Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.4.2010, 16:06   #1
Lord Of Midnight
Član
 
Član od: 13.7.2008.
Lokacija: Hangar 18
Poruke: 144
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 11 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lord Of Midnight
Smile Windows 7 StartUp Problem

Evo o cemu je rec. Komp nikad ne gasim, jutros kad sam ustao upalio sam monitor otisao na net da bacim pogled na par sajtova i pogledao par epizoda serije. Ugasio komp na pola sata, cisto radi reda, i kad sam hteo da ga upalim normalno je bootovo sistem i kad je dosao do onog dela "Starting Windows" gde streba da se pojavi onaj animirani logo win. Odjednom nestane sve i pojavi se ono "Windows is loading files" kao kad dizes sistem. Zatim se pojavi ono *****e kao na XP u kad palis komp samo zelene boje. I otvorio mi Startup Repair. Cekao sam jedno 10min. i na kraju je izbacio da nemoze da nadje gresku. Probao sam da restartujem BIOS nije upalilo. Nije hteo ni u Safe Mode da udje, izbaci isto *****e. Na kraju sam pritisnuo F8 i isao na load last known good configuration. I sad radi sve ok pokusao sam da ga restartujem, da ga ugasim i ponovo upalim i sve radi. Da li je neko imao ovakav problem. Zanima me sta ga je prouzrokovalo. Ne bi da mi se opet desi ovako nesto..
Lord Of Midnight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2010, 22:33   #2
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 StartUp Problem

meni se desila slicna situacija pre ali na XPu ... doduse na njemu to i nije cudna pojava... sve je bilo ok kad sam poterao last known good bla,bla...
jedino sto sam mogao znati je da je nestajala struja na kratko dok je comp bio iskljucen...
izgleda da ti se win7 malo 'umorio' od neprekidnog rada
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows Live Messenger? mick Aplikativni softver 532 19.11.2012 20:36
Umrežavanje Windows 7 sa XP, problem saxius Komunikacioni uređaji i umrežavanje 8 3.10.2010 14:43
Windows installer nikolapfc89 Operativni sistemi 6 16.11.2009 0:13
Problem sa Adobe Flash performansama na Windows Vista x64 Home Premium OS-u VladimirBalt Kvarovi 0 23.8.2009 0:29
Windows Live Messenger Problem Maksim Gorki Operativni sistemi 9 30.6.2007 22:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com