Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.1.2013, 13:23   #5581
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Iris je elegantno izbegla odgovor sto lupa fejspalm za komentar u vezi Foresta Gumpa i jos elegantnije izbrisala moj odgovor Al dobro, nije to toliko ni bitno.

Mene sad bas zanima da pogledam One Day, nisam video da si preporucila nesto novije skoro nikad.

A svakako bonus sto u filmu igra i En, tako da recima Leonarda di Capria, tj. Kalvina Kendija:
"Gentlemen, you had my curiosity, but now you have my attention!"


E da, odgledao juce Bernie (2011).

Nije nista specijalno film, mada drzi paznju sve vreme. Ali ako se uzme u obzir da je radjen po istinitom dogadjaju, a kad sam posle i pogledao intervju sa pravim Bernijem, (Dzek Blek ga je odlicno skinuo), stvarno daje jednu novu dimenziju kada shvatis da su se te stvari, koliko god bile nebulozne, zaista desile.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2013, 14:03   #5582
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
tearjerker
Definition of TEARJERKER: a story, song, play, film, or broadcast that moves or is intended to move its audience to tears.

Za one koji (kao ja) nisu znali šta je ovo [link].

Hvala za preporuku za "One Day", deluje zanimljivo!
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2013, 14:51   #5583
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
nisam video da si preporucila nesto novije skoro nikad.
Nemoj tako...

http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...postcount=4787
http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...postcount=5042
http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...postcount=5313

Na hardu me čeka još krš filmova koje treba da odgledam, ali apsolventski rokovi i nastavci igara koje volim da igram baš ne ostavljaju vremena za to...
A i bezveze mi je da pišem o filmu o kojem je u temi bar nekoliko ljudi već pisalo, i sa čijim mišljenjem se relativno slažem... ili o filmovima koje sam gledala i koji su realno bezvezni, ali sam ih odgledala zbog moje opsesivne privrženosti glumačkoj ekipi.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2013, 15:33   #5584
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Definition of TEARJERKER: a story, song, play, film, or broadcast that moves or is intended to move its audience to tears.

Za one koji (kao ja) nisu znali šta je ovo [link].

Hvala za preporuku za "One Day", deluje zanimljivo!
Jerk-iscupati, tear-suza, zar ti treba definicija da shvatis tako nesto?
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2013, 15:46   #5585
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Jerk-iscupati, tear-suza
Tear znači i "pocepati, iščupati"; jerk znači i "povući", ali i "kreten"...
Terajerk: pocepati-iščupati? Ili "povući i iščupati"? Možda "Iščupati/rasplakati kretena"?

U svakom slučaju, nezgodne su te engleske sklepanice.

Poslednja ispravka: ZoNi (28.1.2013 u 16:12)
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Zemunelo (30.1.2013)
Stara 28.1.2013, 15:54   #5586
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Silver Linings Playbook je odlican film za sve nas koji volimo ljubavne komedijice a ne zelimo to da priznamo.

Greje srce u zimske dane.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zvjer na korisnoj poruci:
gorann (29.1.2013)
Stara 28.1.2013, 16:04   #5587
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Što se ostalog tiče - da li su kolači tvoje mame ili bake najbolji na svetu? Ili je to tvoje subjektivno mišljenje? Da li na osnovu njega treba da praviš gradaciju?
Aha, znaci moja greska je u tome sto nisam napisao: "Zivot Pijev je PO MOM SUBJEKTIVNOM MISLJENJU gori od Foresta Gampa, koji je PO MOM SUBJEKTIVNOM MISLJENJU jedan od mojih omiljenih filmova" Ali ne, ja to nisam napisao, bio sam toliko glup da pretpostavim da ce ljudi pomisliti da je to sto sam napisao zvanican stav Svetske organizacije za objektivno misljenje o filmovima, pa je ispalo da sirim netacne informacije

Evo, da se izvinim svima - ljudi, to sto sam napisao da je Forest Gamp bolji od Zivota Pijevog je MOJE SUBJEKTIVNO MISLJENJE, izvinjavam se ako sam vas naveo na to da mislite da je to objektivan stav koji morate da postujete
Citat:
Ne vidim šta je tu bilo nepristojno... Kako bi TI reagovao kada bi u društvu neko rekao "gledao sam film koji je kao Dark Knight, samo su u njemu svi cigani... i nije tako loš, samo realno ne može da prismrdi Dark Knight-u, pošto je to jedan od mojih omiljenih filmova ikada"!
JA sasvim sigurno ne bih lupio facepalm jer neko misli da je film NN gori od Tamnog viteza, koji je, uzgred, jedan od njegovih omiljenih filmova

Pa, kvragu, nisam napisao da Zivot Pijev treba svima da bude gori od Foresta Gampa, jer je Forest Gamp jedan od mojih omiljenih filmova, nego da je MENI LICNO gori jer je Forest Gamp jedan od mojih omiljenih filmova, a ovaj PREMA MOM MISLJENJU nije na tom nivou

Valjda se pretpostavlja da je sve sto kazem MOJE LICNO misljenje, a ne da moram da mecem uvecane izraze da bi tebi to bilo jasno

I sta god mislila, naravno da je prokleto nepristojno da na nesto s cim se ne slazes odgovoris facepalmom! I na forumu, a pogotovo u drustvu!
Citat:
Nigde se nije videlo da si se šalio, a uostalom, sa takvim stvarima se ne šali.
Uostalom, vidim da niko sem tebe nema prava da odgovori na ovo, jer se takvi odgovori brisu, pa cu samo reci da se ne slazem i da se nadam da se rasprava na ovu temu nece nastaviti, kad vec samo ti smes da iznosis svoje argumente, a mi ostali treba da cutimo
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 10 korisnika se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
Andross (29.1.2013), Auror (29.1.2013), Deathclaw (28.1.2013), Ekiman (29.1.2013), evanghelion (28.1.2013), Kidja (28.1.2013), malo blesav (28.1.2013), Maverick (30.1.2013), Nicklord (29.1.2013), ZoNi (28.1.2013)
Stara 28.1.2013, 16:10   #5588
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.322
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Silver Linings Playbook (2012) - Da citiram Roger Eberta "Silver Linings Playbook" is so good, it could almost be a terrific old classic." i mogu samo da dodam da me je oduševio od početka do kraja i što se mene tiče mogo je da traje još dva sata. Bio sam malo skeptičan kad sam odgledao trejler a takođe sam bio skeptičan kad je u pitanju David O. Russell jer se sa njim nikad nezna, može da bude dobar a može i da bude loš ali ovog puta je odličan i ne samo on već me je i Bradley Cooper prijatno iznenadio ali Jennifer Lawrence jednostavno povezuje celu stvar i toliko je dobra da sam tek na posle odgledanog filma otišo na IMDB i shvatio da je razlika u godinama 15 između nje i Bredlija. Što se mene tiče film godine 2012. Da dodam da je i cela glumačka postava odlično odabrana preko De Nira, Chris Tuckera, Jacki Weaver i ostalih.
Ja sam mu dao 9 na IMDB a večeras ga možda ponovo odgledam i ta devetka možda postane i 10.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	img_1107.jpg
Viđeno:	59 puta
Veličina:	103,9 KB
ID:	45336  
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
gorann (29.1.2013), pokies (8.2.2013)
Stara 28.1.2013, 18:29   #5589
vlad
Član
 
Član od: 9.10.2011.
Lokacija: 地狱
Poruke: 147
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 75 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Una pura formalità (1994)



Kafkijansko-pinterovska atmosfera, kišna olujna noć, nekoliko prostorija u oronuloj provincijskoj policijskoj stanici koja svuda prokišnjava, par kancelarijskih stolova i hrpa registarskih predmeta... Film je ustvari pozorišna predstava sa fantastičnim dijalozima koji nas polako vode ka rasvetljavanju slučja pritvorenog poznatog pisca Onoffa koga je inspiracija odavno napustila.

Giuseppe Tornatore (scenario i režija), Gérard Depardieu kao pisac i Roman Polanski kao inspektor čine brilijantni trio iza kojih stoji ovaj film koji se pamti i kome ćete se ponovo vraćati. Film koji je direktno uticao na dosta filmova koji su, nažalost, mnogo poznatiji prosečnom gledaocu.
vlad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku vlad na korisnoj poruci:
altec.gs (29.1.2013), bela lampa (29.1.2013), Iris (28.1.2013), Master_Touch (29.1.2013), Miki1987 (28.1.2013), mp3lopov (28.1.2013), pentraksil (29.1.2013)
Stara 29.1.2013, 3:54   #5590
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Into the White

Odlican film, dosta realan i nepristrasan. Prijatno me je iznenadio, velika preporuka

pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
ekvi (4.2.2013), Jonny (1.2.2013), Rainman (5.2.2013)
Stara 29.1.2013, 13:38   #5591
Osbourne
Veteran
 
Član od: 21.4.2010.
Poruke: 773
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 206 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mulholland Dr.

Koji smor. Ok, nije glup film, skapirao sam o cemu se radi, ali sustina je valjda u tome sto me nije naterao da sad ponovo gledam i trazim najsitnije detalje koje sam propustio i sklapam kompletnu pricu... Nisam se uopste iscimao. Jednostavno mi je "meh"... Ne bih mu ni davao ocenu kad vec nije uspeo da me zaintrigira a kapiram da su neki ovim filmom odusevljeni. Cak uzevsi u obzir i lezi lezi scenes i kolicinu si*a vidjenih u filmu - smor.

E sad, juce slucajno nekako dodjem do toga da (ponovo) odgledam dokumentarac o Joy Division-u i kako jedna stvar vodi do druge odgledam i Control (po ko zna koji put). I onda pretrazim temu da vidim poneko misljenje i iznenadim se da niko nije ni pomenuo film. Sjajan film, koji bi se dopao i ljudima koji nikad nisu slusali JD. Gluma odlicna, u svakom slucaju iznad ocekivanja, nije bilo uopste jednostavno predstaviti licnost kao sto je Ian. Za nas fanove benda film je uvek jedinstvena prilika da se priblizimo celoj prici...

Film je objektivno za 8.5/10, subjektivno je cista 10ka.
Osbourne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2013, 14:04   #5592
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pogledaj onda i 24 Hour Party People. Film je zapravo priča o voditelju koji je krenuo da promoviše te bendove, ima ih dosta. Odlično ostvarenje.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2013, 14:15   #5593
Osbourne
Veteran
 
Član od: 21.4.2010.
Poruke: 773
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 206 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Pogledaj onda i 24 Hour Party People. Film je zapravo priča o voditelju koji je krenuo da promoviše te bendove, ima ih dosta. Odlično ostvarenje.
Znam za film. Ali nesto mi se ne gleda sta znam... Trailer me nekako odvraca od gledanja.
Osbourne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2013, 14:56   #5594
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Osbourne kaže: Pregled poruke
Mulholland Dr.

Koji smor. Ok, nije glup film, skapirao sam o cemu se radi, ali sustina je valjda u tome sto me nije naterao da sad ponovo gledam i trazim najsitnije detalje koje sam propustio i sklapam kompletnu pricu... Nisam se uopste iscimao. Jednostavno mi je "meh"... Ne bih mu ni davao ocenu kad vec nije uspeo da me zaintrigira a kapiram da su neki ovim filmom odusevljeni. Cak uzevsi u obzir i lezi lezi scenes i kolicinu si*a vidjenih u filmu - smor.

Ја сам један од адвоката овог ремек-дела, тако да, пар речи
"...trazim najsitnije detalje koje sam propustio i sklapam kompletnu pricu.." Sure, прича је врло занимљива, оригинално интерпретирана, пуно детаља итд итд, међутим и сам Линч је једном приликом изјавио да је овим филмом желео да постигне исти ефекат на гледаоца као што музика утиче на слушаоца, да призове неке апстрактне утиске и осећања.. Прича овде је апсолутно секундарна. Филм је са техничког аспекта врхунац Линчове каријере и једно невероватно пријатно визуелно искуство, а утисак је увек снажан (love/hate)..

И морам да додам - филм није књига. Филм не мора уопште да има причу, па и радњу. А 99% разговора о филму је управо о сценарију. По том кључу, о овом филму је немогуће разговарати а поготово не донети закључак "смор"...
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2013, 15:30   #5595
Osbourne
Veteran
 
Član od: 21.4.2010.
Poruke: 773
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 206 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pa kako drugacije da ga okarakterisem ako sam ga prosto tako doziveo? Ceo film cekam da vidim ko tu gde sta kako, pritom nimalo odusevljen ili bolje reci slabo zaintrigiran likovima koji se pojavljuju (jedino me iscimala ona spodoba sto se pojavi iza zida ) i na kraju dobijem "meh"... I smorim se, jer sam mislio da ce da me dirne, makar malo, a nije. Valjda je prosto takav film, ili nista na skapiras, ili skapiras ali se ne odusevis ili ga prosto obozavas. Valjda je slicna prica kao sa paklenom pomorandzom, znam mnogo ljudi koji su rekli "ma daj", "ma bezi", "uzas" itd itd. a meni i mnogim drugim ljudima je film vrhunski.

Jos nesto, konkretno na ovu jednu recenicu, nije mi uopste bilo posebno prijatno vizuelno iskustvo, a posebno me briga za Lyncha i njegovu karijeru ... lm, snazan utisak je da sam 2 i po sata imao zelju da se ne smorim. And guess what? :P
Osbourne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2013, 15:44   #5596
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Osbourne kaže: Pregled poruke
Znam za film. Ali nesto mi se ne gleda sta znam... Trailer me nekako odvraca od gledanja.
Ja nikad ne obraćam pažnju na trejlere. Vredi da se pogleda, bar zbog Tonija Vilsona, koji je bio luđi od svih bendova zajedno.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2013, 16:12   #5597
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Osbourne kaže: Pregled poruke
Mulholland Dr.

Koji smor. Ok, nije glup film...
Ma de nije glup, film je ocajan, nebulozan, dosadan.

Ovaj film je pravljen za one "its nothing personal, its just that we're better than you" ljude, (od kojih posebno internet, a samim tim i ovaj forum, ne manjka) da bi se izdvojili kao jedan poseban sloj super ljudi sa super culima koji kapiraju genijalnost Lincha, i da se bar nekako odvoje od obicnog plebsa i samim tim osecaju bolje.

p.s. da se nije javio onaj lik da opet brani film, i poceo da objasnjava kako ljudi ne umeju da gledaju, pardon OSECAJU, taj film - ne bi se javio ni ja.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
malo blesav (29.1.2013), Skenderevo (29.1.2013)
Stara 29.1.2013, 16:34   #5598
Osbourne
Veteran
 
Član od: 21.4.2010.
Poruke: 773
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 206 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Ma de nije glup, film je ocajan, nebulozan, dosadan.
Dobro, ti sad ode u drugu krajnost...

U svakom slucaju, procena je da treba da se povucem iz dalje diskusije o ovom filmu. Ja sam svoj utisak iz dnevnika preneo
Osbourne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2013, 16:41   #5599
altec.gs
Starosedelac
 
Član od: 4.12.2010.
Lokacija: Minas Tirith <> Minga
Poruke: 2.759
Zahvalnice: 201
Zahvaljeno 693 puta na 630 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Ovaj film je pravljen za one "its nothing personal, its just that we're better than you" ljude
Mislim da svi zivi ljudi spadaju u ove ljude. E sad, ne mogu biti neki lopov i neki inzenjer isti po tom kriterijumu, pa da jbe rak raka. Neko je uvek gori ili bolji covek od tebe.

To je jedan poznati stand up komedicar bas lepo objasnio jednom prilikom. Da, govorim o Carlinu.
altec.gs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altec.gs na korisnoj poruci:
caine (29.1.2013)
Stara 29.1.2013, 16:54   #5600
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rainman kaže:
"its nothing personal, its just that we're better than you" ljude
Citat:
altec.gs kaže: Pregled poruke
Mislim da svi zivi ljudi spadaju u ove ljude. E sad, ne mogu biti neki lopov i neki inzenjer isti po tom kriterijumu, pa da jbe rak raka. Neko je uvek gori ili bolji covek od tebe.

To je jedan poznati stand up komedicar bas lepo objasnio jednom prilikom. Da, govorim o Carlinu.
Pa ne mislim bas da svi ljudi spadaju u tu kategoriju... Na svu srecu.

Inace ova tema ne bi imala smisla uopste ako svako zna bolje od svakog i ako ti se ne svidi film koji se meni svideo to znaci da ti ne znas sta je dobar film i da nisi iskusan gledalac/da si ovca koje holivud šiša/da ne razmeš umetničku vrednost uzvišenog dotičnog filma itd.

Slažem se sa Rainmanom u vezi te konstatacije, uvek ima takvih ljudi, pogotovo na Internetu.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com