Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.4.2012, 21:30   #1201
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Boomer kaže: Pregled poruke
Usao sam, koristite americki server.
Meni stalno pokazuje poruku da ne postoji Diablo III kopija koja je povezana sa mojim Battle.netom kada odem na americki. A Evropa i dalje 3003
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2012, 21:46   #1202
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
marko@@1983 kaže: Pregled poruke
ukoliko neko ima savet za moj "updating setup files"problem,bio bih zahvalan
Ako je zaglavio negde oko 2/3 ili po "narodski" negde oko slova F.. onda probaj ovo sto je meni danas pomoglo. Namesti u opcijama "show hidden files/folders" pa na C drajvu u folderu "Program Data" obrisi folder "battle.net" i pusti update ponovo. Meni je tako proslo danas.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2012, 21:47   #1203
Boomer
Član
 
Član od: 6.4.2011.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 139
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 35 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
marko@@1983 kaže: Pregled poruke
ukoliko neko ima savet za moj "updating setup files"problem,bio bih zahvalan
Da li si mozda kojim slucajem imao problema sa Mist of Pandaria beta ukoliko si ga dobio, pa brisao neke fajlove u %programdata%? Mogu da ti dam savet koji ce mozda raditi, ali ne odgovaram ako se nesto zaj... pa da moras opet da skidas sve, uglavnom to je funkcionisalo za one koji su imali problem sa MoP-om, ne znam da li ce raditi i ovde, ali ista je greska bila u pitanju.
Boomer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2012, 21:53   #1204
Mithrandir
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 371
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 62 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mithrandir
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
marko@@1983 kaže: Pregled poruke
zaglavio sam se na Updating Setup Files kod klijenta i nece ni da makne...ne znam sta da radim.pokusam na battle.net forum da odem,on izgleda totalno prso
Imao sam identičan problem danas. Prethodno predlagana rešenja (brisanje fajlova iz ProgramData/Battle.net foldera) mi nije pomoglo. Ono što jeste je startovanje update-a iz Windowsa u Safe Mode with Networking (nakon restarta i "bios ekrana" pritiskaš F8 pa izabereš "Safe Mode with Networking").
Mithrandir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2012, 23:45   #1205
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Ja presao betu sa monkom, i malo pre me izbacilo samo od sebe.. U svakom slucaju nije los D3, ocekivao sam malo drugaciju grafiku ali posle privikavanja sve je islo kako treba.. Znaci 2 sata potpuno opustene igre i obilaska svega da se zavrsi beta..
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 0:00   #1206
Boomer
Član
 
Član od: 6.4.2011.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 139
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 35 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Evo i ja da iznesem utiske.. Igrao sam u grupi sa ljudima sa foruma, igrao sam Barb-a, svidja mi se gameplay i atmosfera a to je ono sto je najbitnije. Svidja mi se kako je resen multiplayer i loot/trade sistem. Ono sto mi se ne svidja je to sto je normal zaista previse lak, a mozda i previse kratak, videcemo. Mozda to treba tako zbog ljudi koji prvi put igraju dijabla pa da se naviknu na sistem igranja. Uglavnom, mislim da nismo dzabe cekali sve ove godine i da ce blizz u svom stilu zatvoriti usta hejterima, ponovo.
Boomer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 0:03   #1207
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Ja krenuo malopre, napokon i vec sam nasao jednu glupost ili ja to nisam nasao da namestim ali trazio sam 10min.
Naime , kad krenes da igras na desni click ti je melee hit sa weaponom i kad dobijem sledecu magiju stavi je na desni click.
I posle toga nikako ne mozes da udaris sa weaponom.
Gledao sam na "S" (Skills) mozes samo skills sa skillom da zamenis ali ne i melee hit da ti bude...
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 0:13   #1208
Boomer
Član
 
Član od: 6.4.2011.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 139
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 35 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Pa zasto bi i koristio melee hit za bilo sta?
Levi klik koristis ability koji generise energiju, desni klik ability koje trosi energiju, mislim da gameplay nije previdjen da koristis obican melee attack.
Boomer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 0:16   #1209
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Kako mislis nije predvidjen za melee hit?
Mozda ne D3 , pre je moglo i koristio sam stalno.Nisam spamao samo magije kao sad.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 1:06   #1210
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Sto se mene tice, igra je tesko *****e, veze ovo sa Diablom nema... ali nikakve... vec sam se smorio ko stoka ni sat vremena nisam igrao... zali boze onolikog cekanja da se udje...

Grafika 2005. godina i to jedva , vrlo malo detalja (i na okolini i na likovima), ona riba i moj metroseksualni demon hunter frizurice ko iz nekog beauty salona, efekti prenaglaseni, ni ne gadjam strelama, vec biram izmedju ljubicastog,zutog i crvenog lasera koji izlazi iz mog luka/samostrela,za meele udarcima takodje lete neke boje (zasto ? kome trebaju te gluposti?). Obicnog napada oruzjem ni nema. Neprijatelji svetle crvenom bojom kad na njih kliknem (bar ja nisam nasao nacin da ovo iskljucim). Inventar takodje izgleda dosta losije kao i itemi u njemu od onog u D2. Pocetni skillovi su neko totalno tripovanje, strela koja se odbija od neprijatlja do neprijatelja i kolje,laseri ,cuda , mogu misliti kako je na kraju, light show.

Razocarenje u svakom pogledu... kakva crna Diablo atmosfera... kad samo pomislim da sam vec izdvojio pare za igru
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 1:44   #1211
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3



Zavrsio sam sad sa Monkom,krecem polako sa drugim.

Sto se tice grafike mogla je malo bolja da bude,mada su je tako namerno verovatno uradili kako bi vise ljudi moglo da igra.
Atmosfera je barem ovo sto sam video,pa nije losa ali nekako nije bloody/gore kakvi su bili prosli delovi,pogotovo Diablo 2.
Nemogucnost koriscenja weapona je retardirano, sto se magija tice,ja sam igrao sa Monkom, zanimljive skillove ima bice u opticaju kad budem birao prvog chara.
Cini mi se da su dosta recycle stari content u toku ovih sat-dva koliko igram dosta stvari je iz Diabla 1 i 2 ako se ne varam i ovaj boss je iz Diabla 1.

Ali ovo je samo sud za ovo sto sam video, sve ovo moze da se promeni posto nismo videli mnogo u beti (stipse )
Sto se mene tice , nece mi biti zao da dam pare za Diablo,nije me razocarala do sad igra.

Edit : Probao sam i public games da odradim odredjeni quest sa nekim u grupi i desi se da ti padnu likovi lvl 1 koji apsolutno nista ne mogu da urade.
Pogledao i chat isto, mali prozor , nepregledan.Spamera na sve strane a nema "IGNORE" button...ccc

Poslednja ispravka: Kidja (21.4.2012 u 2:39)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 2:46   #1212
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Ne znam šta se bunite za grafiku a znate da je Blizz u pitanju? To ih je oduvek krasilo. SK opis D II:
Citat:
Grafika je detaljna i lepo dizajnirana, naročito u kasnijim poglavljima. Šteta što je ograničena na prevaziđenu rezoluciju od 640x480.
Citat:
Grafički, igra nije preterano napredovala u odnosu na prethodnu: na engineu se vide godine i mada je grafika još uvek lepa, a animacije magija odlične, veće rezolucije bi dobro došle.
Doduše SK kaže i ovo:
Citat:
Dobar marketing mnogo znači, pogotovo ako je u pitanju prosečan proizvod.
Prosečan proizvod koji se pretvorio u jednu od najlegendarnijih igara ikada... Shame on you SK
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 3:45   #1213
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Ne smeta meni grafika, pa ja sam do skoro igrao Diablo 2.Nego mi smetaju ove ostale stvari koje sam naveo.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 4:07   #1214
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Mislio sam generalno, ne na tebe lično
Biće Cow level
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 5:09   #1215
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Presao sam betu u cugu(Barbarian), kao i vecina ovde. Pokusacu da odradim sve achievemente(da predjem sa svim klasama) za vreme trajanja open bete. Igra je ispunila moja ocekivanja za sada, a pogotovo mi se svidja novi skill sistem.
Sve u svemu ove je maksimalno unapredjeni i pomalo izmenjeni DII, sto je potpuno ok Grafika jeste mogla bita bolja, ali se ovo i ocekivalo da bi radilo na sto slabijim masinama.
Ja sam svoju kopiju davno preorderovao za nesto ispod 30 evra na dvd.co.uk, ali se razmisljam da li da igram cim izadje, posto u tom slucaju nista od ispita
The King of Clickfest is back!!!
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 5:40   #1216
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

za sada glavni utisak je to što ne mogu da koristim mač/nož/luk i strele.
il sam slep i glup (verovatno je to) il nešto ovde zaista ne valja?
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 7:00   #1217
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Ne moze da se koriste, najveca glupost ikada.Nemam reci koliko me to ubija u pojam,smeta mi bas mnogo.

Razumeo bi Blizzard da su nova firma, da se jos uce ali ko stavlja chat bez spam protection i ignore button ono je smejurija.
Do sad sam igrao i svukupni utisak je jedva pozitivan.
Al ajde beta je,imaju vremena da isprave neke stvari i samo smo videli 1/3 act 1 sto je nista skoro.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 9:15   #1218
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Diablo 3

Ne znam za vas ali ovo je meni bilo malkice pa dosadno. I ne radi se o tome da me je ceo diablo koncept smorio ili da sam omatoreo. Imam i dalje D2 koji igram barem jednom mesecno dva-tri sata.

Nekako je sve previse lako, atmosfera mi nije nesto, nekako me igra nije uvukla ne znam sta drugo da kazem. Ne kazem da je losa ili da vredja tradiciju diablo fransize, meni licno je igra smor.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 9:16   #1219
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Skinuh Beta installer nocas, pokrenuo instalaciju i vec sat vremena mi stoji "updating setup files" i skala ne mrda od jednog mesta (nekih 60%, otprilike)...ili to ide grozno sporo...da li je i kod vas tako islo ili je setup zaribao negde?
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 9:30   #1220
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Diablo 3

Ne znam na kakvim monitorima i mashinama igrate ovu betu-meni na 27 incha u 2560x1440 rezoluciji na sve max detalje igra izgleda vrlo dobro. Tako da to o grafici ne shvatam, nego dobro-svako ima svoj ukus.Meni art style diabla skroz odgovara. Jos kada sam usao u ekipu da zajedno radimo questove, pa kada nas okruze milion mobova i krene spam magija i cega sve ne-na ekranu samo lete koske i glave, premocno izgleda.

Ovo za oruzija nisam primjetio, tj-nisam osjetio nedostatak tih opcija. Presao sam betu sa svakom klasom, i islo je sve fluidno-nisam osjetio da nesto nije na mjestu. Normalno kako nove skilove otkljucavam, tako ih stavljam i koristim.Znam da sa Monkom sam koristio neke fist weapons, dok sa Barbarianom se sjekire i machevi koriste na sve strane.Mada razumijem da ovdje ima nekih koji su navikli na diablo 2, pa im nedostaju neke stvari.

U potpunosti sam odusevljen Barbarianom, Witch Doctorom i Monkom- dok je Demon Hunter smece, smorio sam se igrajuci ga. (tj nju, jer je bilo zensko )
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, diablo, diablo 3


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Diablo (1 i 2) ACHTUNG Role-Play 563 7.8.2022 14:36
Diablo II pomoc za instaliranje WinnieThePooh Role-Play 6 6.7.2015 22:16
Diablo kec na XP-u Hmeljisha Role-Play 1 10.10.2007 22:45
Diablo II online- pomoc Stojke Mrežne igre 3 26.5.2007 22:58
Diablo 3 Aljosa Role-Play 35 22.3.2006 16:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com