Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.6.2021, 9:39   #1
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Soulstice

Official Announcement Trailer



Citat:
Explore a dark world brimming with hidden mysteries, master a diverse combat system, and inhabit the dual forces of two sisters in a coming-of-age fantasy story with fast-paced action, vicious enemies and breathtaking boss fights.

https://store.steampowered.com/app/1602080/Soulstice/


deluje kao nice hack and slash galore u najavi
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2022, 9:57   #2
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Soulstice

first look
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2022, 3:25   #3
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Soulstice

Vrlo dobro !
Sestre cine pricu zanimljivom ,dobra audio gluma (mislim da ista glumica radi oba lika) i umesto da nalazite papirice i iscitavate razna pisma dijalog izmedju njih dve menja to sve.
Borba je vrlo interesantna kazu DMC ali samo je povrsno slicana borba i ima ocenjivanja na kraju segmenta borbe kao u DMC od gvodzdja pa do mislim platine (nisam dobio vise za sad) .
Kamera je nekada fiksna i to je mac sa dve ostrice . Uglavnom je dobar ugao a nekad nesto losiji. Kad je slobodna kamera onda je klasika nema problema.
Mislim da sam 4 ili 5 poglavlja presao i postaje zarazno bas kao sto dobar H&S treba da progresira.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2022, 21:21   #4
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Soulstice

Izuzetno utegnuta igra u svakom svom aspektu. Zvuk, grafika, H'n'S... stigao sam do prvog bosa, 3. Ili 4. chapter i borba bi mogla da bude malo raznovrsnija, kao i ambijent ali je prica takva da ni ne moze raznovrsnije...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2022, 22:30   #5
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Soulstice

Problem mi je ovaj unity metar .
Igram na najvecoj knight tezini koja je moguca za prvi prelaz i to je u stvari jedna iznad normal a normal je smesno lako.


Ponovio sam 3. poglavlje na normal bas da bih ekperimentisao sa unity metrom i opet sam samo jednom uspeo da izvedem onaj synergi sto je sustina epicentar gemplej mehanike.
Za celu borbu ako te pipnu dva puta , samo da de takne neko dva puta nema sanse da izvedes nista. A i kad ti se napuni metar mora da izvedes kombo u kratkom roku i fora je sto bas tada nije vreme za taj kombo jer je izvodjenje takvo da ce da te neprijatelj udariti 90% i unistiti metar a ako cekas povoljan trenutak prodje voz.
To je bezveze i to mora da srede . Napravljeno je tako da igras savrseno da bi dobio synergi a kad igras savrseno ne treba ti synergi .


Samo da srede ovo sa Unity metrom da ima malo vise smisla jer sad je beskoristan i sluzi cisto za ukras i ucenjuje te ili da juris sinergy ili da igras najbolje sto mozes.
Posle 4 poglavlja i gomile platinum i gold ocena na knight tezini ja imam jedan synergi a ponovio sam 3. poglavlje dva puta . Moram veoma usiljeno da igram da bih dobio najbolji potez . Igra prisiljava vestacki a to ne volim nikako.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2023, 18:52   #6
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.516
Zahvalnice: 188
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Soulstice

Igra će biti besplatna na EGS-u. Idealna prilika da je svi probaju. Ko je voleo Claymore dopašće mu se.
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com