Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Zanimljive Web lokacije

Zanimljive Web lokacije Lokacije na Mreži koje su vredne pažnje

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.9.2013, 21:09   #921
gavrilo
Veteran
 
Član od: 25.11.2008.
Lokacija: :D
Poruke: 581
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 39 puta na 39 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gavrilo
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Izvolte i moj SMF forum o bodibildingu i sportu koji je na netu oko 2 nedelje tek, jos par sitnica bih izmenio ali je otprilike to to

www.power-forum.rs
gavrilo je offline  
Stara 17.9.2013, 22:43   #922
vitezkoja
Član
 
Član od: 17.7.2012.
Lokacija: Osipaonica
Poruke: 350
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 316 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)



Sajt je nastao prosle godine i svakog dana ima sve vise poseta bez ikakvog reklamiranja, na pocetku je bio domen iz.rs ali je promenjen u .com. Sajt koristi wordpress cms sistem i mystique temu od digital nature studija. Ukljucena je registracija pa tako mozete postavljati i vi modove.

Na sajtu mozete naci modove za sledece igre:
- Euro Truck Simulator 2
- Farming Simulator 2013
- World of Tanks
- GTA SA
- GTA IV


Imam u planu da ubacim jos neke igre ali otom potom, ima vremena za sve
vitezkoja je offline  
Stara 4.11.2013, 19:09   #923
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Pozdrav dobri ljudi...

Sajt koji sam napravio ima za ideju da omogući osobama koje sviraju bilo kakav instrument da lakše pronađu jedni druge na ex-yu prostorima. Zove se

www.muzicari.rs

bilo da ste početnik koji želi da svira iz zabave ili profesionalni muzičar, možete da se registrujete, možda neko baš vas traži?
<Rio_da> je offline  
Stara 4.3.2014, 20:02   #924
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Pozdrav svima,

Poslednjih nekoliko meseci sam pripremao projekat a pre nekoliko nedelja konačno i pokrenuo stranicu na Fejsbuku koja se bavi tematikom genetički modifikovanih organizama sa naučnog stajališta. Prvenstvena namena stranice je da na srpskom jeziku pruži objektivne informacije o ovoj temi te da razbija mitove o GMO koje svakodnevno možemo čuti u medijima i na internetu.

Stranica se zove "GMO - Reč nauke" i dostupna je na sledećoj adresi:

https://www.facebook.com/GMO.Rec.nauke
=FI=Ghost je offline  
Stara 5.3.2014, 14:59   #925
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Proudly financed by Monsanto.
JohnnyNT je offline  
Stara 10.4.2014, 23:04   #926
vitezkoja
Član
 
Član od: 17.7.2012.
Lokacija: Osipaonica
Poruke: 350
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 316 puta na 112 poruka
Određen forumom Mudrolije.rs - predstavljanje projekta



Želeli smo da ponudimo sajt koji će vas što više zabaviti i omogućiti vam da iskažete vašu kreativnost.
Posetite www.mudrolije.rs i pogledajte najnovije mudrolije, registrujte se i postavite vasu mudroliju i ocenjujte druge clanove.


Ako imate nekih predloga ili mana slobodno recite, zato sam i napravio ovu temu
vitezkoja je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vitezkoja na korisnoj poruci:
Stefan programer (16.4.2014)
Stara 13.4.2014, 20:46   #927
MrDzeri
Član
 
Član od: 26.1.2011.
Poruke: 233
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Evo moj najnoviji sajt rađen u joomla cms .. Nadamo se solidnoj posjećenosti

www.greencentar.me
MrDzeri je offline  
Stara 13.4.2014, 21:31   #928
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Mudrolije.rs - predstavljanje projekta

Citat:
vitezkoja kaže: Pregled poruke
...

Želeli smo da ponudimo sajt koji će vas što više zabaviti i omogućiti vam da iskažete vašu kreativnost.
Posetite www.mudrolije.rs i pogledajte najnovije mudrolije, registrujte se i postavite vasu mudroliju i ocenjujte druge clanove.


Ako imate nekih predloga ili mana slobodno recite, zato sam i napravio ovu temu
Logična dopuna sajtu Ispovesti.com.

Dizajn mi se jako dopada, alal vera. Razmisli samo i o tome da ga napraviš da bude responzivan (korišćenjem bootstrapa, recimo), pošto dosta ljudi može da svraća sa mobilnog da čita mudrolije.

I prepravi Smesne u Smešne, Romanticne u Romantične itd.
Partybreaker je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Partybreaker na korisnoj poruci:
Dark Phoenix (13.4.2014)
Stara 13.4.2014, 23:01   #929
Dark Phoenix
Član
 
Član od: 23.1.2009.
Lokacija: Smederevo - Kragujevac
Poruke: 467
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 38 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Mudrolije.rs - predstavljanje projekta

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
Logična dopuna sajtu Ispovesti.com.

Dizajn mi se jako dopada, alal vera. Razmisli samo i o tome da ga napraviš da bude responzivan (korišćenjem bootstrapa, recimo), pošto dosta ljudi može da svraća sa mobilnog da čita mudrolije.

I prepravi Smesne u Smešne, Romanticne u Romantične itd.

Hvala, biće i responsive u planu je to, kao i dodavanje komentara na sve ovo i možda još par sitnica. U pravu si za kategorije, to mi je promaklo

Inače da ne bude zabune, vitezkoja je brat moj, ja sam radio sajt a on je marketing služba xD
Dark Phoenix je offline  
Stara 16.4.2014, 15:08   #930
Stefan programer
Član
 
Član od: 8.6.2011.
Poruke: 484
Zahvalnice: 631
Zahvaljeno 72 puta na 70 poruka
Talking Re: Mudrolije.rs - predstavljanje projekta

Citat:
vitezkoja kaže: Pregled poruke


Želeli smo da ponudimo sajt koji će vas što više zabaviti i omogućiti vam da iskažete vašu kreativnost.
Posetite www.mudrolije.rs i pogledajte najnovije mudrolije, registrujte se i postavite vasu mudroliju i ocenjujte druge clanove.


Ako imate nekih predloga ili mana slobodno recite, zato sam i napravio ovu temu
Svidja mi se sajt! Samo tako nastavi!
Stefan programer je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stefan programer na korisnoj poruci:
Dark Phoenix (17.4.2014)
Stara 18.4.2014, 3:19   #931
VMilan
Član
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 60
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 11 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Meni lično se dopada sajt , jedino mi se nesviđa tamna podloga , i kao takva me zamara čitajuči . Dali postoji način da recimo biramo svetlu ili tamnu boju . Hvala
VMilan je offline  
Stara 18.4.2014, 16:31   #932
Dark Phoenix
Član
 
Član od: 23.1.2009.
Lokacija: Smederevo - Kragujevac
Poruke: 467
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 38 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Meni na primer vise odgovara tamna pozadina, lakse mi je za čitanje. Mislis li da samo pozadina bude svetla ili da se potpuno cela tema sajta menja? Za sad to nisam uradio ali nije losa ideja
Dark Phoenix je offline  
Stara 19.4.2014, 0:48   #933
VMilan
Član
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 60
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 11 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Pozdrav , ponovo sam pogledao sajt i pozadina mi stvarno deluje jako tamno , crvena slova jesu lepa i ističu tekst , plus sa zelenom bojom se lepo uklopio pored bele , crvene i plave . ,Pozadina je više za neki horor sadržaj , a koliko vidim sajt je za zabavu i razbibrigu i trebalo bi da preovladaju boje i tonovi koji nose energiju ( ova crna me podseća kao da je ispred mene neka velika parta ) , čak i ova nijansa sive svetlije u nazovi grbu lepše izgleda.Donja polovina desne strane me podseća na papir u bombonjerama iznad čokoladnih pralina. Nemoj uzeti za zlo ovo što sam izneo , a neka posetioci sajta i članovi daju svoje mišljenje i sugestije.
VMilan je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku VMilan na korisnoj poruci:
Dark Phoenix (19.4.2014)
Stara 19.4.2014, 11:31   #934
Dark Phoenix
Član
 
Član od: 23.1.2009.
Lokacija: Smederevo - Kragujevac
Poruke: 467
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 38 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Ne, ne nema ljutnje uopste. Stvarno mi znace ovakvi komentari i misljenja. Znaci mislis da bi neka druga svetlija pozadina resila koliko toliko taj problem. Pokusacu nesto sto se toga tice


EDIT: Dodao sam i komentare sada za svaku od objava. Bice uskoro i privatnih poruka i jos par sitnica

Poslednja ispravka: Dark Phoenix (20.4.2014 u 1:03)
Dark Phoenix je offline  
Stara 23.4.2014, 21:58   #935
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Moj mali projekat: www.cirilicno.com (dostupno i preko ćiriličnog domena: ћирилично.срб).

Ukratko, u pitanju je direktorijum linkova ka stranama i sajtovima koji sadrže navedene stvari u vezi ćirilice, jer mislim da tako nešto može biti korisno ljudima koji imaju problema sa primenom ćirilice u nekim uslovima. Imao sam nešto slobodnog vremena, i odlučio da ga napravim od nule, i naravno - da bude responsivan, tj. da bude funkcionalan prilikom pregleda sa bilo kog uređaja i dijagonale ekrana. Naravno, nemam mnogo vremena pa tu ima stvari koje bi mogle da se isprave, i možda da se doda opcija za slanje predloga linkova.

Poslednja ispravka: hacker_aca (3.5.2014 u 0:43) Razlog: ispravljen url tag
JohnnyNT je offline  
Stara 3.5.2014, 21:47   #936
Stefan programer
Član
 
Član od: 8.6.2011.
Poruke: 484
Zahvalnice: 631
Zahvaljeno 72 puta na 70 poruka
Post Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Pozdrav svima!
Evo da vam predstavim moj novi blog rađen na WordPress-u.
Naziv bloga je Moj Android Blog i na njemu se možete informisati o novim vestima u vezi sa Android operativnom sistemu, telefonima, vestima, zanimljivostima,...
Ako vam se sviđa blog pratite me.
Sve sugestije i predlozi su dobrodošli. Blog vodim od skora iz čiste dosade i hobija, a to je preraslo u nešto ozbiljnije namere.
Pogledajte blog, pa mi kažite kako Vam se čini i šta bi Vi promenili na njemu.
Pozdrav
Stefan programer je offline  
Stara 9.8.2014, 15:46   #937
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Zdrav život, ishrana i vežbanje

Pa ko hoće neka pogleda, u nazivu je sve rečeno
Covenant je offline  
Stara 27.8.2014, 14:06   #938
JeSuis
Član
 
Član od: 18.12.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 274 puta na 76 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Da se i ja pohvalim ovde, završio sam svoj prvi sajt
poezijanoci.com

Malo iz entuzijazma, malo iz vežbanja, malo što sam tako u mogućnosti Naravno, to nije nikakav ultra moderan sajt, s obzirom da poznajem samo HTML i CSS, i ovo je najviše što sam uspeo da izvedem uz pomoć ova dva jezika (za sada). Sledeći cilj da ga preuredim tako da može da se gleda i na mobilnom, što verujem da će biti zaguljeno ali ne i neizvodljivo...

I da, par puta sam zapeo sa nekim stvarima pa sam pomoć potražio ovde na forumu, i hvala bogu dobio je, tako da bih da se zahvalim i članovima foruma na pomoći...
JeSuis je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JeSuis na korisnoj poruci:
Danpil (27.8.2014)
Stara 27.8.2014, 15:24   #939
Mare!
Član
 
Član od: 22.4.2010.
Poruke: 328
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 52 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Svidja mi se Mozda samo malo font da promenis? Ovako izgledao kao sajt iz '80. Sadrzaj je po mom ukusu Bodler, Bukovski... samo nastavi!

Edit: I da, super je sto si stavio i biografije, da se ovi genijalci ne zaborave.
Mare! je offline  
Stara 27.8.2014, 16:55   #940
JeSuis
Član
 
Član od: 18.12.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 274 puta na 76 poruka
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

Hehe, drago mi je da se nekom svidja

Videcu jos za font, eksperimentisacu malo, pa ako pronadjem neki koji bolje pasuje, stavicu...
JeSuis je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blog, forum, sajt

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com