![]() |
![]() |
|
|
#1 |
|
Član
Član od: 27.5.2009.
Poruke: 63
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Pozdrav
imam IBM-ov racunar i samim tim jedan problem , jer mi je BIOS na nemackom jeziku. BIOS Type Phoenix (06/03/03) Gde uopste da nadjem drugu verziju Biosa ( na engleskom ) i kako da ga instaliram , ili je moguce apdejtovati postojeci. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Veteran
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 1.180
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 214 puta na 130 poruka
|
Koliko sam ja imao iskustva sa takvim mašinama (od pre jednog veka), imale su negde opciju za engleski jezik. Ako ne, onda ti jedino Google može pomoći.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Član
Član od: 27.5.2009.
Poruke: 63
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Veteran
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 1.180
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 214 puta na 130 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#5 | |
|
Član
Član od: 27.5.2009.
Poruke: 63
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Citat:
Ali za neke druge stvari koje radim , tesko se snaci jbg.Ali pogledat cu opet detaljno , ne kosta me nista
|
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Banned
Član od: 1.11.2011.
Poruke: 233
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
|
Da li usb flas mora biti formatiran i samo bios file na njemu ili moze ovako?
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
ako je iz biosa možeš da probaš da učitaš taj fajl
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Banned
Član od: 1.11.2011.
Poruke: 233
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
|
Tako sam i mislio ako ga vidi valjda ce povuci. Vise pitam onako unapred
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
ta procedura sa formatiranjem je valjda kad se botuje, a iz biosa kad učitaš fajl onda može valjda i ovako. Ako neće formatiraj u fat pa probaj opet
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Banned
Član od: 1.11.2011.
Poruke: 233
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.417
Zahvalnice: 732
Zahvaljeno 1.302 puta na 994 poruka
|
Ne moras da formatiras nista, a fajl moze da bude na hard disku. Stavise, sigurnije je tako. Uspeo si da odradis nekro teme par dana starije od 12 godina
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Banned
Član od: 1.11.2011.
Poruke: 233
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
|
Pa guglam tipa "sk forum bios" pa sta izadje da ne otvaram novu
![]() Formatirao sam fles. Ima par klikova Y Y i par restarta, trajalo je sta znam oko 5 min i bilo je malo zime zbog eventualnog zaboda ili struje
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Main BIOS checksum error | davidhaker26 | Kvarovi | 10 | 1.12.2010 13:01 |
| Crni ekran, ponekad traži fajl za bios, pomoć | Melody | Kvarovi | 7 | 5.11.2010 10:18 |
| Grafika laguje na win7 ? | Filip011001 | Grafika | 21 | 1.12.2009 14:08 |
| BIOS update problem | Alexandar | Osnovne komponente | 17 | 28.6.2006 22:51 |
| BIOS pomoc!!!!! | buyjoon | Operativni sistemi | 4 | 15.1.2006 14:08 |