Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS

Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS Ponuda mobilnih telefona, tarifni paketi, usluge, kvalitet, podrška, servis...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.8.2017, 10:59   #41
dsnelim
Član
 
Član od: 5.6.2017.
Poruke: 78
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 13 puta na 9 poruka
Određen forumom

Citat:
SlobaL kaže: Pregled poruke
Čisto sumnjam da će biti flat net u nekim da kažem "standardnim" paketima. VIP i sada ima flat mobilni internet u Kućni net paketima i u Vikend net paketu. Inače kod Neo paketa nakon potrošenih megabajta iz paketa, internet se ne ograničava, već naplaćuje po standardnoj tarifi, tako da treba biti obazriv da se ne pređe jer račun može biti poveći. Koliko sam video njihovo obaveštenje za prekoračenje megabajta putem SMS-a zna da kasni. Ovo naročito obratiti pažnju ako neko uzme taj paket deci.
Naravno da neće. Onda definitivno ne bi imali na čemu da zarađuju, pošto od poziva i poruka više ne mogu... za ograničenje neta u NEO paketima je najbolje da se postavi blokada na samom telefonu, a ne da se čeka njihovo obaveštenje. Svaki telefon ima mogućnost da ograniči potrošnju mobilnog interneta.
dsnelim je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2017, 19:54   #42
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Koja je to tuga bog te j*bo, svuda u svetu net je flat al kod nas nikad nece biti...mada sa druge strane opet su naj povoljniji i realno za prosecnog korisnika u tih 2gb je dovoljno,stim sto je problem dokle ce nam mrvice biti dovoljne lol
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2017, 22:32   #43
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Retko koji operater u Evropi nudi flat mobilni internet.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2017, 1:35   #44
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Ja dok sam bio u nemackoj 16 evra je bio paket minuti i poruke su ograniceni al net je bio flat
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2017, 14:13   #45
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

^^
http://dfmonitor.eu/prices/operator/
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2017, 18:23   #46
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Hmm ajd bas cu da potrazim sim kad dodjem kuci pa da vim jel carrier na listi

@Edit
Boga pitaj gde je ta kartica XD

Poslednja ispravka: C64freak (28.8.2017 u 9:39)
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2017, 19:45   #47
nikola1ns
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Poruke: 96
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Znam da je neko odavde imao neo tarifu-da li je jos neko presao? Interesujem se da predjem,mada ne volim da se vezujem,odnosno da me nesto veze ili vezuje u obavezu,a ponajmanje da sam u obavezi sa nekim ugovorom,jos i na dve godine-znas ono kao,sta znas sta ce biti i za mesec,a kamoli za godinu ili dve.
Mada kapiram,ima i "fancy" likova,uspesnih ljudi i sl.,koji i odu negde,imaju obaveze,putuju,sta vec-opet imaju ugovore,uzimam i to u obzir. Cena ce biti skuplja nego sto inace trosim za fon,ali imas mogucnost neogranicenih razgovora i poruka,znas da imas uvek mogucnost kontakta,pa stoga to ces i platiti-to mogu da prihvatim.
Raspitao sam se dobro i proucio,kao i skoro sve drugo sto me zanima,odnosno sto bi trebalo da uradim,posebno ovakvog tipa... Ovde ima,kako vidim dosta kontradiktornih poruka-to moze prenos,te nemoze,te fora je sa netom,te nije....
Broj se moze preneti,ali treba da znas da li je na tvom imenu,da li si registrovan,ako nisi moras doneti puk kod. Navodno su se pripremili,ulozili u jos cetiri antene (ili predajnika,ne znam kako je pravilnije) za 4G-tu su navodno najbolji,za sad.
Da li ce biti preoterecenje,ne znam-navodno nece,ali kao da ih je briga za to,jel... I to mogu da prihvatim,donekle. Opet navodno,iz neke statistike,dosta ljudi prelazi na neo.
Produzeno je do 15.09.
kakvi su utisci,ako ima korisnika te tarife ovde? Da li je dobar 3g,4g kvalitet,poruke (sms i mms),pozivi na sve mreze i na fiksne,znaci kompletna mogucnost poziva i poruka svih vrsta...

Jos jedno pitanje,posto nisam bas strucan jer nisam korisnik-sad cu biti jer menjam fon (najzad,moram jednom)-koriscenje vibera... Koliko se trosi neta sa koriscenjem vibera,porukama i razgovorom preko tog servisa. Cuo sam da je to kao za dz,ali net nije za dz.
Da li je ,recimo,ovih 2GB dovoljno za jedno "dobro" koriscenje vibera,cak mozda i jos nekih socijalnih mreza,bar povremeno ,ako ne prilicno cesto?
nikola1ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2017, 13:38   #48
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Citat:
nikola1ns kaže: Pregled poruke
kakvi su utisci,ako ima korisnika te tarife ovde? Da li je dobar 3g,4g kvalitet,poruke (sms i mms),pozivi na sve mreze i na fiksne,znaci kompletna mogucnost poziva i poruka svih vrsta...
Ja koristim NEO2 vec 2 meseca. Signal na VIP-u nikada nije pun osim u veoma retkim prilikama ali ni jednom nisam imao problem da dobijem osobu koju sam hteo da nadjem (cak i onda kada sam u nekim ruralnim podrucijama, neka sela i slicno). Internet je OK, ranije sam koristio MTS i po mom misljenju VIP je ovde daleko bolji ali ovo je Srbija tako da ne treba imati prevelika ocekivanja. Ne secam se da sam u poslednjih 5 godina zvao bilo koga na fiksni pa samim tim nemam pojma da li ovo vazi i za fiksnu telefoniju ali pozivi ka mobilnim mrezama potpuno funkcionisu i besplatni su (MTS, VIP, Telenor). SMS i MMS je takodje besplatan ka svim mrezama.

Ja sam prezadovoljan jer konacno ne moram da stresiram kada se potrose besplatni minuti da li smem ili ne smem da zovem ljude van MTS mreze (MTS sam koristio ranije).
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2017, 14:11   #49
korisnickoime
Član
 
Član od: 15.12.2011.
Poruke: 150
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 49 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
pozivi ka mobilnim mrezama potpuno funkcionisu i besplatni su (MTS, VIP, Telenor). SMS i MMS je takodje besplatan ka svim mrezama.
Nisu bas besplatni minuti (i ja ih cesto tako zovem) placas ih 999din
korisnickoime je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku korisnickoime na korisnoj poruci:
shrafko (9.9.2017)
Stara 8.9.2017, 0:10   #50
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

@nikola1ns
Pa nema kontradiktornih stvari, pozivi i sms (naravno u domacem saobracaju) su free\neograniceni i imas 2gb interneta, internet potrosnju mozes da ogranicis u telefonu tako da te blokira kad potrosis tih 2gb a pin i puk dobijas na samoj sim kartici.

Otac i drugar su vec presli na NEO 2 i skroz su zadovoljni, ja takodje cim mi istekne ugovor sa mts_om prelazim

Za brzinu interneta i kvalitet signala najbolje da uzmes pripejd sim i proveris za tvoj deo grada il pitas prijatelja koji vec ima vip broj

Za Viber nemoj da se brines mnogo jer generalno trosi mizerno malo + sto vip ima Viber paket koji je valjda 129din mada za 2gb neta u paketu nema sile da ce ti ikad trebati, npr ja trenutno imam 1gb u mts_u i nikad mi ne zafali
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2017, 0:24   #51
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

VIP ima onu "dođi i probaj" foru, možeš da uzmeš probnu karticu na mesec dana, gde je sve besplatno i sam proveriš kvalitet signala i sve što te zanima.

E sad, promocija je produžena do 15. septembra, najverovatnije će biti i do kraja septembra, a za posle će se videti. Ako ne planiraš da uzmeš telefon možeš da "rezervišeš" NEO paket par meseci unapred, izlaze u susret ljudima kojima uskoro ističu ugovori sa drugim operaterima. Mada to ide u prilog tezi da će se promocija nastaviti...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2017, 20:45   #52
nikola1ns
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Poruke: 96
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

@BobaL,C64freak-moram zahvaliti na odgovorima. Mislim se i mislim,ali sad vec skoro sigurno prelazim. Takodje sam MTS,cini mi se vec oduvek,otkad je krenuo. Jos su najbrojniji,a opet mi se cini iz razloga sto ljudi se naviknu i nece nikakve promene,delom je to i moj slucaj. A ovi nista ne pruzaju,samo klepaju.
Mada,ne znam kakva je kritika na MTS signal-uvek je bio odlican,mada opet ne znam kako je u BG.
Moracu probati sa karticom kako ce ici sa signalom i sl.,a svakako je dobra opcija ( i to moram jos proveriti) ta besplatna proba i rezervacija paketa,videcu vec...
nikola1ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2017, 22:36   #53
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Fora sa mts_om je sto nasi ljudi nisu navikli da se zale jer smo godinama ziveli u bedi a mts je u barem u bg_u najgori imas temu ovde

Pa de eto ti primer ovaj kaljavi Radijus Vektor kablovski, odem do ortaka i upalim nesto na YouTube da pogledam kad ovaj mi vice kako mu laguje dota lol...reko druze imas 50mpbs ne? Onda uradim speed test i dobijem 3mbps rezultat, reko zovi ih? Ne ne pusti lepo je radilo dok nisi zaseo na YouTube sacekaj da zavrsim partiju...ne do ti bog da okrene telefon da se zali

Drugi primer , ortak poceo da igra world of tanks, sednemo jedno vece reko kako ide igrica bla bla kaze ma daj ne moze da se update....brzina 1mbps, reko jesi zvao? Ma de boli me ku*ac da se bakcem
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2017, 9:55   #54
Djuro
Član
 
Član od: 6.4.2012.
Poruke: 314
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 77 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Ja sam presao na NEO2, sto se tice razgovora, neta... isti je kvalitet kao i u MTS-u.
Jednostavno da li je signal bolji ili gori, net brzi ili sporiji zavisi od mesta.
Posto sam bio i u Telenoru nemam utisak da je iko od njih generalno bolji ili losiji sto se signala tice. Na nekim mestima gde nisam imao signal sa Telenorom imao sam sa MTS-om, sad recimo gde nisam imao sa MTS-om imam sa VIP-om, ali isto tako gde mi je sa MTS-om bio dobar sa VIP-om mi je malo losiji.
Jednostavno zavisi gde zivis i kuda se kreces.

Ono sto je sada zanimljivo je da kada podneses zahtev za prenosenje broja u VIP, MTS te zove i nudi mnogo bolje uslove od njihovih zvanicnih samo da ostanes kod njih, mene su zvali ali se nisam javljao, ortaka su zvali i on se bukvalno kao na pijaci cenjkao sa njima i na kraju ostao u MTS-u gde je za 839 dinara dobio MIKS XL paket i 100gb net-a za celu ugovornu obavezu. Tako da ako sa postpaid MTS-a prelazite u VIP spremite se i za ovu opciju.

Drugarica mi radi u call centru MTS-a, i kaze kako je ogroman broj ljudi presao u VIP, te da su najavili smanjenje zaposlenih u MTS-u.
Djuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2017, 10:49   #55
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

VIP je prvo nudio telefone jeftinije od konkurencije, a sa ovim NEO tarifama ce uzeti ogroman deo kolaca.. Ja prvi to vidim po guzvi, danas se ceka u redovima. I zasluzuju a mtsu nista dobro ne zelim.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
C64freak (14.9.2017)
Stara 13.9.2017, 12:15   #56
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Citat:
Djuro kaže: Pregled poruke

Ono sto je sada zanimljivo je da kada podneses zahtev za prenosenje broja u VIP, MTS te zove i nudi mnogo bolje uslove od njihovih zvanicnih samo da ostanes kod njih, mene su zvali ali se nisam javljao, ortaka su zvali i on se bukvalno kao na pijaci cenjkao sa njima i na kraju ostao u MTS-u gde je za 839 dinara dobio MIKS XL paket i 100gb net-a za celu ugovornu obavezu. Tako da ako sa postpaid MTS-a prelazite u VIP spremite se i za ovu opciju.
To rade od trenutka kad je omogućeno prenošenje brojeva.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2017, 0:18   #57
nikola1ns
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Poruke: 96
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Citat:
Djuro kaže: Pregled poruke
Ono sto je sada zanimljivo je da kada podneses zahtev za prenosenje broja u VIP, MTS te zove i nudi mnogo bolje uslove od njihovih zvanicnih samo da ostanes kod njih, mene su zvali ali se nisam javljao, ortaka su zvali i on se bukvalno kao na pijaci cenjkao sa njima i na kraju ostao u MTS-u gde je za 839 dinara dobio MIKS XL paket i 100gb net-a za celu ugovornu obavezu. Tako da ako sa postpaid MTS-a prelazite u VIP spremite se i za ovu opciju.
Kakav zahtev,zar nije "automatski",kako su meni rekli kad sam se raspitivao-mozes da preneses broj,ali moras da znas da li registrovan na tvoje ime,da li je "zaista" tvoj. Ako nije,treba ti puk kod. Vec sam ga uzeo,iako je broj na mom imenu,idem i sutra da se (jos) dodatno raspitam i razmislim,pa verovatno i ja prelazim jer mi je vec dosta kredita i dopunjavanja,kad mi treba fon.

Jedno pitanje informativne prirode,posto si napomenuo da si presao na NEO2-da li su stvarno svi pozivi omoguceni,dakle i na fiksne?To niko nije probao jos-ne znam zasto... Takodje i za MMS.
Koliki je ugovor? To pitam jer svaki skroz citam,da bih video garancije,kako je to formulisano,da ili ima nekih potencijalnih manipulacija i mogucih zaj*eba u njihovu korist,a sigurno ima jer svi gledaju da se zastite na prvom mestu,onda i da te ubace u svoju "masinu" da tako kazem,vezu ugovorom. Kao i svi drugi,nebitno da li je ordinacija,firma,poslodavac,televizija ili sta vec... Tu uvek treba biti pazljiv.
Ni ono cenjkanje nije lose,ako se moze izgurati,tu se vidi na koje su grane spali,ali opet to i pokazuje koliko nisi dosledan,nisi od akcije,pa i koliko si neodlucan ili slab,kapiras me. Bice to samo produzavanje vremena tog vrtenja u istom krugu.
nikola1ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2017, 8:56   #58
Djuro
Član
 
Član od: 6.4.2012.
Poruke: 314
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 77 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Citat:
nikola1ns kaže: Pregled poruke
Kakav zahtev,zar nije "automatski",kako su meni rekli kad sam se raspitivao-mozes da preneses broj,ali moras da znas da li registrovan na tvoje ime,da li je "zaista" tvoj. Ako nije,treba ti puk kod. Vec sam ga uzeo,iako je broj na mom imenu,idem i sutra da se (jos) dodatno raspitam i razmislim,pa verovatno i ja prelazim jer mi je vec dosta kredita i dopunjavanja,kad mi treba fon.

Jedno pitanje informativne prirode,posto si napomenuo da si presao na NEO2-da li su stvarno svi pozivi omoguceni,dakle i na fiksne?To niko nije probao jos-ne znam zasto... Takodje i za MMS.
Koliki je ugovor? To pitam jer svaki skroz citam,da bih video garancije,kako je to formulisano,da ili ima nekih potencijalnih manipulacija i mogucih zaj*eba u njihovu korist,a sigurno ima jer svi gledaju da se zastite na prvom mestu,onda i da te ubace u svoju "masinu" da tako kazem,vezu ugovorom. Kao i svi drugi,nebitno da li je ordinacija,firma,poslodavac,televizija ili sta vec... Tu uvek treba biti pazljiv.
Ni ono cenjkanje nije lose,ako se moze izgurati,tu se vidi na koje su grane spali,ali opet to i pokazuje koliko nisi dosledan,nisi od akcije,pa i koliko si neodlucan ili slab,kapiras me. Bice to samo produzavanje vremena tog vrtenja u istom krugu.
Ja sam sa postpaid MTS prelazio, a ti koliko vidim sa prepaid-a ne znam da li je ista procedura.

Ti podneses zahtev u VIP-u za prenos broja, onda oni provere da li imas dugovanja prema mts-u.., pa ako to prodje onda ratel valjda proverava da li je moguc prenos broja, i tek na kraju MTS kad dobije zahtev od VIP-a gleda da li im sta dugujes, ako im vredis zovu te i nude povoljnije uslove od njihove trenutne ponude, ako im ne vredis daju saglasnost i prelazis u VIP, tako otprilike ide.

Besplatni su minuti i ka fiksnim telefonima, a MMS nisam probao niti saljem.
Potpisao sam ugovor na 2 godine i placam 999, jedino sto mi je zasmetalo je sto sam ugovor sa njima potpisao 03.07 i ceo jul su mi naplatili po punoj ceni tj oko 1500, a ne 999 sa obrazlozenjem da je mesec poceo i da mi popust vazi tek od sledeceg meseca, a i mts mi naplatio za ta 2 dana nekih 200 dinara i za avgust mi je stigao racun na 999.

Jedini rizik ti je ako pozoves nekoga, a on u roamingu.
Djuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2017, 14:47   #59
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Imaš fair use klauzulu, to je za slučaj da kreneš da pričaš po 12h+ sati dnevno i šalješ na hiljade SMS-ova.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2017, 20:37   #60
nikola1ns
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Poruke: 96
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Citat:
Djuro kaže: Pregled poruke

Ono sto je sada zanimljivo je da kada podneses zahtev za prenosenje broja u VIP, MTS te zove i nudi mnogo bolje uslove od njihovih zvanicnih samo da ostanes kod njih, mene su zvali ali se nisam javljao, ortaka su zvali i on se bukvalno kao na pijaci cenjkao sa njima i na kraju ostao u MTS-u gde je za 839 dinara dobio MIKS XL paket i 100gb net-a za celu ugovornu obavezu. Tako da ako sa postpaid MTS-a prelazite u VIP spremite se i za ovu opciju.

.

Ne znam kako ovo moze biti,rekao bih nikako. Ponuda mora biti vec odredjena jer to je zvanicni provajder ,a ne zemo diler sa pijace. Dakle zakonski ozvanicena,javna,odredjena i odobrena ponuda/tarifa. Rekao bih nemoguce,a jos kad gledam one napade sa "Bata Zivotinja delux" mobilnima i dzabe prepucavanje,zaista forum pocinje liciti na Svet.
Moze biti mozda,opet vec pre-odredjena ponuda ili popust,mozda dva meseca za dinar + 100gb neta za prvu polovinu tarife-sto je i na njihovom sajtu,kao zvanicna mogucnost/ponuda. Tesko da moze biti nesto poput 839 (?!) dinara.

Kad budem procitao/proucio ceo VIP ugovor,mogu reci nesto vise.
nikola1ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com