![]() |
![]() |
|
|||||||
| Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1402 |
|
Starosedelac
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.839
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 961 puta na 713 poruka
|
Probajte LibreWolf. Koristim ga više meseci, čas njega, čas Edge, trenutno sam na njemu.
Ima neka podešavanja privatnosti koja prave problem u normalnom korišćenju Interneta, ali je ovde solidno jasno napisano šta je šta i kako da se isključi, što jeste malo cimanje za obične korisnike. Vredi pogledati i Zen Browser koji je orjentisan ka privatnosti, ali je i lakši za novajlije u odnosu na Libre, a i lep na oko ko voli šminku. ![]() Tu je i Waterfox... |
|
|
|
|
|
#1403 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.421
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 3.402 puta na 2.045 poruka
|
Sve je to i dalje samo "prilagođeni" Firefox.
Mada, nije toliko ni važno jer skoro sve relevantne market share projekcije predviđaju da će Firefox u sledećih godinu-dve dana pasti ispod 2% market share-a. To je granica nakon koje nema više povratka. Ovaj poslednji kontroverzni korak svakako nije pomogao. |
|
|
|
|
|
#1404 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
ja ga ne menjam, za neke browsere za koje nikad nisam ni čuo, ili google koji je komercijala samo gleda da ti uvali reklame
|
|
|
|
|
|
#1405 | |
|
Starosedelac
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.839
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 961 puta na 713 poruka
|
Citat:
Uz uBlock Origin kombo, meni je trenutno to najmanje zlo od svega. |
|
|
|
|
|
|
#1406 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.421
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 3.402 puta na 2.045 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#1407 |
|
Starosedelac
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.839
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 961 puta na 713 poruka
|
Tako tvrdi autor LibreWolfa.
Ja naravno mogu samo da se oslonim na community da je to zaista tako. Što uostalom važi za svaki opensource projekat. Negde mora postojati granica, inače odošmo svi u kupovinu alu folije.
|
|
|
|
|
|
#1408 |
|
Starosedelac
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.839
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 961 puta na 713 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#1409 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
dobili smo tab gruping, što je već imao chrome koliko sam video, korsina stvar da se grupišu tabovi i uvede malo red u 50 otvorenih tabova
|
|
|
|
|
|
#1410 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.913
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.414 puta na 7.273 poruka
|
To je Opera prva uvela.
|
|
|
|
|
|
#1411 |
|
Veteran
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 839
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 219 puta na 128 poruka
|
Ja za to koristim OneTab addon.
|
|
|
|
|
|
#1412 |
|
d-_-b
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
|
Ja sam u iščekivanju tog FF feature-a počeo da koristim Sidebery za grupisanje (ili "panelisanje" u Sidebery terminologiji).
Generalno sam zadovoljan, spisak tabova sa strane i hotswitch tog menija putem CTRL+E mi deluje preglednije od default FF grupisanja na vrhu i horizontalnog skrolovanja. Smara samo par bagova - tab ume da pobegne iz panela u panel i automatski snapshot-ovi ne pamte panele, već pri restore-u otvore sve tabove u jednom prozoru. Poslednja ispravka: Partybreaker (16.5.2025 u 21:02) |
|
|
|
|
|
#1413 |
|
Veteran
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 897
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 117 puta na 107 poruka
|
Jel moguce da forum baguje u Firefoxu, a radi normalno u Chrome-u? Jel se ovo desava jos nekome?
|
|
|
|
|
|
#1414 |
|
Starosedelac
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 1.286
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 395 puta na 265 poruka
|
Možda te neki plugin zeza? Kod mene u FF radi sasvim normalno.
|
|
|
|
|
|
#1415 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
ni meni ništa ne baguje
|
|
|
|
|
|
#1416 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.913
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.414 puta na 7.273 poruka
|
Ako misliš na citiranje poruka, da, baguje na Firefoxu ako u profilu pod interfejs za uređivanje poruka nije izabran Standardni editor.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| mozilla firefox 10 |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Mozilla Firefox 5 Beta | Predrag Stankovic | Aplikativni softver | 43 | 8.6.2011 15:55 |
| Mozilla Firefox 3 | Guterill | Aplikativni softver | 887 | 26.1.2011 0:30 |
| Mozilla Firefox 2.0 | pmiloica | Aplikativni softver | 85 | 30.5.2008 2:50 |
| Pomoć oko Mozilla Firefox | Iilija64 | Aplikativni softver | 2 | 7.12.2007 17:28 |
| Mozilla Firefox 3.0 Alpha1 | oluja | Internet tehnologije | 9 | 14.4.2006 5:06 |