Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte > Online kupovina igara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.7.2019, 21:08   #401
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Šta je zahtev za PayPal? Tu otvoriš nalog, povežeš karticu i to je to, koliko se sećam.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2019, 22:02   #402
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
Akumu kaže: Pregled poruke
Šta je zahtev za PayPal? Tu otvoriš nalog, povežeš karticu i to je to, koliko se sećam.
Zahtev za karticu Dobio sam od banke odma racun (onu plastificiranu), ali dok ne stigne plastika - nema transakcija!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2019, 19:21   #403
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.681
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Imao sam nedavno ideju za projekat, pošto radim kao front-end web developer, a išao sam na ITS na e-commerce smer gde sam već par godina "apsolvent" jer nisam uradio završni rad, da uzmem da "preradim" Epic Store i da ubacim neke funkcionalnosti koje fale (a otprilike sve fali), i da to iskoristim za rad.

Ako je neko zainteresovan za detalje može da se javi, ne znam da li je ok da ostavljam linkove sa informacijama ovde, ili u nekoj drugoj temi (ili uopšte)...
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2019, 17:04   #404
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

For Honor i Alan Wake free.
Sledece nedelje odlicna puzzle igra GNOG.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2019, 17:42   #405
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
Emix kaže: Pregled poruke
For Honor
Ona trazi Ubisoft verifikaciju MAILa, ali kada to uradim kaze ''Verification code is invalid or it has already expired.''
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2019, 18:06   #406
KernelDebugger
Novi član
 
Član od: 28.1.2019.
Lokacija: Alderaan
Poruke: 24
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Epic Game Store

Upravo sam uzeo igre bez problema, resend code pa probaj opet.
KernelDebugger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2019, 18:13   #407
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
KernelDebugger kaže: Pregled poruke
Upravo sam uzeo igre bez problema, resend code pa probaj opet.
Resio!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2019, 0:31   #408
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

For Honor meni 'legao'.. Ko voli nesto tipa ''Ryse.Son.of.Rome'' i ovo ce mu biti dobro! Ziveo Epic :P
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
Akumu (6.8.2019)
Stara 6.8.2019, 0:54   #409
Dantheus
Veteran
 
Član od: 3.3.2016.
Lokacija: Ankh-Morpork
Poruke: 883
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 159 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

^"Živio epic"? Već je bilo dosta rasprava na ovu temu i ja znam da sa nekim ljudima ovdje jednostavno ne vrijedi ulaziti u raspravu, ali ne mogu da ne reagujem na ove tvoje komentare... For Honor je već bio besplatan, prije godinu dana, i na Uplayu i na Steamu... Aj mi daj jedan jedini razlog zašto bih ga igrao na šugavom Epicu?
Dantheus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2019, 1:47   #410
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
Dantheus kaže: Pregled poruke
^"Živio epic"? Već je bilo dosta rasprava na ovu temu i ja znam da sa nekim ljudima ovdje jednostavno ne vrijedi ulaziti u raspravu, ali ne mogu da ne reagujem na ove tvoje komentare... For Honor je već bio besplatan, prije godinu dana, i na Uplayu i na Steamu... Aj mi daj jedan jedini razlog zašto bih ga igrao na šugavom Epicu?
Ma sala mala, opusti se i igraj na platformi koju zelis...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2019, 10:26   #411
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Epic Game Store

Verzija koja je bila free je Starter edition, Epic daje Standard edition, ako nekom znači.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2019, 19:24   #412
singularity
Veteran
 
Član od: 20.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 775
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 104 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Sve je to lepo daju nam igre, uzeh do sad sve što su davali, međutim ne igra mi se, klijent je prazan, od opcija ima install i play i to je sve. Mrtav.
Skinuo i igrao malo Subnautiku međutim dosadno, bez drugara i bilo čega drugog nekako gubi smisao.
Iskreno se nadam da nisam jedini koji ima ovakvo mišljenje o epicu.

Sa druge strane većinu igara, naglašava većinu smo već imali na steamu, tako da iako daju free igre, većina nas će to da igra na steamu. Samo zdrav razum, nemam ništa ništa protiv Epica posebno, osim što mi je dosadan...
singularity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku singularity na korisnoj poruci:
Dantheus (6.8.2019), sloba (6.8.2019)
Stara 6.8.2019, 22:50   #413
Luka Filipovic
Starosedelac
 
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Mozda sam malo ispao iz toka, ali kako to klijent treba da zabavi?
Luka Filipovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Luka Filipovic na korisnoj poruci:
Shonkas (7.8.2019), simke85 (18.8.2019)
Stara 7.8.2019, 8:36   #414
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Epic Game Store

Lakse i komotnije je uglavnom zabavnije

Nisam igrao RimWorld par meseci, na Stimu kad izaberem igru vidim pregled svih vaznih vesti, peceva, najave peceva, workshop sa modovima. Tu su i linkovi ka forumima, grupama itd. Odigram sat-dva, sutradan na poslu bleja, upalim RimWorld i sve je sinhronizovano, modovi, sejvovi, nema problema ni gubljenja vremena. Izadje novi pec koji ce da mi upropasti sejvove ili promeni nesto vazno, obavesten sam na vreme i uvek mogu da vratim na stariju verziju. Za vikend nisam kuci, igra mi se RimWorld, imam Linux na laptopu, sa Steam Proton nema problema. Igra mi se neka matora pucacina npr. Rise of The Triad. MP i dalje sljaka, kliknem na communities i uclanim se u neki, dogovorim partiju. Hocu da igram DMC3 na TV-u. Samo upalim SteamLink aplikaciju na TV-u, upalim PS4 gamepad i gotovo, Steam automatski namesta profil za gamepad koji mi odgovara. Hocu da igram CIV5 na TV-u, automatski menja profil za gamepad, precice, touch pad itd. i nema problema. Crkao mi hard, Steam mi je sacuvao sve sejvove. Mogu da podelim igru sa burazerom preko family sharing, da zajedno pikamo Dark Souls 3. Gomila sitnih stvari kao npr fenomenalan screenshot capture/share, sortiranje biblioteke igara, uputstva, curators, tagovi u shopu itd. I za ljude koje to zanima inventar, karte, leveli i slicne zezancije.

Sa druge strane Epic je ulozio pare u ekskluzive. Sta ja imam od toga sto ce Piranha Games da zaradi vise para (mozda) sad kad je Mech Warrior 5 Mercenaries Epic ekskluziva? Imam vucaranje kucista od 30 kila i zaebavanje sa brdom kablova ako hocu da pikam na TV-u, da ne pominjemo DS4Windows drkanje za gamepad config, dok klecim na plocicama sa tastaturom u krilu i vucem misa po guzici. I ajde neko da mi objasni kako je ovo zdrava konkurencija od koje mi kao potrosaci profitiramo.

Potpuno mi je neverovatno da Epic nije masovno bojkotovan, a ova nazovimo opravdanja mislite na developere i daju mi dzaba igre koje mi se igraju... budimo realni da se nekome stvarno igrao Alan Wake i da je hteo da podrzi developere dao bi 10e.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Apostrof na korisnoj poruci:
doctor (8.8.2019), MegaGiga (7.8.2019), pentraksil (16.8.2019), singularity (7.8.2019), sloba (7.8.2019)
Stara 7.8.2019, 14:04   #415
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke

Sa druge strane Epic... Imam vucaranje kucista od 30 kila i zaebavanje sa brdom kablova ako hocu da pikam na TV-u, da ne pominjemo DS4Windows drkanje za gamepad config, dok klecim na plocicama sa tastaturom u krilu i vucem misa po guzici..


Mozda sto koristim laptop i xbox 360 wireless kontroler, pa mi ovo deluje kao bas 'valjan' razlog za pljuvanje

Inace koristim sve platforme, ne hejtujem ni jednu - pa mi interesantna ovolika mrznja prema EPIC-u..
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2019, 14:24   #416
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Ja ne kapiram kakvo drkanje sa DS4, instaliraš Input Mapper i sve radi bez problema, nema čak ni podešavanja.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2019, 19:02   #417
singularity
Veteran
 
Član od: 20.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 775
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 104 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke


Mozda sto koristim laptop i xbox 360 wireless kontroler, pa mi ovo deluje kao bas 'valjan' razlog za pljuvanje

Inace koristim sve platforme, ne hejtujem ni jednu - pa mi interesantna ovolika mrznja prema EPIC-u..
Mislim da je mržnja prejaka reč, ali od svih tih klijenata uvek će određeni da se sviđaju više od drugih, tako da to nije mržnja već nešto sasvim drugo.

Na steamu ljudi pljuju po epicu, čak su i napravili veliku hejtersku grupu posvećenu anti-epicizmu koja nije mala broji skoro pola miliona korisnika.
Ne vidim poentu u tome, ne bih to radio nikad, ali iz ugla igrača koji su navikli na sve ono što steam nudi, mogu da razumem njihovo veliko razočarenje, što ne znači da to opravdavam.
singularity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2019, 21:25   #418
Dantheus
Veteran
 
Član od: 3.3.2016.
Lokacija: Ankh-Morpork
Poruke: 883
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 159 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

A je*iga, pa normalno je da će ljudi biti frustrirani lopovskom politikom kompanije koja se služi stvarima kao što su ekskluzive i besplatne igre da bi privukli igrače a ne žele da ponude ništa zaista korisno, čak nisu ni u stanju da ubace shopping cart u šugavi store...
Dantheus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2019, 21:55   #419
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
singularity kaže: Pregled poruke
Mislim da je mržnja prejaka reč...

Na steamu ljudi pljuju po epicu, čak su i napravili veliku hejtersku grupu posvećenu anti-epicizmu koja nije mala broji skoro pola miliona korisnika.
.
Ovo sto si napisao je klasicna mrznja... Sigurno nije bacanje latica ruza ili konfeta
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2019, 22:08   #420
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

O Epic-u se moze pisati dan i noc ali srz je prakticno to da Epic prakticno zeli da postane Amazon samo za video igre ne za ostalo. Koriste se istom taktikom kojom se i Amazon koristio (loss leader). Ulazu silne kolicine novca u radnju koja nece biti profitabilna duzi period kako bi zgrabili dio kolaca jer su skontali da Fortnite nece trajadi vjecno, a digitalna radnja hoce. A posto su se malko uvalili u problem sa UE4 i dalii ga jeftino za koristenje/licenciranje kada je Fortnite poceo da donosi ozbiljnu lovu pa ne mogu nazad (a svi veci studiji sada koriste vlastite Engin-e tako da nema velikis suma novca od licenciranja) moraju da osiguraju stalan priliv novca kada Fortnite popularnost splasne.

A to sve prati jak PR pa su sve to fino zamotali u paketic zvani "mi ovo radim za dobrobit developera". Dovoljno je pogledati samo clanke koji se ticu Epic Store-a i ako nadjete jedan koji se bavi pitanjem sta kupci imaju od svega ovoga dobijete zlatnu medalju. To sto je Epic Store u trenutnoj formi cisti monopol to nikoga nije briga, to sto su cijene igara koje su na Epic Store-u skocile ni to nikog nije briga, to sto im je bezbjednost naloga uzasna ni to nikog nije briga. I tako dalje. Ali jbg dobijes 4 igre mjesecno i odma zaboravis na sve to
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Cracked But Whole (17.8.2019), Dantheus (7.8.2019), Sass Drake (7.8.2019)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
epic, fortnite, unreal

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Steam SirDuck Online kupovina igara 13419 18.3.2024 21:15
Watch Dogs dex3108 Akcione igre 1815 8.11.2017 23:22
A Game of Thrones: Genesis Romantic otpaTci 4 20.5.2011 20:55
Apple store detains teens for installing iPhone game nighthawk Brbljaonica 6 18.6.2008 18:02
Call of Duty Real-Time Card Game (kartaška igra sa tematikom drugog svetskog rata) Liquid Nitrogen Brbljaonica 9 7.6.2008 12:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com