Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.6.2015, 2:21   #2861
Helldiver
Član
 
Član od: 1.4.2011.
Lokacija: 80s
Poruke: 360
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 39 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Zna li neko da li je moguce da se zakljuca fps ali bez vsynca, kao sto recimo moze u battlefieldu, da ide max do 75 npr.?
Helldiver je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 16:45   #2862
Laza7
Član
 
Član od: 4.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 203
Zahvalnice: 86
Zahvaljeno 27 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Laza7 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Laza7
Određen forumom Re: GTA V za PC

Kapiram da AMD ima neki program kao sto NVIDIA ima svoj NVIDIA inspector... Pomocu takvog tipa programa imas opciju da limitiras fps. U mom slucaju odem na nvidia inspector, izaberem igru i stavim fps limit... Proguglaj malo ako se uskoro ne nadje neko sa amd grafickom... Pozdrav
Laza7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 22:55   #2863
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

O yeah
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2015, 10:16   #2864
Endless
Veteran
 
Član od: 9.10.2010.
Poruke: 529
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 108 puta na 78 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Acahakler kaže: Pregled poruke
Jel neko od vas, dok je igrao GTA Online, video 2 Lestera koja ubijaju sve sto vide pred sobom, jos se medjusobno bore ?
Šta sam ja sve video...čiteri modifikuju igru pa neka te ne čude svakakve gluposti koje ćeš videti.
Vozim se ja u Insurgentu, odjednom se zaustavljam i moj lik iz čista mira izlazi napolje iz mog vozila. Ja pokušavam da se vratim i ne mogu ?
Kaže nemam pristup mom vozilu ?
Potom vidim na radaru da mi prilazi neki lik, ja da izvadim RPG kad ono nema mi oružja nijednog ?
Zadnja slamka spasa mi je bila što sam brzo upalio passive mode. Inače..
Čiteri trepere na radaru i obično imaju infinite health, dele keš, imaju čudne outfite i vozila (monster truck, police bike itd), kiluju sve na serveru (istovremeno), pucaju iz uzija a metkovi eksplodiraju kao bombe, teleportuju se itd itd.
Ono što je skroz ludo, kad roknete čitera koji nema god mode, može da se desi da Vi počnete sve da kilujete na serveru. Ako se to nekome desi odmah izađite iz sesije da ne popijete ban.
Meni se to desilo 2-3 puta.
Endless je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2015, 10:44   #2865
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Helldiver kaže: Pregled poruke
Zna li neko da li je moguce da se zakljuca fps ali bez vsynca, kao sto recimo moze u battlefieldu, da ide max do 75 npr.?
RadeonPro moze to da odradi.
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku OWERKLOKER na korisnoj poruci:
Helldiver (24.6.2015)
Stara 24.6.2015, 19:48   #2866
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Zavrsih i ja GTA V Story nakon 72 sata igranja igre. Sta reci nego svaka cast R*. Cisto uzivanje u igri a jos imam tonu sporednih misija za uraditi. Ako bih ocjenjivao igru to bi bila cista devetka zbog sitnijih problema koji su kvarili uzitak tu i tamo.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2015, 16:38   #2867
don Alberto
Član
 
Član od: 25.6.2013.
Poruke: 340
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
don Alberto kaže: Pregled poruke
Treba mi savet:
Snimiio sam juče sinu GTA V na njegov lap top Lenovo G-500,intel pentium dual core 2020M 2.4 GHz (2MB smart cache),AMD RADEON HD 8570M-1GB DDR3,RAM 4GB DDR3 1600 MHz
I ne mogu da pokrenem igricu.Klinac plače,jer je dugo čekao da nabavim tu igricu.Da li neko zna provereno da li ova konfiguracija na lap topu uopšte može da pokrene ovu igricu? Znam da ovo nije gaming lap top,ali klinac igra svakakve igrice na njemu bez ikakvog kočenja i prekidanja kao što su npr. GTA 4,FAR CRY 4,3,2,1 i ti na high,itd. Znači odlično odrađuje posao s obzirom da nije neka visoka klasa lap topa,ali i pre izlaska GTA V,koga kod sam konsultovao da li će ovaj lap top moći da pokrene ovu igricu uvek sam dobijao isti odgovor,da,moći će,možda na low,ali će moći.Jel može neko da mi pomogne ? Hvala svima unapred.
Samo da javim da mi je jedan drugar uspeo da pokrene igricu na ovom lap topu i to tako dobro,da uopšte ne secka i ne koči i evo klinac je igra po ceo dan,od ujutru do uveče.Odlično odrađena igrica.Sve pohvale.
don Alberto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2015, 17:13   #2868
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
don Alberto kaže: Pregled poruke
Samo da javim da mi je jedan drugar uspeo da pokrene igricu na ovom lap topu i to tako dobro,da uopšte ne secka i ne koči i evo klinac je igra po ceo dan,od ujutru do uveče.Odlično odrađena igrica.Sve pohvale.
Ccc, kakvih sve neodgovornih roditelja ima...
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku goranmax na korisnoj poruci:
Helldiver (28.6.2015), Sh0m1 (29.6.2015)
Stara 28.6.2015, 21:30   #2869
Laza7
Član
 
Član od: 4.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 203
Zahvalnice: 86
Zahvaljeno 27 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Laza7 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Laza7
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ne podnosim citere ali ovo je jako zanimljivo kada se vidi ! Da li je neko za fudbalicu ? Ili na put do svemira xD! Hahahaha

Spoiler za Slika 1:

Spoiler za Fudbalica ? :D:

Spoiler za SLika 3 xD !:


Spoiler za Slika 4 !:
Laza7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2015, 0:09   #2870
TDK's Villain
Član
 
Član od: 16.10.2009.
Poruke: 157
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Unapred se izvinjavam jer je ovo najverovatnije do sada pitano x puta ali imam pitanje u vezi fps-a

i3 4130 i GTX 660 2gb 8gb ram

Podesio sam settings da bude vrlo blizu grafičke memorije nešto malo ispod 2047.

Nisam baš sve stavio na ultra ili na high i imam veoma solidnih 59 fps uglavnom.
To se jedino spusti kad vozim kroz tunel ali samo do 40-45 fps nekad malko štucne do 35 ali ništa strašno..
Zanima me šta bih mogao da odradim da mi stoji na 59 stalno jer čak i kada pokrenem benchmark test nikada se ne spusti ispod 58 fps.

Primetio sam i pad fps kada je u pozadini NOD32 radio update.

Da li postoje programi koje bih mogao pokrenuti za vreme igranja GTA da ne štucka sa standarnih 59 na 40 fps-a.
Unapred hvala...
TDK's Villain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2015, 3:52   #2871
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Da sta se stvarno desava kada stavite setinge da budu iznad memorije od vase graficke?Npr za par procenata?Znam da je odgovor par framerate ali da li neko igra preko svoga ogranicenja a da ima dobar fps?Nemam zelju da testiram posto sada igram igru koja je zaista odlicna.Igra mi je skoro na maximum:texture su mi na normal kao i senke sve ostalo je high,nisam stavljao advanced options...
graficka=Nvidia770
ram=8gb
Cpu=I5-4670k-3400ghz

Primetio sam da mi se kopjuter dosta zagreje ali sam takodje ubrzo ventilator,ovo mi se desavalo samo kod Tomb Ridera i Gta V ni kod jedne druge igre jos,a igaro sam zaista neke zahtevne igre na maxu tipa: DMC i FarCry3.
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2015, 7:23   #2872
don Alberto
Član
 
Član od: 25.6.2013.
Poruke: 340
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
goranmax kaže: Pregled poruke
Ccc, kakvih sve neodgovornih roditelja ima...
Zbog čega? Aj mi malo pojasni?
don Alberto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2015, 9:58   #2873
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
don Alberto kaže: Pregled poruke
Zbog čega? Aj mi malo pojasni?
Pa zar ne znas koliko istrazivanja je uradjeno od strane raznih dusebriznika u kojima je dokazano da GTA kvari omladinu?
Ja svog klinca pustam uz GTA samo uz strog nadzor roditelja odn. mene, ponekad ga pustim cak i da vozi.
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2015, 10:08   #2874
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Dobro, sad je @goranmax malo sarkastičan u vezi negativnog uticaja na omladinu, ali objektivno, zar misliš da je pametno da dopustiš ovo:
Citat:
don Alberto kaže: Pregled poruke
evo klinac je igra po ceo dan,od ujutru do uveče
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2015, 10:25   #2875
don Alberto
Član
 
Član od: 25.6.2013.
Poruke: 340
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Prief Lirator kaže: Pregled poruke
Dobro, sad je @goranmax malo sarkastičan u vezi negativnog uticaja na omladinu, ali objektivno, zar misliš da je pametno da dopustiš ovo:
Nije pametno sa zdravstvene tačke gledišta da toliko sedi za kompom,ali ove današnje generacije su drugačije,vode virtualni život,a ne može da budu mimo ostalih.Znam ja veoma dobro koliko je to štetno za omladinu,ali kad pogledam dvorišta po gradu nigde nema dece,svi ili spavaju ili su za kompom.U moje.vreme nije ni postojao ni komp,ni mobilni,ni tv program pre podne,pa smo opet živi i zdravi.Svi smo se tada družili na dvorištu i bavili smo se sportom,a sad,moram da im kažem da ugase komp da bi išli napolje ili na trening.Eeeee,živote,u čega pretvaraš današnju omladinu?!
don Alberto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2015, 11:17   #2876
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.151
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

video


Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Žexonije na korisnoj poruci:
Laza7 (29.6.2015)
Stara 29.6.2015, 12:51   #2877
Becar
Član
 
Član od: 11.5.2009.
Lokacija: Derventa, Republika Srpska
Poruke: 185
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 24 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Da sta se stvarno desava kada stavite setinge da budu iznad memorije od vase graficke?Npr za par procenata?Znam da je odgovor par framerate ali da li neko igra preko svoga ogranicenja a da ima dobar fps?Nemam zelju da testiram posto sada igram igru koja je zaista odlicna.Igra mi je skoro na maximum:texture su mi na normal kao i senke sve ostalo je high,nisam stavljao advanced options...
graficka=Nvidia770
ram=8gb
Cpu=I5-4670k-3400ghz

Primetio sam da mi se kopjuter dosta zagreje ali sam takodje ubrzo ventilator,ovo mi se desavalo samo kod Tomb Ridera i Gta V ni kod jedne druge igre jos,a igaro sam zaista neke zahtevne igre na maxu tipa: DMC i FarCry3.
Ovako: vozim gta v na konfi iz profila sa klokovanom grafikom na 1050/1450 mhz. grafika mi ima samo 1gb ddr5 memorije. u settingsu sam bio nagurao skoro sve na max (sem msaa-off i trave-normal), te mi je navedeno da mi igra okupira oko 2,5gb VRAM-a (opet napominjem imam samo 1gb) i igra je radila skroz ok fraps mi prikazivao oko 50-60fps. Kada vozim i u guzvi znalo je pasti na 35fps, al doduse slaba je graficka bas za ta podesavanja pa sam to prihvatio. Međutim, ubijao me onaj microstuttering tj trzuckanje svake 2-3 sec kada vozim kola (ne dogadja se kada pjesacim). Zbog toga sam smanjio texture na high i sijeke takodje na high i na sharp, dok sam grass podigao na high. Igra sada ide skoro bez microstutteringa (javi se samo ponegdje i ne tako cesto), a pise da mi je zauzece VRAM-a nesto preko 2gb. tako da ti imas mnogo jacu grafiku od moje kao i cpu i slobodno stavi texture na very high igra izgleda značajno volje.

EDIT: igra mi je trzala najviše iz razloga što konstantno se učitava sa hdd (nemam ssd). Možda bi ssd popravio stanje ali nisam baš siguran jer su ljudi koji imaju ssd prijavljivali iste probleme bez obzira na generalno jače konfiguracije od moje (i7 16gb rama ssd i grx 970)
Becar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Becar na korisnoj poruci:
Ekiman (29.6.2015)
Stara 29.6.2015, 16:40   #2878
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Becar kaže: Pregled poruke
Ovako: vozim gta v na konfi iz profila sa klokovanom grafikom na 1050/1450 mhz. grafika mi ima samo 1gb ddr5 memorije. u settingsu sam bio nagurao skoro sve na max (sem msaa-off i trave-normal), te mi je navedeno da mi igra okupira oko 2,5gb VRAM-a (opet napominjem imam samo 1gb) i igra je radila skroz ok fraps mi prikazivao oko 50-60fps. Kada vozim i u guzvi znalo je pasti na 35fps, al doduse slaba je graficka bas za ta podesavanja pa sam to prihvatio. Međutim, ubijao me onaj microstuttering tj trzuckanje svake 2-3 sec kada vozim kola (ne dogadja se kada pjesacim). Zbog toga sam smanjio texture na high i sijeke takodje na high i na sharp, dok sam grass podigao na high. Igra sada ide skoro bez microstutteringa (javi se samo ponegdje i ne tako cesto), a pise da mi je zauzece VRAM-a nesto preko 2gb. tako da ti imas mnogo jacu grafiku od moje kao i cpu i slobodno stavi texture na very high igra izgleda značajno volje.

EDIT: igra mi je trzala najviše iz razloga što konstantno se učitava sa hdd (nemam ssd). Možda bi ssd popravio stanje ali nisam baš siguran jer su ljudi koji imaju ssd prijavljivali iste probleme bez obzira na generalno jače konfiguracije od moje (i7 16gb rama ssd i grx 970)

HD 7850 nije nimalo slabija od 770 dobro jeste nekih 10%, ali generalno HD7850 je zver od graficke pa ti zato radi dobro. Tebe samo koci VRAM od 1GB nista vise.
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2015, 19:50   #2879
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
HD 7850 nije nimalo slabija od 770 dobro jeste nekih 10%, ali generalno HD7850 je zver od graficke pa ti zato radi dobro. Tebe samo koci VRAM od 1GB nista vise.
GeForce 770 = OC GeForce 680, tj. brza od Radeona 7970/280X. A od tog Radeoncica je za tri klase bolja.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2015, 20:31   #2880
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Online Random Events for Single Player Mod v1.1

Adds random events to single player that are inspired by those from online.

Citat:
What's new v1.1:
-Added an .ini file
-Added beeps for event messages (These can be turned off in the .ini)
-Added an option in the .ini to set the time between events
-Added an option in the .ini to set the length of events
-The previous two points serve as a fix to speed the frequency of events if you use different time durations.
Citat:
General Info:
-The type of event is picked at random.
-Events include crate drops, armored trucks, assassinations, smuggler vehicles, and special vehicles. All events include several variations that are also picked at random.
-By default, you will have ~7 minutes (real world) to start the event if you choose to do so.
-By default, there is a ~5 minute cool down between events until the next event.
-Events are marked with appropriate blips on the map.
-You are notified of events starting/ending above the radar, along with a beep sound.
-By editing the .ini file you can change times for events, and disable beep sounds.

Crate Drops:
-Crates with various contents will drop around the map.
-Crates are guarded by armed smugglers looking to have the crate for themselves.
-Upon finding the crate you can pick it up to receive loot.
-Loot will consist of an amount of money and a weapon.
-With each crate drop you have a 1 in 25 chance of a special crate drop which includes higher quality loot.
-See screenshots one and two

Armored Trucks:
-Armored trucks will travel around the map.
-If you decide to go hunt one down, you will need to blow the back doors by using a sticky bomb, etc.
-Upon blowing the doors a random amount of cash cases will drop for you to then pick up.
-Blowing the doors of a armored truck will give you a 3 star wanted level.
-See screenshot three

Assassinations:
-A random NPC will have a hit placed on them.
-You must go and find that NPC and kill them.
-Upon killing the NPC you will receive money for completing the hit.
-See screenshot four

Smuggler Vehicles:
-Smuggler vehicles are marked vehicles that are known to be used by smugglers.
-You must find the vehicle and destroy it to prevent the smugglers from continuing to use it.
-Upon destroying the vehicle you will receive money for doing so.
-See screenshot five

Special Vehicles:
-Special vehicles are marked vehicles that have been requested to be stolen.
-You must find them and steal them.
-Upon stealing a special vehicle you will gain a 2 star wanted level.
-Before turning the vehicle in you must respray it a different color to prevent the police from noticing it.
-After respraying the vehicle you must drive it down to the docks to turn it in for a money reward.
-See screenshot six

Known Issues:
-The armored trucks doors must be open completely (Open fully on the hinge) for money to fall out of the truck. This means it will take a few seconds for cash to drop sometimes.
-If you use a different time duration for your game, mission times will change (Times mentioned above are for a normal time duration). You can fix this by going in the .ini file and changing the times for events. If you freeze the game time you will not get any random events.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com