja, pa neka to bude i 3% populacije.
Postoji ona priča - "Nikada u životu niste videli reklamu za Ferari, Lambordžini ili Bugati. Ljudi koji to kupuju i ne gledaju televiziju."
Slično je i sa ovim.

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Baš tipično loženje unutar uskih krugova i ništa više. Mada to nije eksluzivno za gejming uopšte, ako odeš na forum o fotografiji, hifi... svuda je slična situacija i očas posla se osetiš da svi imaju bolje uređaje od tebe. YouTuberi fanatici za neku temu stvaraju potpuno isti efekat, uvek balave na najbolje/najnovije a entry i midrange stvari rade po zadatku, što je i očekivano jer lično koriste top tier uređaje pa ih ne radi ono što je niže na lestvici.
Istina. Ali, poenta gledanja toga i jeste da vidiš kako izgleda ono što je bolje, ma koliko nikad nećeš imati. Tome služe i izbori za mis sveta.

Naravno, sve prema potrebama. Ja sam pre par meseci znao da ne mogu da (do)čekam AMDovu 4000 seriju, 3600 sam zgotivio posle tri videa sa testovima, a posle deset sam rekao sebi da moram da ga imam. E, sad, NIKADA nisam imao matičnu sa najjačim čipsetom, tako da sam prvi put u životu dao za matičnu više nego za sam procesor. Jednostavno, želeo sam da se lično uverim u to što pričaju na YT. Hteo sam da vidim i kako memorija utiče na sve to pa sam za 160€ kupio 4x8Gb Corsair Vengeance PRO na KP (imao sam 16 GB Geil na 2400) i iznenadio se razlikom. Dođavola, zanimalo me i morao sam lično da se uverim.
A što se grafika tiče, zanima ne novi Ampere, ali ove najavljene teško mogu da priuštim, verovatno će 6000 serija Radeona "ubosti u metu" (bar po ovim LEAKovima ) sa odnosom cena/performanse, ali pošto sam sasvim zadovoljan FHD igranjem, trenutno mi 5700Xt itekako služi dobro, jer svaku igru otpanjim na maks i sve klizi.
Osim moje omiljene igre Red Dead Redemption 2 koju, ipak, ne mogu BAŠ SVE na maksimum. I taj prokleti crv u meni će me naterati da za godinu dana prodam 5700XT da bih nabavio novi NAVI ili 3070 samo iz jednog razloga - DA VIDIM KAKO IZGLEDA RDR2 NA MAKSIMUMU U FULL HD. A onda treba i neki FHD monitor koji nije zakucan na 60hz i sve opet u krug...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2020, 16:30   #95
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: AMD Navi

Na žalost, većinu mašina koje viđamo online je Overkill ili možda i izdrkavanje, ne znam kako da ga nazovem... Ja sam hiljadu puta poželeo da napravim custom loop, ali nikada nisam hteo da odvojim 500€ za vodeno hlađenje. Hiljadu puta me duša zaboli kada vidim da je neka osoba sastavila "Workstation PC" čisto da izvrti PC Mark ili Cinebench. Stavila Threadripper i 128 giga rama, a ni jedno ni drugo ne može da iskoristi, jer jedino od programa koristi Adobe Premiere. Hiljadu puta viđam klince koji sebe zovu "Video Editor", a nikada nisu upalili After Effects. Hiljadu puta vidim "Content Creators"-e koji koriste Dream-PC sličan onom koji bi ja pazario, a sede u gaćama i strimuju neku glupu igru... Hiljadu puta vidim kolege "Dizajnere" koji secaju Macbook Pro od 5.000 evra, a ne znaju osnove u Illustrator-u i Photoshop-u. Sve je ovo sastavni deo naših života. Deal with it.

Izvinite na smetnji
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku muki85 na korisnoj poruci:
Mocko (8.9.2020), mvasic (8.9.2020), player1 (8.9.2020)
Stara 8.9.2020, 16:44   #96
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

Jbg, ima i ljudi kojima realno ne treba jak računar ali im sklapanje jače konfiguracije predstavlja svojevrsan hobi.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
muki85 (8.9.2020), Shonkas (8.9.2020)
Stara 8.9.2020, 16:56   #97
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

tako sam i ja završio sa prejakim kompom, ali sam ga kupio jeftino i malo zaradio.. plus se igrao celu zimu..
Sad gledam da što manje greje a performanse su sekundarne.. pa zimi kad zahladni ponovo.. ionako se grejem na struju i dosadno pa mogu da obrnem neku igricu..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2020, 17:44   #98
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: AMD Navi

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Jbg, ima i ljudi kojima realno ne treba jak računar ali im sklapanje jače konfiguracije predstavlja svojevrsan hobi.
Tacno! I bukvalno sam imao krizu ...bar jos jednom da pomirisem novo napajanje kada se ukljuci
A onda je dosao laptop i zaboravio kako se RAM memorija stavlja u kuciste (sala mala) - Ali nisam vise tako sad siguran - pa cu traziti (kada budem uzimao delove za kuciste novo) da stave plocu i procesor - ostalo cu sam
Ja volim i automobile..neko pomenu - sve skupi sportovi za SRB, a imam i dete koje je poslo u skolu..
Pa treba realno oko 2k evra da zaradjujem da bih ispratio sve...A kakva je ova godina... Doduse...bice bolje, neki brojevi se popravljaju
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
muki85 (8.9.2020)
Stara 8.9.2020, 20:28   #99
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.760
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 210 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Jbg, ima i ljudi kojima realno ne treba jak računar ali im sklapanje jače konfiguracije predstavlja svojevrsan hobi.
već sam govorio ovome. stignu mi sve komponente,sve natenane sastavim i tog momenta kad sve sastavim i stisnem dugme da se kompjuter uključi,sva uzbuđenost me momentalno prolazi.

sreća ne sastavljam konfiguracije često. 2010,2014,2020 tri konfiguracije koje su bile 1000+ €
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2020, 21:00   #100
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: AMD Navi

Bavim se ozbiljnim poslom sa ozbiljnim klijentima, slobodno mogu reći da živim po standardu severnih evropskih zemalja u smislu zarade, a opet računari na poslu nam nisu neke aždaje. Imamo procesore od 4670k do 8700k, rama od 8 do 32gb, a ostalih komponenti po potrebama individua. I sve završava posao ekstremno dobro. Iako uvek može da se kupi Brže Jače Bolje - AV, uvek postoji neka mera isplativosti i zdrave logike. Iako svaki put možeš da odeš da kupiš sve najskuplje, ne znači da je sve i najbolje. Pogotovu za namenu za koju ti treba. Evo, ja svaki put poslušam kada mi ljudi nešto na forumu savetuju, jer mislim da su dve glave uvek pametnije od jedne...

Poslednja ispravka: muki85 (8.9.2020 u 21:47)
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
AMD Ryzen Vlad Cepesh Vesti 2485 27.1.2023 21:26
Dota 2 GrimReaper Mrežne igre 5427 16.4.2018 8:54
[Mobilni telefon] Nokia X6 16GB Navi Borko Motorko Opisi, recenzije i testovi 11 13.1.2011 23:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com