![]() |
![]() |
|
|
#121 |
|
Deo inventara foruma
|
Znam, al se ne integrise u ie nego se pokrene kao posebna aplikacija, uzima puno resursa i uspori pokretanje videa na yt, dok mi na FF ucita video instant, preko ie u kombinaciji sa adb+ treba dobrih 5 sekundi da ucita. Jednostavno mi jako smeta ta spora tranzicija sa videa na video.
|
|
|
|
|
|
#122 |
|
Član
Član od: 3.7.2012.
Lokacija: Beograd(Dorcol)
Poruke: 136
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
|
Vredi ovo da se instalira ili ne? Cenim vaše iskusno mišljenje
|
|
|
|
|
|
#123 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.461 puta na 2.077 poruka
|
Vredi druže koliko i sve u test fazi. Da vidiš šta ima novo i isprobaš, za osnovni OS nije.
|
|
|
|
|
|
#124 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
|
Ja ga trenutno koristim kao osnovni OS, mislim dual boot, nisam pogazio stari.. I radi sve najnormalnije.. Igre, programi..
|
|
|
|
|
|
#125 | |
|
Član
Član od: 13.8.2011.
Poruke: 298
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 80 puta na 59 poruka
|
Citat:
http://adguard.com/en/welcome.html |
|
|
|
|
|
|
#126 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.901
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 4.367 puta na 3.607 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#127 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
|
^Pa cekaj, ne uzimaju nam valjda i sifre? Sad sam zbunjen? A i ne koristim Intrnet Explorer..
|
|
|
|
|
|
#128 |
|
Član
Član od: 14.7.2012.
Poruke: 125
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 17 puta na 15 poruka
|
Meni izgleda da je brzi od 8.1, a i trenutno ga koristim kao osnovni OS i stvarno sve radi super, ukljucujuci i igrice, ako primetim neki veci bag vraticu se na 8.1.
|
|
|
|
|
|
#129 |
|
Deo inventara foruma
|
Jel moze direktan upgrade sa 8.1, bez formatiranja particije?
|
|
|
|
|
|
#130 |
|
Veteran
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
|
Može. Ali znaj da je ovo pre-alfa praktično. I ne očekuj da je na nivou Consumer Preview.
|
|
|
|
|
|
#131 |
|
Deo inventara foruma
|
Nema veze, uradio sam fresh svejedno
![]() Videcemo kako radi. |
|
|
|
|
|
#132 |
|
Starosedelac
|
da sa nije pojavila neka proverena alatka za win10? ne bih da naletim na neki malware isl
|
|
|
|
|
|
#133 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#134 | |
|
Starosedelac
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#135 | |
|
V.I.P. Zaštita
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.917
Zahvalnice: 1.183
Zahvaljeno 1.323 puta na 1.095 poruka
|
Citat:
Poslednja ispravka: Sass Drake (8.10.2014 u 18:22) |
|
|
|
|
|
|
#137 |
|
Starosedelac
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
|
IE je mnogo napredovao, pogotovo što se tiče brzine, ali je i da5e najmanje komforan za rad i najmanje bezbedan...
|
|
|
|
|
|
#138 |
|
Član
Član od: 20.3.2012.
Poruke: 121
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 14 puta na 11 poruka
|
I evo problema. Instalirao desetku kao drugi OS. Prvi je sedmica. Radi brzo, glatko zaista, medjutim kad sam hteo da se vratim na sedmicu, cim krene da se butuje sedmica, proba I ponovo restartuje kompjuter I tako u nedogled. Desetka se podize normalno. Jedino sta sam menjao je da default OS prilikom butovanja bude sedmica. Ima li neko slicnih problema?
EDIT: Ponovnim vraćanjem da je default OS Windows 10 sve se vratilo u normalu. Poslednja ispravka: popajp (10.10.2014 u 11:34) |
|
|
|
|
|
#139 |
|
Starosedelac
Član od: 2.6.2008.
Lokacija: Vršac
Poruke: 1.763
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 312 puta na 295 poruka
|
Probaj preko EasyBCD 2.2 da postaviš da ti defoltni sistem bude sedmica. Kako ti se onda ponaša?
|
|
|
|
|
|
#140 |
|
Član
Član od: 20.3.2012.
Poruke: 121
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 14 puta na 11 poruka
|
Hmm, veoma interesantno, kada postavim default OS u windowsu 7 sve je OK,a ako postavim default sedmicu u desetki, onda upada u nekakvu petlju.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| spyware, update windows 10, win10 |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Windows Live Messenger? | mick | Aplikativni softver | 532 | 19.11.2012 20:36 |
| Windows 7 (64) problem!!! Hitno!!! | Nastaaki98 | Operativni sistemi | 4 | 9.7.2012 14:05 |
| Windows 7 BETA | Mr.Eco | Operativni sistemi | 2277 | 20.2.2010 8:58 |
| Windows installer | nikolapfc89 | Operativni sistemi | 6 | 16.11.2009 0:13 |
| Windows 8 | saleSK | Operativni sistemi | 37 | 19.8.2009 11:40 |