Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.11.2006, 12:21   #1
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.864
Zahvalnice: 2.928
Zahvaljeno 3.851 puta na 1.161 poruka
Određen forumom 11/2006 „/spit”

Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa.

Imajte ovo u vidu pre komentarisanja ovomesečne kolumne.

Svi komentari koji nisu konstruktivni i u sebi sadrže govor mržnje će biti obrisani bez obrazloženja.
Antisemitizam, pominjanje izdajnika, plaćenika ili prodaje zapadu kao etiketa koju B92 ima u nekim politickim krugovima i mediokritetima, takodje nije dozvoljena.

Pročitajte pravila foruma.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 12:51   #2
Jerry McLafllin
Član
 
Član od: 7.10.2006.
Poruke: 80
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 36 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Tekstom koji sledi se direktno obracam M.Kuzmanovicu za kojeg znam da pomno cita ono sto se napise o njegovoj kolumni,sto je u princpu i normalno jer i on kao i svaki drugi covek koji se bavi autorskim autorskim radom zeli da zna sta publika misli.

"Veliki Brat" kao ideja i kao koncept od kako sam cuo za njih za mene predstavljaju nesto izuzetno nakaradno i ruzno.Izbegavao sam da pokrecem diskusiju o "Velikom Bratu" jer je taj "reality show" suvise popularan i moje misljenje bi verovatno isprovociralo reakcije "fanova" sa kojima sam zeleo da izbegnem bilo kakvu polemiku jer je to nesto sto je naprosto besmisleno.

Kuzma nema taj problem jer je on postedjen direktne interakcije sa citaocima svojih kolumni.
Sama kolumna nije previse intrigantna jer uglavnom sadrzi Kuzmino zgrazavanje nad besmislenoscu "Velikog Brata" i njegovo izvrgavanje ruglu "reality" koncepta pomenute emisije,vrlo ilustrativno prikazujuci apstraktnost
"stvarnosti" tog sou-a("Sledeceg dana bi im pijacu vodu obogatio LSD-om,u zelji da se jezici razvezu,maske i odeca spadnu bez nepotrebnog prolongiranja...).

Sama ideja legalizovanog i legitimnog VOAJERSTVA,u sebi ima toliko odvratnosti i perverzije,da je naprosto neprihvatljiva za svako ljudsko bice koje iole drzi do moralnih nacela i principa.

Kuzma je glasno i jasno "ispljuvao" pomenuti "fenomen" i po tome je jedan od retkih novinara u Srbiji.


To zasluzuje postovanje.
Jerry McLafllin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 12:58   #3
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Oluja kaže:
Svi komentari koji nisu konstruktivni i u sebi sadrže govor mržnje će biti obrisani bez obrazloženja.
Antisemitizam, pominjanje izdajnika, plaćenika ili prodaje zapadu kao etiketa koju B92 ima u nekim politickim krugovima i mediokritetima, takodje nije dozvoljena.
Vidis sto je najsmesnije,nije to ovde u pitanju
Poenta je da Kuzma vise nema o cemu da pise,vec se okomio na B92 i Big Brothera,a posto jelte pljuvanje uvek nailazi na odobravanje masa,a i da se ne lazemo mnogo ljudi ne voli B92,slika postaje jasna-posle nekoliko smarackih kolumna,Kuzma se opet okrece pljuvacini kao sto je svojevremeno bilo sa Telekomom pre par meseci,da bi odrzao neki svoj umisljeni rejting...
Sve u svemu-jos jedna louzy kolumna,koja vise reci od ovih mojih i ne zasluzuje....
Uzas
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 13:16   #4
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Odlichna kolumna, ko da je mene pitao shta da pishe i koga da napljuje (ne B92, nego sam taj hype oko Big Brothera i njegove uchesnike)
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 13:36   #5
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Covenant kaže:
Vidis sto je najsmesnije,nije to ovde u pitanju
Poenta je da Kuzma vise nema o cemu da pise,vec se okomio na B92 i Big Brothera,a posto jelte pljuvanje uvek nailazi na odobravanje masa,a i da se ne lazemo mnogo ljudi ne voli B92,slika postaje jasna-posle nekoliko smarackih kolumna,Kuzma se opet okrece pljuvacini kao sto je svojevremeno bilo sa Telekomom pre par meseci,da bi odrzao neki svoj umisljeni rejting...
Sve u svemu-jos jedna louzy kolumna,koja vise reci od ovih mojih i ne zasluzuje....
Uzas
hahaha pa "gori" si od njega jer moras da "pljunes" svakog meseca njegovu kolumnu pa cak i kada je 1000000% u pravu (kao sada npr.)
da je b92 sada mnoooooogo gori (ne samo zbog big brother-a) nego sto je bio nekada je cista nicim zaprljana istina...tacka.
p.s.evo sada ide "znanje imanje" iliti "brazde" by b92 moze da se vidi kako sada odjednom valja poljoprivreda i seljaci a do pre nekog vremena ih na doticnoj televiziji nije ni bilo.cak sta vise prilicno pogrdno su izvestavali o tome (u fazonu : svi treba da budemo dr. mr. itd...a poljoprivredom se bave seljacine,radikali i sps-ovci...mislim stvarno).eto ti samo jedan skorasnji primer,ali da ne idem u off : big brother im je samo jedan od eksera koje zakucavaju u svoj kovceg i opasno se priblizavaju "ruzicastoj" televiziji tako da ne vidim sta je mk lose napisao?(bez obzira sto je pljuvanje, i ti pljujes ovde njega svaki drugi dan pa nista )
ivke76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 13:47   #6
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Stvarno svaka cast Kuzmi

Najzad neko nesto da javno kaze.
Big Brother jeste odvratan, ne mogu da ga smislim....fuj.
A B92 tone, to je istina.Jedina valjana serija im je treci kamen od sunca, a to je vec sve smorilo.

Kuzmo RESPECT
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 13:54   #7
Hard2geT
Član
 
Član od: 14.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 268
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 25 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Covenant kaže:
Poenta je da Kuzma vise nema o cemu da pise,vec se okomio na B92 i Big Brothera.Uzas
Pazi, Kuzmini tekstovi možda nisu malo književno delo, ali daleko od toga da čovek nema inspiraciju. U našoj zemlji ima brdo dnevo/aktuelnih (nebuloznih) tema koje čovek može sa velikom žestinom da napljuje. On se jednostavno osvrne na ono trenutno najaktuelnije (nebuloznije) i opali po tome.Što u potpunosti podržavam (naročito svako pljuvanje po BIG TELEKOMU+DRAŠKU PETROVIĆU= ).
A što se tiče njegove kolumne i osporavanje iste, mislim da je ljudi totalno pogrešno kapiraju. Bez najmanje želje da umanjim njen kvalitet, ja na nju posmatram kao na trake što su u Politikinom zabavniku (Garfild, Hogar strašni i sl.), kratke, lako svarljive, sa podpričom i iznad svega zabavne.
Sviđale se one nekom ili ne, one su tu (neka još ostanu ) i uvek mogu da se preskoče za razliku od reklama koje mi prekinu omiljenu epizodu "Big Brothera"
I na kraju omiljeni deo ovomesečnog teksta:
... Onda bih ih destak dana ostavio bez hrane, čisto da vidim koliko brzo će početi da jedu jedni druge...
Hard2geT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 14:15   #8
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
ivke76 kaže:
hahaha pa "gori" si od njega jer moras da "pljunes" svakog meseca njegovu kolumnu pa cak i kada je 1000000% u pravu (kao sada npr.)
da je b92 sada mnoooooogo gori (ne samo zbog big brother-a) nego sto je bio nekada je cista nicim zaprljana istina...tacka.
Oh evo Pere Kontrasa
Ja nisam rekao da volim Big Brother-a ili B92,cak stavise uopste ne gledam tu televizuju(a sa druge strane vidim ti si verziran kad ima "Znanje-imanje" )

Citat:
Poenta je da Kuzma vise nema o cemu da pise,vec se okomio na B92 i Big Brothera,a posto jelte pljuvanje uvek nailazi na odobravanje masa,a i da se ne lazemo mnogo ljudi ne voli B92,slika postaje jasna-posle nekoliko smarackih kolumna,Kuzma se opet okrece pljuvacini kao sto je svojevremeno bilo sa Telekomom pre par meseci,da bi odrzao neki svoj umisljeni rejting...
Sve u svemu-jos jedna louzy kolumna,koja vise reci od ovih mojih i ne zasluzuje....
Moras pazljivije da citas,umesto sto posto-poto potrcis da izvrnes smisao mog posta
Kao sto sam rekao-posto je zesce smarao proteklih par meseci on se okrenuo pljuvanju(nije uopste poenta da li je opravdano ill ne,ali dzaba,ne kapiras ti to) kojem masa odusevljeno klice...
E i jos nesto-znas,samo se pitam kakve veze ima Big Brother i pljuvanje B92 sa svetom kompjuterskih igara...
Nikakve....

P.S. Interpunkcijski znaci i pravopis ti ocigledno nisu jaca strana,i veruj mi da se i pomucim da procitam tvoje postove-kad naucis da pises kako treba,onda cu razmisliti da li da te uvazavam kao ravnopravnog sagovornika
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 14:19   #9
nebojsa986
Veteran
 
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 204 puta na 163 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Pa ja nemam nikakav problem sa BB i slicnim krsem od emisija ,jer ih jednostavno ne gledam,jednostavno prebacim,sto i savetujem ovima sto ne podnose Kuzmu, jednostavno okrenite list i gotovo.
Ovog BB sam gledao 15 min. i odmah sam zakljucio da je odvratan, a sad sto cela Srbija luduje za tim, to je problem njihovog IQ-a i kulture,a ne moj.Jednostavno gledam sta mi se svidja kao Primera i F1,a za ostalo prebacim i resim se nepotrebnog nerviranja ,stresa i nemam nikakvu potrebu da se istresam po forumu.
nebojsa986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 14:20   #10
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.082
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
ivke76 kaže:
big brother im je samo jedan od eksera koje zakucavaju u svoj kovceg i opasno se priblizavaju "ruzicastoj" televiziji tako da ne vidim sta je mk lose napisao?
Nema šta da se približavaju, B92 je oduvek bio druga strana istog novčića sa Pinkom.
Jedina zaista normalna i urbana (u pozitivnom smislu reči) televizija, sa programom na koji se ne normalan čovek ne zgražava, je bila BK, pre nego što je Karić krenuo sa politikom i propagandnom mozgoispiračinom na svakih 10 minuta programa (dakle oko 2000 i koju godinu pre i posle).
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 14:24   #11
Hard2geT
Član
 
Član od: 14.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 268
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 25 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Covenant kaže:
P.S. Interpunkcijski znaci i pravopis ti ocigledno nisu jaca strana,i veruj mi da se i pomucim da procitam tvoje postove-kad naucis da pises kako treba,onda cu razmisliti da li da te uvazavam kao ravnopravnog sagovornika
Čemu ovakvi komentari? Što tebe toliko bode Kuzmanović? Da te nije devojka/žena ostavila zbog njega ?
Ako ti se nešto nesviđa daj komentar i produži dalje. Nemoj toliko da trošiš energije na pljuvanje i osporavanje nečijeg rada.
Ako ti misliš da bi nešto napisao bolje, ti uzmi neku temu i postuj je u "brbljaonici" pa da vidimo tuđe reakcije. Ovako ti pljuješ nečiji pravopis i komentarišeš tuđu inspiraciju, dok drugi ništa tvoje nisu pročitali.
Citat:
Covenant kaže:
Moras pazljivije da citas,umesto sto posto-poto potrcis da izvrnes smisao mog posta
Kao sto sam rekao-posto je zesce smarao proteklih par meseci on se okrenuo pljuvanju(nije uopste poenta da li je opravdano ill ne,ali dzaba,ne kapiras ti to) kojem masa odusevljeno klice...
E i jos nesto-znas,samo se pitam kakve veze ima Big Brother i pljuvanje B92 sa svetom kompjuterskih igara...
Nikakve...
Mislim da ti ništa nekapiraš
Hard2geT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 14:35   #12
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Covenant kaže:
Oh evo Pere Kontrasa
Ja nisam rekao da volim Big Brother-a ili B92,cak stavise uopste ne gledam tu televizuju(a sa druge strane vidim ti si verziran kad ima "Znanje-imanje" )
kontras si upravo ti a ovo za znanje imanje je zbog takvih iz loznice kao sto si ti da vidis da moze da se zaradi i od njive
Citat:
Covenant kaže:
Moras pazljivije da citas,umesto sto posto-poto potrcis da izvrnes smisao mog posta
ovo je klasika za sve : "i have no life" likove (kao sto si ti) i koji sami u stvari izvrcu i motaju stvari kada im neko kaze nesto sto ih dotice isto to radi i tvoj "idejni vodja" pater
Citat:
Covenant kaže:
Kao sto sam rekao-posto je zesce smarao proteklih par meseci on se okrenuo pljuvanju(nije uopste poenta da li je opravdano ill ne,ali dzaba,ne kapiras ti to) kojem masa odusevljeno klice...
E i jos nesto-znas,samo se pitam kakve veze ima Big Brother i pljuvanje B92 sa svetom kompjuterskih igara...
Nikakve....
voleo bih da tebi daju da pises kolumnu (da zaradis malo i para od blejanja u monitor i forume ) pa da te vidim onda.verovatno bi pisao samo o igrama a ja bih jedva cekao da te ispljujem ovde jedno 100 puta mesecno da vidis kako je
Citat:
Covenant kaže:
P.S. Interpunkcijski znaci i pravopis ti ocigledno nisu jaca strana,i veruj mi da se i pomucim da procitam tvoje postove-kad naucis da pises kako treba,onda cu razmisliti da li da te uvazavam kao ravnopravnog sagovornika
haha ja se ovdesamo ajeb**amza razliku,,od...tebe,,,kome...jeovo sastavni deo zivota..,.,.,.,
definitivno.ti,,jemknesto...skrivio,,,.,..priznaj, .olaksaj,,sebi samom
ivke76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 14:35   #13
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

RTS je (sada,ne Slobina) prilicno pristojna
Ja i inace slabo gledam TV-pokoji film i serija i to je to

Citat:
Hard2geT kaže:
Čemu ovakvi komentari? Što tebe toliko bode Kuzmanović? Da te nije devojka/žena ostavila zbog njega
Nije,ne poznajem puno ljudi u Novom Sadu

Znas meni je kolumna pre bila skroz OK,cak stavise mozda sam i bio fan,ali sa vremenom mi je postajala sve odvratnija i dosadnija-pogledaj malo pa ces videti,ja sam tek od skora na ovom topic-u,a on postji od pocetka foruma
I ajde molim te nemoj da preterujes-ja omalovazavam Kuzmin rad?(mislim,ako mislis na kolumnu-kako to mozes da nazivas rad?)
Uzme bre covek prospe gomilu bljuvotina i ostavi ljude ovde da se raspravljaju....
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 14:38   #14
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Covenant kaže:
Uzme bre covek prospe gomilu bljuvotina i ostavi ljude ovde da se raspravljaju....
pa budi pametan...nemoj da se raspravljas
ivke76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 14:40   #15
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: 11/2006 „/spit”

Svaka mu dala... Super je ubo ovomesechnu kolumnu... Zaista perfection. Stvarno treba proterati na pusto ostrvo i te ljude koji prate tu emisiju i one idiote/idiotkinje koji uchestvuju u njoj, pa nek onda voajerishu jedni druge dan i noc ako zele... A ovi na forumu shto se pitaju kakve to veze ima sa kompjuterima, ja cu vam reci: Nikakve! I ne treba da ima. Evo bas je uz ovaj mesec izasao i mini-vodic za programiranje ili sta li vec, tako da zaista ima sasvim dovoljno prostora posvecenog informatichkim temama, treba nam nesto ovako kao sto je Qzmina kolumna da "udahnemo svez vazduh"
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 14:45   #16
Hard2geT
Član
 
Član od: 14.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 268
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 25 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Covenant kaže:
Uzme bre covek prospe gomilu bljuvotina i ostavi ljude ovde da se raspravljaju....
Bez želje da te bilo kako uvredim, mislim da je bolje da prestaneš sa "Donkihotovskom" borbom (ako ti se već toliko nesviđa njegov "rad" i to što toliko ljudi ovde raspravlja o istom).
Ukusi su različiti (kliše, ali jeste tako). Ja mogu nekoga da satima smaram o Bluzu i njegovom tripu, ali taj neko će idalje slušati narodnjake. Zbog svih ovde mislim da je bolje da se smanji "hate" (mada mi je to najinteresantniji deo svakog foruma)
Btw. Kuzma Rulez !!!!!!
Hard2geT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 15:03   #17
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

@ivke76

Velis nemam zivota van foruma?
Aha-samo zabravljas dve stvari:

-cesto sam na netu,a uvek sam ulogovan,tako da kada god udjem u FF,ja sam ulogovan i ovde
-imam 991 post a registrovao sam se cim je forum pusten u rad-dakle pre godinu i nesto vise dana-podeli broj mojih postova sa 365 pa ces da dobijes broj prosecnih postova po danu

Tako da tvoje pretpostavke ne drze vodu uopste
To je tipicno razbacivanje generalnim pretpostavkama karakteristicno za spamere
Jesi li spamer-e?

A sto se tice njive-to je vise za razmazene Beogradjane poput tebe,da ocvrsnes malo pored tog sedenja za kompjuterom
Priznaj bre da ti je "Znanje-imanje" omijena emisija
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 15:25   #18
Grabulja
Novi član
 
Član od: 17.10.2006.
Lokacija: Stan
Poruke: 19
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Ne znam sta da dodam na sve ovo... Pljuvanje Big Brothera je dobra stvar, pogotovo kada se nalazis u moru ljudi koji diskutuju o "stanarima". Istina je da je Qzma u pravu sto se tice ekstremnih metoda. Kad su vec odlucili da zatvore sacicu ljudi i posmatraju reakcije, ekstremni uslovi zivota bi se pretvorili u pravi mali experiment. Uostalom, Big Brother je ovde i dosao kada je video na sta se ljudi pale ovde: pogledajte publiku Grand-a, npr...
Pre nedelju dana smo imali debatu o BB-u na FON-u. Govorilo se o tome koliko je taj reality show u stvari "reality". Iz pouzdanih izvora (osoba iz studija BB-a) znam koliko se rezira ceo taj emitovani program. Ljudi se unutra cesto kidaju i grizu, a jos cesce je situacija u potpunom kontrastu od emitovanog. To je u stvari jedna velika namestaljka, mamipara zaglupljenim paorima. (BTW, pouzdani izvor je skoro dao otkaz.) Sve u svemu, na debati smo se slozili da je Miki iz Kupinova (seljak "koji se informise iz Ekonomist-a i Times-a") obicna alatka u izrazavanju politickih i ostalih stavova B92. Ima mnogo teza koje tu tvrdnju potkrepljuju, nije ni vreme ni mesto. U svakom slucaju, pitanje se namece: Sta fali pljuvanju? To je LICNA kolumna. Nigde ne pise da mora da ima veze sa racunarima (Qzma ima druge textove na tu temu). Bas kao sto je rekao Hard2Get "kolumne su tu, ali mogu da se preskoce, za razliku od reklama". Isto tako nema smisla da o toj temi pricaju likovi koji se hvale kako nisu odgledali nijednu epizodu BB. O SVAKOJ TEMI O KOJOJ PRICAS MORAS BITI POTPUNO INFORMISAN.

Sto se tice dodatka, pogledajte, u prosloj temi sam pricao kako bi bilo dobro ubaciti neke programerske textove u vidu bonus lose stampe... Drago mi je zbog toga, a mislim da nisam sam. Samo neka tako nastave...
Grabulja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 16:14   #19
cyberserbia
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Lokacija: Lučani
Poruke: 82
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Ovo je prvi put da se moje misljenje ne poklapa s Kuzminim. Ne znam sta mu je bilo da tako napadne B92, kucu koja je uz par manjih tv stanica zaista korektna. Spremni su uvek da iznesu drugacije misljenje od onog koje je zastupljeno kod vecine, imaju dosta kulturnih i zabavnih sadrzaja kao sto je "Karaoke obracun". Medijski pomazu izgradnju sigurne kuce, prenose ono sto drugi ne bi smeli... Pogledajte samo RTS 29.10.2006. Da ne zivim u Srbiji rekao bih da je RTS Vladin, a ne Javni servis. Ceo dan su pozivali gradjane da glasaju za referendum, skrol je po ceo dan isao na ekranu sa porukama Tadica, Nikolica i Kostunice i patrijarha Pavla. Ne znam zasto ne puste svaki dan skrol sa porukom koliko je vazno uhapsiti Ratka Mladica, ako toliko misle o buducnosti svojih gradjana. O Pinku zaista nemam komentara, svi znaju kako je i od kojih para nastala ta televizija. Kada je rec o B92, moje misljenje takodje jeste da im nije bio potreban Big Brother projekat.Na B92 ima emisija koje zaista ruse reputaciju toj tleviziji, ali mnogo vise ima sadrzaja koji ih izdvajaju od ostalih. Pogledajmo samo serijal "Jedinica", mislim da nema coveka koji je ostao ravnodusan. Ono sto mi je zanimljivo jeste to da svi komentarisu BB i kritikuju ga kako je to debilni eksperiment koga gledaju isto toliko debilni gledaoci. A svi ti kriticari znaju bukvalno sve sta se desavalo u VB iliti BB kuci. Mislim, isto je kao i sa Pinkom, ako neces brate mili da gledas to i to slobodno prebaci na drugi kanal. Meni Pink uopste nije kriv sto su danas mladi opcinjeni Cecom, Vecom, Sekom itd. jer i ja zivim valjda u istoj zemlji i imam mogucnost da gledam iste tv kanale kao i ostali pa nisam postao zaludjenik i obozavalac narodnih pevacica. Sve je to stvar izbora. Gledam VB ponekad, ima zanimljivih stvari, ako nista drugo bar mogu videti kako Srbija, a i citava Zemlja danas izgleda. Sponzorusice i kreteni, i intelektualni deo koji je u manjini i koji je ostalima cudan, samo zato sto imaju zdravije poglede na svet, sto su kulturni, nenametljivi itd. Dakle, ne vidim zasto se Kuzma toliko iznervirao kad je svojevremeno hvalio emisiju koja je isto toliko debilna po sadrzaju, ako ne i vise. Rec je o emisiji "Moze biti samo jedan". Mislim, mesec dana gledam(doduse nisam gledao) emisiju u kojoj se neki kreteni izivljavaju nad momcima koji mozda nemaju mogucnost da dodju do novog automobila na drugaciji nacin pa su se prijavili za doticni serijal. I tako, pobednik tog serijala koji je valjda sa Kosova govori kako je to njegova zelja, da bude u zandarmeriji da brani Kosovo i sl. A taj isti decko ne shvata da vec sutra moze da ga zgazi automobil na ulici i da ga ubije, i da shvati da su stvari o kojima je razmisljao, kao sto je da li ce Kosovo biti zavisno ili ne, toliko male i nistavne u odnosu na njegov zivot. Zato uzivajte u zivotu, trudite se da on svakoga dana bude kvalitetan, ne nervirajte se oko VB jer u principu, svi smo mi na neki nacin deo nekog reality show-a.
cyberserbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 16:15   #20
markopaun
Banned
 
Član od: 16.9.2006.
Poruke: 131
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Pljuvanje, nego sta! Po svemu i svakome. Po B92, po BB, po Kuzmi, po RTV Pink-u, po Titu, po redakciji SK i svemu sto vam ne odgovara. Lepo obrazlozenje, pa slajmara u facu... Samo sloboda govora. Bravo Kuzmo! Bravo Covenant! Samo slajmara u facu. Pa nije ovo ''SSSR'', nece niko u gulag.
markopaun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Battlefield 2142 (igra meseca 11/2006) Hitman47 O igrama uopšte 23 13.11.2006 11:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com