Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim?
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.6.2007, 23:08   #1
XPERT
Član
 
Član od: 14.6.2007.
Lokacija: NS
Poruke: 53
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom RAID kartica

Imam 2 S-ATA Maxtor 80GB harda. Njih sam klupio dok sam imao monstruozni KT600 + VT8237 i RAID je funkcionisao (mada, ostale stvari... ne bas). I dodjem je u situaciju da mi treba nov CPU pre neka 4 meseca, a DDR i AGP graficka su tu, finansije, skromne... Jedina ploca koja je zadovoljila moje uslove, bese MSI 865PE Neo3-V. Sam pogled na plocu, bio je depresivan. Manju nisam video. Uza je od moje glave, a nije bas da imam naduvene obraze... Nakon par teskih uzdaha, sastavim ja komp i sve pocne da radi. Moj novi P4 641 (3.2GHz) je bio vidljivo brzi od starog Bartona 2500+, pa sam sa te strane bio zadovoljan. Medjutim, nakon "lansiranja" Batlefielda, primetim ja da nesto dugo ucitava. Pogledam ja u Device Manager, ono 2 odvojena harda, odem na net, ploca nema RAID... Jbg. Zato mi sad treba savet koju RAID karticu da pazarim, a da nije iznad 20E. Na PC berzi nisam nasao nista, u SK ih jedino testiraju na h/s sceni, a i tad striktno one od 1000$+. Sta mi vi predlazete?
XPERT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
RAID, Memory Controller i Hyper Transport Win32 Osnovne komponente 8 18.6.2007 17:01
NT Server + Basic + Raid 5 ezenkiel Operativni sistemi 2 8.12.2006 9:27
tv kartica & quick time player zeks Kvarovi 1 5.10.2006 1:25
ASRock K7VT6 i problem sa SATA RAID kontrolerom Erdeljan Boris Osnovne komponente 2 20.7.2006 15:02
ghost i RAID 0 pitanje shone Operativni sistemi 4 13.12.2005 13:34


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com