Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.11.2006, 11:33   #321
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

@Leeroy

Evo ti mali .pdf fajl u kome sam detaljno opisao postupak stvaranja lika u Morrowindu...nadam se da ce ti biti od pomoci,a mozda i nekom drugom

http://isgf.grf.bg.ac.yu/~mikula/faq...nje%20lika.pdf

Ovo je ustvari samo prvo poglavlje kompletnog uputstva za Morrowind koje sam krenuo da pisem pre par meseci,ali ceo projekat je daleko od zavrsenog,pre svega zbog hronicnog nedostatka vremena
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2006, 23:20   #322
Leeroy Jenkins
Član
 
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Hvala, nekoliko puta sam igrao Morrowind ali nikada ga nisam zavrsio. Nije meni problem da napravim klasu, pravio sam ja i Adventurera, samo me je zanimalo dali je ok Dark Elf Mage jer nema bonus na manu kao breton. Super je ali sam ga batalio i uzeo Nord Warriora. Sada imam full armor od licne straze one Almalexie. Mogao bi da napravis vodic gde moze da se nabavi dobra oprema, uz pomoc forumasa.
Leeroy Jenkins je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 9:34   #323
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
Leeroy Jenkins kaže:
Hvala, nekoliko puta sam igrao Morrowind ali nikada ga nisam zavrsio. Nije meni problem da napravim klasu, pravio sam ja i Adventurera, samo me je zanimalo dali je ok Dark Elf Mage jer nema bonus na manu kao breton. Super je ali sam ga batalio i uzeo Nord Warriora. Sada imam full armor od licne straze one Almalexie. Mogao bi da napravis vodic gde moze da se nabavi dobra oprema, uz pomoc forumasa.
Mislim da je interesantnije kada ga sam dobavis
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 11:17   #324
Leeroy Jenkins
Član
 
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
Mario Pavicevic kaže:
Mislim da je interesantnije kada ga sam dobavis
Slazem se. Evo bas sam jednom bio u Ebonhartu i padnem sa zida u vodu. Plivajuci oko grada naletim na vrata pod vodom, udjem ja unutra kad ono u pecini napadne me neki lik. Ja ga ubijem i kada sam hteo da mu pokupim inventar imam sta da vidim. Lik je nosio Lord's Mail - armor 256, prodaje se za 190000 g.
Leeroy Jenkins je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 13:04   #325
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
Leeroy Jenkins kaže:
Slazem se. Evo bas sam jednom bio u Ebonhartu i padnem sa zida u vodu. Plivajuci oko grada naletim na vrata pod vodom, udjem ja unutra kad ono u pecini napadne me neki lik. Ja ga ubijem i kada sam hteo da mu pokupim inventar imam sta da vidim. Lik je nosio Lord's Mail - armor 256, prodaje se za 190000 g.
Odlican oklop!mada naravno ima i boljih To je povezano sa onim finalnim zadatkom za Imperial Legion ja mislim kada nadjes taj oklop i jedan prilicno dobar mac(moj omiljeni iako ima jacih ali moze i da se enchant-uje tako da nema boljeg po meni).
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 13:40   #326
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Gde se tačno nalazi taj oklop?
Imam problema sa protivnicima naoružanim blunt oružjem, taj oklop bi mi jako koristio
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 13:50   #327
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Morrowind

Kolko se secam znaci ides u Ebonheart i ides do onog "vrha" ostrva(severno od Grand Council odaja) gde se maltene dodiruju jedna i druga obala.Tu zaronis u pravcu Ebonheart-a i nacices vrata pod vodom.Tu udji ima pecina i jedan lik nosi taj oklop.Kao sto sam pomenuo to je deo Imperial Legion quest-ova i moze se do pecine doci i drugim putem kroz sam grad ali ga se ne secam.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 14:31   #328
Leeroy Jenkins
Član
 
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Ako hoces super oklop predlazem da ides u Mournhold i radis questove za Almalexiu. Dobices zadatak da ubijej jednog njenog poludelog strazara. Kada ga ubijes samo pokupis njegovu opremu. Samo kada hoces da pricas sa strazarima koji imaju isti takav armor moras da ga skines jer hoce da te ubiju ako pricas sa njima a imas taj armor.
Leeroy Jenkins je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 19:23   #329
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Ok, ionako odrađujem questove za imperial legion, samo sam odradio tek dve tvrđave...
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 19:54   #330
Leeroy Jenkins
Član
 
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Ja sam batalio wariorra pa sam napravio Dark Elf asassina. Za par sati sam vec lvl 30. Koristio sam cheat za 100000 g samo da bih malo ubrzao igru jer znam gde mogu da brzo nabavim te pare bez sifara, samo sam ustedeo 2 sata. Ona macola u Mournhold muzeju je bruka oruzje, steta sto nemozes da je koristis
Leeroy Jenkins je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 20:23   #331
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
voodoo_nbgd kaže:
Gde se tačno nalazi taj oklop?
Ja mislim da ti je ovposlednja misija za Imperial Legion...Posle toga se boris protiv Varusa da bi postao Knight of Imperial Dragon...

Naziv questa: Lord`s Mail
Osoba/Lokacija: Varus Vantinius, Grand Council Chambers, Ebonheart
Reputacija: 5
Pre nego sto dobijes unapredjenje moras odraditi neke zadatke za Varusa.Pri zadatak je da pronadjes oklop Lord`s Mail koji je poznat i kao Armor of Morihaus,koji je pre neki dan ukraden iz Shrinea u Imperial Comission.On ce ti dati kljuc od Shrine i poslati te da ispitas stvar.Idi u Imperial Commison i pronadji ... i popricaj sa njim.On ce pretpostaviti da je moguci kradljivac Furius Acilius koji skoro izbacen iz sluzbe,a pretio je da ce se osvetiti.Sidji dole i sa leve strane se nalazi ulaz u Shrine(imas kljuc,nema potrebe za obijanjem).Kada udjes unutra,pored desnog zida ces primetiti neku prljavstinu na podu. Pogledaj desni zid i videces da se tu kriju tajna vrata(koja su nazalost zakljucana sa lock level 95).Kako je moj Security skill bio premali da bih obio vrata upotrebi sam Scroll of Emash`s Lock Splitter i usao u podzemne pecine.Kreni pravo i na raskrsnici skreni levo(ako nastavis pravo,na kraju hodnika je sakriven stakleni bodez koji vredi oko 10.000 zlatnika).Na kraju levog ogranka naici ces na Furiusa koji nosi oklop koji trazis.Popricaj sa njim i on ce te napasti.Nije preterano jak,mali problem moze biti samo oklop koji nosi(potrudi se da imas punu skalu fatiguea i nece biti problema).Kada ga ubijes pokupi oklop i ostalu vredniju opremu sa njega i vrati se do Varusa.Kada Varusu das Lord`s Mail na poklon ces dobiti drugi oklop Duke`s Grand Silver Cuirass koji zaista nije los i moze da posluzi(jedan od boljih Heavy oklopa).
Drugi artefakt koji treba pronaci je mac Chrysamere koji se nalazi kod mocne carobnice Draramu Hloran koja se krije negde u blizini Sadrith More.Idemo u Sadrith Moru camcem direktno iz Ebonhearta.Po Sadrith Mori se raspitaj o Draramu,ali ljudi bas nece biti preterano raspolozeni za pricu o njoj.Kada konacno naidjes na nekog ko ce hteti da poprica o njoj sazanaces da se krije u pecini Abanabi koja se nalazi jugozapadno od grada.Abanabi se nalazi na ostrvcetu koje je levo od ostrva koje je tacno jugozapadno od Wolverine Halla na mapi.
Unutar pecine ocekuje te nekoliko Flame i Frost Atronacha.Skreni u hodnik levo i idi preko uzanih kamenih mostica do kraja gde se nalazi Draramu.Posto je carobnica nema nikakav oklop,pa je mozes relativno brzo ubiti,pre nego sto pocne da baca magije ili upotrebi mac Chrysamere protiv tebe.Kada je ubijes,uzmi mac i pretrazi okolinu(mislim da ima jedna dobra knjiga i dosta scrollova).Vrati mac Varusu i on ce te unaprediti u Knight of Garland.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 21:03   #332
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
Leeroy Jenkins kaže:
jer znam gde mogu da brzo nabavim te pare bez sifara, samo sam ustedeo 2 sata.
Gde mozes da nabavis????
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 21:34   #333
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

DeCoy: hvala, baš me je ovo podstaklo da nastavim Morrowind, ionako nemam ovih dana šta da igram u slobodno vreme. Mada ja sam varvarin, imam koristi samo od light i medium armora...
Ako nekom treba papirna varijanta mape (ona što se dobijala uz prva izdanja Morrowinda, bez previše detalja, obeleženi su samo gradovi, naselja, garnizoni itd.), nek kaže da okačim. Ja sam je odštampao i jako je korisna tokom igranja, osim onome ko zna Vardenfell napamet
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 21:45   #334
priest (of_the_moon)
Član
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: grad u oblacima
Poruke: 288
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
DeCoy kaže:
Pogledaj desni zid i videces da se tu kriju tajna vrata(koja su nazalost zakljucana sa lock level 95).Kako je moj Security skill bio premali da bih obio vrata upotrebi sam Scroll of Emash`s Lock Splitter
A ključ od tih vrata će pronaći oni koji čitaju Šerloka Holmsa, ili im avanture idu od ruke.
Ne dopada mi se baš ovaj pristup "sve na tacni".
priest (of_the_moon) je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 22:15   #335
Leeroy Jenkins
Član
 
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
Ne$A kaže:
Gde mozes da nabavis????
Odes u Mournhold i nadjes ispod Great Bazzar u kanalizaciji bazu Dark Brotherhood ubica i pocni da ih ubijas i skupljas njihov oklop koliko mozes da poneses. Taj oklop ima super cenu i prodaj ga u Armory radnji u Great Bazzar.
Podmiti vlasnika do maksimuma da bi bila sto bolja cena.A ubice su svaki put u bazi kada se vratis. Posle samo na trening
Leeroy Jenkins je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 22:20   #336
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
voodoo_nbgd kaže:
Ako nekom treba papirna varijanta mape (ona što se dobijala uz prva izdanja Morrowinda, bez previše detalja, obeleženi su samo gradovi, naselja, garnizoni itd.), nek kaže da okačim. Ja sam je odštampao i jako je korisna tokom igranja, osim onome ko zna Vardenfell napamet
Stavi link za mapu,vrlo je korisna...to je prva stvar koju sam skinuo sa neta kada sam poceo da igram Morrowind...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 22:23   #337
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Citat:
priest (of_the_moon) kaže:
A ključ od tih vrata će pronaći oni koji čitaju Šerloka Holmsa, ili im avanture idu od ruke.
Ne dopada mi se baš ovaj pristup "sve na tacni".
Pa ovaj tutorijal sam pisao ako se neko bas zaglavi na nekoj misiji i sve je objasnjeno korak po korak.Inace nisam stigao daleko u pisanju Napisao sam samo sve misije za Imperial Legion,Temple i Morag Tong...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2006, 22:46   #338
Leeroy Jenkins
Član
 
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Ja trenuto radim questove na onom ostrvu da bih dobio prsten koji te pretvara u vukodlaka. Super je za misije u Morag Tong gildu ubica ili ako hocete da ubijete nekog a da ne prekrsite zakon. Zavuces se u neki podrum, pretvoris se u vukodlaka, pronadjes metu i ubijes je. Onda pobegnes i sakrijes se negde da se vratis u normalu.
Leeroy Jenkins je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2006, 15:30   #339
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

Evo je mapa:
http://xaocphoto.com/voodoo/MorrowindMap.jpg

Preporučujem da je držite u papirnom obliku sa sobom tokom igranja pošto je jako korisna (što naravno nije nikakav cheat, ova ista mapa se dobijala uz original).
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2006, 15:07   #340
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 714
Zahvaljeno 204 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Question Re: Morrowind

Planiram da uzmem ovu igricu(uzimam original posto nemam piratsku verziju ),i zanima me da li cu imati neke dodatne koristi kod originala u odnosu sa piratom,i kakva je igrica u odnosu na oblivion?thx
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
elder scrools, morrowind

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com