Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.10.2021, 9:20   #1
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Nba 2k22

Kada se NBA 2K21 pojavila besplatno na Epic-u, kao i mnogi i ja sam je „kupio“ i probao. Odigrao 2 i po četvrtine i izbrisao da mi ne kvari hard disk. Zbog toga 2K22 nisam hteo ni da probam, ali mi đavo nije dao mira. Zahvaljujući kodeksiranoj verziji 2K22 našao sam se u mogućnosti da je probam, a da me još jedno razočarenje ne košta.

Hm, Luka Dončić na početnom ekranu. Lepo. Prepoznatljivi meniji u pastelnim bojama, sve lako i jednostavno za snalaženje, podešavam komande i momentalno u moj omiljeni mod MY LEAGUE, a za offline ML slika Jokića. Naravno, biram Denver, malo se igram sa trejdovima i putem jednog dovodim Bogdanovića u „Grumenje“. Počinjem meč spreman na malo smejanja, nerviranja i brisanja sa hard diska opet. Nema više Šeka, Kenija i Ernija, odmah na teren, kratko javljanje sa terena, predstavljanje igrača i utakmica (relativno) brzo počinje. Grafika za pinklu bolja nego na 2K21, lica nekako prirodnija, ali ništa što oduzima dah. Moji stari sistemi podešavanja napada i odbrane su potpuno zarđali pa sam sve stavio na automatiku, a posle 3 godine neigranja i PRO težina mi je sada, verovatno, problem. Pogotovo što je prva utakmica protiv Finiks Sansa...

Posle par minuta prvo što sam pomislio je: „Šta je ovo, dođavola??“. Kao da ne igram igru koja me je 4 godine samo razočaravala, nego nešto što je tako dobro da sam se našao u čudu. Prvo što me je „izulo iz cipela“ je sistem preuzimanja, kojeg nije bilo ni u tragovima u ranijim izdanjima. Kao u pravoj košarci sada centri/visoka krila preuzimaju plejeve kada počinje pik, kretnje su tako usklađenje da treba posmatrati „širu sliku“ položaja igrača i da se udvajanjima i preuzimanjima dobije vrhunski osećaj kao da na ekranu igraš košarku, a ne neku „igricu“. Često mi se dešavalo da sa Jokićem posle preuzimanja uguram Krisa Pola pod koš i poentiram lagano. I stvar koja mi se SILNO svidela jeste što više nema teleportovanja AI igrača koji prelaze 5-6 metara u deliću sekunde i situacija u kojima je dovoljno da protivnički igrač negde podigne ruku pa da omašiš polaganje sa 30 santimetara. Sada je sve sa „meračem“ šuta i u skladu sa situacijom da li si sam ili imaš igrača koji pokušava da te blokira.

AI saigrača varira tokom utakmice. U velikoj većini slučajeva se kreću odlično, otvaraju se, izlaze iz blokova, postavljaju blokove, ulaze pod koš, ali ponekad se desi da, jednostavno, stoje i čekaju nešto, ali se onda pozivanjem bloka sve vraća na staro – kako igrač krene da postavi blok tako se i ostali pomeraju u zavisnosti od situacije.

Da ne dužim, jer pozitivnih stvari ima jako puno, ali ima i onih (malo) iritirajućih. Default kamera je dobra, prati akciju, ali kad igrač sa svoje polovine krene u napad toliko ga zumira da, ako niste plej koji ga čuva tik do njega, nemate pojma gde se nalazite i igrač kojeg bi trebalo da čuvate i kojeg ne vidite se obično iskrade do koša i dok se kamera odzumira igrač kojeg vodite je negde u autu ili ćošku dok onaj kojeg bi trebalo da čuvate lagano postiže koš potpuno sam ispod istog. Naravno, to se ne dešava često ali se i lako rešava biranjem druge kamere, no onda se gubi neka draž automatskog zumiranja dobrih akcija.

Po prvi put od kada igram NBA 2K igre sam izgubio dve utakmice (oba puta od Sansa pošto nisam sačuvao ML posle prve utakmice), a da se ni jednog trenutka nisam iznervirao, jer sam obe izgubio zbog svojih grešaka, a ne varanja AI rutine. Jednostavno, ne mogu brzo da se naviknem na sistem preuzimanja, pa sam gotovo uvek bezglavo jurcao svog igrača ostavljajući samog, na primer, Bukera, koji me je zasipao trojkama. Ali SVAKI PUT je to bilo zbog moje greške, a ne nečega što je AI rutina učinila glupim kretanjem.

Naravno, igra nije savršena, ima tu rupa, ali je gejmplej daleko bolji i zanimljiviji od mnogih ranijih izdanja i sada je „košarkaškiji“ više nego ikad. Evidentno je da je Visual Concepts uradio odličan posao i krenuo u pravom smeru jer ne pamtim kada sam imao ovakav osećaj da ŽELIM da igram ovo. A tu se javlja jedna dilema – da li se isplati kupiti je?? Kada bi je ostavili ovakvu i samo dopunjavali roster kupio bih je momentalno i ne bih žalio ni trenutka. Ali, poučen ranijim isustvima svaka verzija NBA 2K igara je izlazila kao sasvim dobar proizvod kojim su sa svakim pačem pomalo uništavali da bi posle par pačeva postala neigriva i razlog za razbijanje tastature. Bar je ja tako igram.

Uglavnom, kao neko ko je nekada bio veliki ljubitelj franšize i kojem se svaka igra od 2K17 pa do sad prosto smučila posle par minuta, ovo je i za mene više nego prijatno iznenađenje. Ono što me najviše oduševljava jeste da nikako ne treba biti fokusiran samo na igrača kojeg vodite i onog kojeg čuvate, nego na kompletne kretnje čitavog tima. Ako vidite da se protivnički igrač, ne onaj kojeg čuvate, izvlači iz blokova na trojku možete da pretpostavite gde će onaj koji ima loptu da doda. Osećaj zadovoljstva prekidanja akcije ili oduzimanje lopte kad „pročitate“ uobičajenu košarkašku akciju je veoma dobar. A toga ima dosta ako znate kako se treba kretati. Što se itekako oseti u „najkošarkaškijem“ izdanju NBA 2K svih vremena. Ubeđen sam u to, jer prvi put nemam osećaj košarkaške igre, nego košarkaške suimulacije koja nije savršena, ali bolja ne postoji.

NBA 2K22 review

Poslednja ispravka: NastyB (20.10.2021 u 9:59)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2021, 23:34   #2
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Bataljuj to đubre, 2K22 je totalno druga zverka.

Odigrao sam danas u MY LEAGUE tri utakmice pre Lige Šampiona (fudbal na TV-u da ne bude zabune) i sve više i više sam oduševljen, Pregazio sam San Antonio i Klivlend, koji su zaista loši, ali me je Juta odučila od života - totalno drugačije kretnje, šutevi, pokrivanje, tačno se "oseća" bolji tim i prvi put sa Jokićem nisam imao 10+ poena (Sparsima 21, Klivlendu 22). Ne pamtim kada sam igrao NBA 2K igru a da me razvaljuju i da se ne iznerviram ni jednog jedinog trenutka. Svaki primljeni/promašeni koš i šut su rezultati mojih grešaka, AI sa boljim timovima igra bolje, ali nikada nerealno. Prosto, čisto uživanje u košarci i onda kada ne ide.

I zaista imam želju da je kupim, zbog rostera i drugih benefita, ali sama pomisao da će uke.njati ovaj odličan gejmplej, kao što to svake godine rade, me sprečava da to zaista učinim.

I danas sam otkrio još jednu fenomenalnu razliku u MY LEAGUE modu u odnosu na prethodna izdanja. Kada napraviš bilo kakav trejd dešavalo se da TEAM SPIRIT spadne za 15-20 posto po svakom trejdu, što je bilo čudesno besmisleno. Sada u MY LEAGUE napravim 5 trejdova a team spirit procenat je nedirnut i zavisi samo od odnosa pobeda i poraza. NAJZAD!

A još veća i najznačajnija razlika je u tome što utakmice po težini variraju od toga sa kakvim timom igraš, a ne kako AI rutini dune, kako je u ranijim izdanjjima, kada su moji AI saigrači protiv Lejkersa igrali kao vrhunska mašina, a sledeću utakmicu protiv Vašingtona kao da igram sa lobotomizovanim ovcama. U 2K22 je to utegnuto na pravi način.

Ma, ima toliko pozitivnih stvari da bih mogao, maltene, roman da napišem. Da, ima i mana, ali, ukupno gledano, čudesno manje. Sve one sumanute i nerealne su kao rukom odnešene. Bar ih ja nisam video i osetio posle 4-5 odigranih utakmica.

I, da, Šek, Erni i Keni su tu, ali se retko pojavljuju, uglavnom na poluvremenu.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2021, 8:42   #3
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Jel grafika na PC-ju kao na PS5/XSERIES X?
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2021, 8:50   #4
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Ja npr igram 'launch verziju' 2k20. To je stvarno najbolja kosarka jos od 2k15. Ovih dana u creatoru pravim nove igrace. Svaki dan par njih bar da pokrijem prvih 15-ak pikova ovogodisnje i proslogodisnje klase i neke koji su odskocili.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2021, 10:35   #5
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 996
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Da li neko igra MyCareer? 2K21 je maltene isti kao 2K20, ima li u 2K22 nekih značajnijih promena?
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2021, 13:31   #6
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
Jel grafika na PC-ju kao na PS5/XSERIES X?
Ne znam kakva je tamo, ali je bolja nego na 2K21. Ali kod ovakvih igara je gejmplej MNOGO bitniji nego grafika, a tu briljira.

Citat:
Zli Zoe kaže: Pregled poruke
Ja npr igram 'launch verziju' 2k20. To je stvarno najbolja kosarka jos od 2k15. Ovih dana u creatoru pravim nove igrace. Svaki dan par njih bar da pokrijem prvih 15-ak pikova ovogodisnje i proslogodisnje klase i neke koji su odskocili.
Kakav crni 2K20, nemaš predstavu koliko je ovo bolje. Smem slobodno da se zakunem da je ovo najbolji NBA 2K naslov ikada. Po gejmpleju. Onlajn zezancije i drugi modovi (osim My League) me ne zanimaju ni najmanje, tako da u to nisam upućen. Ali što se tiče samog gejmpleja ne postoji bolja igra. I tako bih voleo da je kupim, ali i od ove "launch" verzije neće biti bolja.

Citat:
ogisha kaže: Pregled poruke
Da li neko igra MyCareer? 2K21 je maltene isti kao 2K20, ima li u 2K22 nekih značajnijih promena?
Nisam to probao, ali, koliko sam čitao, totalno su izmenili to - u klipu koji sam postavio lik vozi skejt po gradu. I poprilično je drugačiji od dosadašnjih, bar tako kažu.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2021, 14:31   #7
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ne znam kakva je tamo, ali je bolja nego na 2K21. Ali kod ovakvih igara je gejmplej MNOGO bitniji nego grafika, a tu briljira.
Gejmplej u 2K serijalu je od 2K10 samo nazadovao po mom mišljenu.
Tavore na lovorikama slave jer nemaju konkurenciju.
Nešto kao FIFA serijal.
Grafika je izgleda kao prošle godine a nije neke kritike pobrala tako da je izgleda još jedna copy/paste verzija od prošle godine.
Bolja grafika (next gen) donosi i bolje animacije i bolji gejmplej.
Tako bi makar trebalo biti.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2021, 15:54   #8
Ludoviq_Diamantidis
Član
 
Član od: 26.11.2013.
Poruke: 35
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
Gejmplej u 2K serijalu je od 2K10 samo nazadovao po mom mišljenu.
Tavore na lovorikama slave jer nemaju konkurenciju.
Nešto kao FIFA serijal.
Grafika je izgleda kao prošle godine a nije neke kritike pobrala tako da je izgleda još jedna copy/paste verzija od prošle godine.
Bolja grafika (next gen) donosi i bolje animacije i bolji gejmplej.
Tako bi makar trebalo biti.
Jole, ovo je najsavršenija NBA igra do sada. Igram od NBA 2K9, i konačno imam taj osjećaj prave NBA utakmice. Potpisujem sve što je napisao brat NastyB, i moram reći da iz meča u meč doživljavam orgazme.
Ludoviq_Diamantidis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2021, 17:09   #9
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

^This

@jovaš, ko god da ti je rekao da je grafika loša, lagao te je. Ja igram na PS5, i razlika u kvalitetu je primetna u odnosu na 2k21 (takodje na PS5).

(kad već pominjemo staž, meni je prvi bio 2K na Sega Dreamcast-u )
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2021, 21:36   #10
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k22

Dvoumim se dal da kupim. Na popustu i za xsx i ps5, znam da je na dualsense kontroleru dosta bolji osecaj ali mi se ne daju 46.89$. 2k21 sam uzeo kad je cena pala na 15$ a i nju nisam igrao vise od 5 sati.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2021, 22:49   #11
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Citat:
flapko kaže: Pregled poruke
Dizem tezinu, pa cu gameplay kroz nekoliko dana proveriti...
Ja sam posle 7-1 u ligi na PRO nivou, gde sam sve dobijao sa 15+ rešio da krenem iz početka na ALL STAR nivou.

Pegla me ko stigne. Sansi su me otkinuli. San Antonio sam na PRO drao sa pola snage, a na ALL STAR su kao mašina, pogađaju kakvu god odbranu da igram, a meni ako šut nije gotovo savršen nema šanse da uđe.
Mislim, i dalje nema onih sumanutih situacija, teleportovanja i svega onoga što me je izluđivalo u prethodnim izdanjima, ali mislim da su sada malo preterali. Imam utisak da su "zagulili" šut na All Star težini kao nekada na Hall Of Fame.
Često kad bacim Jokiću loptu u post obavezno ga udvajaju pa dodam slobodnom igraču za tri (Marej, Bogdanović, Porter, svi trojkaši sa ocenom preko 80...) i na PRO sam zahvaljujući tome imao procenat od preko 60% za tri. Igrajući isto na All Star sa ovom trojicom sam u dve utakmice šutirao preko 30 puta i ako sam dve ubacio dobro je.
Baš treba prokleto puno vežbe, jer mnoge akcije koje prolaze na PRO težini na ALL STAR su neizvodljive.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2021, 23:21   #12
Ludoviq_Diamantidis
Član
 
Član od: 26.11.2013.
Poruke: 35
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Moj izbor je definitivno ovaj https://www.shuajota.com/2021/10/nba...ers-v1016.html

Igrači sa dugogodišnjim stažom će prosto uživati, bukvalno kao u pravom TV prenosu. Potrebno je strpljenje (kako reče NastyB), igranje sa svakim igračem, i promjena taktika u napadu i odbrani. Ovdje protivnički CPU stvarno pokazuje koliko inteligentno reaguje, bez ikakvih varanja.

Pozdrav, pa javite utiske.
Ludoviq_Diamantidis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2021, 0:28   #13
SportsGamer
Član
 
Član od: 9.5.2014.
Poruke: 354
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 45 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Da li ima razlike u PC i ps5 verziji igre osim grafike gde vec znam da je bolja na Ps5 ove godine,ali gameplay me zanima vise pa neka neko odogovori ko je igra na obe platforme...

Zato sto Pc je i dalje curent gen,a ps5 ima next gen verziju....
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2021, 16:40   #14
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Odustajem od pokušaja igranja 2K22 na ALL STAR težini.

Ubeđen sam da je ALL STAR sada teži od HALL OF FAME nivoa u ranijim igrama. Sve što nije savršen šut nema šanse da prođe kroz obruč. A kad se uzme to da svaki igrač ima drugačiju vremensku varijabilu za svoj savršeni šut, jednostavno SADA više nemam živaca da satima i satima vežbam to kao nekada
Na PRO težini sam imao oko 60% procenata šuta za tri na skoro svakoj utakmici, na ALL STAR modu sam šutirao sigurno preko 60 puta i pogođene mogu da nabrojim prstima jedne ruke. I da mi ostane prst ili dva viška.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
sasabe (26.10.2021)
Stara 24.10.2021, 19:17   #15
Ludoviq_Diamantidis
Član
 
Član od: 26.11.2013.
Poruke: 35
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Znači, i dalje tastatura...E, tvrdoglav li si, baš kao Ovan u horoskopu
Ludoviq_Diamantidis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2021, 20:50   #16
filipos
Veteran
 
Član od: 8.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 152 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

A 60% suta za tri na svakoj utakmici je normalno?

Nasty budi malo realan i kazi da jednostavno ne znas da igras na vecim tezinama na tastaturi Ili uzmi dzojped kao svi, navikni se i malo po malo probaj na vecim tezinama. promenices misljenje sigurno.
filipos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2021, 8:11   #17
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
^This

@jovaš, ko god da ti je rekao da je grafika loša, lagao te je. Ja igram na PS5, i razlika u kvalitetu je primetna u odnosu na 2k21 (takodje na PS5).

(kad već pominjemo staž, meni je prvi bio 2K na Sega Dreamcast-u )
Nijesam reka` da je grafika loša već da nije na nivou PS5 i X SERIES X verzije igre.
Btw, probao sam par utakmica i moram reći da igrivost nije loša, čak naprotiv odlična.
Ono što mi smeta je što se baš teško krade lopta i svaki kontakt (pa i na loptu) se svira kao faul.
Ovo se odnosi dok protivnički igrač vodi loptu i pokušavam da mu je ukradem.
Naravno da se agresivnost mora sankcionisati ali ako je igrač (protivnički) nepažljiv i skinem mu čistu loptu (vraćao sam replay x puta) sudija ne može svirati faul a ovđe to radi baš često.
Ovo dosta frustrira i kvari utisak o igri i igranju odbrane.
Pod košem je druga priča i dosta je lakše igrati odbranu tipa sa: Goberom, Tarnerom, Alenom i td.
Druga stvar su animacije igrača koje su last gen i kretanje i pokreti, dodavanja su (debilna) na nivou starijih izdanja.
Takođe, jako iritantna stvar je što se dešava (i to dosta često) da igrači tipa: Bogdanović (Bojan), Konli i sl. maše zicer kad ih niko ne čuva.
Ovo se odnosi na igrače koji to jako rijetko promašuju.
Isto važi i za centre.
Od dobrih stvari bih naveo borbu za loptu kad ispadne lopta igraču iz ruku.
Imao sam jednu situaciju đe smo se faktički prebačali s loptom do koša i na kraju sam je nekako iščupao i dao koš.
Takođe face i frizure igrača konačno nijesu retardirane i pogrešne kao u prethodnim izdanjima.
Sve u svemu dobra igra ali ostaje malo bljutav ukus što mi PC-jaši nijesmo ośetili "blagodeti" next gen verzije.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2021, 8:56   #18
Lesa91
Član
 
Član od: 30.8.2012.
Poruke: 36
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Odustajem od pokušaja igranja 2K22 na ALL STAR težini.

Ubeđen sam da je ALL STAR sada teži od HALL OF FAME nivoa u ranijim igrama. Sve što nije savršen šut nema šanse da prođe kroz obruč. A kad se uzme to da svaki igrač ima drugačiju vremensku varijabilu za svoj savršeni šut, jednostavno SADA više nemam živaca da satima i satima vežbam to kao nekada
Na PRO težini sam imao oko 60% procenata šuta za tri na skoro svakoj utakmici, na ALL STAR modu sam šutirao sigurno preko 60 puta i pogođene mogu da nabrojim prstima jedne ruke. I da mi ostane prst ili dva viška.
A zar ne mozes samo malo one slajdere da cimnes levo-desno, makar za sut? Onda uzivas u teskim mecevima, ali sa ok sutom. Nagadjam, nisam dugo igrao NBA, i daleko sam od pro nivoa vrlo verovatno.
Lesa91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2021, 17:08   #19
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Citat:
Ludoviq_Diamantidis kaže: Pregled poruke
Znači, i dalje tastatura...E, tvrdoglav li si, baš kao Ovan u horoskopu
Istina. Ne mogu da se naviknem na gejmpad nikako.

Citat:
filipos kaže: Pregled poruke
A 60% suta za tri na svakoj utakmici je normalno?
Pa, kad igram sa Denverom a bekovska linija Marej, Bogdanović, Porter, sve dobri trojkaši, a kad bacim Jokiću u post neko ga obavezno udvaja i jedan od ovih ostaje skroz sam na šutu za tri...
A 80+ procenata za tri od AI timova je normalno??

Citat:
Lesa91 kaže: Pregled poruke
A zar ne mozes samo malo one slajdere da cimnes levo-desno, makar za sut? Onda uzivas u teskim mecevima, ali sa ok sutom. Nagadjam, nisam dugo igrao NBA, i daleko sam od pro nivoa vrlo verovatno.
To sa slajderima mi je već varanje. Nisam ni ja igrao godinama ali sam veoma brzo prevazišao PRO nivo, ali sledeći je previše zaguljen, a više nemam ni vremena ni živaca da satima vežbam kao nekada.

Poslednja ispravka: NastyB (25.10.2021 u 17:30)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
flapko (25.10.2021)
Stara 25.10.2021, 18:25   #20
Ludoviq_Diamantidis
Član
 
Član od: 26.11.2013.
Poruke: 35
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
To sa slajderima mi je već varanje.
Pa, je li bolje da CPU vara tebe, ili ti njega?

Šalu na stranu, ovi slajderi, koje sam preuzeo sa gore pomenutog linka su plod posvećenog rada, i uvjerićeš se da realnijeg gejmpleja nisi gledao.

Kako ćeš nešto znati, ako ne probaš, kao i sve u životu. Oduševićeš se, čovječe dragi.
Ludoviq_Diamantidis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com