Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.4.2011, 20:56   #61
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

razlika je dosta velika izmedju desire-a i hd verzije,ali one i ciljaju na razlicite kupce pa je to i razumljivo
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2011, 21:11   #62
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: HTC Desire

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
razlika je dosta velika izmedju desire-a i hd verzije,ali one i ciljaju na razlicite kupce pa je to i razumljivo
Ako možeš da nađeš HD verziju za oko 300e, to bi bilo ekstra
Evo danas sam baš izmučio moju mašinu, tj. više su je izmučilo društvo u školi.
Zaista ima fenomenalnu software podršku, instalirao sam skoro sve mesindžer programe koje imam na laptopu. Još uvek nisam uspeo da ga zaglupim, a koristio sam više programa istovremeno.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2011, 21:54   #63
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

cak i da ga ima za 300 evra ja ga ne bih kupio jer je to isti hardver kao desire,samo u vecem pakovanju,sto je opet nekima dovoljan razolog da ga kupe meni je i desire malo velik ali ako uzmem mislim da cu preziveti
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2011, 23:33   #64
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

E ovako nakon koristenja uredjaja 10 dana ovo su moji utisci.

Krenucu od samog OS-a. Android kao sistem je jako dobar i u kombinaciji sa hardware-om koji desire ima u sebi odlicno radi. Jednostavan je i predstavlja multifunkcionalni OS. Da pojasnim ovo multifunkcionalni, to je OS koji nudi koristenje po uputstvu i napredno cackanje po sistemu za razliku od iOS-a, Symbian-a a i WP7 sistema koliko mi se cini. Ono sto bi zamjerio ovom sistemu je to sto aplikacije nakon gasenja ostaju jedno vrijeme u memoriji u slucaju da ih pozovemo nazad. Iako su u Idle rezimu rada nekako bi mi vise odgovaralo da ih momentalno ugasi. Neki se zale na multitasking a ja nikakav razlog za to nisam nasao jer sam znao skidati igru sa marketa, igrati igru i slusati muziku u isto vrijeme.

Displej je odlican i sva onoa prica oko Retina displeja u iP4 mi nekako nije jasna jer ja uz moju najbolju volju da vidim piksele na ovom ekranu nikako nmg. Boje jasne i ciste, odziv ekrana fenomenalan kao i osjetljivost na pritisak.

Kamera
Kamera je sasvim dovoljna za jedan telefon. Sve te price i pljuvanja po kameri su za mene glupost jer ako zelim dobru fotografiu necu je praviti sa telefonom, ni kompaktom nego cu koristiti dSLR ili SLR Podesavanja kamere su standardna (Brightness, Saturation, Contrast, Color mode...) i fotografije kao sto se vidi iz jednog od mojih postova sasvim su zadovoljavajuce. Kamera ima Point focus to znaci da pritiskom na ekranu odaberete dio koji ce kamera da fokusira. Blic je jako dobar takodje. Jedina veca mana kamere za sta nije kriva sama kamera je snimaje u 720p. Krivac je memoriska kartica ij nedostatak interne memorije koja je kud i kamo brza sto se upisa tice, pa se javlja sjeckanje i stopanje video snimka prilikom snimanja.

Zvuk
E to je slaba tacka ovog telefona. Zvucnik je sasvim jasan i dobar za potrebe zvona ali za reprodukciju audio/video sadrzaja jednostavno nije napravljen dovoljno dobro. Slusalice koje dodju uz telefon takodje nisu bog zna sta sto se kvaliteta zvuka tice tako da je promjena ili kupovina novih preporucena. Na ovo sve bi jos dodao i stock muzicki player koji je sto se tice interfejsa sasvim solidan ali mu nedostaje podesavanja (equalizer) tako da bih vam preporucio download PowerAMP aplikacije koja je odlicna zamjena. Zvucnik za slusalicu je odlican.

Multimedia
Zbog svoga hardware-a ovaj oredjaj predstavlja odlicnu multimedijalnu masinu. Ali za postizanje potpune multimedijalnosti potrebno je par aplikacija, Za audio sam vec naveo PowerAMP koji pusta vecinu audio formata i nudi dosta podesavanja. Sto se tice video materijala stock player je ogranicen na 3 ili 4 formata tako da je skidanje dodatne aplikacije neminovno. Preporuka za aplikaciju koja reprodukuje video sadrzaj je RockPlayer koji pusta jako puno formata i jako je jednostavan za koristenje. Potpuna multimedialnost nije moguca bez dobrih igara sto na ovom uredjaju moze se reci ne nedostaje ali moglo bi se poboljsati stanje. Naravno tu su i citaci e-knjiga kao i mnogobrojni sadrzaji sto se tice interneta (RSS reader-i, browser-i...). Wlan odlicno radi a widget-i koje je moguce postaviti na home screen olaksavaju posao sto se povezivanja na internet tice a i mnogo drugoga.

Baterija
Za ovo ne znam sta bih vam rekao ako kazem da moze da traje od 15 sati do 2 dana to ce vas samo zbuniti A ni sam ne znam kako bi ocjenjivao baterije u danasnjim smartphone uredjajim. Ipak tu je veliki display, Wi-Fi, aplikacije i dosta toga sto koristi resurse a tezi se ka tome da uredjaj fino lezi u ruci pa ni baterija nije po dimenzijama velika. Da li je to nedostatak ili normalan stvar ostavljam vama da procjenite, a sto se mene tice meni odgovara sasvim trajanje baterije.

Softverska podrska
Android sistem polako sazjeva u jedan odlican OS sto mnogi pocinju da shvataju i okrecu se programiranju za njega. Ali tu je glavni nedostatak zbog kojeg se ljudi koji razvijaju aplikacije okrecu od ovog sistema koji po nas korisnike nije los, a to je sto su aplikacije za ovaj OS u 90% slucajeva besplatne i naplacuju se od prikazivanja reklama u igrama. Ovaj rezim nikako nije po volji ljudi koji razvijaju aplikacije. I sam Carmack je kao glavni razlog izostavljanja Android podrske u novom idTech engine-u naveo to da Android korisnici nisu navikli na placanje stoga im izbacivanje igre koju bi naplacivali preko 10 dolara nece biti isplativo jer se nece prodavati. U drugu ruku du je xda forum gdje momci i djevojke naprosto rade cuda od Android sistema tako da je skoro sve ono sto vam smeta ili smatrate da nedostaje moguce rjesiti zbog otvorenosti sistema.

Sense UI
Zvijezda HTC Android uredjaja je HTC Sense UI koji je zaista odlican i ima najbolje widget0e (po meni) od svih ostalis UI-ja (Launcher-a) Brzi, pregledan i jako koristan dio uredjaja koji je moguce podesiti po vasoj zelji.

Moj utisak o telefonu je da je jako dobar uredjaj koji fino lezi u ruci i omogucava mi slobodu koristenja i produktivnost u radu i time olaksavajuci mi zivot koliko toliko Korisne aplikacije i igre cu da napisem u iducih par dana i ako vas nesto zanima ili sam nesto preskocio slobono pitajte
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
HSVstoned (16.4.2011), Telepatic (11.6.2011)
Stara 16.4.2011, 16:53   #65
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

Evo da napisem preporuku za aplikacije kao sto sam obecao

Multimedia:
-PowerAMP audio player
-RockPlayer video player
-TV Shows Stream


Igre:

-Angry Birds (sve verzije)
-Assassin's Creed
-Can Knockdown 2
-Paper Toss
-Speedx 3D
-Teeter
-Worms
-X Construct

Office
-AlarmDroid
-Quick Office Pro
-RealCalc
-SMS Backup
-Expense Manager


Zastita:
-Pray

Internet:
-Dolphin Browser
-Applanet
-3G Watchdog(u kombinaciji sa JiceDefender-om)

Navigacija:
-iGO
-Ulysse Gizmos

Ovaj 3G Watchdog je zakon naroito u kombinaciji sa JuiceDefender-om Naime 3G Watchdog prati internet promet preko 3G, GPRS prenosa podataka i mozete postaviti limit nakon kojeg program posalje zahtjev JuiceDefender-u da iskljuci prenos podataka
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Telepatic (11.6.2011)
Stara 20.4.2011, 13:55   #66
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: HTC Desire

Kako da sve aplikacije koje sam instalirao prebacim na memorijsku karticu, pošto sam popunio memoriju telefona.
Neke aplikacije sam uspeo da prebacim dok neke ne mogu da se prebace sa telefona na karticu.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2011, 16:08   #67
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

Odgovor je nikako. Mozes jedino da root-ujes telefon i napravis sebi particiju od 1GB i budes miran XD
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
miša topola (20.4.2011)
Stara 20.4.2011, 17:23   #68
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Ono sto bi zamjerio ovom sistemu je to sto aplikacije nakon gasenja ostaju jedno vrijeme u memoriji u slucaju da ih pozovemo nazad. Iako su u Idle rezimu rada nekako bi mi vise odgovaralo da ih momentalno ugasi. Neki se zale na multitasking a ja nikakav razlog za to nisam nasao jer sam znao skidati igru sa marketa, igrati igru i slusati muziku u isto vrijeme.
Nema potrebe to da mu zameras jer Android (koji je u sustini Linux distro) kesira stvari i prebacuje u RAM ono sto mu (ti) treba - jednostavno tako i treba da radi. Aplikacije i podatke ti drzi u RAM-u i kada ih ponovo pozoves on ne mora da ih stalno swap-uje sa interne memorije vec su odmah tu, a kada mu zatreba RAM-a, onda izbaci ono nepotrebno, tako da kad malo logicnije razmislis to i jeste pametnija solucija. Bas zato radi tako brzo (naravno i zato sto je kôd optimizovan i sve utegnutiji) i zato imas takav multitasking koji si naveo. Totalno drugacija filozofija od Windows-a pa je zato ljudima malo teze da to shvate i po navici odmah sa marketa skidaju razne task killer-e i slicne programe. Mozda ce ti ovo bolje objasniti neko ko se razume u Linux operativne sisteme...
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2011, 18:08   #69
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

Ma to mi je zamjerka jer se jos nisam uhodao u novi sistem Task Killer-i n amom telefonu nema sta da traze sam telefon radi odlicno i nemam potrebe da ih koristim
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2011, 22:41   #70
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Kako da sve aplikacije koje sam instalirao prebacim na memorijsku karticu, pošto sam popunio memoriju telefona.
Neke aplikacije sam uspeo da prebacim dok neke ne mogu da se prebace sa telefona na karticu.
E zaboravio sam ti reci moje rjesenje za ovaj problemcic XD Ja inace sve apk fajlove za instalaciju igara i aplikacija cuvam na kartici tako da uvijek mogu da brisnem kad mi zatreba prostora To mi super dodje za navigaciju jer ona poprilicno zauzima prostora oko 35mb XD
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2011, 9:47   #71
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: HTC Desire

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
E zaboravio sam ti reci moje rjesenje za ovaj problemcic XD Ja inace sve apk fajlove za instalaciju igara i aplikacija cuvam na kartici tako da uvijek mogu da brisnem kad mi zatreba prostora To mi super dodje za navigaciju jer ona poprilicno zauzima prostora oko 35mb XD
Nema veze. Nabaviću veću memorijsku karticu pa ću root-ovati telefon.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2011, 10:42   #72
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

Moj ce ostati stock dok garancija vazi jer nema razloga da ga root-ujem jer imam sve sto mi treba i ovako jos sad kad izadje 2.3 bice dovoljno do iduce godine
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2011, 10:55   #73
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: HTC Desire

Meni garancija važi još 18 meseci. U dilemi sam da li da root-ujem telefon i da mu ubacim neki ROM pa da izgubim garanciju ili da sačekam zvanični update 2.3.
Jel imaš možda informaciju o 2.3 updateu za Desire?
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2011, 10:57   #74
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

Pa nema bas zvanicnih vijesti ali kazu da bi trebalo biti do 6. ili 7. mjeseca.

Evo sad ima i informacija o dolasku u Maju cak

http://www.eurodroid.com/2011/04/htc...middle-of-may/
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
miša topola (26.4.2011)
Stara 26.4.2011, 11:02   #75
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

bice update sigurno,potvrdjeno jos ranije od strane htc-a
razlog zbog kojeg jos nije izasao je to da je htc izbacio neke nove modele,npr desire s koji imaju 2.3 po kupovini uredjaja.
s obzirom na datum kada je desire s pusten u prodaju,mislim da je realno da update dodje u junu
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 18:57   #76
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

Kakav je audio kvalitet, kad je u pitanju slušanje muzike na zvučnik koji Desire ima?

A kakav je audio kvalitet preko slušalica?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 19:09   #77
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

Sad ce misa topola da ti kaze da je odlican
Ali htc po ovom pitanju debelo zaostaje za SE, Nokiom i Samsungom.
Idi na gsm arenu i procitaj test bilo kog htc modela, videces da je ovo jedna od vecih mana htc-a uopste. Ne samo preko slusalica/mp3 player nego i audio kvalitet u toku razgovora. Jedan od razloga zasto ne bih mogao da imam bilo koji htc iz trenutne ponude


sa gsm arene :

Citat:
Disappointing audio reproduction quality
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 19:17   #78
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
Ali htc po ovom pitanju debelo zaostaje za SE, Nokiom i Samsungom.
Kao i po pitanju kamere

Baš šteta što to ne srede konačno, inače mi HTC modeli djeluju dosta dobro, i koliko sam čuo dosta su kvalitetni, a Desire je mnogima veoma omiljen telefon.

Da li je stvar bolja na Desire S? U suštini na njega zapravo i ciljam, bolji je od Desire u hardveru i softveru, nešto manji (što je meni prednost), jedino kažu da ima slabljenje wireless signala kada se drži u landscape položaju, mada neki kažu da nemaju taj problem. Ne znam da li on bolje stoji kad je u pitanju audio i kamera.

Doduše na gsmarena testu su rekli: The HTC Desire S did better than the HTC Incredible S in our audio quality test. HTC still has some catching up to do before it matches the best on the market, but the Desire S represents a huge step forward.

Ako je njima vjerovati ipak ima poboljšanja pa ako neko može ovo da mi potvrdi, ili demantuje, bilo bi dobro
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 19:23   #79
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

jeste da kazu da nije nesto zvuk ali u zavisnosti od toga koliko ti je razvijen muzicki sluh moguce da to ni ne osetis apsolutno.jer oni vrse testove u laboratoriji valjda i uporedjuju rezultate sa najboljim na trzistu.znaci neke ok sluske od oko 10-20 e (posto ne znam kakve su ove uz telefon) dace odlican kvalitet zvuka
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2011, 19:27   #80
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire

Zato i ne volim htc, dosta dobri telefoni ali imaju te mane. Zasto bih ja dao lupam 400e za neki htc zato sto ga hvale android fanovi i presao preko losije kamere i opsteg audio kvaliteta ako konkurencija nudi bolje ?
To da li su ekstra kvalitetni- ne znam, tako pricaju.
Ali telefon valjda sluzi za razgovor, ako je audio kvalitet losiji od konkurencije to je ozbiljna mana. Ajde ta kamera nije svakome bitna ali opet dolazim do onoga- ako dajem 400e hocu i sto bolju kameru

Uglavnom je situacija takva da htc samo nudi dobar andorid UI i dosta ram memorije ali to meni nista ne znaci, trenutno je Samsung sa Galaxy S najjaci igrac u toj klasi. A da ne pominjem sto htc telefoni imaju i losu autonomiju..

au talenat nalupeta se..
po tvojoj teoriji mozes da nakacis akg slusalice na telefon od 60e i dace odlican zvuk

stvar je u tome da je u toku razgovora zvuk losiji nego kod konkurencije [Nokia, Samsung, SE] ali to mozda neko i ne primeti- dok ne proba bolje.

Ista situacija je i sa mp3 player-om, kamerom itd.
Autonomiju valjda svako odmah primeti- sta ce ti napucan telefon sa Android OS-om ako se gasi za 4h

Ekran je vec manje osetljiva mana jer su odlicnu htc displeji ali losiji od samoleda- opet ne primetis dok ne probas bolje

Ali i ako ne znas za bolji player/zvuk/mp3 player i ovi htc ce ti biti do j

Tako da svako treba sa sobom da rascisti pre kupovine.

Inace i samsung u galaxy s II stavlja ''losiji'' audio chip ali videcemo sta ce od toga da bude..
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Android] HTC Desire VS Samsung Galaxy S ninjah Aparati i oprema 23 30.12.2010 0:35
mts GPRS podesavanja za HTC Desire pedjasmek Aparati i oprema 9 30.8.2010 5:50


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com