Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.1.2014, 18:47   #281
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja stvarno ne znam šta vi i kako igrate, ali ja evo za mesec i kusur dana igranja isključivo u casual modu (ne igram ranked) dnevno po 5-6 partija, sam sreo možda 3-4 lika koji su mi bacili legendary kartu. I epic karte sam video u možda 20-ak partija, mislim čak da je i manje.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 18:50   #282
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ja stvarno ne znam šta vi i kako igrate, ali ja evo za mesec i kusur dana igranja isključivo u casual modu (ne igram ranked) dnevno po 5-6 partija, sam sreo možda 3-4 lika koji su mi bacili legendary kartu. I epic karte sam video u možda 20-ak partija, mislim čak da je i manje.
Mozda je igrao ranked, tamo ljudi i na jako niskom ranku imaju skupe dekove
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 18:52   #283
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam duel igrao desava se da bacaju legendary i u casual i ranked naravno.
Prave razliku, ne samo legendary nego i neke epic karte ali ne znaci da je igra p2w.

Poslednja ispravka: Kidja (25.1.2014 u 19:19)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
cages (25.1.2014)
Stara 25.1.2014, 18:57   #284
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

w/e...
ne znam ni zasto uopste ulazim u raspravu...
Ipak, tolko ljudi koji nisu kupili ni jedan deck, ili su kupili samo dva (da bi dobili Grlbina) i redjaju arene sa po 8+ pobeda, ili su dobro plasirani u ranked, ne znaju... jer da bi pobedio ovde, moras da platis!
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 19:46   #285
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Mislim da nisi lepo procitao post, podvukao sam cisto da bi uocio
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 20:02   #286
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

ma nisam tebi odgovarao
nego ovom liku sto tvrdi da je pay to win
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 20:05   #287
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

ako si ga "oprao" za 5 minuta očigledno je imao katstrofa karte u ruci bez obzira na dek.

za 5 minuta je teško dobiti i newbie-ja sa standard dekom
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 20:06   #288
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft



Zna itekako da iznervira igra mada sam ja zivac i ovako evo sad sam ragequit

Puna mi tabla miniona buffovanih mislim da sam imao preko 20 dmg lik nema nijednu kartu u ruci njegov turn je sledeci a ja isto imam 1 kartu mada nijednu bitnu.

I sta mislite sta se desilo? Da olaksam samo da nije spell u pitanju.

5 Bambija ko pogodi.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 20:14   #289
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

da nije onaj što uništi sve na tabli ?
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 20:20   #290
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Tacno tako izvuce lik Deathwing ( i to zlatni ima).

Kapiram ma dobicu ga iako mi je ocisto tablu 3HP mu ostalo a ja full.
I u sledecem turnu on izvuce Defender of Argus i kraj...
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 20:59   #291
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
Inace, ako nekoga konkretno interesuje, neko je na jednom od stream-ova, otvarao ~800 deckova, i nakon 400 otvorenih dobio je pisljivih 17 Legendary karata.
Nakon svih 840 packova dobio je 47-48 legendary karata. Nakon disenchanta mu je ostalo 45-46k dusta ako se sećam dobro, tako da lako može da craftuje one koji mu nedostaju. Life is good.

EDIT: Slička
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 21:01   #292
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Da li za golde da idem u arenu ili da kupujem deckove?
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 21:03   #293
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Arena naravno, ali se prvo malo bolje upoznaj sa kartama, da bi sastavio pristojan deck.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 21:37   #294
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja nisam ragequit-ovao posle poraza od tog lika, naprotiv, igru sam zavrsio sa dve vezane pobede, i to protiv priest-a i huntera (protiv njih najvise volim da pobedjujem ), ali jednostavno igra je krenula p2w trasom, to ljudi koji su igrali i closed betu malo teze primecuju(imaju napucan deck,konstantnu srecu sa dobrim draw-om, ili su jednostavno mnogo bolji igraci jer igraju mnogo duze ), ili su se mnogo navukli na igru pa ne zele da primete.Casual igraci koji zele da obrnu po par partija dnevno(a oni su verovatno velika vecina), sigurno nece da grindaju gold kako bi dosli do dobrih karata, a bez njih ce ih svi pobedjivati, a jasno k'o dan je da niko ne voli da gubi Kako je igra u open beti ima problema i sa OP i beskorisnim kartama i dosta mora da se tweak-uju karte kako bi bilo sve manje vise ravnopravno, kako sam video najpopularnije resenje je nerf OP karata, sigurno je da kako se igra bude priblizavala release-u, da ce Blizz da nerf-ovane karte zameni novim OP Epic i Legendary kartama, a source code igre ce mozda biti nastimovan da ih ima vise u deck-ovima koji se kupe pravim novcem. Blizzard ne interesuje da napravi e-sport od HSa, on je tu samo da popuni rupu u budzetu koja je ostala nakon masovnog napustanja WoWa od strane igraca. Anyways, ono sto sam naucio tokom svoje karijere na forumima na kojima sam clan, jeste da kada se neko usprotivi tvom misljenju o igri sa : nemas ti pojima, ili ti to ne znas da igras pa zato tako pricas, ili kako to da je svima Ok samo tebi ne valja, da sa njima ne vredi da se covek raspravlja, jer to moze biti primer samo fanaticnog fanboy-izma, ili inaćenja ( ko je on da mi kaze da ja gresim, sindrom ). Po mom misljenju igra ce gotovo sigurno biti tezak p2w na release-u, igraci iz closed i open bete to verovatno nece odmah osetiti, ali ako igra postane popularna,sa novim patch-ovima ce i njima postati jasno da nece moci bez para da se igra HS. Ja se, naprotiv, zapravo nadam da ce biti suprotno, ali imajuci u vidu da Activision-Blizzard stoji iza igre...
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 21:43   #295
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kada lik bez ijedne epic i legendary karte stiže do Legend ranka, nema ni govora o p2w.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 21:59   #296
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Kada lik bez ijedne epic i legendary karte stiže do Legend ranka, nema ni govora o p2w.
This ^ postoji gomila takvih ljudi. Ja sam trenutno rank 38 legendary i imam jednu legendary kartu u deku koju igram u kežual modu

Logicno je da skuplji/bolji spil ima vise sanse da pobedi, ali tako je u svakom TCGu/CCGu ikada, nije kriv Blizzard za to. Ako neko hoce da ulozi 300e u igru da bi imao 3 pozlacena deka puna legendarnih karata, samo napred. Mislim da si malo paranoican ako stvarno mislis da ce onaj koji daje pare imati vise srece u random delu igre.

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Stigao je i moj ortak to max lvl u Allods online-u, ali to je bio grind i dan i noc(nije hteo da kupi xp booster-e ), a to vec nije zabava, vec obaveza, a to igre ne bi trebalo da budu
Ja sam stigao za 6-7 dana, od kojih je jedan bio ceo dan :P
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 22:01   #297
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Kada lik bez ijedne epic i legendary karte stiže do Legend ranka, nema ni govora o p2w.
Stigao je i moj ortak to max lvl u Allods online-u, ali to je bio grind i dan i noc(nije hteo da kupi xp booster-e ), a to vec nije zabava, vec obaveza, a to igre ne bi trebalo da budu
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 22:21   #298
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nikakva obaveza, barem rare karte nisu problem da se nabave. Na kraju krajeva ne moraš da igraš play mode uopšte, igraj Arenu, ako si tu profitabilan kolekcija će polako da se uvećava.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 23:12   #299
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Ja nisam ragequit-ovao posle poraza od tog lika, naprotiv, igru sam zavrsio sa dve vezane pobede, i to protiv priest-a i huntera (protiv njih najvise volim da pobedjujem ), ali jednostavno igra je krenula p2w trasom, to ljudi koji su igrali i closed betu malo teze primecuju(imaju napucan deck,konstantnu srecu sa dobrim draw-om, ili su jednostavno mnogo bolji igraci jer igraju mnogo duze ), ili su se mnogo navukli na igru pa ne zele da primete.Casual igraci koji zele da obrnu po par partija dnevno(a oni su verovatno velika vecina), sigurno nece da grindaju gold kako bi dosli do dobrih karata, a bez njih ce ih svi pobedjivati, a jasno k'o dan je da niko ne voli da gubi Kako je igra u open beti ima problema i sa OP i beskorisnim kartama i dosta mora da se tweak-uju karte kako bi bilo sve manje vise ravnopravno, kako sam video najpopularnije resenje je nerf OP karata, sigurno je da kako se igra bude priblizavala release-u, da ce Blizz da nerf-ovane karte zameni novim OP Epic i Legendary kartama, a source code igre ce mozda biti nastimovan da ih ima vise u deck-ovima koji se kupe pravim novcem. Blizzard ne interesuje da napravi e-sport od HSa, on je tu samo da popuni rupu u budzetu koja je ostala nakon masovnog napustanja WoWa od strane igraca. Anyways, ono sto sam naucio tokom svoje karijere na forumima na kojima sam clan, jeste da kada se neko usprotivi tvom misljenju o igri sa : nemas ti pojima, ili ti to ne znas da igras pa zato tako pricas, ili kako to da je svima Ok samo tebi ne valja, da sa njima ne vredi da se covek raspravlja, jer to moze biti primer samo fanaticnog fanboy-izma, ili inaćenja ( ko je on da mi kaze da ja gresim, sindrom ). Po mom misljenju igra ce gotovo sigurno biti tezak p2w na release-u, igraci iz closed i open bete to verovatno nece odmah osetiti, ali ako igra postane popularna,sa novim patch-ovima ce i njima postati jasno da nece moci bez para da se igra HS. Ja se, naprotiv, zapravo nadam da ce biti suprotno, ali imajuci u vidu da Activision-Blizzard stoji iza igre...
treba samo iskustva. kada sve situacije prođeš po par puta nauči se kako se kad igra. Ako nemaš vremena da igraš mnogo, kao ja, učićeš jedno mesec dana na svojim greškama i tuđim komboima, ali posle toga ćeš znati sve što i ovaj što nauči karte napamet na wiki i isčita sve teme na forumu HS.

legendary ti daju veće šanse ali ti ne garantuju pobedu. imaš na YT TotalBiscuit dek sa preko 20 legendary karata i mislim da nije imao ni 50% win rate, a da je bio rangiran na višem levelu pitanje je da li bi i 10% pobeda imao. U većem broju su čak i kontraproduktivne. Skupljaj manu i kad se odlučiš za neku rasu svu manu što možeš uloži u taj dek i onda ćeš moći rutinski do lvl 5. Više od toga treba imati i dek i svaki mogući kombo i kartu u glavi, no nije nemoguće. Dve vezane pobede daju više poena od dva vezana poraza tako da u suštini ko god je uporan stigne do vrha.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2014, 23:31   #300
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pa da... najlakse je tako, kad ti neko kaze da nisi u pravu, reci da je fanboy i fanatik i cao...
Mislim, sto se mene tice, samo napred! Budi ubedjen da je igra p2w, i nerviraj se svaki put kad izgubis, a budi ubedjen da si najjaci kada dobijes nekoga...
Ja, i ogromna vecina drugih ce nastaviti da uziva u igri, shvatajuci da i bez ulozenog centa moze lepo da se igra, i da ce biti partija koje ce se gubiti na ovaj ili onaj nacin,i da to nema nikakve veze sa time da li je neko ulozio pare u igru ili ne.
Ono sto jeste cinjenica je da ako ulozis pare u igru, imas sanse da sebi ustedis mnogo vremena, jer ti je u startu omogucen veliki (tj zavisi kolko para das) broj karata, bilo rare, epic ili legendary, i da ces samo imati solidan deck pre, nego li neko ko je poceo da igra u isto vreme kad i ti, a nije ulozio pare u igru.
A sto se tice ranked igranja, napravicu ovde analogiju sa LoL-om, pa cu reci, da je idiot, svako ko misli da moze da cim nalvluje 30 krene da igra ranked, i da bude uspesan. Isto tako i ovde, da svako ko otkljuca osnovne karte za klasu a misli da moze da uradi nesto vise u ranked...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com