Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.6.2025, 13:54   #681
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.139
Zahvalnice: 265
Zahvaljeno 271 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Aha, kubure oni sa optimizacijom, pogotovo na ultra.

Ja otkljčam unlimited video memory pa se nekako stabilizuje.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2025, 17:45   #682
Malik Tintilinic
Starosedelac
 
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.544
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 440 puta na 309 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Zavrsio prolog, lakse nego sto sam ocekivao, kampanju krenuo sa The Deceivers i ide odlicno, mada verujem da negde gresim i da cu tesko ostvariti pobedu.
Mrzi me da se vise pozabavim problematikom. Za sada uzivam sto haram po mapi, nisam utepao samo koga nisam sreo, a svuda sam stigao.
Primetio sam da me, za razliku od drugih TW, niko i ne napada na pocetnim teritorijama.
Tacnije, samo jednom se desilo posle nekih 70 poteza i tad sam imao samo jednu manju armiju tu koja se odbranila bez problema.
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2025, 18:48   #683
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.129
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 391 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Decievers nije dobra frakcija za pocetak, imaju drugacija pravila igre od svih ostalih. Ti zapravo nemas gradove, nego parazitske kultove u tudjim gradovima, armije su ti uglavnom nevidljive itd. Ako ti se igra Tzeench bolje uzmi Kairosa ili Vilicha.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2025, 14:15   #684
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.139
Zahvalnice: 265
Zahvaljeno 271 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Malik Tintilinic kaže: Pregled poruke
Primetio sam da me, za razliku od drugih TW, niko i ne napada na pocetnim teritorijama.
Tacnije, samo jednom se desilo posle nekih 70 poteza i tad sam imao samo jednu manju armiju tu koja se odbranila bez problema.
Bogami, ja sam morao da instaliram mod, pošto me svuda svi napadaju hronično i stihijski, koji reguliše malo diplomatiju i odnose.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2025, 16:02   #685
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.654
Zahvalnice: 4.609
Zahvaljeno 3.944 puta na 2.461 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
tommy gun kaže: Pregled poruke
Bogami, ja sam morao da instaliram mod, pošto me svuda svi napadaju hronično i stihijski, koji reguliše malo diplomatiju i odnose.
Vanila kod mene ne dolazi u obzir jos odavno....SFO: Grimhammer III je nesto najbolje
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
tommy gun (15.7.2025)
Stara 15.7.2025, 22:17   #686
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.139
Zahvalnice: 265
Zahvaljeno 271 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Ja igram trenutno sa nekih sedamdesetak modova.

Dobar je SFO, ali sam ga malo promenio, jer imam gomilu modova koji dodaju još lordova i rasa, a za SFO onda treba submod za to.

Ima dobrih i tvikova, tipa, mod da se malo oduži bitka, pa da možeš malo više da taktiziraš i mikromendžerišeš. Takođe sam ubacio da mi se smanji u kampanji kretanje za 50% jer na taj način, iako je sporije, ima mnogo više šlifa da se urade manevri i taktike, ne svodi se na to da u jednom potezu stigneš od grada do grada.

Ima još takvih, ne znam da li sam igde video ovoliko razrađeno mod bazu. Kod Men of War II možda...
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2025, 0:13   #687
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Dev Chat on High Elves and Tides of Torment
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2025, 16:13   #688
jaomile
Veteran
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 650
Zahvalnice: 196
Zahvaljeno 187 puta na 118 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Omens of Destruction je izasao 12. Decembra, a novi jos ni trailer nema.

Svakako sam odavno odustao od igranja WH3, jer i za svaki QoL update koji uvedu uspiju nekako da *****u neki feature ili stvore nove probleme.

Igrao sam kao Empire i za vrijeme opsade vidim da mi polako artilery gubi HP iako sam daleko protivnickog dometa. Zumiram a ono jedan model protivnickog unit-a se nekako teleportovao pred moj artilery i polako ubija modele. A ako ja pokusam da ga napadnem sa svojom infantry/cavalry > oni pokusavaju da udju unutar zidina jer ne detektuju taj model da se uopste tu nalazi.





Dok god nove TW igre izlade na Warscape engine-u necu kupovati nastavke pa makar i izbacili Medieval 3 nakon toliko godina.

Izvinjavam se na velicini screenshot-a ali imgur resize ne radi iz nekog razlika a ne mogu da se cimam da resize rucno radim.
jaomile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2025, 20:33   #689
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
jaomile kaže: Pregled poruke
Omens of Destruction je izasao 12. Decembra, a novi jos ni trailer nema.
Total War: WARHAMMER III - Tides of Torment Announce Trailer


Pomereno za 4. decembar

Poslednja ispravka: Bascelik (16.10.2025 u 20:50)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2025, 16:13   #690
danijelki
Član
 
Član od: 10.3.2010.
Poruke: 207
Zahvalnice: 61
Zahvaljeno 162 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

On December 4th, we're unlocking Immortal Empires for owners of WH1 and WH2 🔓


https://community.creative-assembly....ammer/blogs/86
danijelki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2025, 18:43   #691
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Lords of the End Times - Announce Trailer
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2025, 19:52   #692
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.139
Zahvalnice: 265
Zahvaljeno 271 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Ovo sam čekao, sve mi se čini da će ovo biti, maltene, ko zasebni deo Warhammera, ekspanzija u punom smislu te reči.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Medieval II Total War DukeofSerbia Strateške igre 1963 19.4.2023 14:53
Warhammer Online: Age of Reckoning dr.antrax MMORPG igre 367 11.2.2016 18:51
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
Warhammer Fantasy & 40 000 (opsta tema) Ghost Brbljaonica 26 14.10.2011 12:07
Jos 25 dana do izlaska Warhammer: Mark of Chaos Isko Strateške igre 12 21.10.2006 21:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com