Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Slobodni softver

Slobodni softver Teme o softveru otvorenog koda (programi i operativni sistemi), projektima, zajednici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.9.2011, 20:50   #61
ivance95
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2009.
Poruke: 1.359
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 221 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Onda je problem do mirrorlista, da li si pokomentarisao one prve any, probaj sa http u great britain.
ivance95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivance95 na korisnoj poruci:
LoneWolf (2.9.2011)
Stara 2.9.2011, 20:51   #62
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Probaću i to pa ću javiti. Sa prve dvije ANY je skinut # a i sa mnogih drugih servera.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2011, 21:21   #63
ivance95
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2009.
Poruke: 1.359
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 221 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

E na te prve dve stavi #, i na sve druge. I probaj sa finskim, ili velika britanija...
ivance95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivance95 na korisnoj poruci:
LoneWolf (2.9.2011)
Stara 2.9.2011, 22:52   #64
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

UPDATE (šta se desilo na kraju balade) :

- upadnem i očistim rc.conf kako je prethodno objašnjeno
- restartujem
- učitam modprobe skge
- komandom adduser dodam usera lonewolf (nije me pitalo za admin privilegije i ne znam gdje se podešavaju, treba mi i ta informacija)
- instaliram xorg, xfce4, compiz fusion, firefox, inkscape i gimp
- komandom startxfce4 uđem u grafičko okruženje gdje sam se malo igrao sa temama i primjetim sljedeće : OPET nema neta!

Pod mirrors mi radi samo Velika Britanija iz koje je apdejt uspio dok je net radio, probao sam opet da restartujem, da uđem u rc.conf i da tamo u MODULES stavim u zagradu samo (skge) a zagrada je inače prazna - nijedan modul nije podešen da se učitava. Džaba, ne da mi da se konektujem.

Šta da radim da ne moram svaki put da ukucavam naredbe za modprobe skge pošto mi i on izgleda radi totalno "lutrijski" - čas 'oće, čas neće?

Koji mi audio-video player preporučujete sa integrisanim kodecima?
Da li će mi u Firefoxu biti instaliran i Flash ili ga moram sam instalirati?
Imam još tonu pitanja za čije odgovore ću čitati Wiki i konsultovati se s vama direktno iz Archa čim mi pomognete da mi proradi internet pod Archom.

P.S. Veliko hvala svima na dosadašnjem trudu, ispadoh totalni nervozni početnik koji brzo gubi strpljenje ali tako je kako je, ipak sam voljan da naučim i da se izvučem iz svih nevolja u koje (ne)namjerno upadam. Hvala još jednom i pomagajte oko ovoga s netom, OPET oči ispadoše
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2011, 22:58   #65
maxx10
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Lokacija: prijepolje
Poruke: 453
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 72 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Ne znam šta bi moglo da bude sa netom ali što se tiče playera preporučujem mplayer i cmus kao cli varijantu ili VLC + clementine ako više voliš sa mišem i menijima Dolaze sa svim potrebnim kodecima tako da ne moraš da brineš.
maxx10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku maxx10 na korisnoj poruci:
LoneWolf (2.9.2011)
Stara 2.9.2011, 23:13   #66
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Hvala i na tome, ali ipak me još uvijek muči ovaj problem s netom i neću moći instalirati nijedan player ni drajvere za zvuk ako ne budem mogao da se konektujem na internet... molio bih nekog ko zna šta je uzrok ovog problema ili trajno rješenje da mi pomogne da bih izbjegao stalno ponovno ukucavanje navedenih naredbi koje kako-kad uspješno resetuju konekciju i mrežne protokole. Da je ovo rješenje ustaljeno i efikasno, ne bi mi bio problem da otkucam naredbe svaki put kad ulazim u Arch, ali ipak se pokazalo kao djelimično efikasno jer radi samo ponekad. Nadam se da ćemo zajedno riješiti ovaj problem jer mi korištenje OS-a bez interneta predstavlja ogroman hendikep. Hvala svima na pomoći još jednom.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2011, 8:49   #67
ivance95
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2009.
Poruke: 1.359
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 221 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Da li si dodao svog korisnika u odovarajuce grupe, prvensteno network?
Ako nisi otvori bash sa ctrl+alt+F2, uloguj se kao root i kucaj:
Kod:
gpasswd -a korisničko_ime users,lp,optical,storage,audio,video,wheel,power
Napisao sam i ostatak, ali sam slucajno zatvorio tab, pa moram izpocetka. Sledi EDIT.
Posto verovatno imas x64 sistem, onda prvo moras da dodas ovo u /etc/pacman.conf.
Kod:
[multilib]
Include = /etc/pacman.d/mirrorlist
nakon toga instaliraj sa
Kod:
pacman -Sy flashplugins
a ako imas 32bitni onda je dovoljno samo da pokrenes
Kod:
pacman -S flashplugins
nastavak sledi, ne zelim opet da iskljucim ovaj tab...
Instaliraj sudo.
Kod:
pacman -S sudo
Kod:
export EDITOR=nano visudo
Kod:
visudo
tu otkomentarisi
Kod:
%wheel ALL=(ALL) ALL
 %wheel ALL=(ALL) NOPASSWD: ALL
 %sudo  ALL=(ALL) ALL
Instaliraj yaourt:
Prvo dodaj ovo u /etc/pacman.conf
Kod:
[archlinuxfr]
# The french Arch Linux communities packages.
Server = http://repo.archlinux.fr/$arch
sada vec moze sudo pacman
Kod:
sudo pacman -Sy yaourt
to sta yaourt moze potrazi na netu.

Ako neces da pises stalno ono sudo pacman ili sudo nano npr, onda edituj ~/.bashrc, ali obavezno kao user, ne kao root, i dodaj ovo:
Kod:
alias pacman='sudo pacman'

alias nano='sudo nano'
Takodje mozes i druge komande da dodajes. Samo je potreban logout ili restart nakon ovoga da bi radilo.

Poslednja ispravka: ivance95 (3.9.2011 u 9:28)
ivance95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ivance95 na korisnoj poruci:
LoneWolf (3.9.2011), Neky (3.9.2011)
Stara 3.9.2011, 11:56   #68
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Probaću ovo, hvala. Instalirao sam Arch x86_64 tako da ne znam da li se radi o 32bitnoj ili 64bitnoj verziji, mislim da je ipak instalirao 32bitnu. Nisam provjeravao da li mi radi zvuk, ne znam da radim sa compizom i ne znam kako da promjenim teme u one iz njega koje su daleko kvalitetnije od ovih standardnih koje nudi XFCE. Imam mnogo tema koje su se instalirale zajedno sa XFCE graf. okruženjem ali ove koje su došle uz compiz su mnogo ljepše vizuelno, samo što nigdje nema opcije Apply theme ili slično. Kako da koristim teme koje mi nudi compiz sa svim efektima (providni prozori, "windowsolika" dugmad itd.)?
Kako da mi dock u XFCE bude transparentan?

Idem da probam ove komande pa vam javljam kasnije šta sam napravio.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2011, 12:33   #69
ivance95
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2009.
Poruke: 1.359
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 221 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Probaću ovo, hvala. Instalirao sam Arch x86_64 tako da ne znam da li se radi o 32bitnoj ili 64bitnoj verziji, mislim da je ipak instalirao 32bitnu. Nisam provjeravao da li mi radi zvuk, ne znam da radim sa compizom i ne znam kako da promjenim teme u one iz njega koje su daleko kvalitetnije od ovih standardnih koje nudi XFCE. Imam mnogo tema koje su se instalirale zajedno sa XFCE graf. okruženjem ali ove koje su došle uz compiz su mnogo ljepše vizuelno, samo što nigdje nema opcije Apply theme ili slično. Kako da koristim teme koje mi nudi compiz sa svim efektima (providni prozori, "windowsolika" dugmad itd.)?
Kako da mi dock u XFCE bude transparentan?

Idem da probam ove komande pa vam javljam kasnije šta sam napravio.
x86_64 je 64bitna verzija a i686 je 32-bitna... Ovo za compiz ne znam, nikada ga nisam koristio. Za transparenciju probaj:desni klik na panel customize panel.
Za flash plejer mozes da probas i flashplugin-beta iz AUR-a, kada instaliras yaourt kucaj:
Kod:
yaourt flashplugin-beta
ako te pita da li hoces nesto da editujes idi na N, a kada te pita da li zelis da nastavis instalaciju idi na Y.
ivance95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivance95 na korisnoj poruci:
LoneWolf (3.9.2011)
Stara 3.9.2011, 12:37   #70
blast beat
V.I.P. GNU/Linux
 
Član od: 7.6.2009.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina OS: Arch Linux
Poruke: 2.508
Zahvalnice: 250
Zahvaljeno 649 puta na 499 poruka
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Pa koristis compiz isto kao sto si ga i na Ubuntu-u koristio, nema razlike.
blast beat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2011, 13:19   #71
ivance95
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2009.
Poruke: 1.359
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 221 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

ALSA

Alsa je vec instalirana na sistemu. Ako hoces da koristis njen mixer, instaliraj alsa-utils.
Kod:
pacman -S alsa-utils
a ako hoces neke mixere od oss-a, instaliraj:
Kod:
pacman -S alsa-oss
Takodje instaliraj i alsa plugins
Kod:
pacman -S alsa-plugins
U zavisnosti da li si dodan u grupu audio:
Kod:
gpasswd -a korisnicko_ime audio
Pokreni alsamixer.
Kod:
alsamixer
Tu je potrebno da unmutujes kanale... da testiras da li sve to radi kucaj:
Kod:
speaker-test -c 6
2 zameni sa brojem kanala. 5.1=6...
Ako radi kucaj:
Kod:
alsactl -f /var/lib/alsa/asound.state store
Jos samo da dodas alsa u daemons, a mozes i da stavis @alsa, ako hoces da se pokrece u pozadini...
Ako ne radi isprati wiki. Ali nadam se da nece biti problema, kao sa mrezom...
ivance95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivance95 na korisnoj poruci:
LoneWolf (3.9.2011)
Stara 3.9.2011, 13:28   #72
blast beat
V.I.P. GNU/Linux
 
Član od: 7.6.2009.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina OS: Arch Linux
Poruke: 2.508
Zahvalnice: 250
Zahvaljeno 649 puta na 499 poruka
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Dobro, pa ima i "Vodic za pocetnike" arch wiki i na srpskom, ne moras mu sve u detalje pisati.
blast beat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku blast beat na korisnoj poruci:
ivance95 (3.9.2011), LoneWolf (3.9.2011)
Stara 3.9.2011, 13:31   #73
ivance95
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2009.
Poruke: 1.359
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 221 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Covek je sam rekao da nece linkove ka kilometarskim FAQ-ovima, sto Vodic definitivno jeste... Ali mu sigurno necu sve pisati, samo ono sto ne razume...
PS. Kako kaze Goran, ja sam svoju prvu instalaciju uradio sa hrpom papira u rukama, i nije me sram zbog toga... Skoro sam ceo Vodic odstampao, a iscitavao sam ga ceo dan pre toga...
ivance95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivance95 na korisnoj poruci:
LoneWolf (3.9.2011)
Stara 3.9.2011, 13:47   #74
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Citat:
blast beat kaže: Pregled poruke
Pa koristis compiz isto kao sto si ga i na Ubuntu-u koristio, nema razlike.
Pod Ubuntuom sam koristio standardnu temu i nisam ništa čačkao oko izgleda desktopa.

Citat:
blast beat kaže: Pregled poruke
Dobro, pa ima i "Vodic za pocetnike" arch wiki i na srpskom, ne moras mu sve u detalje pisati.
Ima, ali je totalno izdetaljisan širinom oblasti, teorijom i nepotrebnim stvarima (npr. ako hoću samo da pokrenem zvuk na Archu i da dobijem komandu za to, on me odvede na odjeljak Sound setup gdje mi krene kilometarski tekst o zvuku pod Linuxom, arhitekturi kartica, drajverima, i raznim drugim teorijskim glupostima koje možda i nisu gluposti ali me ne zanimaju. Vodič treba da se KONKRETIZUJE i revidira. Pretragu trebaju poboljšati i prevod je dosta loš. Ko god da ga je radio, ima mnogo propusta.

Citat:
ivance95 kaže: Pregled poruke
Covek je sam rekao da nece linkove ka kilometarskim FAQ-ovima, sto Vodic definitivno jeste... Ali mu sigurno necu sve pisati, samo ono sto ne razume...
PS. Kako kaze Goran, ja sam svoju prvu instalaciju uradio sa hrpom papira u rukama, i nije me sram zbog toga... Skoro sam ceo Vodic odstampao, a iscitavao sam ga ceo dan pre toga...
Aleluja
I ja sam pored vaših uputstava nabio nekih 30-tak strana papira sa komandama, rukom pisanim, i ovim koje ste mi vi davali. Hvala vam svima što niste kritički nastrojeni i što ne mislite da hoću sve da naučim na brzinu. Ja razumijem da se ništa ne uči preko noći, ali isto tako mi ne treba gomila nepotrebnog znanja (npr. ako mi pukne guma na autoputu 'oću da znam kako se mijenja rezervna a ne zanima me marka automobila, model, godina proizvodnje, dodatna oprema, potrošnja goriva, you get the point...) Još nisam ništa probao, trenutno sam na Win7 na laptopu pa kad se dohvatim desktopa baciću se na komande i Linux
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2011, 13:51   #75
ivance95
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2009.
Poruke: 1.359
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 221 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Javi ako negde zapadnes. Ima jedan dobar tut za samu instalaciju na jednom nasem forumu... Postavicu, pa ako treba izbrisacu:
http://www.elitesecurity.org/t369492-Arch-linux-thread
Ti si to vec zavrsio, ali mozda ti zatreba...
ivance95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivance95 na korisnoj poruci:
LoneWolf (3.9.2011)
Stara 3.9.2011, 14:04   #76
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Otišlo na bookmarks, zlu ne trebalo
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2011, 15:11   #77
blast beat
V.I.P. GNU/Linux
 
Član od: 7.6.2009.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina OS: Arch Linux
Poruke: 2.508
Zahvalnice: 250
Zahvaljeno 649 puta na 499 poruka
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Sad sam pogledao, ima 50 stranica koje se procitaju za pola sata jer su pola komande koje naravno ne citas nego ih primenis tek kad ti trebaju. Jer tebi kao pocetniku rada u konzoli nista ne znaci da inaucis komande napamet, nego ih vremenom ucis. Nakon toga znas okvirno redosled i sta sve treba raditi. A ti si ovde izgubio sate i sate restartujuci komp i pitajuci nas. Jednom ces ga morati procitati ako hoces da koristis Arch, hteo ti to ili ne.
blast beat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku blast beat na korisnoj poruci:
ivance95 (3.9.2011), LoneWolf (4.9.2011)
Stara 3.9.2011, 15:23   #78
ivance95
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2009.
Poruke: 1.359
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 221 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Sam Arch Wiki je odlicno organizovan, a ti je i forum. Ne znam da li postoji problem koji nisam uspeo da resim uz pomoc njih, a ako bas nema, onda su tu drugi forumi.
ivance95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivance95 na korisnoj poruci:
LoneWolf (4.9.2011)
Stara 4.9.2011, 2:06   #79
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Citat:
blast beat kaže: Pregled poruke
Sad sam pogledao, ima 50 stranica koje se procitaju za pola sata jer su pola komande koje naravno ne citas nego ih primenis tek kad ti trebaju. Jer tebi kao pocetniku rada u konzoli nista ne znaci da inaucis komande napamet, nego ih vremenom ucis. Nakon toga znas okvirno redosled i sta sve treba raditi. A ti si ovde izgubio sate i sate restartujuci komp i pitajuci nas. Jednom ces ga morati procitati ako hoces da koristis Arch, hteo ti to ili ne.
Nije problem u čitanju, što se toga tiče spreman sam da učim i da čitam, ali niko se nije naučen rodio i jedini razlog što sam htio da ubrzam proceduru instalacije i svu ovu priču oko komandi je to što mi je bilo nezgodno paliti laptop da bih čitao šta piše na wikiju i izvršavao komande na desktopu na kom je Arch instaliran. Da sam imao štampač lako bih to sredio, odštampam vodič i gotova stvar, ali nemam ga i zato sam htio na brzinu pohvatati samo stvari koje me trenutno zanimaju. Naravno, tu će biti sigurno još gomila pitanja i nedoumica, ali i tada ću prvo ću konsultovati vas a ne wiki. Ne zato što "ne vjerujem" wikiju nego zbog činjenice da je većina odgovora i opisa na njemu sterilna i stereotipna a ovako na forumu imam direktan feedback ljudi koji već koriste Arch, koji znaju o njemu više od mene ali koji u isto vrijeme nisu tu da mi "daju instrukcije a da ja ne čitam ništa sa wikija", nego su mi potrebni da uprostim i probleme i rješenja, bez nepotrebnih detalja, opisa i dosadnih "odlazaka u širu tematiku". Npr. na wikiju ne piše da je update server iz Velike Britanije jedan od najčešće korištenih i najažurnijih, a to sam ovdje uspio da zaključim kad ste mi rekli da njega koristim u mirrorlist-u. Razumijete šta želim reći? Vodič je ipak pisan jednokratno mrtvo slovo na papiru, a suštinske stvari se razmjenjuju između živih aktivnih korisnika

Citat:
ivance95 kaže: Pregled poruke
Sam Arch Wiki je odlicno organizovan, a ti je i forum. Ne znam da li postoji problem koji nisam uspeo da resim uz pomoc njih, a ako bas nema, onda su tu drugi forumi.
Kao što rekoh, učenja se ne plašim i stvarno vam se svima od srca zahvaljujem na posvećenom vremenu i strpljenju - sve što želim je da mi instalacija i komande koje se koriste uđu "pod ruku" i postanu dio rutine kad budem instalirao Arch i na druge kompjutere. Za takvo nešto će mi trebati i znanje, i wiki, i komande, ali i vaša pomoć, jer, kao što rekoh u gornjem dijelu posta, draže mi je kad dobijem feedback od nekoga ko već koristi Arch nego od nekog "plaćenog autora" koji je napisao sve "nadugo i naširoko" bez pretjerane potrebe za tim.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dual boot, instalacija, linux, pomoc

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Boot manager za Win7 i XP (iz Win7 u XP jednim klikom) Crnac_Pripravnik Aplikativni softver 7 23.12.2010 1:28
Potrebna pomoć [editovanje strimova na DVD-u] Fibonacci Kompjuteri i film 2 7.10.2010 13:06
POTREBNA HITNA POMOĆ! Flash player na Ubuntuu 9.04 64 bit markonny Slobodni softver 19 20.10.2009 15:25
Problem prilikom povezivanja TV-a na komp... Razial Video/TV softver 3 14.4.2009 22:24
Dual Boot Rocker Operativni sistemi 6 24.10.2006 7:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com