Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.12.2012, 9:52   #10461
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Zgadzam się z tobą całkowicie. Głupi ludzie są zawsze najgłośniej, niezależnie od ich narodowości ...
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku vlado_ns na korisnoj poruci:
Doolio (18.12.2012), miloshbg (18.12.2012), minist@r (19.12.2012), PlazmaKeksWoT (18.12.2012), srleb (18.12.2012), xandar (18.12.2012)
Stara 18.12.2012, 9:54   #10462
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Moj poslednji "susret" sa PL igracima:
Ja sa Tiger II sam napravio vise stete nego zajedno IS7i IS4 u platoon-u, naravno klan je PolskaPomorawia(nesto bla, bla, bla).

Case closed - treba nam PL/CZ server...
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2012, 10:00   #10463
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
vlado_ns kaže: Pregled poruke
zgadzam się z tobą całkowicie. Głupi ludzie są zawsze najgłośniej, niezależnie od ich narodowości ...
хахах



Иначе, кад смо код царости:




Две ствари:

1 - остали су тамо

2 - артиљерија је отишла на Д6



И како човек да се нервира Али озбиљан сам, нервирам се кад је нешто мање царски, за ово сам захвалан што сам присуствовао тако нечему

Poslednja ispravka: Doolio (18.12.2012 u 10:11)
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2012, 10:21   #10464
sloba
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
Слоба:

Ја лично мислим да си се заситио, а да не можеш да разазнаш да је то у питању, јер ево, главу на пањ стављам да је плејербејс био глуп раније исто ко и сада.
Cenim da si u pravu, da sam se zasitio-jesam, za percepciju nisam siguran, to ce morati da rascivija neko strucniji od mene (psiholog, psiijatar ) jer naravno ja mislim da je sa mnom sve u redu, a sto se pauze tice tu si najvise u pravu. Imao sam vec jednu pauzu od 6 meseci i kao sto sam vec rekao polako se izvlacim iz igre (cekam da prodju novogodisnji specijali ako ih bude ). Otkako sam u klanu dosta sam grindao, mora da je doslo do zamora materijala.
Hteo sam jos nesto da napisem o tipovima (koje god da su nacionalnosti) koji se predstavljaju kao poljaci (jos ne mogu da zamislim nekog da je usao u igru da bi mene i vas nervirao predstavljajuci se kao poljak, al' ajde), ali sam odustao. Igra je zabava i tako treba da ostane, kad prestane da bude zabavna-bataljuj .
sloba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2012, 10:27   #10465
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Evo par slika pozicioniranja artiljerije na početku bitke...





vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2012, 10:41   #10466
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
sloba kaže: Pregled poruke
Cenim da si u pravu, da sam se zasitio-jesam, za percepciju nisam siguran, to ce morati da rascivija neko strucniji od mene (psiholog, psiijatar ) jer naravno ja mislim da je sa mnom sve u redu, a sto se pauze tice tu si najvise u pravu. Imao sam vec jednu pauzu od 6 meseci i kao sto sam vec rekao polako se izvlacim iz igre (cekam da prodju novogodisnji specijali ako ih bude ). Otkako sam u klanu dosta sam grindao, mora da je doslo do zamora materijala.
Hteo sam jos nesto da napisem o tipovima (koje god da su nacionalnosti) koji se predstavljaju kao poljaci (jos ne mogu da zamislim nekog da je usao u igru da bi mene i vas nervirao predstavljajuci se kao poljak, al' ajde), ali sam odustao. Igra je zabava i tako treba da ostane, kad prestane da bude zabavna-bataljuj .
Па јесте с тобом све у реду, мислим, људски мозак тако ради, он није савршен и те несавршености не значе да нешто није у реду са тобом Хауевер, што си их свеснији, то имаш већу перцепцију. Тј. бољу анализу сопствене перцепције.
Нпр.

http://www.damninteresting.com/the-b...of-phenomenon/

http://en.wikipedia.org/wiki/Selective_perception

Што значи да ћу ја данас од мојих петнаестак партија да запамтим сваки пут кад је неки Пољак зас*ао, а мозак ће да ми изигнорише ''засе*аваче'' осталих националности и онда ћу да извучем закључак на основу тога. И то није поремећај Али јесте замућена перцепција и треба тога бити свестан.

Људи су клали једни друге због ових ствари, зато упозоравам на те ствари. Наравно, нико неће никог заклати, али чисто оно, човек оде у ту страну превише и онда наравно да то не ваља...

Мене грајнд смори највише. Играчи ко играчи, такви су одувек, такви ће и остати заувек. Не у смислу да мислим да је грајнд лоше решен у игри, него просто, имам проблем са одложеном гратификацијом (ето, један од синдрома и ствари које не ваљају, а опет сам нормалан ) и онда ако је грајнд дугачак, сморим се. Зато имам милион вожених тенкова, а релативно мало одиграних фајтова.

Ово за непољаке сиемкаше си погрешно сконтао, није ствар у нервирању него у меме природи ''сиемковања'' Другим речима, сиемка је ВоТ меме и од оне петорице што се јаве на почетку, двојица нпр. нису Пољаци Кажем ти, чак сам се и ја јавио са сиема 5-6 пута, иако се не трипујем на те ствари. И од тих 5-6 пута, два пута на крају партије се испоставило да од тројице који су се поздравили на почетку, нас двојица нисмо били Пољаци јер је лик кренуо нешто да прича, па смо му рекли да не разумемо







Ови ликови са артиљеријама су ми стварно нејасни. Не знам откуд им тај трип, али се трипујем (видиш, ''трипујем'', не ''знам'' ) да је некако чешће у последње време...

Poslednja ispravka: Doolio (18.12.2012 u 10:55)
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
xandar (18.12.2012)
Stara 18.12.2012, 17:52   #10467
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Koliko li je ovaj osmeha izmamio igracima WoT-a?
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	crazyrus010-30.jpg
Viđeno:	80 puta
Veličina:	42,0 KB
ID:	45015  
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PlazmaKeksWoT na korisnoj poruci:
vlado_ns (18.12.2012)
Stara 18.12.2012, 22:46   #10468
iarnautovic
Novi član
 
Član od: 29.3.2012.
Poruke: 25
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Imam na posadi 2 vestine na 100%,treca na 80%.Hocu da resetujem drugu vestinu,ali mi nije najasnije,ako neko moze da objasni?
iarnautovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2012, 23:26   #10469
Aleksandar
Veteran
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Banjaluka
Poruke: 504
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 294 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ne možeš da resetuješ samo jednu vještinu.
Ako klikneš na "drop skill" sve vještine ćeš vratiti na nulu,ali ne gubi se svo iskustvo koje je bilo potrebno da se nauče.
Gubi se jedan dio (ukupnog) iskustva,a ostatak možeš da rasporediš na nove vještine.
U tvom slučaju će biti dovoljno iskustva da posada nauči dvije vještine 100%,a treća će biti (otprilike) 50%.
Kada klikneš na "drop skill" ispisaće ti se tačno postoci svih vještina tako da možeš da se predomisliš (prije potvrđivanja) i odustaneš od reseta ako misliš da gubiš previše.
Aleksandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aleksandar na korisnoj poruci:
iarnautovic (19.12.2012), vlado_ns (19.12.2012)
Stara 19.12.2012, 15:01   #10470
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Au što sam prodao partiju, uf bre.
Znači tu sam top tier bio sam treći na listi. Vozim TigarP
Protiv mene tu T29 i dva tigra. Od ostalih tu su kv1s dva komada i Su100, T43...
Ostalo buranija, low tier.
Mapa Vestild, juriš.
Ja odem desno i upropastim u direktnom duelu T29 koji je pokušao da izleti na mene 1 na 1 plus tu satrem jedan Kv1s i dokusurim jedan Vk3001H.
Krenem uzbrdo. Vreme je jer kuca sat.
Stižem i otkrivam njihova dva tigra, arty i stuG-a.
Poslednji minut je.
Ojadim pošteno oba tigra, jednog uništim a drugog moji dokusure.
Pada i arty, ostaje samo StuG to smo sve odradili onako kako treba jer on je najlakši za odstrel.
Stoji mi na nišanu spušta se krug, 15 sekundi možda i manje.
I u momentu kad treba da ga prvi put pogodim ja mrdnem miša samo malo dovoljno da promašim
Nema veze ima još vremena on kreće da beži naravno.
TD ga spušta na 30% i ja imam manje od 10 sec i mašim ponovo.
On brzo ide nizbrdo i ja za njim i naravno nestaje na sekund iza žbuna i meni ističe vreme.


Pu, bem ti igru i sve ne sećam se da sam tako pokidao i praktično rešio partiju i onda je upropastio na kraju.
U porazu naravno dve medalje (zid i spartanac), i 2900+ demidža i 17 pogodaka od 20 i 743 iskustva.4 uništena ako je to bitno.
Ali ona dva promašaja su sve upropastila.

Nije mi to najbolja sa TigromP odigrao sam i bolje partije ali ova je baš za žaljenje
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2012, 15:49   #10471
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Najjače bi bilo da je poginuo jureći i skačući nizbrdo kad već vi niste mogli da ga ubijete

Nego, da li neko zna razliku između performance rating i efficiency rating? Evo i linka za moju statistiku na noobmeteru gde se vidi da se moj performance rating povećava u poslednjih cca 1300 partija dok mi je efficiency rating u tom periodu pao za nekih 20-30 poena...

http://www.noobmeter.com/search/eu/r...d=vatc3bjzzb8w

Poslednja ispravka: vlado_ns (19.12.2012 u 16:11)
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2012, 19:40   #10472
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
vlado_ns kaže: Pregled poruke
Nego, da li neko zna razliku između performance rating i efficiency rating? Evo i linka za moju statistiku na noobmeteru gde se vidi da se moj performance rating povećava u poslednjih cca 1300 partija dok mi je efficiency rating u tom periodu pao za nekih 20-30 poena...

http://www.noobmeter.com/search/eu/r...d=vatc3bjzzb8w
Ne znam za ovaj performance rating, ljudi uglavnom prate efficiency, uostalom on je i na XVM-u.
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2012, 20:43   #10473
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ma svi ti performance i efficiency rejtinzi su glupost, jedino sto daje konkretnu ocenu igraca je dmg po partiji i to za odredjeni tenk. Efficiency rejting racuna razne gluposti koje nemaju veze s ocenom igraca, a neke formule za najbitniju stvar, dmg, su retardirane (razlikuju se od tipova tenka na najidiotskiji nacin).
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2012, 20:54   #10474
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Ma svi ti performance i efficiency rejtinzi su glupost, jedino sto daje konkretnu ocenu igraca je dmg po partiji i to za odredjeni tenk. Efficiency rejting racuna razne gluposti koje nemaju veze s ocenom igraca, a neke formule za najbitniju stvar, dmg, su retardirane (razlikuju se od tipova tenka na najidiotskiji nacin).
Ne znam bas, efficiency bar moze pouzdano da razvrsta igrace u 3 kategorije (noob, prosecan i nadprosecan). Jer tipa kad uzmes nekog igraca sa rejtingom od 500-600 i nakon borbe bacis pogled na statistiku, u 99% slucajeva je noobcina teska dok je sa onim od 1600 situacija suprotna. Ja kad ocenjujem nekog igraca najvise gledam dmg, odnos borbi/killova i broj najboljih tenkista po tenkovima.
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2012, 21:11   #10475
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

A nešto ipak kažu ti podaci, mada znam ljude koji nabijaju rejting igrom u tročlanim platunima u nižim tierovima, itd... mene samo zanima, a to sam pričao ovde i ranije, da li je moguće da nekog baca češće u partije sa lošim igračima... još me više zanima koji elementi presuđuju u igri tj. dobijanju partije - ja u svakoj partiji igram bez kalkulisanja, retko preživim, ali pravim solidan damage... međutim, na većini tenkova imam prosek ispod 50% pobeda.

Hoću da kažem da ima igrača koji su u svim elementima ispod mene osim u % pobeda - to znači da umeće igrača ne utiče uvek direktno na to da li će pobediti u partiji, ili?

Inače, za zaljubljenike u statistiku (kao što sam i ja), najnoviji aslain mod prikazuje koliki je prosečan damage za svaki tenk u partiji, kao što pokazuje i ostale podatke - znači, kad vidiš da braćela pravi sa M103 po 2800 damage u proseku - bež' na drugu stranu
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2012, 22:18   #10476
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

I suck bad

http://www.noobmeter.com/search/eu/p...d=vatc3bjzzb8w

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (19.12.2012 u 22:37)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2012, 22:54   #10477
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke




Znaš šta... i ja

Poslednja ispravka: vlado_ns (19.12.2012 u 23:39)
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2012, 1:58   #10478
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja sam suvi prosek.Sta cu kada sa nubara
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2012, 2:20   #10479
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Демиџ није добар показатељ из простог разлога што је то само један фактор, да не помињем улоге тенкова, као и мета-игру која уопште не мора да се заснива на демиџу. Више партија сам добио са мало демиџа и много цимања и мозгања него са тоном демиџа. Јесте, демиџ ефективно смањује противникову силу, али далеко од тога да је једини, чак и кључни фактор.

Ефф рејтинг је окееееј показатељ у већини случајева, али то је јако груба процена. Лик са 500 је лош, лик са 1500 је добар и то је то. Проблем код ефф рејтинга је што може да се буџи и формула за израчунавање је лоша. Па тако, ако бесомучно идем на каповање базе, имаћу огроман рејтинг, на пример. Ово сам проверавао у пракси. На пример, за партију у којој нисам никог оштетио, а заузео сам базу неких 80 посто, добио сам 20 000 ефф поента (да, двадесет хиљада). За другу партију, у којој сам издемиџовао 7000, добио сам 1700 ефф поена. Међутим, ако човек игра ''нормално'', нека груба процена се да извући.

Најпоузданији је однос победа и пораза и као таквог га користе и девелопери приликом печовања и тих трипова, али и он пати од неколико болести. Под један, потребни су велики бројеви, неколико хиљада партија.
Под два, тешко је испратити тренутни прогрес играча - ако неко има 51% победа и три хиљаде партија, то може значити да је лик играо солидно равно све време, а може значити и да је играо лоше прве две иљаде партија, а после напредовао ЖЕСТОКО последњих хиљаду партија и да му је скил левел далеко већи од овог прошлог колеге са истим бројем партија и истим ВР процентом.
Под три, ми кад гледамо нечији ВР, ми не знамо гомилу ствари. Можда лик конвертује искуство нон стоп, па никад не игра са сток тенковима, на пример. У том случају би он имао већи ВР него што му ''припада''. Или, ако се лик често платунује, рецимо.

И тако даље и тако ближе. У сваком случају, фузија неколико фактора и просека даје најбољу слику. Али ни ту се не могу дефинисати танане разлике, нити се може бити сигуран. По мени, треба гледати у великим и широким групама, оно, хиљаду партија, 46% победа, 570 ефф је лош играч сигурно и ту нема дилеме. 20 000 партија, 57% победа, 1800 ефф је добар играч и ту исто нема дилеме. Али лик од хиљаду ефф и лик од 1200 ефф, ту тешко да се може извући неки закључак.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2012, 2:22   #10480
lasto
Član
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 223
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 37 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ne volim te naci varijante osuđivanja po poreklu, čak šta više mnogo se gadim, skoro uvek se upustim u totalnu zaštitu poljaka,
(nesvesno mic po mic dođe do totalne mržnje, bez ikakvog normalnog razloga, pa kada se dokopaju moći bude ono ma je... ma.. po... i eto gluposti, takve stvari seći u korenu)

nemojte vi nekoga da prozivate, znate kako je kada ceo svet proziva nas za nešto što nismo.

Jeste, igra je igra, ali to kreće od fudbala, kao u našem slučaju.

Igra je kod njih dosta popularna, brojan su narod, velika je populacija u pitanju i ništa čudno.
imaju najbolje i najgore igrače i klanove na serveru.

Pa da nas Srb ima 40 miliona stanovnika umesto 6, bilo bi i nas više od poljaka na serveru, i isto bi bilo gomila "tamno crvenih".







Dmg po tenku pojedinačno govori dosta o igraču, ali uopšten za sva vozila ukupno nije merodavan.
Neko igra 3-4 grane i razvija polako više tipova vozila (ukupan prosečan dmg mali), neko drugi istažuje jednu linju, brzo dođe do tier 9 i 10 vozila i igra samo sa njima (ukupan prosečan dmg velik)


15000eff je 100% cap ili 100% deff.
kapovati možete samo 100%, ali def možete napraviti i 300% u jednoj partiji, pa je tako moguće da vam eff u jednoj partiji bude i preko 50 000.

procenat pobeda opet ništa bitno ne govori o igraču, samostalno može do 56% da se dogura, ali kada vidite nekoga sa preko 60%, taj nikada ne igra sam, uvek je u plotunu sa sebi ravnim igračima i igra TC vrlo često. Ako igrač svako veče igra TC sa dobrom ekipom i napravi se nekih 20-30 naprema 0, sve greške i loša igra se popravi značajno, čast izuzetcima, ali ne znamo koji su.

za poslednje, se slažem 100%

Poslednja ispravka: lasto (20.12.2012 u 2:37)
lasto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com