Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS

Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS Ponuda mobilnih telefona, tarifni paketi, usluge, kvalitet, podrška, servis...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.11.2014, 3:43   #141
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Одг: Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
Hmm, 500 SMS-ova je malo za omladince. Ja sam u vreme kada su pocele da se naplaćuju poruke upoznao sadašnju suprugu. Mogu ti reći da mi je kvota mesečna bila oko 800 SMS-a od toga 500 njoj, ali sa dosta štednje. Sad posaljem 20-30 komada mesečno, ne iz razloga sto nemam kome poslati, već što mi je lakse da pozovem. A gle ironije i dalje najvise poruka posaljem supruzi. ;-)
Ma znam ja kad je to bilo. (:

Sada vec imas bezicni net svuda i na skoro svakom telefonu, a Facebook je odavno mnogo veci chat servis od SMS-a. Jos samo kad bi ove picajzle od operatera izbacile MB-e iz price o mesecnoj pretplati. Ne treba meni ne znam kakva brzina na mobilnom, ali da me u 21. veku ogranicavas sa 100 do 1000MB-a mesecno, a pride jedna stranica prosecnog sajta zauzme po par MB-a, je vec zasluzeno za teranje svih po spisku...
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
Borko Motorko (8.11.2014)
Stara 24.11.2014, 20:24   #142
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Jedno pitanje ,da li polse par ne placenih racuna u MTS i iskljucenja dolaznog saobracaja kada se uplate ne placeni racuni da li ce aktivni broj biti ponovo aktiviran?
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2014, 22:15   #143
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Одг: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Da ali tek sutradan ili za dva dana kad legnu uplate. A ponovno uključenje će uredno biti naplaćeno za tekući mesec, mislim 180rsd. Znam da je za box 360.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2014, 22:29   #144
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Ne shvatam te bas najbolje.Telefonski racun nisam placa nekoliko meseci ,mts je u pitanju.Iskljucili su mi dolazni saobracaj i sada ja hoce da uplatim sve racune ,ali ne znam da je moguce da mi ponovo aktiviraju taj isti broj kada sve upaltim?
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2014, 22:41   #145
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

ako nije ugašen broj, mada uplati u svakom slučaju da ti ne šalju reketaše
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2014, 22:47   #146
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
ako nije ugašen broj, mada uplati u svakom slučaju da ti ne šalju reketaše
Pa uplaticu u svakom slucaju ,jbg bio preko i niko mi nje placa preplatu.
ne moze niko da me zove ,dolazni saobracaj je iskljucen ,pa reko valjda ce ukljuciti kada uplatim racune?
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2014, 1:06   #147
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Hoce, samo izmiri obaveze i sačekaj par dana da prođu uplate.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2016, 20:05   #148
No_LiMiT
Član
 
Član od: 25.8.2006.
Poruke: 92
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Ajte posavjetujte me na koji prepaid ili postpaid da predjem, ako je post da je ugovor 12mj. Pozivi i poruke minimalni mi trebaju, mislim da ne pricam 30 minuta ni 10 poruka, pozeljno sto vise interneta ili jeftinije kao dodatak. Takodje postpaid mi je za***** jer ne znam do kad cu i dje cu bit pa... Do ljeta i malo poslije sigurno a vjerovatno i iducu god ali svakako da ne se ne obavezujem. Sad sam u mts neki mix net s paket ili neko ****** a neta imam 200mb( LOL) pa mora da dokupim poslije 15 minuta 1. u mjesecu.

Evo gledam, ako znam, recimo ako uzimam drugi paket VIP ima najbolje 300 minuta poruka i 1200mb za 1090din, ovi drugi su mnogo gori.
Ali postoji opcija prepaida vidim, kod mtsa, kao za 200din imam 1gb nedeljno, 4 nedelje 800 din i dopunim jednom 200 da se nadje 1000 a dobijem vise neta i npr kad nijesam tu ne placam pretplatu i tako to, ne zvuci mi lose, ne znam ima li koja mana nasuprot postpaida, a vazda mogu dopunit online. E sad postoji sansa da mi mts nece dati da predjem na prepaid sa postpaida iako mi je istekao ugovor pa moram kod drugog nekog haha. Slicnu ponudu i VIp ima doduse a i za 300 din 4gb za nedjelju dana.
Telenor vidim ima isto nesto tako ali kod njih net traje mjesec ali je skuplji...
Bas ne znam, sve mi djeluje ****** lol
No_LiMiT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2016, 2:55   #149
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Naj jeftinije te izadje mts ako neuzimas telefon jer imash 50% popusta i sve ti se duplira, ispade za 700din dobijes 600minuta,800sms i 1gb net_a uz miks M , kad potrosis taj 1gb imash unlimited gsm koji je ok za viber\whatsapp al doduse povoljne su i dopune ako ti taj 1gb nije dovoljno
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2016, 9:35   #150
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Samo da napomenem, bez želje da upadam u temu, da je Telenor u Crnoj Gori uveo nove Prenesi+ pakete kojima je zamijenio ranije i, još gore, isključio spori internet nakon potrošenog brzog. Konkretno, ja sam se pretplatio na paket Prenesi+ M koji predviđa 750MB brzog interneta i ništa posle toga.

Govorim radi upozorenja, jer je riječ o istoj kompaniji u CG i SR.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2016, 10:05   #151
srđan obradović
Član
 
Član od: 26.9.2013.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 193
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 28 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Ako malo trosis narazgovore bolje idi na prepaid pa dopunjuj, prati akcije... Obavezati se na 2 godine ili godinu je potpuno druga prica. E sad tesko ce ti dati da predjes sa post na prepaid, a da ne raskines ugovor i ugase ti broj. Drzi se mts-a ako ti ne treba novi fon, sto se tice saobracaja sve ukupno su najpovoljniji.
srđan obradović je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2016, 11:13   #152
Pinstripe
Veteran
 
Član od: 17.3.2009.
Poruke: 1.049
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 182 puta na 175 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Ja bih pre išao na pripejd. Ovi ugovori po 24 meseca su mi kao omča oko vrata.
Pinstripe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2016, 11:36   #153
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Samo da napomenem, bez želje da upadam u temu, da je Telenor u Crnoj Gori uveo nove Prenesi+ pakete kojima je zamijenio ranije i, još gore, isključio spori internet nakon potrošenog brzog. Konkretno, ja sam se pretplatio na paket Prenesi+ M koji predviđa 750MB brzog interneta i ništa posle toga.


Govorim radi upozorenja, jer je riječ o istoj kompaniji u CG i SR.
Meh ja i ovako ne potrosim preko 150-200mb a i iskreno taj unlimited spori net je neupotrebljiv osim za viber\whatsapp chat , secam se kad sam pre dva meseca potrosio tih 1gb lte net_a da je surf bio toliko mucan kao onomad na dial_up al dobro ko dosta koristi viber\whatsapp to mu je super za chat

Citat:
Pinstripe kaže: Pregled poruke
Ja bih pre išao na pripejd. Ovi ugovori po 24 meseca su mi kao omča oko vrata.
Imash i u MTS_u i na 12 meseci postpeid, sta znam meni je iskreno uvek bio preskup pripejd jer za ovih 700din koliko placam miks m tarifu onomad u pripejd nisam mogao da izdrzim 7 dana cak mislim da bi mi skroz odgovaralo i da sam uzeo miks s 200min,400sms i 600mb al ono samo 200din je razlika tako da sam se opredelio za miks m, ipak dobro dodje tih 1gb za hotspot kad mi zakaze kablovski lol
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2016, 11:41   #154
Pinstripe
Veteran
 
Član od: 17.3.2009.
Poruke: 1.049
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 182 puta na 175 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

A dobro, zavisi ko šta više preferira, ja više volim razgovore nego ta kuckanja. Net mi je sasvim dovoljan kada sam kod kuće tako da mi mobilni internet nije ni potreban.
Sve je to individualno tako da svako neka ispita šta mu više odgovara
Pinstripe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2016, 20:25   #155
No_LiMiT
Član
 
Član od: 25.8.2006.
Poruke: 92
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Naj jeftinije te izadje mts ako neuzimas telefon jer imash 50% popusta i sve ti se duplira, ispade za 700din dobijes 600minuta,800sms i 1gb net_a uz miks M , kad potrosis taj 1gb imash unlimited gsm koji je ok za viber\whatsapp al doduse povoljne su i dopune ako ti taj 1gb nije dovoljno
Neuzimam ali taj 50% popust je samo ako potpisem na 24 mjeseca sto mi ne odgovara jer bas ne znam kuda ce me zivot povest iza mjesec a ne 24 haha, pa se ne bih obavezivao ako ne moram.
Do sad sam kod njih bio tako na 2 year ugovor, 200 mb i znam kako je kad se potrosi net (pre pre presporo ali radi viber) ali mi treba vise GB.
Citat:
srđan obradović kaže: Pregled poruke
Ako malo trosis narazgovore bolje idi na prepaid pa dopunjuj, prati akcije... Obavezati se na 2 godine ili godinu je potpuno druga prica. E sad tesko ce ti dati da predjes sa post na prepaid, a da ne raskines ugovor i ugase ti broj. Drzi se mts-a ako ti ne treba novi fon, sto se tice saobracaja sve ukupno su najpovoljniji.
Ako ne daju evo VIP ima skoro istu ponudu na prepaid sa internet dopunom sto pomenuh ali za njih sam cuo da imaju losu pokrivenost itd.
Citat:
Pinstripe kaže: Pregled poruke
Ja bih pre išao na pripejd. Ovi ugovori po 24 meseca su mi kao omča oko vrata.
Da, sem ako je bas neka dobra ponuda pa kasnije maknu to ali ti imas i dalje. Npr u telekom u CG su sad poceli da naplacuju internet nakon sto se potrosi sto dobijas u paketu, makli par specijalnih brojeva prema kojima si imao besplatne pozive i smsove ali uveli kao vise ovoga ili onoga, *****e. Tako da ne raskidam taj ugovor, imam cini mi se 200 300 minut u Srbiji dolaznih poziva besplatno i cuvam broj pa mi se isplati
Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Meh ja i ovako ne potrosim preko 150-200mb a i iskreno taj unlimited spori net je neupotrebljiv osim za viber\whatsapp chat , secam se kad sam pre dva meseca potrosio tih 1gb lte net_a da je surf bio toliko mucan kao onomad na dial_up al dobro ko dosta koristi viber\whatsapp to mu je super za chat



Imash i u MTS_u i na 12 meseci postpeid, sta znam meni je iskreno uvek bio preskup pripejd jer za ovih 700din koliko placam miks m tarifu onomad u pripejd nisam mogao da izdrzim 7 dana cak mislim da bi mi skroz odgovaralo i da sam uzeo miks s 200min,400sms i 600mb al ono samo 200din je razlika tako da sam se opredelio za miks m, ipak dobro dodje tih 1gb za hotspot kad mi zakaze kablovski lol
Taman ista brzina kao dial up ako ne i sporije, loaduje mi sliku od 30kb 10 sekundi lol ja koristim dosta viber, whatsapp ali i instagram, snap itd a oni deeeru, FB takodje. Ja bas stedim taj telefonski net ali kad zatreba ode on vrlo brzo.
No_LiMiT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2016, 15:26   #156
LIMAN
Veteran
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 727
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 170 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Ja imam mix M paket sa 50% popusta na 12 meseci,tako da znaš da ne mora 2 godine.
LIMAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2016, 22:51   #157
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Upravo to ^

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2016, 3:10   #158
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.681
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Kome je bitno da uštedi svaki mogući dinar, a ne priča puno i internet koristi uglavnom preko WiFi-a, definitivno MTS.

Ko nema živce za katastrofalan kvalitet signala i očajno pokriće signala koji se gubi u svakoj 2-3 ulici, i ima sreće da živi u zgradi koja je pokrivena (bez obzira što je u širem centru glavnog grada), onda nikako MTS.
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zvucnjak na korisnoj poruci:
C64freak (14.1.2017)
Stara 13.10.2016, 19:44   #159
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Interesuje me, treba li kreditni biro za ugovor?
Hocu da uzmem Samsung J7 2016 preko Vip-a, jedino mi je taj telefon najprimamljiviji i stvarno generalno dobar, ponasa se kao neki od premium telefona. Mislim da mi je najbolje da uzmem taj, i da sam miran naredne 2. godine.
Ako ne uspem da sredim, onda cu verovatno uzeti LG K8, samo taj cu drzati godinu dana max.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2017, 11:50   #160
dzangrizalo
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Lokacija: Cacak
Poruke: 377
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 57 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzangrizalo Slanje poruke preko Skypea korisniku dzangrizalo
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Mogu da preporucim VIP, ja sam vec 4 godine na njemu, mesecno sipam 600 kinti I uzimam paket sa 150min Ka svima, mnogo nesto poruka (nemoguce potrositi), I 600-700 mb, ako ne I vise. Posle, kad ispucas ovih 150min ti ostaje u VIP mrezi nesto mnogo min. Sve u svemu, ja skoro nikad be stignem da potrosim bilo sta od navedenog, a I da stignem, imas I one sedmicne pakete da se okrpis. Naravno, ne znam koliko si zahtevan korisnik, ja bas ne visim na fonu Dan I noc, Ali se ne libim da ga upotrebim Kad god mi treba, I za sta god, jedino izbegavam gledanje klipova na mobile netu. Mreza ok, nisam imao vecih problema, net takodje, ok stvarno.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
dzangrizalo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Izbori u Srbiji cubrovic Programi za mobilne telefone 0 25.4.2012 11:46
Cene wireless provajdera u Srbiji renato212 Internet usluge 7 13.3.2008 12:25
kog ADSL provajdera izabrati? fingerprint Internet usluge 4 29.11.2007 14:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com