Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.7.2009, 11:31   #1
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Question Gde da nađem polovnu trojku?

Gde u Srbiji mogu da pronadjem i kupim neki solidan (naravno polovni) laptop klase PIII, t.j. da CPU radi na bar 700MHz, da ima bar 128MB RAM-a i HDD at least 10GB? Dao bih do 100e za njega. Jel postoji neka firma u Srbiji koja se bavi ovim, ili.... da mozda neko od vas ne prodaje nesto ovako? Nije bitno da li ima bateriju i koliko ona drzi, bitno je da on radi kako valja
Hvala.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2009, 11:35   #2
Плајвазó
Član
 
Član od: 3.3.2009.
Lokacija: селендра
Poruke: 45
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 31 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Gde da nadjem polovnu trojku?

Ма не исплати ти се брате да купујеш такав неки крш. И да све друго на њему ради ко вила равиојла, екран му је сигурно пропао. замисли само колке године је то стајало.
Плајвазó je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.7.2009, 12:05   #3
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Gde da nadjem polovnu trojku?

Molim, sve eventualne ponude slati autoru teme preko privatnih poruka.

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Gde u Srbiji mogu da pronadjem i kupim neki solidan (naravno polovni) laptop klase PIII, t.j. da CPU radi na bar 700MHz, da ima bar 128MB RAM-a i HDD at least 10GB? Dao bih do 100e za njega. Jel postoji neka firma u Srbiji koja se bavi ovim, ili.... da mozda neko od vas ne prodaje nesto ovako? Nije bitno da li ima bateriju i koliko ona drzi, bitno je da on radi kako valja
Pogledaj oglase na IT Svetu i srodnim linkovima (Laptop sekcija). Tamo čovjek može naići na prodaje i kompenzacije svih vrsta. Ja sam lično gledao primjere da ljudi nude modele stare i po nekoliko godina po povoljnim (čitaj: samo da se ratosiljam) cijenama.

Pitanje da li se isplati kupovati takav laptop je za posebnu diskusiju. Ja za 160 evra znam ponudu koja je osjetno kvalitetnija od minimuma koje si ti naveo, plus što dolazi sa ispravnom baterijom. Imaj u vidu, kada govorimo o bateriji, izuzetno je bitno da je dobra i ispravna. U suprotnom, moraćeš da daješ dodatni novac za kupovinu nove, koja i nije baš jeftina, ako uopšte uspiješ da je pronađeš. Takođe, takve prevaziđene komponente više niko ne drži i prodaje, tako da u slučaju potencijalnog kvara servis je skoro pa imaginarna stvar.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dimo na korisnoj poruci:
doctor (4.7.2009)
Stara 4.7.2009, 21:05   #4
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Gde da nadjem polovnu trojku?

Hvala na pomoci i savetima; baterija mi ne treba iz odredjenih razloga... Ne bi to bio laptop za ozbiljnu upotrebu vec bi sedeo ili kuci ili u drugom stanu, a desktop ne mogu da nosim tamo-vamo... videcu vec ili da skupim josh kinte....
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gdje da nađem klasičnu muziku? M1los Opšta kultura 14 27.3.2010 12:53
Kako da nađem HT u BIOS-u NIDZA bOj Overklok 4 12.1.2009 1:24
Gde da nađem drajvere za web kameru Eye 110 despot018 Foto i audio/video 4 6.1.2009 21:39
Đurđevdan je... a ja ne mogu da nađem? urke 2D radovi 5 25.4.2007 6:58
Koju polovnu 6600GT PCI-E? Muad Dib Grafika 36 10.12.2006 1:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com