Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.11.2012, 0:00   #41
Danpil
Član
 
Član od: 18.10.2012.
Lokacija: Smederevska Palanka
Poruke: 289
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 52 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Ako ne stigne u roku od pet dana, znaci da nema na stanju i onda mora da se ceka sledeci uvoz delova i to traje vise od deset dana. Koliko sam upucen mozda imam pogesnu informaciju iz WW dva puta mesecno ima stize veca isporuka robe. Ja znam dosta stvari sam cekao u proteklih mesec dana. Nego nije lepo sto se ti sajtovi ne azuriraju na vreme i ako pise da nesto ima na stanju ja ocekujm to da se salje u roku od tri dana sto i jeste slucaj, a ako nema napisi nema, a ne covek kupi pa se nervira sto ne stize... I nemam razumevanja ako nesto treba da cekam 15 dana...Sta je onda svrha internet kupovine, zar nije povoljna cena i brzina dostave???
Danpil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 0:25   #42
Peruzzi
Veteran
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 1.198
Zahvalnice: 664
Zahvaljeno 183 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
Palo li ti je na pamet da mozda nema na stanju da se ceka da pristigne pa da salju..sad ce jos malo i period praznika pa se ciste i lageri pa brdo posla tako da je cekanje normalna stvar..pa kad porucujete igre sa sajtova iz inostranstva to vam.nije problem sto se ceka i po 15 dana ako ne i vise a ovde cepidlacite zbog 7 dana..Najlakse je pljuvati..narocito ako niste nikad bili sa druge strane saradnje,ko razume shvatice. Uostalom po zakonu imate pravo na jednostrani raskid ugovora ako niste zadovoljni necim. Ja sam tako u ww porucio gemped i to u radnji i jok ni setili se nisu alj to je do tih likova sto rade koji blagog pojma.nemaju i otkazao i lepo porucio sa sajta i oni mi rekose za 7 dana da stize kad ono vec 3ceg dana stiglo.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Malo je smesno znas, Alti drzi toliko web shopova a nema na lageru RAM od 1866Mhz..
(sad sam skapirao da sam prvi komp kupio u Alti prodavnici/radionici u Cacku pre 8 godina) a danas dobijam poziv sa iste adrese da od svega sto sam narucio, fali jos samo jedan stap RAM-a da bi mi poslali..
Peruzzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 0:42   #43
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Uvek, ali uvek kada naručuješ nešto preko weba prvo ih pozovi da vidiš da li imaju to što hoćeš na lageru. Ažuriranje sajta im nije jača strana. Dva puta sam morao da tražim alternativu naručenom proizvodu iako je na sajtu bio "na stanju" sve dok ga ja nisam poručio
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 7:56   #44
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Uh, a to ažuriranje sajtova, to je već urnebesno. Ove godine sam u potrazi za AVR uređajem naleteo na 6-7 prodavnica koje ga imaju ali samo na sajtu (a stoji oznaka da je na stanju). Na lageru ga je imala samo jedna. O ažuriranju cena da ne govorim, kontaktiram 2 prodavnice jer vidim da je laptop kod njih jeftiniji, kad ono i ne odgovore mi i stave novu, veću cenu (i veću od prosečne). A vidim WW počeo i peći na čvrsto gorivo i automobilske gume da valja
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 12:19   #45
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Uh, a to ažuriranje sajtova, to je već urnebesno. Ove godine sam u potrazi za AVR uređajem naleteo na 6-7 prodavnica koje ga imaju ali samo na sajtu (a stoji oznaka da je na stanju). Na lageru ga je imala samo jedna. O ažuriranju cena da ne govorim, kontaktiram 2 prodavnice jer vidim da je laptop kod njih jeftiniji, kad ono i ne odgovore mi i stave novu, veću cenu (i veću od prosečne). A vidim WW počeo i peći na čvrsto gorivo i automobilske gume da valja
Automobilske gume imas i u prehrambenim prodavnicama. Počečemo da žvaćemo gume umesto hleba kako je krenulo.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 13:31   #46
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Skoro sam se preselio u novi stan pa sam kupovao namještaj. Na kraju web kupovina lazy baga mi je ispala najbolje od svega...

Od kako je kriza počela, vjerovali ili ne, vi u Beogradu imate samo jednu ili dvije fabrike namještaja. Ovih nekoliko radnji što je preostalo prodaju samo od MAtisa Ivanjica. Forme raznih vrsta, i jedno 4-5 radnji po centru i u bulevaru Despota Stefana, sve iste stvari prodaju.

I odem ja tako, naručim kuhinju, krevete, stolice, sto... Niko ništa nema na lageru. Pola namještaja mi stiglo u roku od 20 dana. A ono najbitnije - kreveti, jok. I zovu me 19. dana i kažu "da su kreveti pokvareni u magacinu i da je najbolje da odustanem od njih" (!?). Pa treba li na patosu da spavam. I naravno, kauči dođu posle 30 dana jer sam ih imao zadaviti, ali došli pogrešni nogari. Itd itd, a pare da mi vrate - ne odgovara mi zbog novog PDVa i kursa dinara.

Tako, pouka je - nemojte za sve kriviti internet. Vjerovatno bi vas isto zadesilo da kupujete i ovako.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 14:24   #47
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Skoro sam se preselio u novi stan pa sam kupovao namještaj. Na kraju web kupovina lazy baga mi je ispala najbolje od svega...

Od kako je kriza počela, vjerovali ili ne, vi u Beogradu imate samo jednu ili dvije fabrike namještaja. Ovih nekoliko radnji što je preostalo prodaju samo od MAtisa Ivanjica. Forme raznih vrsta, i jedno 4-5 radnji po centru i u bulevaru Despota Stefana, sve iste stvari prodaju.

I odem ja tako, naručim kuhinju, krevete, stolice, sto... Niko ništa nema na lageru. Pola namještaja mi stiglo u roku od 20 dana. A ono najbitnije - kreveti, jok. I zovu me 19. dana i kažu "da su kreveti pokvareni u magacinu i da je najbolje da odustanem od njih" (!?). Pa treba li na patosu da spavam. I naravno, kauči dođu posle 30 dana jer sam ih imao zadaviti, ali došli pogrešni nogari. Itd itd, a pare da mi vrate - ne odgovara mi zbog novog PDVa i kursa dinara.

Tako, pouka je - nemojte za sve kriviti internet. Vjerovatno bi vas isto zadesilo da kupujete i ovako.
Da nisi kojim slucajem kupovao u Simpu?
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 14:49   #48
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
da nisi kojim slucajem kupovao u simpu? :d
Нисам. Ето, судећи прека тону поруке, изгледа да и са њима проблем имаш :d Купио сам намјештај у 3 радње, и у свакој имам грдних проблема. А у читавом Београду се све позатварале, и не постоји више неки избор... Иста ситуација је и са компјутерима. Некад сте у свакој улици имали "компјутерџиницу"
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 16:02   #49
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Нисам. Ето, судећи прека тону поруке, изгледа да и са њима проблем имаш :d Купио сам намјештај у 3 радње, и у свакој имам грдних проблема. А у читавом Београду се све позатварале, и не постоји више неки избор... Иста ситуација је и са компјутерима. Некад сте у свакој улици имали "компјутерџиницу"
Ne, previse sam ja mlad da kupujem i opremam stan, ali mi neko iz porodice radi u simpu i znam iz prve ruke da je stanje ocajno i veoma slicno onome sto si ti opisao
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 18:10   #50
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Skoro sam se preselio u novi stan pa sam kupovao namještaj. Na kraju web kupovina lazy baga mi je ispala najbolje od svega...

Od kako je kriza počela, vjerovali ili ne, vi u Beogradu imate samo jednu ili dvije fabrike namještaja. Ovih nekoliko radnji što je preostalo prodaju samo od MAtisa Ivanjica. Forme raznih vrsta, i jedno 4-5 radnji po centru i u bulevaru Despota Stefana, sve iste stvari prodaju.

I odem ja tako, naručim kuhinju, krevete, stolice, sto... Niko ništa nema na lageru. Pola namještaja mi stiglo u roku od 20 dana. A ono najbitnije - kreveti, jok. I zovu me 19. dana i kažu "da su kreveti pokvareni u magacinu i da je najbolje da odustanem od njih" (!?). Pa treba li na patosu da spavam. I naravno, kauči dođu posle 30 dana jer sam ih imao zadaviti, ali došli pogrešni nogari. Itd itd, a pare da mi vrate - ne odgovara mi zbog novog PDVa i kursa dinara.

Tako, pouka je - nemojte za sve kriviti internet. Vjerovatno bi vas isto zadesilo da kupujete i ovako.
Dallas je najbolji međutim ima i sitnih proizvodžača koji samo treba da se potraže na netu, recimo naš dom iz Svilajnca.
Imao je nekad SK rubriku gde su postojale preporuke na određenu temu negde oko 2002-2004 godine.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2012, 16:57   #51
BMLW
Starosedelac
 
Član od: 21.5.2010.
Lokacija: Svetski putnik
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 429 puta na 407 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku BMLW
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Jeste, ima i nameštaj Breza (isto Svilajnac valjda), ja uzeo neku kinesku policu kod njih skoro, zaista se vidi da je kvalitetna. Ali majke mi, iz Kine je, i kvalitetna je, kupio na preporuku drugara koji radi u salonu, a bolje da ne pričam kakve su naše stvari iz Forme I. Znam puno stolova i kreveta koji su se raspali .

A što se tiče radnji na E i WW, kao i samog velikog A, nije da sam imao neke posebne probleme, samo što je WW spor, tj. gledaju da se maksimalno uklope u zakonske rokove, dakle ako je rok da zamene komponentu 40 radnih dana, to obično 40 radnihb dana, ne 32, 35, 38...
Ali nisu ni ostali bolji osim ako ih ne znaš/ih ne smaraš previše mnogo/nisu raspoloženi/ili nešto slično.
BMLW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2012, 19:37   #52
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Breza Svilajnac. Ako im ukucate http://www.brezasv.co.rs sajt ne radi. Međutim, ako ukucate http://www.brezasv.co.rs/index1 sajt hoće!
Neko ko nema veze s računarima bi vjerovatno odustao od posjete sajtu i tibe bi izgubili potencijalnog kupca. Nevjerovatno je koliko dobar sajt znači za posao, barem meni =)

Jeste da smo otišli malo od teme, ali bilo bi dobro da se preimenuje u online poslovanje ili kako već.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2012, 11:53   #53
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Ja sam nekoliko stvari (lezaj, fotelja, sto, stolice, tabure) uzeo u Beojasenu preko puta sajma, i prezadovoljan sam svime, pocev od kvaliteta, rokova... i stvarno su za svaki dogovor
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2012, 16:23   #54
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Citat:
mciggzy kaže: Pregled poruke
Ja sam nekoliko stvari (lezaj, fotelja, sto, stolice, tabure) uzeo u Beojasenu preko puta sajma, i prezadovoljan sam svime, pocev od kvaliteta, rokova... i stvarno su za svaki dogovor
То је супер. Мада углавном причамо о Web куповини и сајтовима продаваца разних типова
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2012, 18:20   #55
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Šteta što SK ne vrati rubriku za internet pretragu koja se bavi određenom temom. To je bila i najbolja rubrika u zadnjih 10 godina. Samo kad se setim predloga za muzeje vozova, bilo nešto i o proizvođačima nameštaja ako se ne varam.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2012, 21:55   #56
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Uzeo ceo racunar licno u ispostavi WW ovde u kragujevcu. Od prvog dana sam imao problema sa njim, pa je nakon toga slat u nijhov servis narednih 4 puta. Kad bi se sve sabralo to je nesto vise od mesec dana, s tim sto problem nikad nije resen(nije ga ni bilo po njima). Konacno sam prekinuo agoniju zahvaljujuci jednom forumasu ovde (kome se zahvaljujem).Drugar narucio iz Wina cd player koji ne radi, zatim mu vratili novac, pa je kupio isti taj u Emmi-u. Radi savrseno. Cudnan spet okolnosti
Znaci sve zavisi da li ce na vas delovati marfijev zakon u tom trenutku.I ne mogu da krivim te firme neispravnost proizvoda. Ipak ga oni su posrednici ne proizvode ga ne mogu stoprocentno garantovati da ce raditi. Razumem u potpunosti to. Mozda fabrici u zapadnoj provinciji saiogo, nestala struja na liniji ili je doticni radnik imao los dan pa je kinuo i lose presovao plocu...
Nakon toga sam gomilu drugih stvari preko weba. Sve razlicite stvari u razlicitim prodavnicama(emmi, monitor, duocom, uspon, avalon). Rezultat-sve savrseno radi.
Dakle, sve zavisi kako se kome zalomi, nema to veze sa web kupovinom ili licno, kao sto je ranije pomenuto sasvim je svejedno. Medjutim ako se desi neprijatnost, jedini krivac jeste losa karma. Zato preferiram web i navijam za njenu popularizaciju.
Jedina stvar koja me iritira jeste neodgovaranje na mail.
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2012, 3:36   #57
Banko
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2008.
Lokacija: Šabac
Poruke: 1.517
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 186 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

U zadnje 4 godine sam skoro cela 2 kompa kupio preko web-a ( skoro mislim na to da sam stalno kupovao nove delove i stosta) , osim monitora, to sam kupio u prodavnici na licu mesta isprobao da li je sve u redu i eto.

U pocetku je to bilo preko gigatrona, atom-a, a posle preko emmi i winwin.
Laptop za brata sam uzeo preko pc practic-a , gde je bio problem, jedan mrtav piksel, koji smo videli tek kad smo dolenli laptop kuci, tako da je istog dana vracen, a nov dobili za 4 dana ( posto je bio petak, dobili smo novu ponedeljak il utorak).

Za sada mi nikad nije stiglo nista da ne radi/pokvareno. sve je radilo i radi jos uvek. Jedini problem je sa cekanjem. nekad su mi delovi stizali za 3 dana nekad za 10-15dana. ( ovo se odnosi samo na winwin, kod ostalih sam cekao 3 do 5 dana max)

Citat:
Peruzzi kaže: Pregled poruke
Naruceni delovi za komp pre 7 dana... jos uvek je porudzbina u obradi....i
Za drugara sam sklapao novu konfiguraciju , i njemu je najvise odgovaralo da sve uzme u winwin zato sto imaju odlozeno placanje na 12rata bez kamate, sastavili konf. za ~1000evra ( sa monitorom) otisli u prodavnicu, sve ima sve moze, i receno je da stize za 7 dana. To je bilo pre 3 nedelje ravno ( na danasnji dan utorak ). Danas je javljeno da je stigao u prodavnicu, ali se ispostavilo da je stigao totalno pogresam komp, skroz druga konfiguracija , bez monitora... Tako da je receno da ce biti "mozda" do kraja ove nedelje. Sudeci po ovome sto sam procitao sve u temi, nesto mi govori i kada stigne da ce biti vracana zbog , verovatno, delova koji su ubaceni a nisu bili naruceni.
nije to problem da je to neki klinac u pitanju koji " 'oce da se igra sto pre!" , vec tom mom drugaru treba kompjuter za posao, graficki i web dizajn, a srecnom sad ima dosta posla , pa je morao da se ganja sa nekim starim kompom koji ima...
znam da nije bash za porediti to sa neispravnim delovima koji stignu , ali i ovoliko cekanje moze se smatrati bezobrazlukom.

Poslednja ispravka: Banko (20.11.2012 u 3:47)
Banko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2012, 8:15   #58
Peruzzi
Veteran
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 1.198
Zahvalnice: 664
Zahvaljeno 183 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

evo emmi je konacno rekao da delovi stizu danas, aj' da vidimo i to cudo
Peruzzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2012, 10:06   #59
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Citat:
Banko kaže: Pregled poruke
................. zato sto imaju odlozeno placanje na 12rata bez kamate..........
Ne postoji odloženo plaćanje na koje se ne plaća neki vid kamate. To što PIŠE da nema kamate ne znači da ona nije uračunata u cenu. Jeftin marketinški trik.
GoranSTX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2012, 10:11   #60
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
I ja sam imao problema sa WinWin-om. I tu je posredi bio nesporazum, ali izgleda da ih kolektivno zabole da ispostuju kupca.

Moj slucaj je malo specificniji. Pozvao sam telefonom, pitao kolika je cena procesora, oni mi rekli, ja rekao "ok, vidimo se", zapalim do njihove prodavnice kad oni nemaju komponentu. Napolju je bilo 35 stepeni, kod njih u prodavnici 45, oni mi izdeklamovase da ce naruciti procesor i da dodjem sutra da ga pokupim, ali ako im odmah platim da ce mi ga poslati na kucnu adresu, sto mi znaci jer mi je prodavnica 30 km od kuce. Elem, platim im, a komponenta mi stigne posle 10 dana.

Inace sve sem tog procesora mi je naruceno preko neta. Malo od Atoma, malo od Gigatrona. Za obe firme imam reci hvale, ali Gigatronu dugujem dusu. Zeznuo sam monitor i poslao im ga u servis. Sredili su ga komplet (dali mi novi), malo mi dosadjivali da sam ja kriv, sto je meni bilo uvredljivo jer sam mislio da nisam, da bi kasnije skapirao da ipak jesam.

Uglavnom castili me sa 200+ evra. I dan danas mi zao sto im makar flasu pica nisam poslao.
I ja sa Gigatronom uglavnom imam dobra iskustva.
Kad sam jednom kupovao desktop, graficka koju sad dobio nije dobro radila uz maticnu sa te konfiguracije. Oni je zamenili sa drugom, isti model, i i dalje nije radila. Posle toga se izvinili i dali mi jacu graficu (4850 GS, umesto obicnog 4850).

Sa druge strane, HDD mi je prilicno dugo bio na reklamacji (jer je isao natrag u WD, pa se cekalo). Ali su mi na kraju dali novi, i veceg kapaciteta (750GB umesto 640GB).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Izbori u Srbiji cubrovic Programi za mobilne telefone 0 25.4.2012 11:46
Nintendo DS al0cunit Konzole 80 18.2.2011 15:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com