Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.7.2007, 21:08   #1
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

U najnovijem broju SK gospodin Dušan Dingarac na 47 strani piše:
Citat:
Beotelradio je prva domaća radio-stanica profesionalnog kvaliteta koja emituje program samo preko interneta. ISP radio pokrenuo je provajder BeoTelNet, a glavni urednik i realizator je doajen domaćeg radija Zoran Modli. Detalje za slušanje potražite na zabava.beotel.net/beotelradio.php
Paralelno sa izlaskom ovoga broja i pomenutim tekstom jedan od naših novih članova zoran845 je čitajući teme u Brbljaonici došao na ideju da bi neki delovi tekstova bili zanimljivi gospodinu Modliju za njegovu emisiju ZAIR ''Zakon akcije i reakcije'' i posle kontakta sa njime juče me je obavestio da će biti objavljeni u emisiji koja će biti 354 po redu a emitovaće se 22.07.2007. godine.

Priznajem da mi je posebno zadovoljstvo što će ovaj prvi kontakt sa gospodinom Modlijem i njegovom emisijom krenuti upravo iz Brbljaonice a nadam se i očekujem da će se saradnja proširiti i na druge delove foruma i da će se roditi razne kvalitetne ideje.

Moram napomenuti da će se na Radiju, na TV-u, a i po štampanim izdanjima raznih kuća još više pričati o Forumu SK kada našu akciju privedemo kraju.
Kada računar sa srcem foruma, sa parčencetom duše, sa našim fotkama, računar sa kućištem modifikovanim u kuhinji SK majstora budemo predali veseloj i razdraganoj dečici.

Prema tome navikavajmo se da se o nama priča i piše, potrudimo se da to bude kvalitetno i pozitivno.

O gospodinu Zoranu Modliju ima jako puno interesantnoga da se pročita i sazna, pogledajte njegovu stranicu na netu: AsteroidModli meni su se posebno dopali tekstovi iz Afrike.


Napomenu bih još kako se zoran845 relativno skoro pojavio na forumu i kako je kvalitetom svojih poruka doprineo jačanju tema iz opšte kulture.

Poslednja ispravka: Simke (10.7.2007 u 21:37) Razlog: mala li značajna ispravka, zamenio sam samo jedno slovo ali ...
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Simke na korisnoj poruci:
JohnnyB (11.7.2007), Mrka Kapa (10.7.2007)
Stara 10.7.2007, 21:20   #2
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Extra vesti...
I cestitke clanu zoran845 na fantasticnoj ideji!

Poslednja ispravka: GoranSTX (10.7.2007 u 22:25) Razlog: molba
GoranSTX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2007, 21:28   #3
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Pogledajte.

Ko sve emituje Zakon akcije i reakcije?
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 1:16   #4
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Video sam da je Simke ovo za ZAIR (divno) objavio, pa sam mislio da je glupo da i ja sad tu nešto kažem, ali iz površnog opipavanja pulsa nekih članova foruma sam uvideo da ljudi pojma nemaju šta je ZAIR, pa da malo to objasnim.
Neću da kažem "pojasnim", a ni "prijasnim", "uzjasnim", "najasnim",... Sledi:

ZAIR FAQ

Šta je, dakle, ZAIR?

ZAIR (akronim od "Zakon Akcije i Reakcije") je radio emisija (kako to u podnaslovu kaže Zoran Modli, autor i voditelj emisije) o "ljudima i njihovim reakcijama na haj-tek svet oko nas".

O čemu se tu radi?

U emisiji ide red priče o nekoj IT temi (kompjuteri, mobilni telefoni, avioni, letovi u kosmos, HiFi uredaji, itd.), red (uglavnom sjajne i raznovrsne) muzike.
Ako vam je nešto dosadno (retkost) brzo prođe, a ako je interesantno, pa proleti, tu je dobra muzika da se utešite (Zoran Modli je bio jedan od prvih i najboljih disk-džokeja u staroj Jugi).

Čemu sve to?

Ja sam iz ZAIRa saznao puno korisnih stvari: web adresa, programa za skidanje, saveta za održavanje računara, novosti o domaćim provajderima, grananju mreže, radio stanicama, avijaciji,..., a sve to začinjeno je i sa dosta humora, i baš tu "upada" Forum SK sa svojom Brbljaonicom.

Kako se forum tu uklapa?

Lepo. Zoran Modli ima običaj da svaku emisiju započne nekim smešnim prilogom (vicem, anegdotom, člankom), pa sam smatrao da bi brojni prilozi iz teme "Smešne stvari", a koje je dobrim delom napisao Simke, upravo tu mogli da nađu svoje mesto.

Kako je došlo do saradnje sa ZAIRom?

Ja sam Zoranu pre par godina poslao jednu kritiku koju je on benevolentno uvrstio u svoju narednu emisiju, i tako smo se upoznali. Odavno sam se nosio mišlju da mu još nešto pošaljem, a kad sam po dolasku na forum uzeo da čitam "Smešne stvari", znao sam da je to pravi materijal za ZAIR.

Pitao sam Simketa za dozvolu, i poslao gospodinu Modliju mejl sa fajlom u koji sam pohranio neke od (po mom mišljenju) boljih postova, pošto sam ih sasvim malo stilski i gramatički obradio.
Zoranu se ideja dopala i jedino nije mogao da tekst ubaci baš u prvu narednu emisiju (broj 353) iz prostog razloga što je već snimljena, ali je rekao (i bez prethodnog čitanja, samo na osnovu moje tople preporuke) da će svakako to učiniti u sledećoj emisiji.

To je to. Na sajtu Zorana Modlija možete naći više informacija o svemu što vas (eventualno) još može zanimati.

P.S. Nemojte biti strogi u ocenjivanju ovoga sto sam sklepao. To mi je prvi Frequently Asked Questions koji sam u životu napisao.

Poslednja ispravka: zoran845 (11.7.2007 u 16:12) Razlog: ž, š
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 3:32   #5
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Sećam se Modlija iz emisije "Polarotor" na RTS-u pre nekoliko godina,koju je vodio neki stariji gospodin ing.dr.mr uz to još i profesor.Imao je više titula nego pontifex maximus iz Rima(papa).Emisija je bila zastarela i po konceptu i sadržaju,a Modli se savršeno uklapao u sve to.
Emisija je započinjala sa vestima iz satelitske televizije,a za to je bio zadužen Modli.Modli je redovno propuštao da bilo šta kaže o satelitskim vestima,a taj blok je navodno tome posvećen.I kada je imao neku vest,to je bilo bajato i staro više meseci i davno objavljeno na internetu ili teletekstu.Stalno je histerično prepričavao neke svoje doživljaje iz te famozne emisije ZAIR,koji su mogli biti jasni samo nekom zagriženom slušaocu koji pamti svaki detalj te emisije.Taj njegov ZAIR je uvek išao preko neke opskurne lokalne radio stanice koja se čuje u par bg-blokova,i samo sam mogao da se čudim o čemu se taj Modli toliko raspričao.

Polarotor sam prestao da gledam pre 5-6 godina.Najviše zbog Modlija,koji je delovao kao neki neurotični guru novih tehnologija,koji je svašta pričao a malo toga zaista rekao o tzv."novim tehnologijama"(satelitska tv,kompjuteri itd.).Nikada ništa korisno i konkretno nisam čuo od Modlija,već samo ZAIR pa ZAIR i prepričavanje njegovih dogodovština iz te famozne emisije,koje su jedino Modliju bile strašno smešne i zanimljive.Onaj stariji gospodin,pontifex maximus sa 5-6 titula,se i nekako mogao trpeti jer je bio koliko-toliko nenametljiv.Ali Modli je bio nepodnošljiv.

Mislio sam da sam se davno otarasio Modlija i njegovog ZAIR-a.Sada je opet tu,da mi dosađuje sa svojim radio emisijom-svaštarom ZAIR-om.

Što jednom ne nađe neku pristojnu radio-stanicu za svoju emisiju,da ne mora da je prepričava ostatku Srbije?
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 6:37   #6
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Iskreno se nadam da si svestan da tvoj post nema nikakvog smisla: zasto mislis da bi nekoga zanimalo tvoje misljenje o Modliju ili ZAIR-u? Uzgred, ni meni se ne svidja njegova vizija hajtek vesti pa ih jednostavno ne slusam. O cemu tu ima da se polemise?
glitch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku glitch na korisnoj poruci:
Chivan (11.7.2007), Kaiser Soze (11.7.2007)
Stara 11.7.2007, 8:00   #7
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Promašena knjiga

@ paterfamilias:

Mogao bih nadugačko i naširoko da polemišem sa tobom i pokušam da ti predstavim svoje stavove, ali me mrzi. Umesto toga, reći ću ti samo jedno: ako čitaš memoare prote Matije Nenadovića, sigurno je da u njima nećeš naći ništa o Kurtu Kobejnu. Ako te interesuje Kobejn, moraćeš da nađes neku knjigu O NJEMU.

Jasniji ne umem da budem.

Poslednja ispravka: zoran845 (15.7.2007 u 3:14)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
Chivan (11.7.2007), Simke (11.7.2007)
Stara 11.7.2007, 11:11   #8
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.850 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Sećam se Modlija iz emisije "Polarotor" na RTS-u pre nekoliko godina,koju je vodio neki stariji gospodin ing.dr.mr uz to još i profesor.Imao je više titula nego pontifex maximus iz Rima(papa).Emisija je bila zastarela i po konceptu i sadržaju,a Modli se savršeno uklapao u sve to.
Emisija je započinjala sa vestima iz satelitske televizije,a za to je bio zadužen Modli.Modli je redovno propuštao da bilo šta kaže o satelitskim vestima,a taj blok je navodno tome posvećen.I kada je imao neku vest,to je bilo bajato i staro više meseci i davno objavljeno na internetu ili teletekstu.Stalno je histerično prepričavao neke svoje doživljaje iz te famozne emisije ZAIR,koji su mogli biti jasni samo nekom zagriženom slušaocu koji pamti svaki detalj te emisije.Taj njegov ZAIR je uvek išao preko neke opskurne lokalne radio stanice koja se čuje u par bg-blokova,i samo sam mogao da se čudim o čemu se taj Modli toliko raspričao.

Polarotor sam prestao da gledam pre 5-6 godina.Najviše zbog Modlija,koji je delovao kao neki neurotični guru novih tehnologija,koji je svašta pričao a malo toga zaista rekao o tzv."novim tehnologijama"(satelitska tv,kompjuteri itd.).Nikada ništa korisno i konkretno nisam čuo od Modlija,već samo ZAIR pa ZAIR i prepričavanje njegovih dogodovština iz te famozne emisije,koje su jedino Modliju bile strašno smešne i zanimljive.Onaj stariji gospodin,pontifex maximus sa 5-6 titula,se i nekako mogao trpeti jer je bio koliko-toliko nenametljiv.Ali Modli je bio nepodnošljiv.

Mislio sam da sam se davno otarasio Modlija i njegovog ZAIR-a.Sada je opet tu,da mi dosađuje sa svojim radio emisijom-svaštarom ZAIR-om.

Što jednom ne nađe neku pristojnu radio-stanicu za svoju emisiju,da ne mora da je prepričava ostatku Srbije?
Kakav si ti energetski vampir...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 11:55   #9
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Zoran Modli - uputstvo za korišćenje

Kad prosuđujete "lik i delo" Zorana Modlija, imajte na umu da čovek nije nikakav IT profesionalac (dr, mr, pr,...) već samo zaljubljenik u svakojake savremene IT tehnologije.

On je profesionalni pilot (ranije u JATu, a u zadnje vreme u privatnoj kompaniji koja je nedavno osvojila titulu PRVE KOMPANIJE U SVETU u kategoriji poslovnih letova), ako se ne varam ima i svoju letačku školu.

Bio je jedan od prvih (i po mnogima koji se u to razumeju) najboljih disk-džokeja na Balkanu.

Uređivao je i vodio radio-emisije "Veče uz radio" (sa čika Nikolom Karaklajićem) "Ventilator 202", "Modulacije", "ZAIR".

Veliki je zaljubljenik u radio kao medijum i neviđeni promoter istog.

Nabacujem samo kako mi padne na pamet, jer ko bi pobrojao čime se sve ovaj čovek (uspešno) bavio u životu.
Ovakvi se članci pišu samo kad neko umre (kuc-kuc u drvo), pa neću dalje, ali... malo li je?

Ko je više i bolje uradio u životu neka prvi baci kamen...
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
oluja (11.7.2007), Simke (11.7.2007)
Stara 11.7.2007, 11:55   #10
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Neka me neko ispravi ako gresim ali ako se dobro secam Modli je sredinom 80ih(u vreme kada su bili popularni c64 i ZX48) bio u nekoj emisiji na televiziji u kojoj su recenzirali programe/igre iz tog doba pa su onda pustali tonski zapis neke aplikacije na TV-u dok su zainteresovani gledaoci to snimali na svom kasetofonu pa onda i upotrebljavali.
Eh da, tri omiljena zakona u fizici su mi prvi i drugi zakon termodinamike i zakon akcije i reakcije
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 12:30   #11
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Meni se ipak cini da je to bilo na radiju...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 13:29   #12
101st Airborne
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 613
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 36 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

U doba procvata C64 ja sam se igrao sa zveckom a ne tastaturom, ali i meni se cini da su to pustali na radiju, jer bi skidanje zvuka sa TV bilo poveci problem, posebno u to vreme.
101st Airborne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 13:42   #13
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Citat:
GaleOm kaže: Pregled poruke
Neka me neko ispravi ako gresim ali ako se dobro secam Modli je sredinom 80ih(u vreme kada su bili popularni c64 i ZX48) bio u nekoj emisiji na televiziji u kojoj su recenzirali programe/igre iz tog doba pa su onda pustali tonski zapis neke aplikacije na TV-u dok su zainteresovani gledaoci to snimali na svom kasetofonu pa onda i upotrebljavali.
Eh da, tri omiljena zakona u fizici su mi prvi i drugi zakon termodinamike i zakon akcije i reakcije
To je bilo subotom na radiju Beograd 202. Emisija se zvala "Modulacije".
Puštani su programi za Spectrum i C-64, a posle i za Galaksiju.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku VojaM na korisnoj poruci:
aerochivija (11.7.2007), GaleOm (11.7.2007)
Stara 11.7.2007, 17:16   #14
aerochivija
Veteran
 
Član od: 19.3.2006.
Poruke: 498
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 762 puta na 295 poruka
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

With all due respect to Captain Modli, I'm glad he supports FSK!

Foxtrot Sierra Kilo ready for departure!
aerochivija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 19:11   #15
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Da ne ispadne da ja mrzim Modlija,izbrisao sam svoje postove,jer ja Modlija znam jedino iz emisije "Polarotor" koju inače ne pratim već 5-6 godina.Njegovu radio-emisiju nisam nikada pratio,a potpuno shvatam da je njegov angažman u "Polarotoru" samo manji deo njegovog stvaralaštva,a da sa onim većim delom stvaralaštva nisam upoznat.
Takođe dozvoljavam mogućnost da je ono što ja shvatam kao neurotičnost kod Modlija,za nekog možda pozitivna energija pa se izvinjavam Zoranu 845,ako je on Zoran Modli
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 19:19   #16
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Da ne ispadne da ja mrzim Modlija,izbrisao sam svoje postove,jer ja Modlija znam jedino iz emisije "Polarotor" koju inače ne pratim već 5-6 godina.Njegovu radio-emisiju nisam nikada pratio,a potpuno shvatam da je njegov angažman u "Polarotoru" samo manji deo njegovog stvaralaštva,a da sa onim većim delom stvaralaštva nisam upoznat.
Takođe dozvoljavam mogućnost da je ono što ja shvatam kao neurotičnost kod Modlija,za nekog možda pozitivna energija pa se izvinjavam Zoranu 845,ako je on Zoran Modli
Moram da te pohvalim za samokritičnost. Samo tako nastavi i ljudi ovde će te drugačije gledati.

BTW, Modli je isti takav u ZAIRu (ako ne i gori!), sigurno ti se ne bi dopao, pa ti ne preporučujem da ga slušaš na radiju. Možeš, uostalom i sam da proceniš - daj mu još jednu šansu!
Idi ovde i skini neku od prethodnih emisija, stisni zube i probaj.

Nisam Zoran Modli. Uostalom, on ne živi u Nišu, odakle sam ja. Jednom sam upoznao jednog čoveka odavde za koga su mi rekli da je njegov brat od tetke.

Poslednja ispravka: zoran845 (12.7.2007 u 10:05) Razlog: ž, š
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2007, 4:00   #17
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Šta Zoran Modli kaže o ovoj temi

Obavestio sam gospodina Modlija da je na forumu pokrenuta ova tema.
Evo poruke koju mi je poslao pošto nas je posetio:


"Davno se već nisam pojavio u ulozi voajera na nekom forumu,
pa ti zahvaljujem na sjajnoj predstavi koju si mi noćas
priredio! No, život ide dalje i traži nove mrvice kojima
ćemo ga hraniti. Dakle, koliko ljudi, toliko ćudi, a budući
da vidim da su nam ćudi iste, onda ću se lepo baciti na
pripremu nove emisije poduprte tvojom idejom, to jest
prilozima.

Hvala još jednom na SK linku, tebi i forumu hvala na pažnji,
s tim što se iskreno nadam da će forum uskoro imati prilike
da raspravlja o pametnijim temama. Nisam ja pravi lik za
skroziranje vlastitog lika i dela - svako od nas obraća se
svom plemenu, bez ambicije da u društvo nasilno uvlači
slučajne prolaznike.

Do slušanja,
Zorana pozdravlja Zoran"


Napomena: sadržaj mejla je doslovno prenet, samo što sam jedan deo boldirao, da bi i površni čitaoci videli zašto sam ovo ovde postavio.

Poslednja ispravka: zoran845 (12.7.2007 u 10:02) Razlog: napomena
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
AstraLogos (12.7.2007), GaleOm (12.7.2007), oluja (12.7.2007)
Stara 12.7.2007, 11:17   #18
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Zoran Modli je izuzetan covek u svakom smislu. Secam ga se jos iz pilotske akademije JAT- a u Vrscu. Uvek je imao inovatorske ideje, svestran je covek i lavcina u komunikaciji. Da, kao sto rece Voja prvi je u svetu preko radio talasa slao programe za PC - kucne kompjutere. Nosilac signala je FM ( frekventno modulisana ) jer ima veliki frekventni raspon i malo suma sto je bilo bitno da se program - igrica snime na traku i startuju nakon ucitavanja na kompu. Licno sam skinuo par programa koji su radili besprekorno.
Takav covek samo moze doneti popularizaciju foruma SK sto je lojalnim clanovima sigurno najbitnije. Manje je vazno sta ko o njemu licno misli.
Ostavimo svoji licne predrasude po strani.
Svaka cast Zoranu 845 na ideji.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2007, 12:09   #19
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Hvala na odbrani "lika i dela" gospodina Modlija. Nikad ga (nažalost) nisam sreo a kamoli se sa njim družio (osim preko ZAIRa), ali nisam ni sumnjao da je pravi laf.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2007, 14:15   #20
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Forum SK & Zoran Modli lete iznad nas!

Slušao sam ga sinoć i mogu reći da mu je emisija pre svega interesantna. Svaka čast! Fala bogu da je o njemu bilo reči ovde na forumu ili ne bih uopšte toj emisiji i dao šansu . Nastaviću sigurno da ga slušam
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com