Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Audio softver

Audio softver Programi i alati za obradu zvuka na računaru, softver za puštanje muzike i zvukova, audio kodeci, konvertori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.11.2013, 23:14   #81
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Uzeo si mi rec iz usta. Bas citam forum, cak je i jedan od glavnih programera najavio da ce i dalje razvijati pluginove. (vec sada ih ima mnogo). Skinova ima hiljade, sto na deviantu ,sto na 1001skins, vec se pominje da ce Shoutcast pristup biti zatvoren, ali tu je Icecast.org. Tako da definitivno ce Winamp trajati jos deceniju minimum. Za svaki slucaj imam backup svih verzija, skinova, pluginova. Mnogo je Winamp zabave pruzio za dzabe.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sladjan85 na korisnoj poruci:
Athlon_X2 (27.11.2013)
Stara 24.11.2013, 0:36   #82
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Za svaki slucaj imam backup svih verzija
Hehe, pa taj bekap imamo SVI, a zovemo ga Internet
ZoNi je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Rockstar (24.11.2013)
Stara 24.11.2013, 0:57   #83
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Naravno imaces backup pluginova, kad ugase Winamp sajt. Naces sve winamp skinove, ako ugase sajt. Malo sutra. I kad ugase forum. Sto se tice interneta imas backup NEKIH verzija. A to sto ti volis cloud i drzis backup po internetu, to je druga prica. Ja drzim sve na svojim hard diskovima. Mnogo je starijih verzija programa nestalo ili ih je nemoguce izguglati. Iz sprdnje cu navesti nekad kultni plejer Rad Light 3.03, kojeg neces naci nigde na internetu, a ja ga imam na hard disku. Primera je milion.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2013, 3:46   #84
bobiv
V.I.P. Zvuk na računaru
 
Član od: 30.10.2009.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 906
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 146 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Ne kontam stare programe??
Izlaze stalno novi bolji i naravno za novije operativne sisteme..
Koga više zanimaju programi koji rade na starim os tipa win xp..
I koga zanimaju npr filmovi koji su ripovani u starim kodecima naspram
novih mkv u visokoj rezoluciji koja se gleda na lcd tv većih formata ekrana.
Ne razumem tolko dizanje prašine oko glupog winampa..
Neke stvari jednostavno dođu i prođu i kraj.
bobiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku bobiv na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (7.12.2013), simke85 (24.11.2013), ZoNi (24.11.2013)
Stara 24.11.2013, 7:47   #85
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom RIP Winamp 1997-2013

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Iz sprdnje cu navesti nekad kultni plejer Rad Light 3.03, kojeg neces naci nigde na internetu, a ja ga imam na hard disku. Primera je milion.

http://m.en.softonic.com/s/radlight-3.03

Ovo ide sa tvog harda, pretpostavljam?
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2013, 10:32   #86
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Citat:
bobiv kaže: Pregled poruke
Ne kontam stare programe??
Izlaze stalno novi bolji i naravno za novije operativne sisteme..
Koga više zanimaju programi koji rade na starim os tipa win xp..
I koga zanimaju npr filmovi koji su ripovani u starim kodecima naspram
novih mkv u visokoj rezoluciji koja se gleda na lcd tv većih formata ekrana.
Ne razumem tolko dizanje prašine oko glupog winampa..
Neke stvari jednostavno dođu i prođu i kraj.
To oko starih video playera, kodeka i video formata je zasta tacno (mada vecina tih matorih video playera moze da koristi eskterne filtere kao npr ffdshow, LAV i sl i ostane upotrebljiva) ali winamp je potpuno funkcionalan program koji radi na svim mogucim operativnim sistemima. Video formati jesu napredovali ali audio stoji tamo gde je bio pre 10-ak godina (FLAC izasao jos 2000 i usavrsavan do 2003 npr) bez mnogo sanse da ce se odande mrdnuti sledecih deset.
"Stariji video formati" kako ih ti zoves su itekako interesantni ako neko ne zeli fajl visoke rezolucije. Sta ce mi HD video ako cu da ga gledam na laptopu sa ekranom od 15 -17 inca ako mogu da skinem npr neki xvid koji je mnogo manji?

edit 2: Ninoslave, sa Softronic sajta ne bih ama bas nista skidao

Poslednja ispravka: Laskaris (24.11.2013 u 10:54)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2013, 10:33   #87
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Ninoslave, da li si otvorio taj link?

@ sladjan85: heh, kad se samo setim RLa Bio mi je omiljeni plejer dok nisu ubacili neke spajvere ili tako nešto. Da li se teško nalazi ili ne, realno me ne zanima A to da ja volim cloud... nisam nikada rekao, pogotovu što ja moj bekap držim na jednoj particiji kompa koji koristim i na externom HDDu Ali, ne mislim da ima smisla držati sve verzije bilo kog programa. S druge strane, ako se to posmatra kao neka vrsta hobija, onda mi je OK.
ZoNi je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2013, 11:34   #88
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke
http://m.en.softonic.com/s/radlight-3.03

Ovo ide sa tvog harda, pretpostavljam?
To je sve ,samo nije link od Rad Light 3.03. Neces ga naci nigde. Pa mozda napravim link sa mog hard diska Ti linkovi su mrtvi.


@ZoNi pa da. U tome je poenta. Arhiviranje. Doduse to nam je upao offtopic, ali vec sam napravio backup svih pluginova za Winamp i imam par hiljada skinova. Posto neki plugin moduli, ne rade sa odredjenom verzijom, skinuo sam sve verzije Winampa, jos od 0.2a mislim. Slicna je situacija bila sa portable aplikacijama. Sajtovi obicno drze najnoviju, stare vremenom nestaju. Primer Google Chrome.


Pre je bio dostupan na Source Forge sajtu od prve verzije, sad su ostali mrtvi installeri (1 MB). Vidim na portable sajtovima, traze starije verzije - vise ih nema. Cak sam im kacio. No poenta price je da imam ogroman broj DVD narezanih, a o hard diskovima da ne pricam. Stotine filmova (neke tesko naci cak i na Filmoviziji/Filmolovcu), nekoliko desetina hiljada pesama (za neke je bas tesko naci mp3) i da ne duzim pricu ,slicna je situacija sa softverom. Imam oko 5TB softvera.


Eh da u pravi si za Adware, upao je u verziji Rad Light 3.03 R5 ja mislim, tada je i pukao.

Zasto to ? Pa recimo clan sam betaarchive, oni imaju recimo najvecu bazu Windows alpha/beta buildova na netu jos od prvog Windowsa i prilicnu bazu Abandoned softvera, nesto potice cak i od mene. Zato sam arhivirao i sve o Winampu. Ovo sve je zaslo malo u offtopic, cisto da pojasnim


Sto se tice Winampa, iskreno se nadam da ga Microsoft nece kupiti. Nemam pojma sta bi Microsoft mogao raditi sa plejerom (ni govora da ce ga integrisati u Windows), vise mi se cini da on radi kupovinu zbog poznatog brenda Winamp i zbog Shoutcast servisa. Bolje onda da je stvarno RIP. Toliko od mene u ovoj temi, do nekih novih vesti
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2013, 16:08   #89
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom RIP Winamp 1997-2013

Čak i da ima i da nema da se skine radlight, koja je poenta? Sa kojim kodecima dolazi taj program iz 2003.? Koliko je divx napredovao od tada? Ko ce to da koristi?

Za stare programe koji nemaju adekvatnu zamenu, pa i da razumem, takvi se i koriste, ali winamp ima godinama ne zamenu nego odlicnu alternativu, u nekim segmentima, meni bitnim, i bolju.
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ninoslav na korisnoj poruci:
ZoNi (24.11.2013)
Stara 24.11.2013, 16:57   #90
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke
Čak i da ima i da nema da se skine radlight, koja je poenta? Sa kojim kodecima dolazi taj program iz 2003.? Koliko je divx napredovao od tada? Ko ce to da koristi?
Elektronski antikvari Za 20 godina to će da ima ozbiljnu vrednost
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Bryan Fury na korisnoj poruci:
Doomche (25.11.2013), jozvan_Kg (7.12.2013), LoshMeeBre (30.11.2013), Nikola16789 (25.11.2013)
Stara 24.11.2013, 17:38   #91
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Hajde odgovoricu retoricki . Rad Light jeste zastareo plejer, ima zastarele kodeke itd itd... Poenta sa Rad Light je bila samo ta da ne mozes na internetu naci sve verzije, tj da Internet nije savrsen backup, a ne u tom kontekstu u kom ga ti pominjes. Niko nije rekao da koristi Rad Light u 2013.


Sto se tice starijeg softvera (u ovom slucaju Winampa), to je kao kad biste pitali ljude zasto koriste Xp, Vistu ili cak Windows 7 (ne svidja im se?). Ili kao kad biste pitali ljude zasto koriste m2p plejer ili BS Player ,pored VLC , Pot Playera ili MPC. I oni su stazom mnogo stariji.


Winamp je jos aktivan. Jos nije zvanicno RIP i nekim ljudima je taj plejer jos uvek najbolji. Ovo je bila vest o Winampu ,a ne o AIMP ili foobaru. Mene licno bas je briga da li AIMP ima jednu opciju vise ili manje. Mene je zanimala buducnost Winampa, a ne alternative. Da sam hteo alternativu ne bih koristio ni AIMP, ni foobar, uzeo bih ozbiljniji media plejer.


Neki ljudi vole Winamp i to je to. Licno se nadam da ce nastaviti da postoji ,ali Boze moj. Ima ogroman community, bice ziv jos neko vreme, a sudeci po drugim forumima i portalima, on se i dalje ubedljivo najvise koristi u Srbiji.


Sto se tice antike, imamo mi podforume sa antikom od pre 30 godina, tako da me ne bi cudilo da i XP jednog dana postane Commodore (zezam se).

Poslednja ispravka: Sladjan85 (24.11.2013 u 17:46)
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2013, 17:45   #92
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Sto se tice starijeg softvera (u ovom slucaju Winampa), to je kao kad biste pitali ljude zasto koriste Xp, Vistu ili cak Windows 7 (ne svidja im se?).
Win XP/Vista/7 nisu baš za poređenje sa običnom aplikacijom kakvih ima gomila, mnogi korisnici drže XP zato što im hardver i/ili softver ne bi radio ni sa jednim drugim
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2013, 17:56   #93
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Sta ce nekom anticki hardver iz 2001 u 2013? Ili anticki os i anticke aplikacije koje ne podrzavaju taj os? Isto pitanje za video plejere. Po toj logici ljudi bi trebali da predju na Linux, jer Linux radi na matorom hardveru. Tamo je neko u Pot Plejer temi naveo da koristi m2p 10 godina. Winamp je jos ziv i nije zastareo. Sto se tice alternative, uvek ima bolje od boljeg, ali mislio sam da je tema Winamp a ne alternativa.

Poslednja ispravka: Sladjan85 (24.11.2013 u 18:07) Razlog: Dodat 1 karakter.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2013, 18:10   #94
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Sta ce nekom anticki harder iz 2001 u 2013? Ili anticki os i anticke aplikacije koje ne podrzavaju taj os? Isto pitanje za video plejere. Po toj logici ljudi bi trebali da predju na Linux, jer Linux radi na matorom hardveru. Tamo je neko u Pot Plejer temi naveo da koristi m2p 10 godina. Winamp je jos ziv i nije zastareo. Sto se tice alternative, uvek ima bolje od boljeg, ali mislio sam da je tema Winamp a ne alternativa.
Šta će im? Možda zato što su platili velike pare i što im dobro rade? Postoji skeneri, štampači, skupe zvučne kartice (tipa preko 300 ili preko 500€ samo za karticu) koji imaju drajvere samo za XP. Isto važi i za različit egzotičan softver gde su licence skupo plaćene i koji ne bi radio na Win 7, a pogotovo ne Linuxu
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2013, 18:19   #95
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Zato sto im dobro rade. Pa to je poenta sa Winampom. Postoje ljudi kojima dobro radi. Nekima je najbolji. Nekima je bezveze. Zacudilo me da je cudno pisati o Winampu u pozitivnom smislu, jer postoji jos plejera. Hajde da je odavno mrtav vec ce biti podrzan do decembra 2013. Ko voli Aimp, ima tema za Aimp. Obradovali se ljudi, jer neka aplikacija docekala 'kraj' - jer oni koriste drugu. Sad ko god pozeli da koristi Winamp taj nije normalan, jer to je staro i ima novijih klonova. Ajd da ne duzim vise.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2013, 21:12   #96
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
uzeo bih ozbiljniji media plejer.
Hm... Šta ti znači "ozbiljniji" medija plejer? U kom smislu su Winamp, AIMP ili foobar2000 neozbiljni?

Citat:
Sladjan85 kaže:
Po toj logici ljudi bi trebali da predju na Linux, jer Linux radi na matorom hardveru.
Po mom iskustvu, Windows (2K i XP) puuuno bolje radi na starom hardveru.
ZoNi je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2013, 21:35   #97
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Winamp je media player (video) , AIMP i foobar su Audio plejeri. Ako se ne varam. U tom smislu. Da mi treba nesto ozbiljnije od Winampa, isao bih na neko komplikovanije resenje. Winamp pusta i video (ne znam za najnoviji, ali nesto starija verzija - savrseno). Pa preko Winampa pustam i Video spotove svojih omiljenih pesama, koje eventualno skinem sa YT.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2013, 17:10   #98
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
nekad kultni plejer Rad Light 3.03, kojeg neces naci nigde na internetu, a ja ga imam na hard disku. Primera je milion.
Onaj isti RadLight 3.03 r5 koji ti je nudio kao opciju da instaliraš spyware? Ili onaj posle njega koji ti je tokom instalacije automatski brisao sve spyware removal programe, sve to silent? Pod "spyware" ne mislim program pod lažnom uzbunom, već svima poznat spyware - SaveNow. Toliko o kultnom plejeru. Kapiram da je upravo ovo razlog zbog koga ne može da se nađe.

Ako to nisi primetio, onda me uopšte ne čudi i da nisi primetio bilo kakav nedostatak Winampa.

Inače, našao sam taj RadLight u roku od 40 sekundi, samo ne mogu da ostavim link jer nije na sajtu koji se bavi potpuno legalnim radnjama, iako je sam softver freeware, da ne kažem adware.

Odgovorno tvrdim da na internetu ne postoji program i njegova verzija koji ne možeš naći relativno brzo, kao ni Winamp pluginovi/skinovi. Samo treba da se traži dovoljno duboko, a ne da se prelista prvih 10 odgovora. Sve što treba čuvati su lična podešavanja softvera i lični podaci.

A što se tiče starenja, Winamp će za 10 godina zastariti taman toliko koliko i AIMP, ali će AIMP i dalje biti bolji.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2013, 17:29   #99
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

E bas super sto si se uhvatio za r5, sto malo ne procitas sta je Svet Kompjutera pisao o njemu ?

Izvoli link :

http://www.sk.rs/2001/12/skpd07.html

Uostalom bas me briga kako je RadLight radio, a ti mi taj link koji si tako duboko nasao posalji u PM. Hocu da ga vidim. Poenta je bila da ne netu ne mozes naci sve verzije. Ili turljas warez sajtove ? No, nebitno.


Sto se tice AIMP ima tema za AIMP, bice bolji i za 10 godina mozda, dotad ce i on "nestati", samo sto ja necu ici tamo da davim ljubitelje AIMPA, kako je bolji neki novi plejer, jer se taj meni licno svidja.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2013, 17:43   #100
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
E bas super sto si se uhvatio za r5, sto malo ne procitas sta je Svet Kompjutera pisao o njemu ?
I šta ću sa tim? SK je Sveto pismo, pa ako je tamo napisano da je softver dobar, nema veze što se gomila ljudi žali i što po netu možeš da nađeš specijalizovane skripte koje popravljaju ono što isti taj plejer zase*e po sistemu? Alo, čoveče, program ti automatski briše odbrambeni softver po računaru, a ti ga zoveš kultnim.
Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
ti mi taj link koji si tako duboko nasao posalji u PM. Hocu da ga vidim. Poenta je bila da ne netu ne mozes naci sve verzije.
Nema potrebe, našao sam i legalno, još na srpskom, za razliku od onog češkog linka za koji nisam bio siguran ni šta piše. Link ću u spojler, da ljudi nebi sebi džabe pravili nevolje i instalirali svašta po računaru.

Poenta je upravo da ako neka verzija programa bilo čemu valja, sigurno je na internetu. Ovo je sa razlogom uklonjeno.

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Sto se tice AIMP ima tema za AIMP, bice bolji i za 10 godina mozda, dotad ce i on "nestati", samo sto ja necu ici tamo da davim ljubitelje AIMPA, kako je bolji neki novi plejer, jer se taj meni licno svidja.
Ali upravo daviš sve ostale time što tvrdiš da je Winamp ultimativni plejer i da niko ne treba da ga menja. Istina je da ljudima može da nedostaje samo iz nostalgije i daje vrlo zamenjiv.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Winamp miki98 Ostale komponente 1 18.3.2011 10:02
Winamp i VP6 Flash Video Suad Novic Audio softver 0 26.5.2008 9:40
Winamp plugins Master Neo Aplikativni softver 6 24.1.2008 17:11
Winamp pitanje... Master Neo Aplikativni softver 5 2.5.2007 11:44
winamp 5.24 ostaje u processes nakon gasenja darko kovacevic Aplikativni softver 28 3.11.2006 3:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com