Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.4.2011, 17:06   #901
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
King James kaže: Pregled poruke
Ne mogu da zamislim kako bi igra izgledala ako treci deo bude moderno doba...
Onda bi to bilo nesto na fazon Splinter Cell-a, tako da ne verujem da ce u sledecem delu biti moderno doba ...
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 17:08   #902
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Ha ha, ne verujem da su mi i tu poruku obrisali. Dobro, neću da se bunim, ali valjda bi bilo OK da mi se neko javi na PM, da porazgovaramo, barem da znam zašto tema ne sme da postoji. A ne ovako, iz neba u rebra da mi briše poruke.

Samo kažem.

Da nastavimo sa temom, upravo pišem jedan tekst gde ću pokušati da sročim sve što znam i kako vidim AC serijal.

Da dodam, Sands of Time su uspešno odradili kao trilogiju ovi iz Montreal studija. Nadam se da će i AC isto proći, tj. da ne naprave jedno "merda" od trećeg dela.
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 17:09   #903
redsi
Član
 
Član od: 29.6.2006.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 135
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Da li mora da se ima neki od prethodnih assasina da bi se igrao brotherhood
redsi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 17:11   #904
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
redsi kaže: Pregled poruke
Da li mora da se ima neki od prethodnih assasina da bi se igrao brotherhood
Ne, ali bih preporučio da ih odigraš, čisto da ti bude (donekle) jasnije o čemu se radi. Ako ništa, barem ACII.
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku gamer4life na korisnoj poruci:
redsi (5.4.2011)
Stara 5.4.2011, 17:28   #905
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

I ja htedoh u toj temi da napisem sve lepo, da pocnemo do prve igre u detalje. Mislim ima milon takvih tema sa oznakom da su spojleri unutra. Taman kako sam video temu sam i ja hteo da dam svoj doprinos al jbg.

Ubisoft je u dosta stvari isao u detalje, tako u npr AC1 susrecete se sa Engleskim Kraljem Richardom kojem su oni stavili francuski akcenat, a on Kralj Engleske. No ispostavilo se da nije slucajno nego je njegova majka Elaenor bila francuskinja i on je jedan period svog zivota ziveo u francuskoj. Pa su oni eto nasli glasovnog glumca za njega bas sa tim akcentom. Ima tako raznih zanimljivosti pa bi tema opste vezana za AC serijal bila odlicna, al opet kazem...jbg
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 17:47   #906
Red Marquis
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 267
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 98 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
King James kaže: Pregled poruke
Znam to, al' dzaba kad ja nem' trunke skilla za te letelice. I u dvojci sam se mucio kad sam morao da letim, a tek sad kad jos i pucati treba U svakoj igri gde ima nesto da se pilotira, sa mukom prelazim te delove
Moj čovek!
Ja tu fazu ne bih nikad prešao, da mi nije brat bio u poseti koji je to uradio za 3 minuta. Sećam se i GTA San Andreasa, flying school, isto ni makac, i to je on morao da mi pređe Ja u svakoj igri kad vidim letenje...samo kažem ooo...nee
Red Marquis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 17:55   #907
jahi
Član
 
Član od: 21.2.2010.
Poruke: 357
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 95 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
iceman_37 kaže: Pregled poruke
i ja htedoh u toj temi da napisem sve lepo, da pocnemo do prve igre u detalje. Mislim ima milon takvih tema sa oznakom da su spojleri unutra. Taman kako sam video temu sam i ja hteo da dam svoj doprinos al jbg.

Ubisoft je u dosta stvari isao u detalje, tako u npr ac1 susrecete se sa engleskim kraljem richardom kojem su oni stavili francuski akcenat, a on kralj engleske. No ispostavilo se da nije slucajno nego je njegova majka elaenor bila francuskinja i on je jedan period svog zivota ziveo u francuskoj. Pa su oni eto nasli glasovnog glumca za njega bas sa tim akcentom. ima tako raznih zanimljivosti pa bi tema opste vezana za ac serijal bila odlicna, al opet kazem...jbg :d
Колико ја знам Ричард никад није ни знао енглески .
jahi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 18:04   #908
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
jahi kaže: Pregled poruke
Колико ја знам Ричард никад није ни знао енглески .
Pa da, al u igrama mora da se lokalizuje, stim sto su stavili barem akcenat da ima cisto da se vidi da znaju istoriju
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 18:06   #909
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Kad smo kod lokalizacije, jel neko igrao ACII i ACB na italijanskom jeziku, sa (opcionalnim) engleskim titlovima? Meni je to mnogo bolji doživljaj.
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 18:14   #910
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

^ Wau...Nisam znao da moze sve da ostane na engleskom i prevod da ima a samo da pricaju italijanski. Odlicno...moracu da odigram opet
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 18:18   #911
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

pa i vecinom se usred subtitla pominju italijanske reci..buona fortuna,merda,signore,asasino..ja bas i igram italijansku verziju sto bismo rekli tacnije italijansku lokalizaciju..zato se malo vise i mucim al evo stigo sam do kraja jos sa dezmondom da dodjem do proklete jabuke
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 18:20   #912
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

^ U kako je losa gluma na italijanskom. Ipak ne...Kad uporedite voice acting na italijanskom i engleskom razlika je ogromna. A i Eziu je glas merda...Kad pricaju ne ispoljavaju emocije.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 18:31   #913
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Meni je u ACII italijanska gluma bila OK. Možda se sad pogoršala, nisam obraćao pažnju.
Ja sam to čisto da bih ostao in character. Čudno mi je da Animus može da sinhronizuje toliko glasova, pa rekoh bolje da samo titluje.
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 18:36   #914
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

^ Nekako mi je i zanimljivije da pricaju engleski ali onda u nekom trenutku da kazu zanimljive intalijanske fraze/reci kao npr umesto da se proderu Kill him! oni ce da kazu Ucciderlo (sto zvuci odlicno)
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 18:38   #915
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Мени је ако укључим италијанску синхронизацију глупо што Дезмонд и компанија причају италијански такође.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 20:49   #916
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

dobro..dezmon je ipak druga osoba..pa je u neku ruku logicno,ali kad vodis ecija auditorea od firence,nije li logicno da sve bude via italiana?
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 21:06   #917
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
dobro..dezmon je ipak druga osoba..pa je u neku ruku logicno,ali kad vodis ecija auditorea od firence,nije li logicno da sve bude via italiana?
Nema potrebe, u pitanju je animus 2.0 Pa rebeka moze da sredi voice prevod ali postoje "bugovi" pa ulece italijanski ponekad. Iako bi hteo da sve bude na italijanskom sa prevodom, to su oni bukvalno onemogucili jer je voice ocajan. Mislim odigrajte samo :
Spoiler za misija:
Intervention - kada treba da iznesete petruzia do doktora, onda pojurite lopova pa na kraju do makiavelija.


Razlika je drasticna i mnogo vise je immersive da se igra na engleskom nego na italijanskom. Kao da propustate nesto time sto igrate na drugom jeziku...

Edit: Upravo sam instalirao Assassin's Creed 1 i moram reci da je osecaj penjanja bolji bas zato sto je sporiji, nekako izgleda teze postici visinu pa je bolji osecaj. Altair mnogo realnije zamahuje macem, i protivnici za sada odma tezi u odnosu na ostale. Zaboravio sam na to da ste ovde mogli da ubodete combo kill tako sto kliknete jos jednom posle vaseg napada tacno kad vas mac dodirne protivnikov (sto nije lako uopste). Oklina se bas razlikuje i prija promena, siromasna cetvrt Damscusa zajedno sa NPC-evima koji nose one vaze na glavi ima bas pravi osecaj tog vremena. Mnogo je zabavnije ici po ovom krovovima jer mnogo vise nasumicnih putanji i povezanih delova ima pa moze dug sprint da se napravi. Ima nekih stvari koje bi trebalo iz AC1 da vrate u novu igru. Mada nemam zelju da je nastavim sobzirom da su zadaci ocajni i jako monotoni a previse je viewpointa. Ima 9 meta, mislim da ce mi za ovu prvu trebati par meseci

Poslednja ispravka: Iceman_37 (5.4.2011 u 21:21)
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 21:41   #918
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

To je verovatno jer smo se mi navikli na engleski, pa nam sad drugi jezici zvuče bedno... A čak i da nismo, igrati Ass Creeda 2 na italijanskom je blasfemija, propuste se kultne rečenice kao što je "It's a meee, Mariooo!"

A kec ima mnogo bolji scenario od ostalih delova, barem kada se gleda kao celina (dakle, tu ne mislim na SF stranu igre, jer je ona zastupljena srazmerno malo). Imate ga na Gamefaqsu, ako nekog zanima - http://www.gamefaqs.com/xbox360/9302...eed/faqs/61402
Citat:
gamer4life kaže: Pregled poruke
Spoiler za big-ass spoiler:

1. NE znam. NEma mi smisla da Desmond Upada u nekakav šok i komu, a da to nije posle scene sa jabukom u trezoru. Ovako sam to shvatio: Da vinci Dissapearance niej trebao da bude DLC, već odmah u igri, pa zato poruka da si došao do tih sećanja iz 1506. Ili to, ili to zavisi da li si prešao DLC pre ili posle kraja igre, jer ja nisam dobio mejl da sam pronašao to što su tražili u 1506-oj.

2. Ne, pretpostavka je da su TWCB i većina ljudi uništeni nepoznatom katastrofom, a samo hramovi mogu da je spreče.

3. A spominje se sve, ako slušaš Juno u poslednjoj misiji, u trezoru ispod Koloseuma. Takođe, obrati pažnju dok pričaš sa Shaunom i Lucy u skrovištu, posle svake sekvence. Tamo je rečeno da je ta nepoznata katastrofa verovatno bio solarni bljesak koji je obrnuo magnetne polove Zemlje i izazvao nestabilnost. Ovo je rečeno, ako me pamćenje služi, u ACII.

4. Ovo je dobra ideja. Mada, mislim da bi isti glumac dao glas Vidiću, tako da je ovo malo verovatno.

5. Ako uzmemo da je to bio Vidić, onda je malo čudno kako je William došao do Desmonda, osim ako i on nije undercover pa je zajedno sa Vidićem strpao Desmonda nazad u Animus.

6. Jabuka nije pokazala lokacije hramova, već drugih POE.

Ako se slažete, da premestimo svu raspravu u novu temu i tamo je nastavimo.
http://www.sk.rs/forum/showthread.ph...29#post1299129
Spoiler za odgovor:
1. Zašto uopšte misliš da upada u šok/komu? Meni je najizglednije da se čovek onesvestio i da se budi odmah nakon creditsa.

To što nisi dobio mejl je možda bag, a ko zna, možda je i feature... Mislim da pravo objašnjenje nećemo dobiti do trećeg nastavka.

2. Pošto nisu u pitanju identične katastrofe (templari žele da potčine svet sebi, a ljudi koji su izazvali prvu katastrofu su hteli upravo suprotnu stvar - slobodu), onda nije ni mnogo verovatno da su ti hramovi mogli da spreče navedenu katastrofu koja je stala na kraj bogovima.

3. Slušao sam ja nju veoma pažljivo, ali ništa od navedenog nisam pohvatao ("Gde si video da su Vilijam i nepoznati lik otišli na tu lokaciju, da su hramove sagradili oni koji nisu mogli ili hteli da učestvuju u ratu i da je uopšte bio nekakav rat?"). Imaš li neki citat za ovo? Pitam jer bi citat iz kog si izvukao te zaključke dodatno bacio svetlo na stvari.

4. Pa, ja sam pomislio da je isti glumac u pitanju, mada nisam bio siguran.

5. Ako uzmemo da je to bio Vidić, onda Vilijam nije nikako došao do Dezmonda. Štaviše, ako je ono na kraju Vidić, onda stvarno nema razloga da se veruje da se Vilijam dokopao Dezmonda. Ako misliš na The Da Vinci DLC, on se odigrao pre kraja jer je Lusi tokom njega još uvek živa.

E sad, moguće je da je drugačija varijanta ako igraš DLC pre i posle kraja igra kao što kažeš (što je zanimljivo rešenje). U tom slučaju, onda ono na kraju sigurno nije Vidić. Ili jeste, ali je Vilijam templar. Ko zna.

6. Znači, jabuka može da prikaže i druge POE-ove, ali i lokacije hramova, u zavisnosti od želja nosioca?


Što se tiče otvaranja nove teme, ipak mislim da su moderatori napravili dobar posao. Kad ja, recimo, odigram neku igru, običaj mi je da dođem na ovaj forum i isčitam celu temu o toj igri (od momenta kad se igra pojavila). Zato mi se baš sviđa što je sve na jednom mestu. U svakom slučaju, šta vas sprečava da pišete ovde?
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 22:03   #919
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Moram priznati nije uopste lose igrati AC1 posle cak i brotherhood-a. Drugaciji je, a opet zanimljiv. Dijalozi su bolji, ne pate toliko od uticaja holivuda, vise su filozovski.

Recimo nece Altair da udari seljaka od koga izvlaci informacije, nego ako mu se ne svidja to sto ovaj kaze one ce samo lepo...

what of it ? This does not help me, which means it does not help u

Mnogo bolje nego slap in the face kod arihitekti..
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 22:41   #920
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Ma nerviraju me spojleri, a i svakako bih da raspravljam o AC univerzumu i svemu, a to ne mogu ako moram da delim postove na tri tematike, da ne bih pravio oftopike. Najviše zbog toga.

Ah, "it's a me, Mario!" To je ipak nešto što se izgubi u prevodu.

Spoiler za spojler, spojler, spojler:

1. Zato što kažu da upada u šok. Barem su to rekli kad sam ja prelazio igru. mislim da sam shvatio ovo sa DLC-om. Napravljeno je tako da, u zavisnosti od toga u kom si trenutku prešao DLC, znači pre ili posle kraja igre, dobiješ drugačiji sadržaj. Ako pređeš pre kraja dobiješ mejlove, a ako posle kraja, čuješ Vilijama i nepoznatu osobu kako te ubacuju u Animus.
Mislim da je ovo najlogičnije objašnjenje.

2. Nisu mogli staru, jer su napravljeni posle te prve katastrofe.

3.
Citat:
Listen. When we were still flesh, and our homes still whole, your kind betrayed us. We who made you. We who gave you life! We were strong. But you were many. And both of us craved war. So busy were we with earthly concerns, we failed to notice the heavens. And by the time we did... the world burned and naught remained but ash. It should have ended then and there. But we built you in our own image. We built you to survive. And so you did. Few were our numbers.
Evo gde Minerva kaže da je bio rat i da zbog njega nisu primetili da se sprema katastrofa.
Citat:
You must find the other temples. Built by those who knew to turn away from war. They worked to protect us - to save us from the fire.
Isto Minerva kaže ko je izgradio te hramove. Da zaštite od vatre, tj. od katastrofe, za koju Lusi i Šon pretpostavljaju da je to bio solarni bljesak koji je obrnuo magnetne polove Zemlje i pruozrokovao geološku nestabilnost. To sve kažu u ACII.

A to da su otišli na lokaciju koordinata znam jer znam da to kažu kada pređeš DLC. Možda ja to čujem a ti ne zato što sam ga ja prešao nakon što sam završio igru.

5. Opet, sve zavisi od onoga što sam objasnio u odgovoru broj 1.

6. Izgleda da je tako.


Koji je original?

Poslednja ispravka: gamer4life (5.4.2011 u 22:48)
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku gamer4life na korisnoj poruci:
caine (6.4.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
assassin creed


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed III GATTUSO88 Akcione igre 2108 26.11.2020 22:49
Assassin's Creed IV: Black Flag dex3108 Akcione igre 1338 7.1.2018 23:22
Assassin's creed problem razorvh95 otpaTci 0 3.6.2013 15:01
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38
Ne Radi Assassin's Creed 1 Delete Kvarovi 12 5.9.2011 21:15


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com