Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.12.2009, 19:31   #141
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Gotovo!
Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Sve mi nekako žao da prevalim preko usta da sam odigrala ovu divnu igru.
...Vi ste, bre, pravi zmajevi. Ja sam (relativno brzo) stigao do ljubičanstvenog nivoa i medaljona okruženog bubašvabama na podu, ali se tu i zakucao kao metalik-sivi pikado u debelu rolnu kačkavalja, i već desetak dana ni da mrdnem.

Citat:
(nije Ketchua nego) Dijego kaže: Pregled poruke
ili su i igrali jos nesto usput )
Pronaš'o sam se.

Poslednja ispravka: Shumsko_drvece (7.12.2009 u 19:52)
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2009, 19:36   #142
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Bre, da sam znao da ćete posle toga ovoliko da se javljate proglasio bih kraj protrčavanja još negde na samom početku .

Jesi li ugasio ventilator u desnoj rešeci/rešetki?

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	citat.jpg
Viđeno:	1 puta
Veličina:	6,5 KB
ID:	32228
Hej, falsifikatoru, konjokradico, itd. , to nije rekao Kečua, već Dijego . Iskidao sam se tražeći gde je to rekao K. u želji da ga citiram .
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
... ili su i igrali jos nesto usput
Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
... Pronaš'o sam se.
Niste jedini , ali ste od retkih koji priznaju .
A ima i dokaza... ovde, na forumu.

U suštini, problem je što se niko ne može naterati da igra neku avanturu u tačno određeno vreme . Ja sam prvi takav , stoga sam i bio sumnjičav prema čitavoj ideji "playthrougha" (a sad sam to još više) i zato sam odbijao da se prihvatim uloge ravnatelja ove manifestacije (što ću u budućnosti, naoružan novim iskustvom, još ornije činiti).

Poslednja ispravka: zoran845 (7.12.2009 u 19:51)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2009, 21:48   #143
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
ili su i igrali jos nesto usput
Ja sam upravo zbog toga kasnije počeo. Izašla ekspanzija za King's Bounty, koju sam baš iščekivao kao dete, a i morao sam poslom da je odigram.

Pa onda nisam hteo da igram paralelno (što inače nikad i ne radim), da mi se ne mešaju doživljaji.

Zoki je odličan GM, i bilo bi lepo da je doživotno izabran, ali potpuno razumem kako se čovek oseća, kada se onoliko (OVOLIKO!) potrudio, a dobio nikakav fidbek.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2009, 22:05   #144
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Ja sam upravo zbog toga kasnije počeo. Izašla ekspanzija za King's Bounty,...
Hm, originalno - ovaj izgovor još nisam čuo.

Iz (bogate) ponude do sada prispelih opravdanja izdvajamo :
Spoiler za urnebesna opravdanja:
- crkla mi sva tri kompjutera u kući - odjednom, ko u sinhronom plivanju (trebalo mi mesec dana da popravim prvi)
- jeo sam mnogo svinjetine i ljubio se u usta za slavu, pa i mene zakačio onaj grip (pun mesec sam preležao u karantinu)
- morao sam da se oženim, devojka mi bila u sedmom mjesecu blagoslovenosti a budući tast mi je mesar (svadba trajala trijes dana)
- pao sam sa merdevina dok sam štimovao klavir (30 dana izležavanja na traumatološkom odeljenju ortopedske klinike)
- došla mi tetka iz Australije (na jedan mesec) sa molbom da ne palim ništa što ima ekran sve dok boravi kod mene
- ujela me Ce-Ce buva kad sam timario stoku, pa sam prespavao jedan mesec
- morao sam kod zubara u susedni grad, gde me je zatekao štrajk železničara (mesec dana nisu radili)

[konkurs za najbolju ispriku je i nadalje otvoren; šaljite svoje radove (uz razne sorte konjaka i lovu) rehabilitacionoj komisiji, tj. meni]

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Zoki je odličan GM, i bilo bi lepo da je doživotno izabran,...
Ne pretjeruj!
Ti Boga, misliš da me trebate izabrati kao ovoga druga :

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	0427007.42.jpg
Viđeno:	3 puta
Veličina:	92,6 KB
ID:	32231
Uzgred, i DT/JBT (čovjek sa slike) kao da je oduševljen tvojim prijedlogom .
P.S. Sto mu gromova! Neko kao da je aplicirao p3nis 3nlarger na naslov ove teme - gle koliki je sad!

Poslednja ispravka: zoran845 (8.12.2009 u 11:38) Razlog: štimovanje klavira i potkresavanje poruke
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2009, 3:15   #145
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Posle sest sati igre stigoh od samog pocetka do kraja igre uz 2x konsultovanja walk-a... cigara nije dogorela

Odoh da spavam, a vi mi u medjuvremenu recite sta mi je ciniti (sta mozda nisam uradio / ili dajte ime poslednjeg filmica da vidim kraj)... sutra takodje stizu utisci iz ovog jednovecernjeg rolerkostera kroz igru... odoh u krevet mrtav sam!
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2009, 11:08   #146
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Spoiler za zaklon:
Još jedan sa zakasnelim paljenjem : čovek samo treba da krene sa prozivanjem i eto ti hjih . Još da je primenjen i Dijegov savet (sa "slepim miševima"), ova tema bi procvetala .
Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Posle sest sati igre stigoh od samog pocetka do kraja igre... odoh u krevet mrtav sam!
Odmori se malo, spavaj, nisi morao toliko da forsiraš .
Matematika je neumoljiva: tih šest sati igranja mogao si (ležerno i gospodski) da nabiješ i da si proteklog meseca igrao po (samo) 12 minuta dnevno!!!!! To je, btw, (ako me pamćenje dobro služi) dok popušiš dve cigarete! E, zato se ja ljutim na sve koji su "hteli" da igraju (iskazali spremnost da se po(h)rvu sa BM) a nisu. Onima koji su od nabacivanja ideje ćutali ništa ne zameram.
Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
... cigara nije dogorela ... recite sta mi je ciniti... sta mozda nisam uradio...
Da bi to mogli, prvo treba precizno i u tančine da kažeš šta sve jesi uradio i na kom si tačno mestu stao.
Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
... dajte ime poslednjeg filmica da vidim kraj...
Evo svih filmova sa kraja igre (avantura ima četiri moguća završetka, a tu je i jedna međuscena):
Spoiler za finalne scene:
BOTHEND.MOV
BURN2.MOV
EDDIE3.MOV
NONE4.MOV
ROGER2.MOV
Usput, mislim da nije dobro da gledaš ove "filmiće", jer su puni spojlera (pogotovu BURN2.MOV - ne pokreći ni za živu glavu! ), bolje stani na loptu, opiši gde si i kako stigao, šta si zadnje radio, pa da te guramo korak po korak (ako je moguće).
Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
... sutra takodje stizu utisci iz ovog jednovecernjeg rolerkostera kroz igru...
Dobro, samo polako (ionako si zakasnio! ), prvo se probudi, lepo se rasani, skuvaj i popij gorku kafu, zapali tompus, nek ti žena izmasira vrat, a onda se priseti svega što si noćas radio (ono sa suprugom preskoči ) i napiši to (čitko) ovde .

Poslednja ispravka: zoran845 (8.12.2009 u 11:35) Razlog: muvanje poruke u zaklon i sitne reparacije
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2009, 12:43   #147
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
(ono sa suprugom preskoči )
Eto, to je stav zbog kog tema ima malu posećenost.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2009, 19:43   #148
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Evo stigoh sa posla konacno i klop'o

Tjah, meni je mnogo zao sto nisam mogao da ucestvujem u ovom protrcavanju sa svih sest nogu, ali sta je tu je, iskrsao mi neki projekat koji me je lisio bilo kakvog ozbiljnog gemblanja do februara meseca. Stoga je i jadni Gabriel II nastradao (na koga sam se, btw, navukao tek kada sam pauzirao par dana posle prvog chaptera). No, ne treba ocajavati, ako posao prodje dobro, eto mene opet u igrackim vodama pocetkom februara.

Sto se tice Mojo-a, za igru sam saznao davno davno i u glavi mi je ostalo secanje na veliki hit koga treba odigrati jednom prilikom. Imam odavno obicnu verziju, a za Redux sam saznao tek kada smo pricali o protrcavanju. Skinuo sam je neposredno pre pocetka nase zabave, uverio se da radi i cekao nestrpljivo da GM da znak za pocetak... ostalo znate kako je islo Sinoc uvatim ja da probam malo da predjem barem prvu etapu. Kada sam video da je ista bila gotova za skoro sat vremena igre, prelistao sam malo spoilere koje ste pisali u vezi sa njom i saznao da je druga nesto kraca. Ajde rekoh da obrnem i drugu, pa onda i trecu, mic po mic, stigoh do poslednje negde oko 2 ujutru Korisio sam walk na 2-3 mesta (recicu kasnije na kojima), i posle svake zavrsene etape listao forum. Svaka cast Zoranu koji se pokazao kao odlican GM i svojim humorom podigao ove nase igrarije na jos zabavniji nivo. Covece ti mozes ladno da se zaposlis u LucasArts-u i da pises avanture

Bad Mojo nije najbolja igra koju sam ikada igrao, cak sta vise, ne zauzima neko znacajno mesto na mojoj top listi. To ne znaci naravno da mislim da je losa. Igra mi se mnogo svidela. Ovoliko istrazivanja (prostora) za jednu avanturu je za mene novina. Grafika je fenomenalna, muzika takodje (steta sto je snimljena u nekom krs kvalitetu). Celokupna atmosfera me je ocarala i moram priznati da sam se na par mesta i strecao. Sto se glume tice konstatovali smo da je ultra trash, ja bih dodao na to jos da je trash i kvalitet videa. Mogli su da izdvoje barem jos jedan CD zarad kvalitetnije atmosfere. S obzirom da je moje igranje vise izgledalo kao speedrun, a ne playthrough, verujem da cu jednoga dana ponovo upaliti Bad Mojo i setiti se sa kojim sam se kezom i uzitkom igrao bubasvabe.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Patton na korisnoj poruci:
zoran845 (8.12.2009)
Stara 8.12.2009, 20:08   #149
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Prelazim na pitanje zasto cigareta nije dogorela

Navescu po etapama sta sam uradio od onih major zadataka:

1. Ubio pauka pikavcem, prosao kroz onu kutiju sa otrovima, upalio usisivac i ako se dobro secam odmah tu odleteo negde u PM. Onda muvajuci se okolo sam dosao do radia i upalio ga, izbacio pililu i gurnuo u konzervu (prvi put gledao walk - ni u snu mi nije palo da mogu da gurnem bocu sa pilulama). Dalje sam oslobodio nekog misa usput i izasao kroz steker napolje.

Posle citanja foruma, provalio sam deo sa osiguracima; ja sam toliko zurio kroz nivo, da uopste nisam ni naisao na te osigurace Tj. usisivac me je sprecio!

Idemo dalje...

2. Ispustio papir, sisao na patos... tu me pojeo pacov. Popeo se u ormaric, bacio zilete, ubio pacova i izasao napolje iz prostorije.

3. Otisao do sporeta i iskljucio ga, muvao se narednih pola sata glavom bez obzira. Drugi put konsultujem walk i saznajem da mogu da spasem drugara. Ostalo mi je bilo jasno... bacio escajg, samleo sameljivaca () i izasao napolje.

4. Nasao recept za Bad Mojo, onda se muvao oko flasa vise od pola sata, provaljujuci kako sa njima bilo sta da napravim. Fora je sto sam se muvao iza njih, nisam skontao da mogu i da se penjem do samog grlica Kada sam to provalio ostatak je isao lagano.

5. Ispritiskao sve zivo na fax masini. Nasao papir, upalio ventilator i isprintao svasta nesto. Cacnuo daljinski, odleteo na leptiru, zahebo macku, overio svoje telo. Tu provaljujem vent koji se okrece i kontam da ima veze sa osiguracima na pocetku. U walku saznajem da taj put vodi u kupatilo. Najveci smor: picim nazad pesaka do prve etape i sredjujem osigurace. Onda direktno idem u kupatilo i zaticem cigaru koja nije dogorela.

Prilicno se dobro secam sta sam sve odradio. Imam 40+ sejvova Sada sam konsultovao jos jedan walk (koji je ultra kratak i jasan) i uvideo da sam sve uradio kako treba, jedino nisam prekinuo osigurac u prvoj prostoriji. To sam uradio tek kasnije. Ono sto je interesantno, kada sam se vratio kasnije, nije vise radio usisivac i nisam morao da se bakcem sa njegovim iskljucivanjem.

Any thoughts?

Ending video necu da gledam... jos uvek
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2009, 20:39   #150
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Drugi put konsultujem walk i saznajem da mogu da spasem drugara. Ostalo mi je bilo jasno... bacio escajg, samleo sameljivaca ()
Nije ti loša ta aliteracija sa slovom S, ali ova je duža:

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Kašika je dušu dala da bude gurnuta u Sudoperskog Super Secka i Sve mu Skrcka. U tu svrhu trčkarao sam po nožu - on se jedini pomera kad stanem na njega, u nadi da ću sistemom poluge da pomerim kašiku, ali - šipak.
Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Any thoughts?
Da, jedna: da nisam već prešao sve što si opisao u svom mega-spoileru, sutra bi u krevetu pored sebe pronašao konjsku glavu.
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2009, 20:39   #151
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Prelazim na pitanje zasto cigareta nije dogorela
Izgleda zato što joj još nije vreme.
Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Navescu po etapama sta sam uradio od onih major zadataka: ... Any thoughts?
Naravno. Kladim se da u "radnom ćumezu" (delu sobe u koji te dovozi leptir) nisi išao uz zidove i nisi našao rešetke. Ili jesi, ali si po pravljenju kurcšlusa zaboravio da se vratiš do rešetaka (tačnije do one iz koje je duvalo) da vidiš šta se tamo sada (pošto si isključio ventilator) dešava.

Skoro da si na samom kraju.

Foreste, spojlere smo stavljali u zagrade samo zbog tebe. Sad je sve gotovo (a i ti si se valjda iskobeljao) pa može da se dobacuje ko u bioskopu (par puta sam hteo da zadavim neke tipove što su otkrivali ko je ubica u kriminalističkim filmovima ; sprečavala me samo činjenica da su bili ko trokrilni ormani , a lično nisam sklon samoubistvu, bar ne krvavom i punom nasilja ).
Spoiler za ćaskanje sa P(l)atonom:
Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
... iskrsao mi neki projekat koji me je lisio bilo kakvog ozbiljnog gemblanja do februara meseca.
Još jedan izgovor za moju antologiju "1001 način da šmugnete iz playthrougha".

Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
... eto mene opet u igrackim vodama pocetkom februara.
Ti si se osigurao i za sledeće proigravanje.

Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Sinoc uvatim ja da probam malo da predjem barem prvu etapu. ... mic po mic, stigoh do poslednje negde oko 2 ujutru...
Ja sam (kao što sam već napisao) bio opčinjen ovom avanturom i nisam mogao da prestanem da je igram kad sam je prvi put uhvatio u ruke. Verujem da je i tebe malo ponela, da je nisi igrao "u jednom dahu" samo da osvetlaš obraz pred avanturističkim masama.
Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Svaka cast Zoranu koji se pokazao kao odlican GM i svojim humorom podigao ove nase igrarije na jos zabavniji nivo.
Blagodarim. Trudio sam se da budem na visini zadatka. Humor je bio spontan. Kao abortus.
Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Covece ti mozes ladno da se zaposlis u LucasArts-u i da pises avanture
Dobra ideja, samo još da nađem neki polovni "Chron-O-John" i zalaufam se ka 1989. godini, jer to je bilo neko zlatno vreme za LA. Oni danas (avaj!) ne prave avanture .
Kakve sam sreće, prošao bih verovatno slično kao Hougi, samo što bi se moje putovanje od dvesta godina u minus - umesto u civilizovanoj engleskoj koloniji - završilo (ko Bog, kakve sam sreće) usred Bitke na (divljem) Čegru i to (kakav sam baksuz) verovatno u ključnom trenutku kad SS ispaljuje kuburu u barutanu .

Ako se slučajno odlučim da konkurišem kod bradatog Džordža, držim te za reč da mi napišeš neku lepu reč u СиВи.

Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Bad Mojo nije najbolja igra koju sam ikada igrao, cak sta vise, ne zauzima neko znacajno mesto na mojoj top listi. ...
Dobro, to je tvoje mišljenje koje poštujem, ali sa kojim se ne slažem . Meni je BM (možda zato što još nisam odigrao mnoge klasike) jedna od najboljih avantura ikada.

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Eto, to je stav zbog kog tema ima malu posećenost.
A, oćete seks . Dobro - dogovorio sam se sa Angel Dark da ubacimo jednu njenu seansu kad bude kraj crawlthrouhga.
Šta sve neću da uradim samo da bih podigao popularnost avantura?

Poslednja ispravka: zoran845 (8.12.2009 u 21:25) Razlog: ubačen chat
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2009, 22:06   #152
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
pa može da se dobacuje ko u bioskopu (par puta sam hteo da zadavim neke tipove što su otkrivali ko je ubica u kriminalističkim filmovima ; sprečavala me samo činjenica da su bili ko trokrilni ormani ,
Ma naravno da može, ja sam se samo šalio, zato sam i stavio ovog smeška: []

A i gde sad da nađem konjsku glavu, već je prošlo 9 sati.
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2009, 22:11   #153
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Narode, samo da vam kažem da sam malo poradio i na promociji ove teme (a, bogami, i celog foruma i naročito njegovog avanturističkog odjela fičring Gesdiadvenčr) u inozemstvu, tačnije na forumu Adventure Gamers (čiiji sam član, što sam sasvim zaboravio, još od aprila 2005. godine), još tačnije ovdi.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
Shlaymara (8.12.2009), snežana stanković (10.12.2009)
Stara 8.12.2009, 23:57   #154
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
A, oćete seks
Onda evo predloga za sledeci playthrough:
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=29318

Shala mala, igra je mnogo teska (7gb)
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 17:14   #155
snežana stanković
Član
 
Član od: 29.9.2006.
Poruke: 478
Zahvalnice: 182
Zahvaljeno 77 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Rećiču ti da je magičnu šifru (blago zakamufliranu) moguće videti na (čak) pet mesta, na dva mesta u Edijevoj sobi i na po jednom u toaletu, kuhinji i baru. Ako si i preskočila prva četiri mesta, peto (ono u baru) nisi mogla sve i da si htela, zato što na lokaciju gde se broj javlja moraš da odeš da bi rešila zagonetku sa koktelom (pićima).
Izgleda ima više mesta na kojima možemo pročitati magičnu šifru. Na primer u baru sam tek sada videla da je šifra napisana na receptu i to kada sam malo prečešljala forum gde si okačio hintove. Ja sam taj broj pročitala na dominama koje su poređane tačno tim redom.
I još jedan utisak iz igre. Kada sam sredila mačora, i ukapirala da mogu bezbedno da se šetkam, odmah sam potrčala u kuhinju jer sam mislila da mogu da prođem ispod vrata. O, kako sam se razočarala i zbunila kada sam saznala da to nije izlaz iz prostorije.
snežana stanković je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku snežana stanković na korisnoj poruci:
Ketchua (10.12.2009)
Stara 10.12.2009, 17:16   #156
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
O, kako sam se razočarala i zbunila kada sam saznala da to nije izlaz iz prostorije.
Ista priča, samo podrum.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 17:25   #157
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Ja imam zamerku na kupatilo

Nije mi problem sto ima zilion ekrana i 90% neupotrebljivih, ali me je malo smorilo sto u kupatilu ima dosta identicnih ekrana kada se setas po plocicama. Mogli su malo da shiftuju te plocice gore/dole da se ima utisak da se stvarno prelazi iz ekrana u ekran. Ostalo je sve fenomenalno, kadrovi su odlicni!
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 20:08   #158
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Izgleda ima više mesta na kojima možemo pročitati magičnu šifru. Na primer u baru sam tek sada videla da je šifra napisana na receptu i to kada sam malo prečešljala forum gde si okačio hintove.
Tako je, Snežo, ima više mesta gde se vidi broj koji treba dobiti na onim brojčanicima.
Pošto si me provalila , da lepo okačim i ovde slike svih lokacija gde može da se vidi šifra za izazivanje kur(c)šlusa (uzgred, ovo nije ništa skaredno, na nemačkom je kurtz = mali, kratak ):

Spoiler za gde ste sve mogli da vidite magični broj:


A evo i detalja prethodno datih slika na kojima se jasno vide brojevi:
Spoiler za brojevi za brkanje u oko:

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Ja sam taj broj pročitala na dominama koje su poređane tačno tim redom.

Gde su te domine? Ja sam pronašao samo ovih (gore datih) pet mesta u celoj igri.
Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
I još jedan utisak iz igre. Kada sam sredila mačora, i ukapirala da mogu bezbedno da se šetkam, odmah sam potrčala u kuhinju jer sam mislila da mogu da prođem ispod vrata. O, kako sam se razočarala i zbunila kada sam saznala da to nije izlaz iz prostorije.
Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Ista priča, samo podrum.
Hm, meni to uopšte nije palo na pamet . Odmah sam potrčao nagore, ka desnoj rešetki, nisam se vratio nazad.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 20:36   #159
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
odmah sam potrčala u kuhinju jer sam mislila da mogu da prođem ispod vrata. O, kako sam se razočarala i zbunila kada sam saznala da to nije izlaz iz prostorije.
Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Ista priča, samo podrum.
Ja sam ipak najgrđi: trčao sam i u podrum i u kujnu. Za svaki slučaj.

Kombinaciju sam ukapirao iz Zokijevih sličica sa Adventure Gamers foruma (na koje sam inače i sam naišao, ali sam prenebregao savršenu logiku po kojoj domine i tiketi za lutriju imaju veze sa osiguračima za struju - mora da sam glup).

Elem - nakon što sam video slike (Disclaimer: niko me nije bio po ušima po ušima da slike pogledam, učinio sam to na sopstveni rizik, Zoki bezbedan si ), sad me mrzi da ponovo ulazim u igru i sređujem osigurače. Zbogom, Mojo, bilo je lepo dok je trajalo.
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2009, 20:57   #160
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Ja imam zamerku na kupatilo

Nije mi problem sto ima zilion ekrana i 90% neupotrebljivih, ali me je malo smorilo sto u kupatilu ima dosta identicnih ekrana kada se setas po plocicama. Mogli su malo da shiftuju te plocice gore/dole da se ima utisak da se stvarno prelazi iz ekrana u ekran.
Pričaš malo napamet, ali ako koza ne govori istinu - tu je rog . Evo ti svih "ekrana" koji prikazuju pod toaleta (klozeta):

Spoiler za tutto completo klozeto:

Ima ih, elem, 28, a samo 4 (14%) izgledaju potpuno isto (to su oni smešteni (u igri) u drugoj koloni gledano sleva, ovde brojevi 8, 12, 16 i 20). Svi ostali (kao što se iz priloženog da videti) imaju neki orijentir po kome se razlikuju od svih ostalih.
Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
JNije mi problem sto ima zilion ekrana i 90% neupotrebljivih,...
Hm, ovo si verovatno pokupio od Macedonića - da on nije to isto rekao, kladim se da niko živ ne bi imao nikakvu primedbu na broj "ekrana". Da ponovim opet: Mojo je koncipiran kao istraživačka igra (što lepo reče Dijego, pronalaženje prolaza je svojevrstan pandan lovu na piksele), i bilo bi smešno da ima malo prostora za exploring.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, bad mojo, playthrough, redux, stare avanture, stare igre

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com