Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.12.2011, 16:26   #1861
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Dokaz zašto je metacritic užas od sajta.
Samo da raščistimo, ovo nije moj profil, to me nameless1 troluje, ali samo da vidite potencijal za budalaštine...
Ispade da sam zaposlen u BW-u, how quaint.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2011, 16:30   #1862
Grumar
Novi član
 
Član od: 18.12.2011.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Gledao sam malo po forumu,zadnjih par strana,narucio sam igru sa zavvi-ja i ocekujem code da mi stigne,ali sam malo zabrinut sto se tice ovoga da svi imaju problem i da im se desava da im igra "proguta" kod. Kod mene u account settings stoji UK jos od nekih beta vikenda posto sam dobio invite na mail dok je stajalo da sam iz Srbije,ali cim sam pokusao da se ulogujem pisalo je "Your country is not supported" tako da sam tada promenio na UK i stavio postal 444 sto bi trebalo da je Manchester.Sada me zanima kada budem dobio code,da ostavim to da sam iz UK dok ne ukucam code,pa posle kad mi bude trazio karticu da vratim na Srbiju ili sta bih trebalo da uradim? Cekam danima da resim problem narucivanja igrice i ne mogu podneti da mi se nesto izjebe da moram da se drkam sa supportom mesec dana... Hvala unapred..
Grumar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2011, 16:44   #1863
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Sta vas, s oprostenjem, boli K*rchina ko ce sve i svasta da kaze o igri? Igrajte i uzivajte, manite se trollova, svet je odavno otisao u krasan do mojega, svi bi nesto besplatno, free, besplatno, free, od toliko j*beno j*benih na milione F2P igara, budaletine se hvataju za SWTOR/Rift/Wow/P2P igre, pobogu zasto da ne bude besplatna i to je 90% problem kod svih, zato sto ne da ne mogu (izuzetak Srbija, Albanija, Afrika i ostale Tunguzije od drzava) da plate, nego nece.
Nije vredno placanja? Ok, cao-zdravo i kraj price. Ili pravac Wall Street...
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altas na korisnoj poruci:
vlacke (21.12.2011)
Stara 21.12.2011, 17:15   #1864
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
Niko ozbiljan ne formira svoje misljenje na osnovu user rewiev average score na metacriticu zato sto on nema veze sa realnoscu, pa tu na primer jedna krsina od MMO igre DC Universe online ima user score od 7.1 ili recimo najprodavaniji Modern Warfare (bez obzira sta ko mislio o njemu) ima ocenu oko 3.

MMO publika je veoma podeljena u principu i hejtovace bas jako ono sto nije onako kako su oni zamislili, a ovde su uglavnom izronili ljudi koji ne vole themepark MMO naslove, SWG veterani koji su besni posto im je najzad Sony ubio igru a vidi se i po mnogim komentarima da dosta njih zaista nije ni probalo igru.
Prilicno sam siguran da ce se svako od vas koji bude probao igru posle 20-ak minuta samo slatko nasmejati na one brojne nule sa metacritica.

Dati nulu SWTORu jeste smesno, ali same kritike koje mnogi izlazu itekako stoje. Uz to, mislim da je jos uvek rano suditi o SWTORu kao uspehu ili neuspehu. Za taj sud ce nam trebati barem pola godine.

Sada ce po internetu da zavlada haos, posto ce i jedni i drugi poleteti da proglase pobedu. S jedne strane ce biti razocarani igraci, fanovi konkurencije, kriticari po defaultu i dezurni hejteri, a sa druge ljudi kojima obraz zavisi od uspeha ove igre. Jer, ogroman broj ljudi, sa foruma, blogova, podcasta itd. je svojim beskompromisnim zalaganjem za ovu igru svoju reputaciju vezao za njen uspeh. Takodje, tu itekako ima fanova koji su promocijom i pokrivanjem SWTORa stekli popularnost, pa cak i novcanu korist.


Stoga sam ja resio ovu zimu prezimim ignorisuci MMO gejming scenu i porucio Fallout 3 Gold Edition koji ce me, Boze zdravlja, zanimati negde do Cirilovdana.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
Illuvios Nais (21.12.2011)
Stara 21.12.2011, 20:06   #1865
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Dokaz zašto je metacritic užas od sajta.
Samo da raščistimo, ovo nije moj profil, to me nameless1 troluje, ali samo da vidite potencijal za budalaštine...
Ispade da sam zaposlen u BW-u, how quaint.
Cekaj, zar ti stvarno i dalje mislis da je to moje maslo?!

P.S. Ne znam zasto se bunite kada je srednja ocena sasvim odgovarajuca..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2011, 20:09   #1866
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

U suštini, dok ne probam može ko šta hoće da priča. A i nekako je besmisleno da neko priča o onome šta nije probao.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2011, 21:37   #1867
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Cekaj, zar ti stvarno i dalje mislis da je to moje maslo?!
Prime suspect.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2011, 21:44   #1868
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom

Vlacke kako se stoji sa onim poenima plavim kao dobrim i crvenim kao losim zaboravih kako se zovu imaju veze sa silom i daju gear kad skupis poene.Pa je li bolja ova plava ili crvena
sa cim si poceo,nisi sa jedi ponovo,nekako bi mi bilo muka ponovo isti questove i ako su dobri.Koja je najzanimljivija klasa a i ujedno dobra
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2011, 23:46   #1869
Wleikko
Član
 
Član od: 28.7.2008.
Poruke: 55
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Molio bih za pomoc. Pazario sam ovo, ukucao key na profilu, kaze sve je ok, imas 29 dana igranja, ali nece da se uloguje na launcheru.
Kad startujem launcher, kaze nalog neaktivan, moras da uradis sledece


Ovo poslednje - sign up for subsription - jel mogu da igram sad i da iskoristim te besplatne dane, a da ne ukucavam podatke sa kreditne kartice? zasto to trazi sad? jel vama trazio? cak sam i probao da ukucam podatke sa kartice sa kojom sam bez problema igrao WoW, a ovde kaze ne radi. Bas sam se iznervirao... NERD RAGE!!! Hvala.
Wleikko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2011, 1:13   #1870
Kutalion
Novi član
 
Član od: 21.12.2011.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Wleikko, to je poznat problem sa subscriptionom, moras da ih kontaktiras i pogledaj malo na official forumu, ima thread o tome.

Grumar, tebi preporucujem da ostavis UK, ali random je izgleda to gutanje kodova. Recimo ja sam dobio preko nemacke nagradne igre od origina i progutalo mi je, ortak je narucio preko neta, isto mu progutalo, treci ortak kupio u Computerlandu, isto mu progutalo. Ali fazon je sto desetine hiljada ljudi imaju ovaj problem. I nema resenja vec 10 dana.
Kutalion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2011, 1:56   #1871
Kutalion
Novi član
 
Član od: 21.12.2011.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

P.S. U zadnja 3h broj support ticketa je porastao za oko 20.000. Njih radi 23 u 3 smene.. docicemo na red da igramo.. NIKAD?
Kutalion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2011, 2:38   #1872
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Mogli su bar malo onih miliona datih na marketing da usmere na dobar razvoj sistemskih i web alata.
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2011, 5:38   #1873
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Vlacke kako se stoji sa onim poenima plavim kao dobrim i crvenim kao losim zaboravih kako se zovu imaju veze sa silom i daju gear kad skupis poene.Pa je li bolja ova plava ili crvena
sa cim si poceo,nisi sa jedi ponovo,nekako bi mi bilo muka ponovo isti questove i ako su dobri.Koja je najzanimljivija klasa a i ujedno dobra
Balansirani su light side/dark side itemi dosta dobro ako si na to mislio, i uglavnom su jako dobri, da bi ih uzeo treba da imas odredjen broj light/dark poena, sto i nije toliko jednostavno u mom slucaju, ako si na to mislio kada si me pitao
Igram sa Sith Warriorom, Juggernaut Advanced Class i dobar je zaista, mada je meni licno Jedi Knight bolji, sta cu, stari favorit.
Nisam bas previse igrao druge klase, to jest nisam igrao druge klase posle levela 10 a Imperijalnog Agenta nisam ni probao jos uvek, mada su uglavnom odusevljeni njime.
Mogu reci da me je Trooper bas prijatno iznenadio isto kao i Bounty Hunter, i sto se tice mehanike igranja a posebno sto se tice njihove price.
Pitaj naravno sta god te zanima i pomoci cu ti ako mogu

Poslednja ispravka: vlacke (22.12.2011 u 5:50)
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vlacke na korisnoj poruci:
JAZO (22.12.2011)
Stara 22.12.2011, 8:51   #1874
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Evo novosti sa oficijelnog foruma, a u vezi sa "The code has already been used" problemom. Neko je dobio sledeci odgovor od customer service:

"I am Protocol Droid W4-Z6 of Human-Cyborg Relations...

I have received your transmission regarding your product registration code saying that code already used. We apologize for the inconvinience.

We advise that you contact the retailer where you have purchased your standard edition. As of now we cannot process any third party purchased swtor copy. Only those that have been purchase from EA Origin.

Please do not hesitate to contact us again if there is anything further we can help you with.
Galactic Support is our specialty...
Sincerely,
Protocol Droid W4-Z6 (aka Daniel)
Star Wars: The Old Republic Customer Service"

Ja imam pomenuti problem, kao i moja dva drugara, pa pod uslovom da ga ima i neko od vas, izgleda da je resenje da zamenimo kutiju/kod/sta vec kod onoga kod koga smo pazarili.

Moji drugari su uveliko u nerd rage fazi, mene nervi jos drze .

Poslednja ispravka: JocaNoob (22.12.2011 u 8:52) Razlog: Boldovanje saveta
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2011, 13:29   #1875
Kutalion
Novi član
 
Član od: 21.12.2011.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ja sam ih uveliko već zvao na kontakt fon u Velikoj Britaniji i prosledili su billingu and account supportu..

Lik na official threadu: kaze da mu je tehnička podrska odma dala novi key.
Meni je lik iz tehnicke podrske prosledio ticket koji sam vec poslao billingu.
A ortaku je lik iz tehnicke podrske dao novi ticket.

Ovi ko da su iz Mythica... Warhammer all over again.

Poslednja ispravka: Kutalion (22.12.2011 u 13:37)
Kutalion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2011, 13:31   #1876
Gorias
Član
 
Član od: 30.11.2011.
Poruke: 39
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Kutalion kaže: Pregled poruke
Ja sam ih uveliko već zvao na kontakt fon u Velikoj Britaniji i prosledili su billingu and account supportu..
Bolje da si kupio nov kod, kad ti stigne racun za fon ima da zavrsis u bolnici...
Gorias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2011, 13:51   #1877
Kutalion
Novi član
 
Član od: 21.12.2011.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Gorias kaže: Pregled poruke
Bolje da si kupio nov kod, kad ti stigne racun za fon ima da zavrsis u bolnici...
Skype phone, kostao me sat vremena razgovora 1euro.
Kutalion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2011, 15:04   #1878
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Jel gotovo sa early accessom?
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2011, 15:24   #1879
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Od 20.12. je počeo "normalan" mod valjda?
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2011, 15:47   #1880
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Da, od 20. je krenulo normalno a grace period za one koji su porucili ali im kutija nije jos stigla, kao ja na primer, traje jos danas.
Iskreno se nadam da me Hut nece smoriti sa nekim odugovlacenjem., jer cu poludeti najverovatnije

SWTOR = pixel cocaine

@Vulee

Kad pre stize do Balmore? Drugar i ja smo zavrsili doduse sinoc sve, ali bukvalno sve na Dromund Kaasu, dobili brod, ali smo nasli nekog pretvrdog lika u dzungli sa sjajnim lootom pa cemo danas da ga farmujemo, dok ne da sve sto ima, a i datacrone jos neke treba da nadjemo i pokupimo, ima onaj jedan na nekom uzvisenom kamenu u Heroic Friends for all, nikako da izvalimo kako da ga uzmemo.

Poslednja ispravka: vlacke (22.12.2011 u 15:55)
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, star wars

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
'Ajmo, menadžeri! huligan Upravljačke simulacije 1131 10.3.2010 23:17
Star lines alesandro Fotografija 12 13.10.2008 15:39
Star Wreck- najbolja star trek/ babilon 5 parodija Iilija64 Brbljaonica 9 25.1.2008 19:57
Star Wars Yoda's Rap oluja Cvet kompjutera 7 8.2.2007 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com